عضویت در برترساز

  • شما اینجا هستید:
  • پنجره
  • ویستا بست

ویستا بست

 ویستا بست
ویستا بست 3.5 5 0

میانگین 1 رتبه بندی

امتیاز شما

اولین کسی باشید که نقد می نویسید

مالک: ویستا بست (+)

خیابان شهید بهشتی - خیابان احمد قصیر - کوچه شهید حسین مقدس(چهار) - پلاک 21, تهران 1514648311, Iran

02123002300
02188530599
info@vistabest.com

تولیدکننده پروفیل یو پی وی سی

نوع:
تولید کننده
دسته بندی ها:
کلمات کلیدی:
اطلاعات عمومی
 

درباره ما

شرکت ویستا بست در سال 1382 به ثبت رسید و از سال 1386 فعالیت خود را در زمینه تولید پروفیل یو پی وی سی آغاز کرد و طی سه سال توانست به یکی از بزرگترین تولید کنندگان این حوزه در ایران تبدیل شود. این شرکت با به كاربردن طراحي مدرن روز دنيا، استفاده از ماشين‌آلات و تكنولوژي پيشرفته كشورهاي آلمان و اتريش، با بكارگيري پرسنل متخصص و مجرب و نيز استفاده ازمواد اوليه برتر اروپايي، توانسته است محصولاتي توليد نمايد كه كيفيت آن‌ها توسط مراكز تحقيقاتي مرجع ايراني و اروپايي به تأئيد رسيده است. ویستا بست بعنوان یکی از پیشگامان صنعت پلیمر و تولید پروفیل یو پی وی سی بر اساس استانداردهای بین المللی اولین دارنده گواهینامه رال آلمان در سطح کشور می باشد. این شرکت در حال حاضر با ظرفيت تولید سالانه 17000 تن، و با استفاده از دوازده خط توليد و سی و شش قالب در انواع سه محفظه‌اي، پنج محفظه‌اي و كشويي در پنج رنگ لمينيت و سفيد محصولات خود را عرضه مي‌نمايد.

 

vistabest-factory1-bartarsaz-com
vistabest-factory2-bartarsaz-com
vistabest-picture1-bartarsazcom
vistabest-factory3-bartarsaz-com
vistabest-factory4-bartarsaz-com
vistabest-factory5-bartarsaz-com
vistabest-factory6-bartarsaz-com
vistabest-picture-bartarsazcom

 

تکنولوژی ها

فرمولاسیون

تركيب مواد به كار رفته در ساخت پروفيل در و پنجره يو ‌پي ‌وي ‌سي ويستابست با توجه به سخت‌ترين شرايط آب و هوايي مناطق مختلف جغرافیايي كشور ايران انجام مي‌گيرد كه توسط آزمايشگاه‌ پيشرفته SKZ آلمان (آزمایشگاه مرجع استاندارد رال آلمان)و شركت‌هاي با تجربه اروپايي مورد آزمون و تائيد قرار گرفته است. ويستابست در زمينه صنعت توليد پروفيل در و پنجره يو‌ پي‌ وي‌ سي از برترين فرمولاسيون روز دنيا و با كيفيت‌ترين مواد اوليه استفاده مي‌كند. اين مواد پس از تخليه در انبار مجدداً مورد آزمايش قرار گرفته و سپس در بخش ميكسينگ، توسط ماشين‌آلات تمام اتوماتيك (رایملت هنشل آلمان ) براي توليد پروفيل تركيب مي‌شوند.

 

میكسینگ

به‌ منظور توليد پروفيل‌هاي در و پنجره يو‌ پي‌ وي ‌سي ، تهيه و تدارك و آماده‌سازي مواد اوليه پليمري و غير پليمري متفاوت با یکدیگر صورت می پذیرد. ويستابست با برخورداري از ماشين آلات پيشرفته و كاملاً اتوماتيك و نيز بهره‌گيري از با كيفيت ترين توليدكنندگان سيستم‌هاي ميكسينگ « شركت رايملت هنشل آلمان Reimelt Henschel » و انتقال مواد بدون دخالت نيروي انساني، سعي در ارائه كيفيت بالا و يكسان دارد.

 

اکستروژن

فرآيند توليد پروفيل در و پنجره يو‌پي‌وي‌سي و كيفيت آن به فاكتورها و متغيرهاي فراوانی بستگي مستقيم دارد. بر این اساس ويستابست با بهره‌گيري از دانش بهترين توليدكننده تجهيزات توليد اين محصول «شركت گراينر اتريش» و همچنين برخورداري از بهترين اكسترودرهاي موجود در اروپا «كراس مافاي آلمان»، در جهت كاهش فاكتورهاي متغير ماشين‌آلات و دستيابي به بهترين كيفيت بر‌‌اساس استانداردهاي اروپايي تلاش مي‌كند.

 

فرآیند تولید پروفیل در و پنجره یو پی وی سی

درمرحله اول پی وی سی و افزودنی های دیگر، با درصد مشخصی توسط دستگاه میکسر ترکیب سرد و گرم می شوند. مواد ترکیب شده بین 16 تا 24 ساعت در دمای محیط می ماند تا الکتریسیته ساکن حاصل از میکس از بین رفته و دمای آن با دمای محیط یکسان شود. مواد پس از مرحله میـکس به صـورت اتوماتیـک وارد دستگـاه های اکستـرودر می شود. پس از تنظیم و نصب قالب پروفیل مورد نیاز و همچنین قسمت های کالیبراتور و تانک های خنک کننده، می بایست دمای سیلندر و دستگاه اکسترودر و قالب به حد معین برسد. این میزان دما بسته به نوع سطح مقطع پروفیل متفاوت است که معمولاً برای سیلــندر بین 165 تا 185 و برای قالـب بین 190 تا 200 درجـه سانتی گراد می تواند متغیر باشد. دستـگاه اکستـرودر شامل دو عدد مارپـیچ با چرخش غیر همـسو بوده که مواد را به صورت یکنواخت از قسمت مخزن به سمت قالب هدایت می نماید. سیلندر دستگاه شامل چهار قسمت است که هر کدام به ترتیب وظیفه پیشگرم کردن مواد، پلاستیسیته کردن ( تبدیل مواد به شکل خمیری)، خروج گازهای متصاعد شده و در نهایت شکل گیری پروفیل را به عهده دارند. پس از خروج پروفیل از قسمت کالیبره و تانک های خنک کننده اطلاعات مربوط به پروفیل روی آن حک می شود. در نهایت پروفیل وارد قسمت برش شده و در خاتمه بر اساس نوع پروفیل و تعداد مشخص بسته بندی می گردد.

 

کاهش تبادل حرارتی

با توجه به پائیـن بودن ضریب انتـقال حرارتی پروفیـل های در و پنجره یو پی وی سی و همچنین به خاطر وجود حفره های خالی داخل پروفیل میزان تبادل حرارت به حد قابل توجهی پائین می آید، در نتیجه مصرف انرژی در فصول مختلف سال کمتر می شود.

 

بهره وری انرژی

پنـجره های یو پی وی سی به همراه شیــشه های چـند جداره ضمن کاهش چشم گیر تبادل حـرارتی بین فــضای داخل و خارج ساخـتمان ها از اتلاف انرژی به میــزان قابل توجهی جلوگیــری نمــوده و در نتـیجه بهره وری انرژی را بالاتر می برند.
 

پروفیل با رنگ و طرح‌ دلخواه

شما علاوه بر طراحي فرم پنجره دلخواه خود بر طبق اصول ايمني و انرژي، امکان انتخاب پروفیل پنجره را با طرح های چوب یا رنگ های مختلف به صورت تک رو یا دو رو لمینیت دارا می باشید، تا بتوانيد رنگ پنجره را با نماي خود تطبيق دهيد. ويستابست قادر خواهد بود اين امكان را براي شما فراهم نمايد. يكي از دلايل مهمي كه پروفيل در و پنجره يو‌ پي‌ وي‌ سي را متمايز مي‌سازد اين است كه پس از اتمام كار، پنجره شما نياز به رنگ‌آميزي نخواهد داشت.
 

محصولات

 

پروفیل سه محفظه ای

سري پروفيل‌هاي سه محفظه‌اي

ویستا بست تا کنون موفـق به ارائه 19 قالب پـروفیل در سـری سه محفظه ای با عرض 60 میلی مـتر گردیده است که توانایی سـاخت انواع در و پنجره های یو پی وی سـی را ایجاد می نماید. این سری از پروفـیل ها طبق اسـتاندارد های رده اول این صنعت که از جمله آن رعایت ضـخامت 3 میلی متر برای دیـوارهای اصلی پروفیل می باشد؛ با رعایت سلایق لطیف و ظریف در معماری ایرانی طراحی و تولید گردیده است. همچنین در این سری با توجه به وجود پروفیل های خاص بازسازی قابلیت تعویض پنجره های قدیمی را بدون تخریب، به راحتی امکان پذیر می کند.


پروفیل پنج محفظه ای

ســری پــروفيل‌هاي پـنـج محفظه‌اي

ویستا بست ضمن بررسی نیاز بازار و در جهت پاسخگویی به کلیه شرایط جوی، اقــدام به تولیــد 13 پروفیــل در ســری پنج محفظه ای با عرض 70 میلی متر نموده است. که قابلیت ساخت انواع در و پنجره ها در این سری نیز وجود دارد. این پروفیل ها با رعایت ضخامت 3 میلی متری دیواره های اصلی، عرض 70 میلی متر و داشتن پنج محفظه تأثیر قابل توجهی در جلوگیری از اتلاف انرژی داشته و برای شرایط آب و هوایی بسیار سخت، ایده آل می باشند. همچنین با توجه به ابعاد و طراحی خاص، دارای استحکام و استواری بالاتری بوده که برای درها و پنجره هایی با ابعاد بزرگ یا به کار رفته در ساختمان های بلند مرتبه که فشار باد زیادی را تحمل می کنند، بسیار مناسب می باشند.

 

پروفیل کشویی

سري پروفيل‌هاي کشویی
 
ویستا بست در جهت پاسخگویی به نیاز بازار، نسبت به تولید پروفیل های کشویی هم اقدام نموده و با تولید 4 پروفیل خاص امکان ساخت پنجره های کشویی را نیز فراهم کرده است. در ساختمان هایی که معماری آن ایجاب می نماید یا محدودیت فضا جهت استفاده از پنجره های لولایی وجود دارد، این سری از پروفیل ها مناسب می باشند. همچنین در ساخت این گونه از پنجره ها قابلیت استفاده و اتصال به تعدادی از پروفیل های سری 3 و 5 محفظه ای نیز وجود دارد تا توانایی بالاتری در تولید به وجود آید. در این سری هم، ضخامت 3 میلی متر دیواره های اصلی رعایت گردیده است.

 

قطعات جانبی

 

vistabest-product4-bartarsaz-com
vistabest-product6-bartarsaz-com
vistabest-product7-bartarsaz-com
vistabest-product8-bartarsaz-com
vistabest-product9-bartarsaz-com
vistabest-product10-bartarsaz-com
vistabest-product11-bartarsaz-com
vistabest-product12-bartarsaz-com
vistabest-product13-bartarsaz-com
vistabest-product14-bartarsaz-com
vistabest-product15-bartarsaz-com
vistabest-product16-bartarsaz-com
vistabest-product17-bartarsaz-com
vistabest-product18-bartarsaz-com
vistabest-product19-bartarsaz-com
vistabest-product5-bartarsaz-com
vistabest-product21-bartarsaz-com
vistabest-product20-bartarsaz-com

 

گواهینامه ها

گواهینامه 17025  کیفیت آزمایشگاه

شرکت ویستا بست به منظور افزایش کیفیت آزمون های محصول در واحد آزمایشگاه و بالا بردن توان و دانش فنی متخصصین این شرکت برگ دیگری بر فعالیت های خود به ثبت رسانده و موفق به اخذ گواهیــنامه تایید صلاحیت آزمایشگاه ( ISO/IEC 17025 ) شده است. براساس این گواهینامه کلیه آزمون های انجام شده درآزمایشگاه این شرکت مورد تایید کلیه مراجع رسمی شامل اداره های استاندارد و تایید صلاحیت ایران، اداره گمرکات کشوری مراکز آموزشی و تحقیقاتی ( مسکن و ساختمان و... ) بوده و نیاز به دریافت تاییدیه از واحدهای دیگر آزمایشگاهی را ندارد. این اســتاندارد بــین المللی نتیـجه اجرای مجـموعـه الزامـات ISO/IECGuide  25 و  EN 45001 است که هم اکنون با توجه به تجربیات ناشی از اجرای دو استاندارد فوق جایگزین این دو می شود.

 

گواهی نامه RAL آلمان

ويستابست اولين شركت تولیدکننده در ايران می باشد كه موفق به دريافت گواهينامه كيفيت از مؤسسه " رال " آلمان در فروردين ماه سال 1389 (مارس 2010) گردیده است.
 

دارنده گواهینامه فنی از مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن

مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن از معتبرترین مراجع داخل کشور است که تولیدکنندگان پروفیل در و پنجره یو پی وی سی می توانند با رعایت فاکتـــورهای کیفی به این نشان دست یابند، این گواهیــنامه به شرکت هایی ارائه می شود که تولیدات آن ها ضمن احراز موفقیت در 10 آزمون مشخص، منطبق با دستور العمل های اجرایی مربوط به ساخت در و پنجره های استاندارد باشد.
 

استاندارد

گواهی نامه استاندارد ایران

گواهی نامه فنی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی - 1393

مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن از معتبرترین مراجع داخل کشور است که تولیدکنندگان پروفیل در و پنجره یو پی وی سی می توانند با رعایت فاکتورهای کیفی به این نشان دست یابند

گواهی نامه فنی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی - 1392

مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن از معتبرترین مراجع داخل کشور است که تولیدکنندگان پروفیل در و پنجره یو پی وی سی می توانند با رعایت فاکتورهای کیفی به این نشان دست یابند.

گواهی نامه فنی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی - 1391

مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن از معتبرترین مراجع داخل کشور است که تولیدکنندگان پروفیل در و پنجره یو پی وی سی می توانند با رعایت فاکتورهای کیفی به این نشان دست یابند.

 

vistabest-certificate5-bartarsaz-com
vistabest-certificate1-bartarsaz-com
vistabest-certificate2-bartarsaz-com
vistabest-certificate3-bartarsaz-com
vistabest-certificate4-bartarsaz-com
vistabest-certificate6-bartarsaz-com
vistabest-certificate7-bartarsaz-com
vistabest-certificate34-bartarsaz-com
vistabest-certificate8-bartarsaz-com
vistabest-certificate9-bartarsaz-com
vistabest-certificate21-bartarsaz-com
vistabest-certificate38-bartarsaz-com
vistabest-certificate20-bartarsaz-com
vistabest-certificate23-bartarsaz-com
vistabest-certificate22-bartarsaz-com
vistabest-certificate10-bartarsaz-com
vistabest-certificate13-bartarsaz-com
vistabest-certificate11-bartarsaz-com
vistabest-certificate14-bartarsaz-com
vistabest-certificate12-bartarsaz-com
vistabest-certificate17-bartarsaz-com
vistabest-certificate15-bartarsaz-com
vistabest-certificate18-bartarsaz-com
vistabest-certificate16-bartarsaz-com
vistabest-certificate19-bartarsaz-com
vistabest-certificate24-bartarsaz-com
vistabest-certificate31-bartarsaz-com
vistabest-certificate25-bartarsaz-com
vistabest-certificate33-bartarsaz-com
vistabest-certificate26-bartarsaz-com
vistabest-certificate40-bartarsaz-com
vistabest-certificate35-bartarsaz-com
vistabest-certificate36-bartarsaz-com
vistabest-certificate37-bartarsaz-com
vistabest-certificate41-bartarsaz-com
vistabest-certificate30-bartarsaz-com
vistabest-certificate27-bartarsaz-com
vistabest-certificate28-bartarsaz-com
vistabest-certificate39-bartarsaz-com
vistabest-certificate32-bartarsaz-com
vistabest-certificate29-bartarsaz-com
vistabest-certificate42-bartarsaz-com

 

نمایشگاه ها

 

vistabest-exhibition2-bartarsaz-com
vistabest-exhibition1-bartarsaz-com
vistabest-exhibition3-bartarsaz-com
vistabest-exhibition4-bartarsaz-com
vistabest-exhibition5-bartarsaz-com
vistabest-exhibition6-bartarsaz-com
vistabest-exhibition7-bartarsaz-com

 

 

 

 

 

بررسی تجارت


هیچ بررسی در حال حاضر وجود ندارد

نمایش ترافیک بازدید

مهمانان

تاریخ امروز

قابل توجه سازندگان و تولید کنندگان ایرانی

یک ماه حضور رایگان درسایت برای مشتریان جدید تا بررسی مدارک سازندگان و تولید کنندگان

تولید کنندگان که قدمت بالای پنج سال دارند از لینک زیر پرداخت را انجام دهند

لینک پرداخت سازندگان دارای پروفایل

لینک پرداخت زیر جهت پرداخت سازندگان و تولید کنندگان جدید ( ساخت صفحه اختصاصی رایگان میباشد)

لینک پرداخت سازندگان جدید بدون پروفایل

لطفا جهت تماس تلفنی و مشاوره رایگان و بررسی صحت تولید کننده یا سارنده ایرانی  در سایت ثبت نام کنید

و یا به شماره زیر مسیج بزنید تا پشتیبانی وبسایت با شما تماس بگیرند :

09140123123

3خانه
درباره ما
ارتباط با ما
39برترین سازندگان و تولید کنندگان
زیرساخت شبکه کامپیوتری
13برترین سازندگان ساختمانی
معماران برتر
25مراحل ساخت
25اجرا ساختمان
گودبرداری
پروفایل من