عضویت در برترساز

ون وود

ون وود
ون وود 3.5 5 0

میانگین 2 رتبه بندی

امتیاز شما

اولین کسی باشید که نقد می نویسید

مالک: ون وود (+)

پاسداران - میدان هروی - خیابان شهید مجید افشاری (ساقدوش) - نبش بوستان هفتم و رحمانیان شمالی - پلاک 7, تهران, Iran

02126316119
09373603809
sales@wpc.ir

محصولی سبز و دوست دار محیط زیست

نوع:
تولید کننده
دسته بندی ها:
کلمات کلیدی:
اطلاعات عمومی

 

 

درباره ما

 

شرکت ون وود با استعانت از خداوند متعال در سال 1382 در زمینه صنعت چوب و فرآورده های چوبی آغاز به کار نمود و پس از کسب چندین سال تجربه، فعالیت خود را بر روی محصول چوب‌ پلاستیک بعنوان یک محصول سبز و دوست دار محیط زیست متمرکز گردانید.هم اکنون گروه ون وود با استفاده از کادری مجرب و متخصص و با هدف حفظ جنگل ها و محیط زیست به دانش فنی تولید این نوع کامپوزیت ها دست یافته و با راه اندازی خطوط تولید این محصول، گامی بلند در زمینه ارتقاء این صنعت برداشته است. همچنین گروه ون وود آمادگی دارد در صورت سفارشات بالای 4000 متر مربع، محصولات را بنا بر رنگ ها و با فرمولاسیون خاص مورد نظر مشتری تولید نماید. دضمنا این گروه توانایی ساخت آلاچیق با wpc ،باطراحی انحصاری گروه van wood  را داشته و در محوطه سازی نیز طرحهای جدید و زیبایی را دارد ، که توسط تیم طراح این گروه قبل از اجرا ،شما میتوانید کار را به صورت 3D دیده و نظرات خود را بیان نمایید.

 

محصولات

چوب پلاستیک چیست؟

  کامپوزیتهای چوبی پلاستیکیWood-plastic composite که امروزه به اختصارwpc نامیده می شوند، کامپوزیتهایی هستند که از ترکیب موادی همچون الیاف چوب طبیعی ، پلاستیک و ترموپلاستیک ها و نوعی آرد مخصوص ساخته می شوند چوب پلاستیک polywood نوع بسیار جدیدی از این گروه محصولات می باشد که در تولید آن از دو بخش مواد استفاده می گردد . در بخش چوب از مواد اولیه ای مانند الیاف تفاله ، پوسته بادام زمینی ، بامبو ، کاه و در بخش پلاستیک از پلی اتیلن ، پی وی سی و پلی پروپیلن ها استفاده می شود . این مواد پس از ترکیب در دستگاه های اکسترود تشکیل یک خمیر قوام گرفته را می دهند که ماده اولیه این نوع کامپوزیت می باشد . پس از تشکیل این ماده اولیه و تهیه پروفیل ها و مقاطع مورد نیاز هر نوع رزین و مواد ترکیبی نیز به آنها افزوده می شود و در آخرین مرحله این مواد در قالب ها شکل گرفته و خشک می شوند .

 

 

 

 

ویژگی های چوب پلاست (چوب پلاستیک)

100 درصد مقاوم به آب و رطوبت

با خيال راحت ميتوانيد چوب پلاست(wpc) را در محيطهاي مرطوب و نم دار استفاده کنيد چرا که وجود پلاستيک و فشر دگي زياد wpc  و ترک نخوردن در طول زمان آنرا از آثار مخرب رطوبت حفظ ميکند.

100 درصد مقاوم به موريانه و حشرات

هيچ حشره ايي علاقه به خوردن و مصرف پلاستيک ندارد و اين همان دليلي است که در کنار فرمولاسيون مخصوص ضد موريانه، wpc را از گزند حشرات حفظ ميکند.

 

مقاوم به آتش

wpc بدليل چگالي و واستفاده از مواد کند سوز کننده، بسيار ديرتر از حالت عادي شعله ور ميگردد.

بدون مواد سمي

بهتر است بدانید mdf تا زمانی که در طبیعت موجود است از خود گاز سمی از چسب اوره فرم آلدیید متصاعد می کندکه سرطان زا می باشد ولی فرمولاسيون wpcدر خود هيچ ماده سمي را جاي نداده و به همين علت است که اين محصول سبز بوده و براي تمام اعضاي خانواده مناسب مي باشد.

حفظ جنگلها و درختان

ما براي تولید wpc از سر شاخه خرما استفاده می کنیم که از دو جهت دارای مزیت است 1 استفاده از مواد ضایعاتی که در منطقه سوزانده می شود 2 مقاوم به آب بودن ذاتی  سرشاخه خرما.که این مهم باعث جلوگیری از قطع درختان و در نتیجه کم شدن گاز های گل خانه ای که دلیلی بر گرم شدن زمین می باشد  شده است.

بازيافت

95 درصد از مواد اوليه wpc از منابع بازيافتي است و اين بدان معني است که نه تنها درختان بخاطر چوبشان از بين نميروند بلکه پلاستيک نيز براي توليد اين محصول بازيافت ميگردد. براي هر تن از اين محصول 450 کيلوگرم پلاستيک و 500 کيلوگرم خورده چوب بازيافت ميگردد.

زيبايي و گرمي چوب طبيعي

wpc با داشتن چوب طبيعي در خود همان گرمي و زيبايي و حس چوب طبيعي را در کنار محاسن پلاستيک برايمان به ارمغان مي آورد. بنابراين ميتوان همزمان با استفاده از wpc  هم زيبايي و گرمي چوب را داشت هم مقاومت پلاستيک به شرايط جوي.

فناوري پيشرفته

wpc کامپوزيتي است که در نهايت دقت طراحي و توليد ميگردد. فرمولاسيون کاملا علمي آن که توسط مراکز معتبر تاييد شده آنرا از ديگر رقيبان خود متمايز ميسازد. تمايز wpc از ديگر رقيبان خود بدليل حساسيت ما در طراحي محصولاتي استثنايي با کيفيت بسيار بالا ميباشد . دلايلي که اين کامپوزيت را از ديگر رقيبان متمايز ميکند استفاده از فناوري هاي پيشرفته توليد و فرمولاسيون ميباشد.

مقاوم به ترک و قارچ و نفوذ آب

چگالي بالاي wpc  و فشردگي آن به سادگي جلوي نفوذ آب و ريشه هاي قارچ و کپک ها را ميگيرد.در نتيجه ي فشردگي و چگالي بالا محصولي است سخت و محکم که ميتوان با اطمينان از آن استفاده کرد.

بدون نياز به نگهداري!!!!!!wpc

تقريبا نياز به هيچ گونه نگهداري ادواري نداشته و اگر بطور مرتب با آب و يک شوينده سبک شسته شود تا سالها زيبايي و جلاي خود را حفظ خواهد کرد

 

مقايسه چوب پلاستيك (wpc)با ديگر محصولات

چوب پلاستيك را فقط ميتوان با رقيب طبيعي اش يعني چوب مقايسه کرد چرا که ديگر مصالح ساختماني تقريبا جايي را در مقابسه با زيبايي و گرمي چوب ندارند. هيچگونه پوشش ديگري نيست که بتواند زيبايي و گرمي و خواص چوب طبيعي را به غير از چوب پلاستيك داشته باشد.

ساخته شده از چوب طبيعي
در ساخت چوب پلاستيك از ظايعات چوب طبيعي استفاده شده که بوجود آورنده گرمي و زيبايي خاص آن است.  چوب پلاستيك با دارا بودن پلاستيک در خود در کنا ظاهر و احساس گرم و زيباي خود دوام بسيار بالايي در مقايسه با چوب دارد.

بدون هزينه هاي هنگفت نگهداري
چوب طبيعي همواره بايد در طول زمان عمر خود بوسيله پوشش هاي مختلف محافظت گردد. ترکهاي بسيار ريز در چوب طبيعي جا براي نفوذ آب و رطوبت و قارچها را فراهم کرده آنرا از درون تخريب ميکند. چوب پلاستيك با چگالي و فشردگي بالاي خود نه تنها هيچ ترکي نميخورد بلکه در طول زمان عمر خود فقط با شستشوي معمولي که لکه هاي طبيعي گرد و غبار و يا کپک ها و قارچهاي سطحي را پاک ميکند جلاي اوليه را بدست خواهد آورد.

چوبهاي اشباع و ترمو وود ها - مقرون به صرفه
چوبهاي اشباع و ترمو وود ها براي رسيدن به درجه مقاومت خود بايد در فشار و حرارت زياد که با صرف انرژي همراه است ساعتها قرار گيرند. اين بدان معني است که هزينه هاي انرژي مصرف شده در کنار از بين رفتن درختان عللي هستند که آنها را گران کرده و از چرخه محصولات سبز خارج ميکند.

 چوب پلاستيك (wpc) محصولي سبز و دوستدار محيط زيست و شما
براي توليد چوب پلاست نه تنها انرژي زيادي مصرف نميشود بلکه پلاستيک هاي سردرگم و خرده چوب ها و خاک اره را از طبيعت جمع کرده آنرا بازيافت ميکند. نبايد فراموش کنيم که به همين علت چوب پلاست بسيار مقرون به صرفه تر و دوستي بهتربراي محيط زيست ميباشد.

 

 

vanwood-project3-bartarsaz-com
vanwood-project1-bartarsaz-com
vanwood-project4-bartarsaz-com
vanwood-project10-bartarsaz-com
vanwood-project13-bartarsaz-com
vanwood-project15-bartarsaz-com
vanwood-project14-bartarsaz-com
vanwood-project16-bartarsaz-com
vanwood-project17-bartarsaz-com
vanwood-project21-bartarsaz-com
vanwood-project18-bartarsaz-com
vanwood-project19-bartarsaz-com
vanwood-project24-bartarsaz-com
vanwood-project25-bartarsaz-com
vanwood-project23-bartarsaz-com

 

 

خدمات

نصب محصولات ون وود آسان می باشد هرچند بسیاری از مردم وقت لازم برای نصب آنرا در اختیار ندارند. همچنین، پیدا کردن افراد مجرب برای انجام کار دقیق وقت گیر میباشد. پس به چه کسی میتوان اعتماد کرد؟ گروه ون وود با تعصبی که نسبت به محصول خود دارد خدمات نصب پروژه شما را با قیمت منطقی به عهده میگیرد. با سپردن پروژه خود به گروه ون وود از نتیجه خارق العاده کار لذت ببرید.

 

مشاوره رایگان

گروه ون وود، اطلاعات جامعی را فراهم آورده است که به شما در انتخاب نوع محصول کمک شایانی میکند. به گالری ون وود مراجعه نموده و با دیدن تصاویر، رویای خود را طراحی نمائید و از طریق تماس با شرکت آنرا به صورت سه بعدی مشاهده نمائید. همچنین، ون وود در انتخاب طرح، رنگ و یا ترکیب رنگ محصولات در کنار شما میباشد.

گروه ون وود خدمات گسترده ای را به شما ارائه می نماید. از جمله خدمات قابل ارائه به شما می توان موارد زیر را اشاره کرد

  

  کفپوش
    آلاچیق
    ترمووود (thermo wood)
    استخر و زمین بازی
    کابینت و دکوراسیون داخلی
    محوطه سازی و صندلی
    نمای ساختمان،نرده و دیوار
    بام باغ (roof garden)
    کلبه و اتاقک نگهبانی
    گلدان (Flower Box)
    پله
    صنایع دریایی

 

کاتالوگ

 

 

 

 

 

بررسی تجارت


هیچ بررسی در حال حاضر وجود ندارد

نمایش ترافیک بازدید

مهمانان

تاریخ امروز

قابل توجه سازندگان و تولید کنندگان ایرانی

یک ماه حضور رایگان درسایت برای مشتریان جدید تا بررسی مدارک سازندگان و تولید کنندگان

تولید کنندگان که قدمت بالای پنج سال دارند از لینک زیر پرداخت را انجام دهند

لینک پرداخت سازندگان دارای پروفایل

لینک پرداخت زیر جهت پرداخت سازندگان و تولید کنندگان جدید ( ساخت صفحه اختصاصی رایگان میباشد)

لینک پرداخت سازندگان جدید بدون پروفایل

لطفا جهت تماس تلفنی و مشاوره رایگان و بررسی صحت تولید کننده یا سارنده ایرانی  در سایت ثبت نام کنید

و یا به شماره زیر مسیج بزنید تا پشتیبانی وبسایت با شما تماس بگیرند :

09140123123

3خانه
درباره ما
ارتباط با ما
39برترین سازندگان و تولید کنندگان
زیرساخت شبکه کامپیوتری
13برترین سازندگان ساختمانی
معماران برتر
25مراحل ساخت
25اجرا ساختمان
گودبرداری
پروفایل من