عضویت در برترساز

گروه صنعتی استیل رخ

گروه صنعتی استیل رخ
گروه صنعتی استیل رخ 2.5 5 0

میانگین 4 رتبه بندی

امتیاز شما

اولین کسی باشید که نقد می نویسید

مالک: گروه صنعتی استیل رخ (+)

کیلومتر4 جاده قدیم کرج (فتح) - مرکز تجارت استیل ایران - واحد181, تهران, Iran

02166395500
info@steelrokh.com

تولیدکننده لوله و پروفیل و و قطعات دکوراتیو

نوع:
تولید کننده
دسته بندی ها:
کلمات کلیدی:
اطلاعات عمومی

 

درباره ما


زیبایی و کیفیت از دیرباز همواره از مهمترین مولفه‌‎های اساسی در تولیدات صنعتی و به ویژه محصولات پرکاربرد در عرصه‌ی شهرسازی و نمای سازه‌ها بوده اند. با ورود آلیاژ استیل به این عرصه و قدرت رقابت بالای آن در دوام و زیبایی امروزه این فلز به پرکاربردترین محصول در زمینه‌های مختلف شهرسازی و دیگر صنایع مرتبط با فلزات ضدزنگ تبدیل شده است. این آلیاژ علاوه بر استحکام و زیبایی دارای ویژگی‌های منحصر به فردی (از جمله بی نیاز بودن از رنگ‌آمیزی و سهولت در نظافت و بهداشت) می‌باشد که این امر موجب شده تا استیل به اولین انتخاب صاحبان صنایع در عرصه‌های گوناگون بدل شود. گروه فنی استیل رخ با بیش از یک دهه تلاش علمی و کار فنی در این عرصه و با چشم انداز ورود به میدان رقابت بین المللی این صنعت در نظر دارد تا با بکارگیری تمامی توان خود در طراحی و ساخت سازه‌ها؛ محدودیت‌های داخلی موجود در این صنعت را مرتفع نموده و آنها پشت سر گذارد. این مجموعه همواره در صدد تولید محصولاتی بوده که در قیمت بی رقیب و در کیفیت بی نظیر هستند و رضایت انبوه مشتریان خود را در طول مدت فعالیت گواهی بر این مدعا می‌داند. استیل رخ با تکیه بر توان فنی کارگاه‌های اجرایی (پرس و تراش) و کادری مجرب در امر مشاوره، واردات و ساخت سازه‌ها و قطعات استیل آماده‌ی برطرف نمودن هرگونه نیاز مشتریان در صنعت استیل می‌باشد. در آخر مشاوران مجموعه در نمایشگاه دائمی محصولات در محل دفتر مرکزی شرکت همه روزه آماده پاسخگویی و ارائه‌ی محصولات روز به مشتریان محترم هستند. امید است تا با عنایت خداوند متعال گامی موثر در جهت پیشرفت صنعت این مرز و بوم برداشته باشیم.

 

محصولات

محصـــــولات استیل رخ شامل لوله ها، پروفیل ها، اتصالات، پایه های آماده و اسپایدر و لوازم جانبی می بـــــــــــــاشد.

 

 

 

استیل چیست

استیل دارای زمینه‌های بسیار ویژه‌ای است که آن را در لیست عناصر و مواد بسیار مهم قرار می دهد. مهندسان، طراحان و سازندگان گاه این زمینه‌ها را نادیده گرفته و از ارزش بالای آن بی بهره می‌مانند. کیفیت بالای استیل ضد زنگ آن را به بهترین ماده برای طراحی سازه‌هایی مثل نرده ها، پله و انواع دیگر سازه‌ها تبدیل کرده است.  

استیل ضد زنگ چیست؟

استیل ضد زنگ از کربن بسیار کم تشکیل شده و حداقل دارای 10% کرومیوم است. در این نوع استیل‌ها هرچه درصد کرومیوم بیشتر باشد، کیفیت استیل هم بیشتر است و در نتیجه مقاومت آن در مقابل رسوب افزایش پیدا می‌کند.

 

روش های ساده برای شناخت استیل خوب

این روشی است که می توان با استفاده از آن کیفیت استیل را سنجید. دلیل آن هم وجود آستنیتیک و آهن در استیل است که باعث می شود که استیل قابلیت مغناطیسی پیدا کند. به طور کلی سه نوع ساختار در استیل وجود دارد، آستنیت، فریت و مارتنسیت. وقتی روی استیل لیبل 8/18 و یا 10/18 خورده باشد، در حقیقت میزان کرومیوم و نیکل منظور است. عدد اول 18% کرومیوم را نشان می دهد و عدد دوم، 8% و یا 10% آستنیتیک را مشخص می کند. نیکل عامل اصلی تشکیل دهنده آستنیت است، در نتیجه 8/18 و 10/18 هر دو آستنیتیک هستند. با این تفاسیر، اگر آهنربایی را به استیل نزدیک کردید و به آن چسبید، این یعنی نیکل آن کم است و در غیر این صورت درصد نیکل (که آستنیت استیل است) زیاد بوده و عمل جذب صورت نمی گیرد.

 

انواع گونه های استیل

به طور کلی سه نوع استیل وجود دارد که بر مبنای نوع و ساختمان میکروسکوپی خود دسته بندی شده اند: آستنیتیک، فریتیک و مارتینسیتیک     1-    استیل آستنیتیک (Austenitic):   هسته اصلی آنها آستنیت است که ظاهری شبیه به شیشه دارد. این نوع استیل شامل کرومیوم و نیکل است (گاهی منگنز و نیتروژن هم جزو مواد تشکیل دهنده‌ی آن هستند)، نوع آهن آنها از مدل آن 302 است که از 18% کرومیوم و 8% نیکل تشکیل شده اند. این نوع استیل توسط گرما سخت نمی شود و معروف ترین آنها احتمالا مدل 304 است که به T304 و یا 304 هم معروف است.     2-    استیل فریتیک (Ferritic):   قالب اصلی تشکیل دهنده فریتیک، فریت می باشد.

 

چرا تمیز کردن استیل بسیار مهم است؟

بیش از 200 نوع استیل وجود دارد که تعداد کمی از آنها در ساختار بیرونی ساختمان ها استفاده می شود. استیل ضدزنگ برای آن که همیشه زیبایی ظاهر خود را حفظ کند؛ نیاز به تمیز شدن دارد و این کار باعث بالا رفتن استقامت آنها و افزایش خاصیت ضد زنگی استیل هم می شود. آلودگی‌های روی استیل بعد از مدتی باعث خوردگی و از بین رفتن مقاومت آن می شود و مواد تشکیل دهنده استیل را فرسوده می کند. لایه‌ای نازک روی ترکیب اصلی تشکیل دهنده استیل وجود دارد که عامل اصلی جلوگیری از زنگ زدگی آن است. این لایه می تواند به علت کثیف بودن سطح استیل، بعد از مدتی از بین برود و به همین دلیل تمیز بودن همیشگی استیل امری بسیار مهم است که از هزینه‌های هنگفت مرمت یا تعویض در آینده جلوگیری می کند. یکی از روش های پاکیزه نگه داشتن استیل، پاشیدن کمی نمک روی سطح آن و سپس شستن توسط آب است. این روش در ساختمان های نزدیک به دریا هم بسیار کار آمد است و می تواند مقاوت استیل را هم بالا ببرد. هرچه سطح استیل صاف تر باشد، احتمال رسوب آلودگی در آن کمتر است. پس بایستی با مشاهده‌ی زدگی در بخش‌هایی از استیل ساختمان، به سرعت آن را بر طرف کرد تا از زنگ زدگی استیل جلوگیری شود. حتی الامکان استیل باید از سطح زمین دور باشد که با نصب کاور و پوشش‌های مخصوص می توان فاصله‌ی بدنه استیل تا سطح زمین را از انواع صدمات احتمالی مصون داشت

 

مضایای استیل ضد زنگ:

1- ضد رسوب:

درصد پایین آهن استیل ضد زنگ باعث شده تا این ماده در مقابل اتمسفر و آب طبیعی محیط مقاوم باشد. همچنین این نوع استیل در مقابل اسید، مواد قلیایی و محیط‌های کلرینه نیز مقاوم است و آسیب نمی بیند. به طور مثال استیل زد زنگ بهترین گزینه برای استفاده در مجتمع‌های تفریحی و استخرها می‌باشد. نرده ها، اتصالات و لوله ها نیز می توانند با تکنولوژی به کار برده شده در استیل برای همیشه مقاوم و آسیب ناپذیر بمانند.

2- ضد آب و آتش:

کرومیوم بالای ویژه و ترکیب خاص فلز استیل باعث شده است که درجه مقاوت این ماده در مقابل آب و حرارت به شدت بالا برود.

3- بهداشتی:

سهولت در تمیز کردن استیل باعث می شود که این ماده به یکی از بهداشتی‌ترین مواد فلزی موجود تبدیل شود. این موضوع می تواند برای بیمارستان‌ها، آشپزخانه‌ها، قصابی‌ها و آزمایشگاه‌ها بسیار حائز اهمیت باشد.

4- تحمل وزن بالا:

ترکیب سخت و متمرکز مواد تشکیل دهنده استیل باعث شده است که این ماده قدرت ویژه‌ای در تحمل وزن های بالا داشته باشد. سختی این ماده باعث می شود تا به تعداد و حجم زیادی از آن برای موارد استفاده گوناگون نیازی نباشد.

5- ارزش تجاری:

مقاوت بالا در مقابل رسوب و خوردگی، قیمت مناسب و درخشندگی بالای استیل ضد زنگ، باعث شده تا این ماده در ساختن سازه های مختلف بهترین گزینه باشد. بیش از 150 نوع مختلف از استیل وجود دارد که پنجاه مورد از آنها بسیار مورد استفاده است. استیل می تواند به صورت ورقه ای، روکشی، میله‌ای، سیمی و لوله‌ای باشد که در موارد مختلفی مانند آشپزخانه‌ها، قاشق، چنگال، چاقو، سخت افزارها، وسایل جراحی، وسایل ساختمانی و... کاربرد دارد.

 همچنین استیل 100% قابل بازیافت است و بیش از 50% استیل‌های جدید از آهن‌های دوباره ذوب شده ساخته می شوند. همین موضوع استیل را به عنوان یک ماده سود رسان به طبیعت مطرح می‌کند.

 

انواع مختلف استیل:

        200- آوستنتیک کرومیموم با فلز منیزیوم.

        300- آوستنتیک کرومیوم فلزی.

        301- بسیار انعطاف پذیر و قابل استفاده برای محصولات قابل فرم. سختی این نوع باعث می شود که در موارد صنعتی هم بسیار مورد استفاده باشد.

        303- همانند نمونه 304 است با این تفاوت که سولفور اضافی دارد.

        304- از محبوب‌ترین استیل‌ها می‌باشد که به استیل ضد زنگ 8/18 معروف است.

        316- این مدل از استیل بسیار معروف است و در موارد خوراکی و همچنین جراحی مورد استفاده قرار می گیرد. مولیبدنوم اضافی این استیل باعث می شود که آن در برابر انواع خاص زنگ زدگی و رسوب مقاوم باشد. از آنجایی که این مدل استیل در برابر آب نمک دار هم مقاوم است، از آن برای ساخت تاسیسات هسته ای استفاده می شود.

        408- بسیار مقاوم در برابر گرما و تشکیل شده از 11% کرومیوم و نیکل.

        409- ارزان ترین مدل استیل که برای لوله اگزوز اتومبیل‌ها استفاده می‌شود.

        410- بسیار سخت و مقاوم است و وزن زیادی را تحمل می کند.

        416

        420- مورد استفاده در کارد و چنگال. این نوع استیل زنگ نمی زند و به "استیل جراحی" هم معروف است.

        430- جنبه ظاهری بسیار خوبی دارد که در دکوراسیون استفاده می شود.

        440-  شبیه به 420 است ولی کربن بیشتر و لبه‌های بسیار بهتری دارد.

        500- بسیار مقاوم در برابر حرارت بالا.

        600- بسیار سخت و مقاوم.

        630- از باکیفیت ترین مدل های استیل است که از 17% کرومیوم و 4% نیکل تشکیل شده است.

 

 

 

 

بررسی تجارت


هیچ بررسی در حال حاضر وجود ندارد

قابل توجه اگهی دهندگان در سایت

با توجه به تغییر مدیریت سایت برتر ساز، تمامی دیتای تبلیغاتی مجددا وارد سایت شده است و همین موضوع باعث قطع ارتباط پنل شما عزیزان با سرور شده است ، لطفا جهت دریافت پنل خود یک پیام در قسمت فرم تماس با اعلام نام تجری و تلفن تماس ارسال فرمایید.

همکاران ما بزودی جهت تکمیل فرم ارتباط با پنل، با شما تماس خواهند گرفت

نمایش ترافیک بازدید

مهمانان

تاریخ امروز

3خانه
درباره ما
ارتباط با ما
39برترین سازندگان و تولید کنندگان
زیرساخت شبکه کامپیوتری
13برترین سازندگان ساختمانی
معماران برتر
25مراحل ساخت
25اجرا ساختمان
گودبرداری
2خرید ملک زیر نظر اداره سند ترکیه
پروژه مسکونی 360
پروژه اداری - تجاری 360
پروفایل من