عضویت در برترساز

سوپر پايپ اينترناشنال

سوپر پايپ اينترناشنال
سوپر پايپ اينترناشنال 3.5 5 0

میانگین 1 رتبه بندی

امتیاز شما

اولین کسی باشید که نقد می نویسید

تخت طاووس خيابان مطهري (تخت طاووس) - بعد از مفتح - شماره ۱۵۹, تهران, Iran

02188756169
02188756169
02188731159
info@superpipe.com

کیقیت ، نوآوری و کسب افتخار در صنعت لوله سازی

نوع:
تولید کننده
دسته بندی ها:
کلمات کلیدی:
اطلاعات عمومی

 

درباره ما

 

سال‌هاست همه‌ي دست‌اندكاران و متخصصين تأسيسات دركشور، سوپرپايپ را به عنوان يك شركت متفاوت در اين صنعت مي‌شناسند، و يكي از شاخص‌هاي تفاوت را در كيفيت ممتاز محصولات آن،به صورت اطمينان، ايمني و راحتي بيشتر تجربه كرده‌اند. هرجا كه براي انتخاب محصول، كيفيت از اهميت اصلي برخوردار بوده، سوپرپايپ در ممتازترين رده ارزيابي شده است. در آخرين جشنواره‌ي مركز تحقيقات ساختمان، كه معتبرترين مرجع تحقيقاتي در زمينه‌ي مصالح ساختماني است، سوپرپايپ به لحاظ كيفيت محصولات، برگزيده‌ي اين مركز قرارگرفت. حضور ميليون‌ها متر لوله‌ي سوپرپايپ در پروژه‌هاي ملي و مرجع در سراسر كشور نشانه‌ي اعتماد جامعه‌ي مهندسي به ما، و به ديدگاه‌هاي ماست.

محصول متفاوت
 
سال 1376 مهم‌ترين واقعه‌ در صنعت لوله‌سازي كشور اتفاق افتاد، و براي اولين بار توليد لوله‌هاي پنج لايه در كارخانه‌ي سوپرپايپ آغاز شد. سوپرپايپ با محصولي متفاوت، قدم به عرصه‌ي توليد در صنعت تأسيسات كشور گذاشت. ‌افتخار سوپرپايپ است كه با اين اقدام موجب ورود دانش، تكنولوژي، و تجارب شركت آلماني يوپونور به كشورمان و صرفه‌جويي ارزي در اين بخش از صنعت شد. ما اولين شركتي هستيم كه با رويكردي متفاوت محصول خود را با ارائه‌ي خدمات مهندسي به بازار تأسيسات عرضه نموديم.


نگاه متفاوت

نوانديشي حوزه اصلي فعاليت سوپرپايپ، تاُسيسات مكانيكي ساختمان است ومحور اصلي مأموريت آن توسعه و تحول در اين صنعت دركشور، و ارايه‌ي راه‌حل‌هاي نهايي و مدرن براي حل مشكلات ساختمان‌هاي امروز است. از ديدگاه سوپرپايپ نمي‌توان بدون خلاقيت، يعني خلق ايده‌هاي جديد تحول ايجاد كرد، و بدون نوآوري، يعني به كار‌گيري ايده‌هاي جديد نمي‌توان راه‌حل‌هاي نوين براي مشكلات موجود پيشنهاد كرد. بدين ترتيب روح حاكم بر همه‌ي فعاليت‌هاي سوپرپايپ نوجويي و نوانديشي است.
 
نوآوري … اين شركت در طول سال‌ها حضور و فعاليت در صنعت تاْسيسات، توام با تحقيق، توسعه و پژوهش توانسته است با نوآوري و ايجاد تحولات مثبت در صنعت تاسيسات مكانيكي ساختمان دستاوردهاي قابل‌توجهي را در اين زمينه از خود به جاي بگذارد.
ما از سال 76 تا كنون، به طور مداوم در حال معرفي محصولاتي جديد با ويژگي‌هاي نوآورانه هستيم، و هر سيستم جديد تاسيساتي كه عرضه كرده‌ايم، راهي بوده براي حل يك مشكل تاسيساتي در ساختمان، از جمله كاهش هدر رفت انرژي، كاهش هزينه‌ها، ايمني بيشتر سيستم، و…
 
پويايي …در سوپرپايپ انتظار داريم همه چيز در بهترين سطح استانداردهاي موجود باشد، و خوب را دشمن بهتر مي‌دانيم. يعني هر چه امروز ايجاد مي‌كنيم، باز هم مي‌تواند بهتر باشد. بنابراين در شركت ما بهبود در روش‌ها و سيستم‌ها، و بهبود مهندسي محصولات جزو فعاليت‌هاي مستمر است، و تغيير براي كسب نتايج بهتر كه نهايتاَ مشتري از آن برخوردار خواهد شد، از اصول و ارزش‌هاي بنيادي ماست.
 
مسير رشد… سوپرپايپ مسير رشد خود را دقيقاَ درچارچوبمأموريت چالشي‌اش برنامه‌ريزي كرده است. سال 1376 سوپرپايپ با 18 نفر آغاز به كار كرد. امروز بالغ بر 200 نفر عضو خانواده‌ي سوپرپايپ هستند. امروز شركت ما، از ساختاري تخصصي برخوردار است، و هر روز صاحبان دانش بيشتري به همكاري دعوت مي‌شوند امروز استانداردهاي IMS در سيستم مديريتي شركت مستقر شده، و واحد طرح و توسعه يكي از توسعه‌يافته‌ترين بخش‌هاي اين شركت است.
 

باز هم بالاتر بزرگترين رقيب‌مان خودمان هستيم،‌ و با دستيابي به هر مرحله از موفقيت و ثبت يك ركورد جديد، هدف چالشي ديگري تعريف كرده، و باز هم براي يك ركورد جديد تلاش مي‌كنيم.

 

اگر چه ما كار خود را با توليد لوله پنج‌لايه شروع كرديم ولي ماموريت ما ايجاد تحول در صنعت تاسيسات است.
بيانيه‌ي ماموريت سوپرپايپ اينترناشنال جزيي از عناصر راهبردي ما است كه حوزه و مسير فعاليتمان را مشخص كرده است:

سوپرپايپ اينترناشنال سازماني است قابل اعتماد، پيشرو، و سرآمد كه راه‌حل‌هايي را در زمينه‌ي صنعت تاسيسات ارايه مي‌دهد. با بهره‌گيري از ايده‌هاي ناب و نگرش‌هاي جديد، پايبندي به تعهدات و ارزش‌هاي تعريف‌شده‌، كيفيت متمايز محصولات و خدمات، همكاري با شركت‌هاي برتر جهاني، به‌همراه دانش و تجربه‌ي محلي، سوپرپايپ قادر است ضمن كسب سهم اصلي از بازار داخلي، در بازارهاي جهاني نيز حضور مؤثري پيدا كند و علاوه بر توسعه و ايجاد تحول در صنعت تاسيسات كشور، در افزايش رفاه عمومي جامعه نقش داشته باشد.

گوشي شنوا براي شنيدن خواسته‌ها و نظرات مشتريان و ذينفعان سازمان
چشمي تيزبين براي ديدن آينده
دستي توانا براي ارايه‌ي راه‌حل‌هاي متمايز
و گام‌هايي استوار براي حركت مداوم و تداوم پيشتازي

نمادهاي سوپرپايپ براي بيان اين بينش هستند.

 

محصولات

 

با معرفی نسل جدید لوله‌ها به صنعت تاسیسات کشور، قدم در راه تولید گذاشتیم

سوپرپایپ اولین شرکتی است که با رویکردی متفاوت، اگر چه لوله و اتصالات تولید می‌کند ولی محصول او برای مشتری «سیستم‌های لوله‌کشی» است.

سیستم لوله‌کشی مجموعه‌ایست از اجزا شامل:
-
خدمات فنی- مهندسی شامل محاسبات و برآوردها و نقشه‌های اجرایی
- اقلام تولیدی هماهنگ با هم که در سیستم نصب می‌شود مثل لوله، اتصالات، صفحه دیواری، بست‌هاو
-
خدمات اجرای سیستم توسط مجریان مجاز عضو شبکه سوپرپایپ
- و نظارت بر نحوه‌ی اجرا


در واقع محصولی که مشتری از سوپرپایپ دریافت می‌کند بسته‌ای است از خدمات و دانش فنی – مهندسی و اجرایی، به اضافه‌ی تولیدات صنعتی سوپرپایپ.

امروز، در حوزه‌ی تأسیسات مکانیکی ساختمان، سوپرپایپ با دامنه‌ی وسیع محصولات خود هر روز به صورتی جامع‌تر، کامل‌ترو کیفی‌تراز گذشته پاسخگوی نیازهاست که هر کدام برای حل یک مشکل تاسیساتی در ساختمان عرضه شده‌اند:

 


راه حل متفاوت و هوشمندانه‌ی سوپرپایپ برای نصب تاسیسات!
محصول برتر در دومین جشنواره بین‌المللی تحقیق و توسعه ایران
و در سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان تهران

برای لوله‌کشی فاضلاب ساختمان

بدون نیاز به لوله‌کشی وِنت


 

برای لوله‌کشی اب‌ سرد وگرم مصرفی ساختمان و رادیاتور

به همراه
شیر ورودی واحد‌های ساختمانی: سوپروالو
و: رایزر سیستم سوپرپایپ

برای تأمین گرمایش ساختمان، یک سیستم مدرن همراه با خدمات فنی -مهندسی، اجرایی و نظارتی به صنعت ساختمان

 

 

همه‌ی این محصولات ویژگی‌هایی مشترک و ممتازی دارند که تفاوت سوپرپایپ را باعث می‌شوند:

- نوآورانه هستند، و عمدتاً برای اولین بار به بازار ایران عرضه می‌شوند
- با به کار‌گیری ایده‌های جدید، نیاز‌ها را فراتر از انتظار جواب می‌دهند
- و همه از ممتاز‌ترین کیفیت برخوردارند.

سیستم نصب تاسیسات سوپرفیکس

به طور معمول اجرای سیستم‌های تاسیساتی در ساختمان، در حد فاصل بین عملیات دیوار چینی و نازک‌کاری قرار می‌گیرد.

اجرای ساپورت یک پیش نیاز برای شروع کل عملیات اجرایی در بخش تاسیساتی ساختمان است.

هرچه این بخش سریع‌تر - البته با کیفیت بالا - به اتمام رسد، مراحل بعدی در ساختمان سریع‌تر آغاز می‌شود، به طوری که در کاهش زمان‌بندی کل پروژه تاثیرگذار است.

 

اجرای بست و ساپورت به روشی دیگر!

سیستم نصب تاسیسات سوپرفیکس به عنوان یک راه‌حل مهندسی در مقایسه با وضعیت امروز اجرای ساپورت، علاوه بر ارتقاء کیفیت، راحتی و سرعت اجرا، شرایط ایمن‌تری هم برای مجری و هم برای ساختمان فراهم می‌آورد.

 

 

سيستم لوله‌كشي سوپرپايپ

سوپرپايپ اينترناشنال از سال1376عرضه‌ي سيستم لوله‌كشي توليدي خود را با نسل جديد لوله‌ها، لوله‌هاي تلفيقي pex-al-pex ، و اتصالات مهره‌ماسوره‌اي آغاز كرد، كه در نوع خود در مقايسه با ساير سيستم‌هاي رايج فلزي و پليمري تحولي عظيم در اطمينان از دوام و كيفيت عملكرد سيستم لوله‌كشي آب‌رساني مصرفي و گرمايشي(رادياتور) ساختمان، و همچنين راحت‌تر شدن نصب سيستم ايجاد نمود.

در صنعت لوله‌كشي، هر چندگاه يك بار مي‌توان انتظار تغييروتحول داشت؟
از آن پس تا به امروز براي افزايش ضريب ايمني سيستم، اجزاي مختلف آن، از جمله لوله و اتصالات، به طور مستمر مورد بازنگري و طراحي مجدد توسط مهندسين و كارشناسان شركت قرار گرفته‌اند، به طوري كه سوپرپايپ بتواند هر روز مطمئن‌تر از پيش، نياز امروز مشتري به حس اطمينان و راحتي را پاسخگو باشد.

سيستم لوله‌كشي سوپرپايپ +2
آخرين دستاورد خلاقانه و مبتكرانه‌ي سوپرپايپ است كه شامل لوله‌ي متفاوت، اتصالات متفاوت، و خدمات متفاوت است. سيستم لوله‌كشي سوپرپايپ +۲ حاصل آخرين دستاوردهاي تكنولوژي امروز است كه حاصل آن، يك لوله‌كشي بدون دردسر براي ساليان متمادي است.

سيستم لوله‌كشي سوپرپايپ +۲، برنده‌ي مدال محصول برتر ساختماني از وزارت مسكن است. در ضمن اين محصول جزو ده نوآوري برتر سال ۱۳۸۷ شناخته شده و در عرصه‌ي بين‌المللي نيز جايزه‌ي گايا ۲۰۰۹ نمايشگاه Big5 دوبي را بين ۲۹۰۰ محصول، در رده‌ي نقره به خود اختصاص داده است.

 

پمپ Wilo
 
شرکت Wilo آلمان يکي از بزرگترين و برترين توليدکنندگان پمپ و سيستمهاي پمپاژ براي مصارف گرمايش، سرمايش و تهويه مطبوع و نيز سيستمهاي آب و فاضلاب در جهان  است. اين شرکت در سال 1872 در شهر دورتموند آلمان تاسيس شد.
•  در سال 1928 نخستين شتاب‌دهنده سيرکولاتور را در دنيا طراحي و عرضه کرد.
•  در سال 2001 اولين پمپ با کارآيي بالا را براي مصارف HVAC طراحي و عرضه کرد که حتي تاکنون به عنوان يک محصول مرجع به شمار مي‌رود.
•  در سال 2009 با طراحي و عرضه پمپ Geniax (اولين سيستم پمپاژ غير مرکزي – Decentralised- در دنيا) انقلاب جديدي را در صنعت تاسيسات به‌وجود آورد.
•  با بيش از 140 سال سابقه، شرکت Wilo امروزه با بيش از 60 شعبه، 15 کارخانه توليدي و بيش از 7.000 پرسنل در 50 کشور دنيا فعاليت دارد. در سال 2013 ميزان فروش اين شرکت بيش از 1.23 ميليارد يورو بوده است.
عرضه پمپهاي Wilo توسط سوپرپايپ در راستاي ماموريت ما براي ارائه محصولات با کيفيت و راهحلهاي متفاوت براي صنعت تاسيسات کشور است.  
 

بررسی تجارت


هیچ بررسی در حال حاضر وجود ندارد

نمایش ترافیک بازدید

مهمانان

تاریخ امروز

قابل توجه سازندگان و تولید کنندگان ایرانی

یک ماه حضور رایگان درسایت برای مشتریان جدید تا بررسی مدارک سازندگان و تولید کنندگان

تولید کنندگان که قدمت بالای پنج سال دارند از لینک زیر پرداخت را انجام دهند

لینک پرداخت سازندگان دارای پروفایل

لینک پرداخت زیر جهت پرداخت سازندگان و تولید کنندگان جدید ( ساخت صفحه اختصاصی رایگان میباشد)

لینک پرداخت سازندگان جدید بدون پروفایل

لطفا جهت تماس تلفنی و مشاوره رایگان و بررسی صحت تولید کننده یا سارنده ایرانی  در سایت ثبت نام کنید

و یا به شماره زیر مسیج بزنید تا پشتیبانی وبسایت با شما تماس بگیرند :

09140123123

3خانه
درباره ما
ارتباط با ما
39برترین سازندگان و تولید کنندگان
زیرساخت شبکه کامپیوتری
13برترین سازندگان ساختمانی
معماران برتر
25مراحل ساخت
25اجرا ساختمان
گودبرداری
پروفایل من