عضویت در برترساز

ویترا پیویسی جم

ویترا پیویسی جم
ویترا پیویسی جم 3.5 5 3

میانگین 4 رتبه بندی

امتیاز شما

3 نظرات

مالک: ویترا پیویسی جم (+)

تهران - الهیه - خیابان خزر - کوچه فرخنده - شماره 6, تهران, خیابان الهیه, Iran

02122605418
02122668805
info@vitrairan.com

محصولات سرامیکی متفاوت

نوع:
توزیع کننده
دسته بندی ها:
کلمات کلیدی:
اطلاعات عمومی

ویترا، از دیروز تا کنون

دکتر نجات اجزاجیباشی (Dr. Nejat Eczacibasi) در سال 1942 و در دوره ای که تبعات جنگ جهانی دوم موجب رکود تجارت بین الملل و نیاز شدید مردم به بسیاری از کالاها گردیده بود، در محله کارتال در استانبول کارگاه تولید محصولات سرامیکی را با 8 کارگر راه اندازی نمود. کارگاه مذکور پس از پایان جنگ و عادی شدن روابط تجاری با سرعت قابل توجهی رشد و در راستای خواست و نیاز مصرف کنندگان به سمت و سوی تولید لوازم و ملزومات حمام متمرکز شد. تولید محصولات سرامیکی از این دست که در آن زمان آینده روشنی برای آن متصور بود، ایجاد تاسیسات جدیدی در سال 1958 را الزامی نمود. بدین ترتیب در سال 1966 برند ویترا متولد گردید و در سال 1977 در منطقه بیلجیک کارخانه ای با هدف تولید انبوه محصولات سرامیکی حمام تاسیس و راه اندازی شد.


روندی که ویترا را به موفقیت کنونی آن رهنمون ساخته است در دهه 80 میلادی با نخستین صادرات به کشور آلمان آغاز و با هدف تبدیل شدن به یک برند جهانی به سمت تولید برای غولهای صنعت سوق داد. در دهه 90 میلادی تنوع بخشی محصولات و افزایش عملیاتهای خارج از کشور در دستور کار قرار گرفت و در دهه 2000 مرحله برندسازی ویترا تکمیل گردید. ویترا با بازتعریف صنعت سرویسهای بهداشتی به عنوان صنعتی انعطاف پذیر، هوشمند و همچنین حساس ، مفاهیم جدیدی به فرهنگ حاکم بر این زمینه افزود. ترکیب آسایش و تکنولوژی در محصولات ویترا همراه با رنگها، طراحی و مواد منحصر به فرد ، نظر مصرف کنندگان در خصوص اهمیت و اولویت این محصولات را به خود جلب نمود. ویترا با تولید کالاهایی از جمله سرویسهای بهداشتی، شیرآلات ، کاشی ، وان و لوازم جانبی سبد محصولات بهداشتی خود را تکمیل نمود. در این راستا، با در اولویت قرار دادن واحد تحقیق / توسعه (R & D ) همکاریهای خود با طراحان برتر جهان را گسترش داد.


در حالیکه ویترا با توجه و تمرکز به مفهوم نوآوری بر موفقیتهای خود در زمینه تولید می افزاید، گروه محصولات ساختمانی اجزاجیباشی نیز در چهارچوب مدیریت برند و استراتژی جهانی سازی آن گامهای سنجیده و دقیقی برداشته است. گروه یاد شده در مسیـر توســعه خود با همراه ساختــن غولهای فعال در این صنــعت ، اقدام به خرید یکی از شرکتهای مشهور آلمان به نام انگرس سرامیک (Engers Seramik ) و همچنین 51% سهام بخش کاشی شرکت ویلاری اند باخ (Villory & Boch AG) که یکی از برندهای مشهور و با سابقه جهان می باشد، نمود. علاوه بر این خرید اکثر سهام شرکت برگ باد (Burgbad) به عنوان لیدر بازار مبلمان لوکس در اروپا ، روند توسعه خود را شدت بخشید. امروزه ویترا به برندی شناخته شده از سوی طراحان و معماران معروف دنیا تبدیل گشته که 75 درصد از درآمدهای خود را از طریق صادرات کسب می نماید.... هدف گروه محصولات ساختمانی اجزاجیباشی قرار گرفتن در میان 3 تولید کننده بزرگ اروپا در این صنعت می باشد.

 

 

 

  

بررسی تجارت


نمایش ترافیک بازدید

مهمانان

تاریخ امروز

قابل توجه سازندگان و تولید کنندگان ایرانی

یک ماه حضور رایگان درسایت برای مشتریان جدید تا بررسی مدارک سازندگان و تولید کنندگان

تولید کنندگان که قدمت بالای پنج سال دارند از لینک زیر پرداخت را انجام دهند

لینک پرداخت سازندگان دارای پروفایل

لینک پرداخت زیر جهت پرداخت سازندگان و تولید کنندگان جدید ( ساخت صفحه اختصاصی رایگان میباشد)

لینک پرداخت سازندگان جدید بدون پروفایل

لطفا جهت تماس تلفنی و مشاوره رایگان و بررسی صحت تولید کننده یا سارنده ایرانی  در سایت ثبت نام کنید

و یا به شماره زیر مسیج بزنید تا پشتیبانی وبسایت با شما تماس بگیرند :

09140123123

3خانه
درباره ما
ارتباط با ما
39برترین سازندگان و تولید کنندگان
زیرساخت شبکه کامپیوتری
13برترین سازندگان ساختمانی
معماران برتر
25مراحل ساخت
25اجرا ساختمان
گودبرداری
پروفایل من