عضویت در برترساز

گروه توسعه تامین مصالح ایرانیان

گروه توسعه تامین مصالح ایرانیان
گروه توسعه تامین مصالح ایرانیان 2.875 5 0

میانگین 4 رتبه بندی

امتیاز شما

اولین کسی باشید که نقد می نویسید

مالک: گروه توسعه تامین مصالح ایرانیان (+)

خیابان فردوسی ایران - تهران - خیابان فردوسی - نرسیده به میدان فردوسی - خ تقوی - بن بست انوشیروانی - پلاک4 - واحد 5, تهران 12345, خیابان فردوسی, Iran

02166341147
info@irtota.ir

محصولات متنوع سیمان و بلوک

نوع:
توزیع کننده
دسته بندی ها:
کلمات کلیدی:
اطلاعات عمومی

درباره ما

 

گروه توسعه تأمین ایرانیان زیر مجموعه شرکت سیمان ایرانیان می باشد که در سال 1387 با هدف تأمین بلوک های صنعتی و معدنی برای پروژه های ساختمانی تاسیس گردید. فعالیت این شرکت تاکنون با عنوان شرکت سیمان ایرانیان بوده است که به علت کثرت مشتری تصمیم به جداسازی بخش فروش بلوک از فروش سیمان  و تأسیس شرکت توسعه تامین ایرانیان گرفت. گروه توسعه تأمین ایرانیان در راستای تامین بلوک مشتریان خود به غیر از کارخانه تولیدی خود، اقدام به انعقاد قرارداد با 10 کارخانه تولید بلوک صنعتی و معدنی کرده است و در حال حاضر با تامین روزانه 100000 قالب بلوک گام بلندی در جهت تحقق رضایت مندی مشتریان خود برداشته است. بلوک های تأمین شده توسط این گروه دارای ضخامت دیواره 2.5 الی 3 سانتی متر می باشد و همچنین الزامات مبحث 18 و 19 مقررات ملی ساختمان را تامین می کند. این شرکت در حال حاضر بلوک های تولیدی با چهار سبکدانه لیکا، پرلیکا، اسکریا، پومیس را عرضه می نماید که همه این بلوک ها سبک و عایق حرارت و صوت می باشد که بسته به نوع سبکدانه مصرفی در بلوک درصد آنها متفاوت است. سبکدانه لیکا و پرلیکا جزء سبکدانه های صنعتی می باشند و سبکدانه اسکریا و پومیس جزء سبکدانه های معدنی هستند.


از جمله مزایای رقابتی این شرکت نسبت به سایر رقبا:

1- ارائه محصول مطابق با نیاز مشتری (صنعتی یا معدنی) از مهمترین ویژگی های ما تک محصولی نبودن ماست.

2- پرت کالا(درصورت وجود) به عهده شرکت می باشد.

3- تامین کالا مطابق با زمان نیاز مشتری صورت می گیرد.

4- ما ادعا می کنیم که بلوک را به نسبت کیفیت آن به کمترین قیمت در اختیار مشتری قرار می دهیم.

5- تحویل بلوک روی پالت های چوبی و فلزی برای سهولت در جابجایی

 

تامین بلوک های صنعتی (لیکا و پرلیکا)-تامین بلوکهای معدنی (اسکریاو پومیس)- تامین سیمان از شرکت سیمان تهران

شرکت توسعه تامین ایرانیان به واسطه وجود 10 کارخانه تولیدی طرف قرارداد با این شرکت توان تامین 100000 قالب بلوک در روز را دارا می باشد.

 

محصولات

 

   بلوک ليکا

بلوک ليکا در دو شکل تو پر و تو خالي براي کاربرد در ديوار و سقف توليد مي گردد. ضخامت جداره بلوکهاي تو خالي براي بهره گيري بيشتر از وي‍‍ژگيهاي عايق کاري آنها بيش از بلوک هاي سيماني معمولي است،که اين افزايش به خاطر وزن بسيار کم بتن مصرفي اثر چنداني بر وزن نهايي بلوک ندارد.بلوک هاي سبک ليکا در انواع مختلف ديوارهاي پيراموني وتيغه اي توليد شده و داراي کاربرد هاي گسترده اي در انواع ديوارهاي پوشش خارجي ،جدا کننده، نما ،دو جداره ،عايق ،ضد آتش و نيز سقف هاي سبک بتني (تير چه و بلوک )مي باشند

وزن کم

با کاهش وزن هزینه های سازه ای ساختمان کاهش می یابد و از آنجا که نیروی زلزله وارد بر سازه ،رابطه مستقیم با وزن سازه دارد با استفاده از محصولات لیکا نیروی موثر زلزله کاهش می یابد .

عایق حرارتی

استفاده از بلوک لیکا در عایقکاری دیوارهای پیرامونی مورد تایید سازمان بهینه سازی مصرف سوخت کشور است . دیوار چیده شده با بلوک لیکا به عنوان دیوارعایق همگن محسوب می شود . بلوک های تولید شده با این سبکدانه صنعتی الزامات مبحث 19 مقررات ملی ساختمان را تامین می نماید .

عایق صوتی

با استفاده از بلوک لیکا الزامات مبحث 18 مقررات ملی ساختمان برآورده خواهد شد . بلوک 12 سانتی متری لیکا (سه جداره) دارای عایق صوتی 49 دسی بل و بلوک به ضخامت 15 سانتی متر 46 دسی بل می باشد .

مقاوم در برابر آتش

با توجه به اینکه سبکدانه لیکا در 1100 درجه سانتی گراد تولید می شود دیوار ساخته شده از این محصول بیش از 2 دساعت در برابر آتش و سرایت آن مقاومت می کند .

شکل پذیری با انواع ملات و اندود

به دلیل بافت زبر رویه بلوک لیکا و جذب آب مناسب آن ، به آسانی انجام می گیرد . همچنین نزدیکی ضریب انبساط حرارتی بلوک لیکا با ملات از ایجاد ترک در ملات واندود در دراز مدت ، جلوگیری می کند .

کارپذیری فیریکی

عملیات برش ، میخ کوبی ، سوراخ کاری ، شیارزنی مسیر کابل ها ولوله های تاسیسات روی بلوک های لیکا به راحتی انجام می شود . بلوک لیکا به راحتی با فرز بریده می شود این ویژگی باعث کاهش پرت مصالح به میزان چشمگیری می شود .

 

 بلوک پرلیکا

یکی از محصولات تهیه شده از سبک دانه پرلیکا بلوک های سبک پرلیکا می باشد . عمده ترین مصالح بکار رفته در این محصول سبکدانه پرلیکا می باشد که در ترکیب با ریزدانه های سنگی و چسب سیمان تشکیل یک بتن سبک را می دهند که فراهم کننده مشخصاتی است از قبیل :

وزن مخصوص

حائز اهمیت ترین ویژگی بلوک های پرلیکا سبک بودن آنهاست به طوری که وزن مخصوص آن کمتر از 1100 کیلو گرم بر متر مکعب می باشد البته دانسیته واقعی دیتیل های اجرا شده از این مصالح بسته به نوع بلوک اجرا شده معمولا کمتر از مقدار ذکر شده خواهد بود. استفاده از خاصیت سبک بودن محصولات پرلیکا باعث کاهش بار مرده وارد بر المان های سازه ای ساختمان شده و علاوه بر کاهش مقاطع در اثر بارهای مرده مستقیم، به علت کاهش وزن کلی ساختمان جذب نیروی زلزله را کاهش میدهد و در مجموع باعث کاهش کلی در کلیه مقاطع سازه ای ساختمان می گردد. از آنجا که یکی از عمده ترین هزینه های ساختمان مربوط به سازه می باشد تأثیر عمده ای در کاهش هزینه های ساخت می گذارد. از دیگر مزایای سبک بودن محصولات افزایش سرعت و کاهش نیروی کارگری در هنگام اجرای عملیات ساختمانی می باشد که در این مورد نیز کاهش هزینه اجرایی قابل مشاهده می باشد.

عایق حرارت

  از دیگر خصوصیات بارز بلوک های پرلیکا ضریب هدایت حرارتی پایین این محصول می باشد که عددی برابر 0/25 w/mc برای این محصول به دست آمده است . خصوصیت مذکور برای محصولات پرلیکا عایق حرارتی مناسبی را در حد الزامات مبحث 19 ساختمان در دیوارهای ساخته شده از آن ایجاد می نماید. خصوصیت مذکور علاوه بر کاهش قابل ملاحظه هزینه انرژی از طریق پایین آوردن تبادل انرژی بین فضاهای جدا شده توسط دیواره های ساخته شده از پرلیکا باعث افزایش مدت پایداری دیواره ها و فضاهای محصور توسط آنها در برابر آتش سوزی می گردد . همان گونه که ذکر شد مصرف کنندگان با توجه به اختلاف دمائی بین فضاهای جدا شده می توانند سایز بلوک مورد نظر خویش را از بین سایز های مختلف بلوک پرلیکا انتخاب نمایند.

ابعاد بلوک

بلوک پرلیکا در سایز های مختلف و برای کاربریهای متنوع تهیه می گردد. تنوع سایز های بلوک پرلیکا برای مصرف کنندگان این محصول این امکان را فراهم می آورد که بسته به محل کاربرد و ابعاد دیوارهای مورد نظر، بلوکی که مطابق با استانداردهای ارائه شده برای موقعیت مذکور می باشد را انتخاب نمایند و از صرف هزینه های مازاد جلوگیری شود.

شکل ظاهری

شکل بلوک های پرلیکا این امکان را فراهم می آورد که دیواری دقیقا مطابق نقشه های پیش بینی شده را حاصل نمایند که علاوه بر کاهش پرت در فضای معماری، به علت تخلخل ظاهری در سطوح امکان اجرای انواع نماکاریها از قبیل: گچ کاری ، کاشی کاری و ... را به سادگی ایجاد می نماید. ازدیگر خواص بلوک های پرلیکا سهولت در اجرای تأسیسات ساختمانی در این بلوکهاست به صورتی که به سادگی و بدون گسترش تخریب به سایر مواضع نا خواسته میتوان با ایحاد شیارهای محدود و کنترل شده مسیرهای تاسیساتی مورد نظر را ایجاد نمود.

مقاومت فشاری

حداقل مقاومت فشاری بلوک های پرلیکا 25 کیلوگرم بر سانتی متر می باشد که بسته به نیاز، می توان این مقدار را تا 100 کیلوگرم بر سانتیمتر مربع افزایش داد.

جذب رطوبت پایین

بلوکهای پرلیکا به دلیل جذب رطوبت پایین خود دارای دوام و طول عمر بیشتری نسبت به محصولات جایگزین می‌باشند خصوصا توام شدن خاصیت فوق با عدم واکنش‌پذیری این محصول در برابر عوامل شیمیایی نظیر باران‌های اسیدی و یا سولفات‌های موجود در خاک استقبال گسترده‌ای را از آنها فراهم نموده است.

عایق صوت

به علت وحود تخلخل در دانه های پرلیکای موجود در بلوک ها، امواج صوت هنگام عبور از این دیواره ها مستهلک می گردد از این رو استفاده از این محصول تامین کننده خواسته های مبحث 18 مقررات ملی ساختمان می گردد.

 

پوکه سبک پرلیکا

گروه توسعه تامین ایرانیان با افتخار اقدام به فروش سبکدانه پرلیکا در سراسر ایران ، در سایزهای مختلف که در زیر به آن اشاره شده می نماید .

سبکدانه 4-0 دانه ریز

سبکدانه 10-4 دانه متوسط

سبکدانه 25-10 دانه درشت

سبکدانه 25-0 دانه مخلوط

 

بلوک های اسکوریا

گدازه های آتشفشان است که پس از رسیدن به سطح زمین سرد شده و به صورت دانه های ریز و درشت متخلخل تشکیل گردیده و اصطلاح علمی آن پومیس یا اسکوریا میباشد ازمهمترین ویژگی این محصول استحکام بسیار بالادرترکیب با سیمان و وزن بسیارسبک که دارای قابلیت بالای نگهداری آب می باشد موجب مقاومت بتن ساخته شده می شود .

کاربرد عمده پومیس و خاکسترهای آتش فشانی در صنعت ساختمان بعنوان مصالح روکش سطح جاده، شن ریزی راه آهن، اجزاء سنگی بلوک ساختمانی است. پوميس در حال حاضر يكي از مواد مهم است كه جايگزين شن و ماسه در استخرهاي تصفيه فاضلاب ها و پس آبهاي سنگين شده است .

ويژگي‌هاي منحصر به فرد اسکوریا به انضمام ساختمان حجره‌‌اي و توان سايندگي بالا سبب گرديده اسکوریا كاربردهاي مختلف و متنوعي در صنعت داشته باشد .

اسکوریا در تصفيه خانه ها، آب با كيفيت مطلوب تر را در استحصال مجدد آن به دست مي دهد، همچنين مدت زمان بهره برداري از پوكه نسبت به شن و ماسه ۳برابر بيشتر است. در ضمن با توجه به سبك بودن پوكه، تخليه استخرهاي تصفيه، ساده تر مي باشد .

(hydroponics) پومیس در کشاورزی بدون خاک كاربردهاي مختلفي دارد و استفاده از اسکوریا در اين نوع كشاورزي قابليت هاي كشت و را بالا مي برد و همچنين پوکه دانه دار با اندازه 5 تا 10 میلیمتر بعنوان اصلاح و بهينه سازي خاک ضعيف و براي بهتر شدن آبياري و زهکشي به کار مي رود چرا که باعث مي شود رطوبت درون خاک همچنان باقي بماند و در پرورش گل، تهويه مطبوع زمين هاي مسابقه، تهويه زمين چمن گلف و کود زمين هاي فقير از مواد معدني و ايجاد مزارع کيوي کاربرد بسيار دارد و همچنين در مناطق خشك و يا مناطقي كه احتياج به ايجاد فضاي سبز و باغباني در نقاط خاص مي باشد (گلخانه ها، ايجاد فضاي سبز بر روي كانال هاي بتني زيرزميني و كشاورزي در مناطق كم آب) پوميس بعنوان لايه زيرين خاك به كار برده مي شود كه خواص مهم آن عبارتند از :

- حفظ آب و انتقال تدريجي آن به خاك
- كم كردن فشار خاك
- استفاده بهينه از حجم خاك
- بالابردن خاصيت معدني و قدرت خاك بعلت وجود مواد معدني در حد و درصد خاص

پوميس نيز بعنوان يك ساينده بسيار خوب در صنايع استفاده مي شود. ساخت كاغذ سنباده، صفحات دستگاه فرز، سنگ شور كردن پارچه ها و سنگ پا ازجمله كاربردهاي سايشي پوميس مي باشد. پوميس از نظر شيميايي خنثي و غيرقابل حل و فاقد خاصيت مغناطيسي مي‌باشد چگالي آن پايين و حاوي مخلوطي از سيليكات‌هاي نامنظم و اكسيد آلومينيوم و لايه‌هايي از اكسيد فلزات ديگر مي‌باشد .

پوميس دانه‌بندي شده كاربردهاي خاص و متنوعي در صنعت ساختمان و صنايع ديگر دارد، چنانچه استفاده از اين محصول باعث كم شده هزينه، بالا بردن ضريب هاي اطمينان و قابليتهاي خاص فيزيكي و شيميايي مي‌گردد .

كاربرد عمده پوميس در صنعت ساختمان بعنوان مصالح، در مصارف نهايي در تركيب و اجزاء سنگي بتن، روكش سطح جاده، نماي ساختمانها، تعمير و نگهداري و ساخت جاده و مكمل انواع ملاتها مي‌باشد .

البته ويژگي‌هاي خاص پوميس مانند وزن مخصوص كم، استحكام تراكمي، ضرايب كشساني و پايداري در برابر آتش و ضريب حرارتي مناسب، نارسا بودن در برابر حرارت و صوت سبب شده تا پوميس در بتن ساختماني، قطعات پيش‌ساخته و پركننده سبك كاربرد فراوان تري داشته باشد. پوميسيت نيز بعنوان يك ماده افزودني پوزولاني براي بتن كاربرد دارد چنانچه مي‌تواند مدت، توانايي و دوام بتن را افزايش و گرماي هيدراتاسيون را كاهش دهد .

 

مصالح ساختماني

وزن مخصوص پوميس كمتر از يك است. نفوذ پذيري كم، مقاومت تراكمي كافي و مدول الاستيسيته پوميس باعث شده که از آن بعنوان مصالح مناسب در ستونهاي سبك ته باز و ته بسته، پنل‌هاي پيش ساخته نماي ساختماني، انوع آجرهاي سبك با ابعاد مختلف، پنل‌هاي ديواري و سقفی پيش ساخته، پركننده عايق سبك، بلوك‌هاي ساختماني تزييني و... ايجاد كرده است. كم شدن وزن بتن، جابجايي آن را آسان كرده، حجم ستونهاي مورد نياز و پي را كاهش داده و مقاوم سازي را كاهش مي‌دهد. بلوك ساختماني با ماسه و شن وزني در حدود 17 كيلوگرم دارد در حالي كه مخلوط پوميس با ماسه و شن، وزن آن را به 13 كيلوگرم كاهش مي‌دهد. با افزايش رنگدانه، از پوميس براي ساخت بلوك هاي تزييني رنگين استفاده مي كنند .

 

پركننده

پوميس بسيار دانه ريز، سفيد و خالص با اندازه هاي مختلف مي تواند به عنوان پركننده در رنگ و آسفالت بكار رود. انواع بسيار دانه ريز آن به عنوان پوزولان است كه از واكنش آن با هيدروكسيد كلسيم در سيمان، اجزاء تشكيل دهنده سيمان به يكديگر مي چسبند. خواص پوميس و كم هزينه بودن آن از آن فيلتر مناسب براي آب نوشيدني ها، نفت و سوخت ساخته است .

 

عمليات ساختماني و عمراني

پوميس بعنوان پر كننده كف ساختمان و شيب‌بندي پشت بام، استفاده در ملات پشت كار (مانند سنگ نما و ...)، انواع سيمان‌كاري‌هاي نما و رويه كاري، حائل بين خاك و بتن (مانند بتن‌هاي فونداسيون، پايه پل‌ها، ديوارتونل‌ها و سدها، سقف كانال‌هاي زيرزميني، حائل بين ديوارهاي طبقات زيرين با خاك)، ساخت انواع بتن سبك با مقاومت مناسب، تعمير و نگهداري قطعات بتني و انجام ايزولاسيون لوله‌هاي زير آب رودخانه ها و درياها کاربرد دارد .

 

تفاوت اسکوریا و پومیس

تنها تفاوت بین سبکدانه اسکوریا و پومیس میزان آهک موجود در آن است که این میزان آهک در سبکدانه پومیس بیشتر از اسکوریا می باشد به همین علت مقاومت بتن ساخته شده با سبکدانه اسکوریا بیشتر از بتن ساخته شده با پومیس است .

 

شیب بندی

درشیب بندی با سبکدانه اسکوریا دانه ها را در کف ریخته و بوسیله غلتک یا بشکه پر آب چند بار کوبیده تا نشست خود را انجام دهد سپس یک لایه سیمان روی آن می کشیم . در این نوع شیب بندی چون نیازی به ساخت بتن و سپس شیب بندی کردن نیست لذا وزن کاهش پیدا می کند . در شیب بندی با سبکدانه پومیس ابتدا آنرا به بتن تبدیل کرده و سپس شیب بندی را انجام می دهیم .

سبکدانه اسکوریا دارای رنگ سیاه ، خاکستری ، قهوه ای می باشد که دارای وزن حجمی بین 500 الی 700 کیلوگرم بر متر مکعب است و به علت تخلخل آن عایق صوت و حرارت مناسبی جهت استفاده در بلوک های ساختمانی و شیب بندی سقف می باشد .

سبکدانه پومیس دارای رنگ سفید و وزن حجمی 500 الی 700 کیلوگرم بر متر مکعب است و تخلخل در این سبکدانه نیز باعث عایق صوت و حرارت مناسب برای استفاده در بلوکهای سبک و شیب بندی سقف شده است .

 

 

 

 توجیه اقتصادی

ارزیابی اقتصادی کاربرد لیکا در ساختمان:
   
انتخاب مصالح و روش‌های اجرایی ساخت و ساز نیازمند شناخت دقیق ابزار و اهداف کار است. انتخاب روش‌های مدرن، ماشین آلات پیشرفته و مصالح ظریف‌تر الزاماً به معنی یکم روش مناسب اقتصادی و فنی نیست. بلکه مجموعه‌ای از عوامل تأثیرگذار اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی تعیین کننده سرنوشت یک روش یا فن‌آوری مشخص ساخت می‌باشند. نتایج پروژه‌ها نشان داده است که بکارگیری مصالح نو بدون توجه به ویژگی‌ها و فرهنگ اجرایی آن سبب اتلاف مصالح و هزینه‌ می‌گردد. به عبارت دیگر تداخل ابزار و مصالح و فرهنگ‌های گوناگون کار باعث تشدید هزینه‌ها و کاهش کیفیت کار می‌گردد. هر چه انتخاب مصالح و فن‌آوری ساخت بر اساس دیدگاه مشخص‌تر و یک پارچه‌تری صورت گیرد نتیجة کار ارزان‌تر و سریع‌تر خواهد بود.

کاهش هزینه‌های سازه باربر:
     استفاده از محصولات لیکا باعث کاهش 20 تا 30 درصدی کل بار مرده ساختمان می‌گردد. اگر این کاهش وزن، قبل از مرحله طراحی دیده شود، باعث کاهش وزن بهینه سازه باربر می‌گردد. همچنین اگر بعد از طراحی و در مرحله اجرا محصولات لیکا بکار روند، باعث بالا رفتن ضریب اطمینان سازه شده که نواقص احتمالی مراحل اجرا را می‌پوشانند.

کاهش پرت مصالح ساختمانی:
     کارپذیری بلوک‌های لیکا باعث می‌شود تا پرت مصالح سدرصدی وزن بار مرده ساختمان می‌گردد. اگر این کاهش وزن قبل از مرحله طراحی دیده شود، باعث کاهش و بهینه‌سازی وزن سازه باربر و کاهش میزان مصرف فولاد بتن و فولاد و افزایش عملکرد مناسب در زلزله می‌گردد همچنین باعث بالا رفتن ضریب اطمینان سازه می‌شود که نواقص احتمالی مراحل اجراء را می‌پوشاند.

کاهش هزینه‌های انرژی مصرفی:
     استفاده از محصولات لیکا باعث کاهش چشمگیر انرژی مصرفی جهت سرمایش و گرمایش ساختمان می‌شود که با توجه به حذف تدریجی یارانه‌های انرژی در کشور و محاسبه قیمت‌های واقعی باعث صرفه‌جویی قابل ملاحظه‌ای در هزینه‌های پرداختی می‌گردد.

کاهش هزینه‌های تأسیسات:

     عایق بودن محصولات لیکا باعث می‌شود تا دستگاه‌های تأسیساتی با ظرفیت‌های گرمایشی و سرمایشی بهینه و مناسب و با قیمت کمتر خریداری شوند. همچنین باعث کاهش هزینه‌های انرژی مصرفی در آینده ساختمان می‌گردد، که با توجه به پایه‌گذاری صعودی قیمت انرژی میزان صرفه‌‌جویی قابل محاسبه می‌باشد.

کاهش هزینه‌های نگهداری ساختمان:

    محصولات لیکا بدلیل دوام و نداشتن اثرات تخریبی بر سایر اجزای ساختمان بخصوص تأسیسات نقش بسزایی در کاهش هزینه‌های نگهداری ساختمان دارند. علاوه بر آن بدلیل کارپذیری زیاد در صورت نیاز به انجام تعمیرات احتمالی، تخریب اجزا ساختمان بسیار محدود می‌شود.

کاهش هزینه فضای اشغال شده:
   دیوار چینی با بلوک باعث کاهش فضاهای پرت داخلی ساختمان می‌گردد. چنانچه با استفاده از روش‌های دیگر دیوار چینی انجام شود(مانند دیوار 2 جداره)، فضای مفید ساختمان کم می‌شود.

سرعت در اجرای کار:
  با توجه به ابعاد و اشکال مختلف و مناسب بلوک‌های لیکا، سرعت اجرای کار بالاتر رفته و سرمایه تخصیص داده شده در بخش ساختمان به بازدهی زودتر می‌رسد. همچنین با توجه به ابعاد بزرگ‌تر بلوک لیکا نسبت به آجر و سفال اجرت دیوار بسیار کمتر می‌شود

 

 

 

بررسی تجارت


هیچ بررسی در حال حاضر وجود ندارد

نمایش ترافیک بازدید

مهمانان

تاریخ امروز

قابل توجه سازندگان و تولید کنندگان ایرانی

یک ماه حضور رایگان درسایت برای مشتریان جدید تا بررسی مدارک سازندگان و تولید کنندگان

تولید کنندگان که قدمت بالای پنج سال دارند از لینک زیر پرداخت را انجام دهند

لینک پرداخت سازندگان دارای پروفایل

لینک پرداخت زیر جهت پرداخت سازندگان و تولید کنندگان جدید ( ساخت صفحه اختصاصی رایگان میباشد)

لینک پرداخت سازندگان جدید بدون پروفایل

لطفا جهت تماس تلفنی و مشاوره رایگان و بررسی صحت تولید کننده یا سارنده ایرانی  در سایت ثبت نام کنید

و یا به شماره زیر مسیج بزنید تا پشتیبانی وبسایت با شما تماس بگیرند :

09140123123

3خانه
درباره ما
ارتباط با ما
39برترین سازندگان و تولید کنندگان
زیرساخت شبکه کامپیوتری
13برترین سازندگان ساختمانی
معماران برتر
25مراحل ساخت
25اجرا ساختمان
گودبرداری
پروفایل من