عضویت در برترساز

سکو ایران

سکو ایران
سکو ایران 3.66667 5 4

میانگین 6 رتبه بندی

امتیاز شما

4 نظرات

مالک: سکو ایران (+)

تهران - خيابان استاد نجات الهی شمالی - شماره 196- ساختمان سكو ايران, تهران 1597914111, استاد نجات الهی, Iran

02188903866
info@seccoiran.com

شهر خوب، خانه خوب، پنجره خوب

نوع:
تولید کننده
دسته بندی ها:
کلمات کلیدی:
اطلاعات عمومی


درباره ما

سكو نام فاميل يك خانواده ايتاليايي است كه از سال 1930 در كشور ايتاليا توليد پروفيل بدون استفاده از جوش را ابداع نمود.كارخانجات سكو ايران از سال 1355 تحت ليسانس كارخانجات سكو ايتاليا و با سرمايه گذاري مشترك با ايتاليايي ها در ايران شروع به توليد نمود.

سكو ايران در حال حاضر بيش از 55 نوع پروفيل توليد مي نمايد كه علاوه بر نياز خود نياز ساير كارخانجات از جمله كارخانجات توليد كننده شبكه توزيع نيرو ، خودرو سازي و كارخانجات آجرسازي را نيز تامين مي كند . سكو ايران از پروفيلهاي توليدي خود مبادرت به ساخت انواع درب و پنجره كشويي و لولايي ( يكجداره، دوجداره، سه جداره، قوس دار و غيرگونيا) ،پنجره هاي ترمال برگ، نماهاي شيشه اي، سقف هاي كاذب، پارتيشن، فريم دربهاي چوبي ، نرده ، كركره برقي ، سايه بان برقي ، اسكرين برقي و طيف گسترده اي از لوازم و مبلمان ويلايي نموده است .

 

 

secoiran-certificate1-bartarsazcom
secoiran-certificate2-bartarsazcom
secoiran-certificate3-bartarsazcom
secoiran-certificate6-bartarsazcom
secoiran-certificate4-bartarsazcom
secoiran-certificate7-bartarsazcom
secoiran-certificate5-bartarsazcom
secoiran-certificate8-bartarsazcom

 


مشخصات سیستم سکو

تنوع در طرح، تنوع در رنگ (پودري، روغني)، مقاومت در مقابل عوامل جوي (بدليل نداشتن جوش ، پيش ساخته و پيش رنگ شده و پخته شدن رنگ) نفوذ ناپذيري در مقابل باد و باران هاي تند ، گرد و خاك و صدا ( بدليل خمش خاص پروفيل ها و تعبيه واشرهاي آب بندي و هوابندي در دل پروفيل ها )،سبكي وزن،نصب سريع و آُسان و سرويس هاي مطلوب بعد از فروش از ويژگيهاي سيستم سكو مي باشد . شركت سكو ايران از مرحله اندازه برداري ، ساخت ، رنگ آميزي كوره اي ، مونتاژ و نصب و رگلاژ راساً انجام داده و به هيچ وجه مشتري را درگير اخذ سرويس از خدمات سايرين نمي نمايد . اين شركت در مدت حدود 32 سال فعاليت در ايران ، تا كنون افتخار همكاري در اغلب پروژه هاي بزرگ و ملي كشور را چون پالايشگاهها، فرودگاهها، ايستگاههاي مترو، پروژه هاي عظيم فولاد مباركه و ذوب آهن ، بيمارستانها ، دانشگاهها ، شهركهاي ساحلي شهركهاي اقماري وزارت مسكن و شهرسازي ، برج هاي بلند تهران و شهرهاي بزرگ و تعاونيهاي مسكن كارگي و كارمندي را دارا بوده است . بدست آوردن ركوردهاي بالا در بهره وري اشتغال ، سرمايه گذاري، نوآوري، كيفيت و كميت توليد از ديگر دستاوردهاي شركت سكو ايران در طول 32 سال فعاليت مي باشد . اين شركت داراي چندين نمايندگي فروش در كشورهاي خارجي ازجمله ارمنستان ،پاكستان، آذربايجان، قطر ، كويت، امارات، عراق بوده و سابقه صادرات به كشورهاي چون ايتاليا و مالزي را دارا مي باشد . ضمناً اين شركت در كليه مراكز استانها و شهرستانهاي مهم داراي نمايندگي و واحد فروش مقيم بوده كه هر يك از آن داراي تيم آموزش ديده ،نصب و رگلاژ مي باشند . در حال حاضر حدود 50 كارخانه در كشورهاي مختلف دنيا به توليد اين سيستم مشغول بوده و به دليل ويژگيهاي خاص سيستم روز به روز بر گسترش سيستم سكو در جهان افزوده ميشود . گروه صنعتي سكو ايران با بيش از 350 نفر پرسنل اعم از مديران ، مهندسين ، كارمندان و كارگران در شهر صنعتي البرز واقع شده و دفتر مركزي آن با حدود 70 نفر پرسنل متخصص و با تجربه در تهران مستقر مي باشد . اين شركت باني تدوين استاندارد ملي درب و پنجره در ايران بوده و در زمينه گواهي افت صوتي (مقاومت در مقابل صدا) ، مقاو.مت در مقابل خوردگي و نمك ، عدم تبادل حرارات و برودت ، و همچنين مقاومت در مقابل آتش سوزي از سازمانهاي معتبر داخلي و خارجي گواهي كيفيت اخذ نموده است .همچنين شركت سكو ايران با حضور در نمايشگاه هاي داخلي و بين المللي موفق به كسب گواهي هاي مختلف از وزارت خانه ها و سازمان هاي دولتي و سازمان هاي بين المللي در زمينه كيفيت ، بهره وري و نوآوري گرديده است .

 

پروژه ها

 

seciiran-projet1-bartarsazcom
seciiran-projet2-bartarsazcom
seciiran-projet3-bartarsazcom
seciiran-projet13-bartarsazcom
seciiran-projet14-bartarsazcom
secoiran-project4-bartarsazcom
secoiran-project7-bartarsazcom
secoiran-project8-bartarsazcom
secoiran-project6-bartarsazcom
secoiran-project5-bartarsazcom
secoiran-project9-bartarsazcom
secoiran-project11-bartarsazcom
secoiran-project10-bartarsazcom
secoiran-product14-bartarsazcom
secoiran-product12-bartarsazcom

 


 محصولات

 

پروفيل پي وي سي

سكو ايران با استفاده از سيستم اكسترودر و بهترين نوع مواد اوليه و افزودني هاي اروپايي اقدام به توليد انواع پروفيل هاي خود مي نمايد . سري 60 چهار كاناله

 

پروفيل گالوانيزه

سكو ايران با استفاده از سيستم نورد سرد ( Roll Forming ) انواع پروفيل ( باز و بسته ) را از ورق پيش رنگ شده , ورق گالوانيزه , ورق آلومينيوم و ورق سياه توليد مي نمايد. در حال حاضر بيش از 40 نوع پروفيل در كارخانجات سكو ايران توليد مي شود


 
پروفيل آلومنیوم

پروفيل هاي ترمال بريك  بكار رفته در توليد محصولات ( اعم از درب يا پنجره ،كشويي يا لولايي )با  تنوع فراوان در  سطوح مقاطع  پروفيل ها  ، اين قابليت را در ارائه  بهترين تيپ بر  اساس  نيازپروژه ها فراهم مي نمايند ، تا ضمن بالابردن كارايي ، به لحاظ اقتصادي نيز مقرون به صرفه باشند..تنوع موجود دررنگهاي آنادايز ، پودري ودكورال و توانايي توليد در تمام حالت هاي بازشو ، با بهره گيري از بهترين يراق آلات ،  از ديگر ويژگي هاي اين سيستم براي همراهي با  طراحان  و  مهندسين مشاورو مجري مي باشد .

 

پروفيل های اختصاصی

در حال حاضر شركت سكو ايران اقدام به توليد پروفیل دور پنجره ، درب جلو و عقب اتومبیل پراید اختصاصی شرکت سایپا ( شرکت قالب های بزرگ صنعتی سایپا ) پروفیل دور پنجره ، کامیونت هیوندای( اختصاصی شرکت قدس نجف آباد ، گروه صنعتی قدس نجف آباد )

 

درب و پنجره گالوانيزه كشويي

پنجره هاي كشويي در طرح هاي دو لنگه و سه لنگه , با كنيبه و بدون كتيبه , يكجداره و دوجداره , با شيشه هاي رنگي و ساده به صورت ترمال برك و عادي در رنگ هاي متنوع و طرح چوب , برنز و يا سيلور عرضه ميگردد. در زير اين پنجره ها , قرقره هاي مخصوص نصب ميشود كه به آساني و به وسيله يك آچار آن تا يك سانتي متر لنگه پنجره را بالا و پايين برده و به راحتي توسط خريداران رگلاژ مي گردد.درب هاي كشويي در طرح هاي دو لنگه و سه لنگه , با كنيبه و بدون كتيبه , يكجداره و دوجداره , با شيشه هاي رنگي و ساده در رنگ هاي متنوع و طرح چوب , برنز و يا سيلور عرضه ميگردد. در اين درب ها مي توان به جاي شيشه از ورق گالوانيزه دو رو رنگ و يا پانل و يا تركيبي از پانل و شيشه استفاده نمود.

 

درب و پنجره گالوانيزه لولايی

پنجره هاي لولايي سيستم سكو بصورت يكجداره و دو جداره و در شكل هاي يك لنگه و دو لنگه , سه لنگه , چهار لنگه با كتيبه و بدون كتيبه عرضه مي گردد. براي ساخت انواع پنجره سيستم لولايي سكو از 8 نوع پروفيل استفاده مي ود . دستگيره و لولاي استفاده شده در اين سيستم كاملا انحصاري مي باشد و از زيبايي و كيفيت ويژه اي برخودار است . درب هاي لولايي سيستم سكو يكجداره و دو جداره و در طرح هاي شيشه خور ,‌ ورق خور و پنل خور و تركيبي ازشيشه , ورق و پنل در طرح هاي بسيارزيبا و دكوراتيو عرضه مي گردد . اين درب ها مي توانند يك لنگه يا بيشتر , قفل دار با قفل مركزي و قفل كارتي يا با دستگيره يك طرفه و دو طرفه عرضه شوند. يراق آلات و دستگيره هاي درب هاي لولايي از زيبايي خاصي برخوردار مي باشند. امكان ارائه اين درب ها با كتيبه قوس دار نيز وجود دارد.


سقف کاذب

سقف كاذب در دو نوع گالوانیزه و آلومینیومی تولید می شوند این سقف ها در رنگ های متنوع و مطابق با استانداردهای رنك های Ral به دلخواه مشتری در دو نوع كوره ای و پودری رنگ آمیزی می شوند . انواع سقف های كاذب كه در حال حاضر در سكو تولید و اجرا میگردد عبارتند از :

سقف كاذب دامپا ( سقف دامپا در دو نوع سوراخ دار و بدون سوراخ و با عرض 10 سانتی متر و 20 سانتیمتر در رنگ های مختلف تولید می شود )

سقف كاذب مشبك (سقف های كاذب مشبك در اندازه های مختلف و به اشكال گوناگون ساخته می شوند ابعاد استاندارد آن 60 *60 سانتی متر است ولیكن بر اساس سفارش با سایزهای گوناگون تولید می شود )

سقف پره ای (سقف پره ای با تیغه های عمودی و درمحل های با ارتفاع زیاد استفاده می شود)

 صفحه مشبك (‌گودل ) (گودل با امكان نور پردازی در پشت آن فضای خیال انگیز در طراحی سه بعدی را به نمایش می گذارد . برش ها سطوح ورق زیبایی خاصی را به سقف می دهد )

سقف كاذب نواری( این نوع سقف فعلا به صورت نورهایی به عرض 10سانتی متر و به طول دلخواه با عمق 10 الی 4 ساننتی متر تولید می شود سقف نواری سبك بوده وتماما از جنس ورق گالوانیزه می باشد ).


درب های آنتی پانيك

درب های خروج اضطراری و ضد حریق از ورق پیش ساخته ,‌ پیش رنگ شده با رنگ كوره ای و تقویت های مخصوص تولید و عرضه میگردد. این درب ها دارای قفل و دستگیره های مخصوص ضد حریق با استاندارد بین المللی می باشند.
 

درب و پنجره آلومينيوم و ترمال بريك
( طراحی سیستم و ساخت قالب ها توسط شركت serconsult ایتالیا با پروفیل های پهن و قوی و ظاهری بسیار زیبا بدنه اصلی از ورق پیش رنگ شد با ضخامت یك میلی و نوارهای پلی آمید به عنوان عایق انتقال حرارت با ضریب انتقال حرارت بسیار پایین با قابلیت ارایه بصورت 4 , 3 , 2 و .... لنگه و با استفاده از شیشه های دوجداره یا حتی 3 جداره و گاز آركون


پارتیشن

پارتیشن های مدولار سكو در طرح های مختلف عرضه میگردد. از این نوع پارتیشن ها می توان برای جداسازی فضاها اعم از اداری تجاری و حتی مسكونی استفاده نمود . این پارتیشن ها علاوه بر داشتن زیبایی فوق العاده در طرح و رنگ , در مقابل تبادل حرارت , برودت و صدا بسیار مقاوم می باشند .


نمای شیشه ای

سكو ایران انواع نمای شیشه ای را تولید و نصب می نماید . در سیستم اختصاصی نمای سكو , نصب پوشش های شیشه ای با استفاده از پروفیل های سیستم sp به راحتی و به سرعت انجام می گردد شش سیستم نمای شیشه ای كه در حال حاضر توسط سكو ایران عرضه می گردد :

نمای جدید فرم های آلومینیومی( فیكس و باز شو)‌

نمای كاپوزیت پنل

سیستم spكامل

كادرداخلی sp

شبكه آلومینیومی با رو كوب سكو

سیستم sp با چهارراه
 


درب و پنجره يوپی وی سي

با استفاده از پروفيل هاي يوپي وي سي در طرح هاي متنوع با سيستم لولايي و كشويي به گونه اي طراحي شده است كه علاوه بر نصب آسان , پنجره ها حتي در آخرين مرحله بنا مي توانند در جاي خود نصب شوند. استفاده از نوارهاي لاستيكي مخصوص بين كادر خارجي و كارد داخلي پنجره از نشت هوا , گرد و غبار و باران و صداهاي مزاحم جلوگيري مي نمايد . درب و پنجره يوپي وي سي سكو پلاست در برابر شرايط جوي مختلف خوردگي ,‌پوسيدگي , شيميائي , ضربه و سائيدگي مقاوم است .

 

كانكس و كيوسك

طراحي – توليد و نصب كانكس و كيوسك نيز از ديگر فعاليت هاي شركت سكو يران مي باشد كه براي كاربري هاي مختلف ( فروشگاه , نگهباني , تلفن ,‌ دفتر كارگاه و غيره ....) مي تواند مورد استفاده قرار گيرد. اين محصول مي تواند در سايزها , طرح ها و رنگ هاي گوناگون ساخته شود .

 

فريم درب چوبي
 
پيش ساخته پيش رنگ شده از ورق روغني با گالوانيزه
فريم هاي سكو ايران از ورق فولاد سبك به ضخامت 1/25 تا 1/50 ميليمتر مي باشد  متناسب براي همه براي همه درب چوبي (‌با قابلمه و بدون قابلمه ) طرح ريزي شده است و اتصال آن با ديوار به وسيله بست و پيچ به خوبي و سهول انجام مي گيرد
اين فريم ها به عرض هاي 11 سانتي متري و 15 سانتي متري با آستانه و بدون آستانه با كتيبه و بدون كتيبه ارائه مي شود

 

سایبان

سایه بان محصول جدید می باشد كه در دونوع سایه بان با بازوی عمودی و افقی را پوشش می دهد . با استفاده از سایه بان های (‌افقی وعمودی ) سكو ایران منازل و ویترین فروشگاه ها را در برابر نور خورشید محافظت نمود تكنولوژی سیستم های اتوماتیك با استاندار بین المللی محصول مشترك سكو ایران و سامفی فرانسه و مارانتك آلمان با استفاده از موتورهای سامفی و مارانتك و كنترل اتوماتیك


موتورهای هوشمند برای درب های گاراژ و وردی ساختمان

با استفاده از موتورهای تمام اتوماتیك سامفی و مارانتك آلمان به راحتی می توان درب های گاراژ ورودی ساختمان را تحت كنترل درآورد با استفاده از این موتور ها علاوه بر حفظ امنیت ساختمان می توان از آسایش بینظیری برخوردار شد.مجموع متنوع این موتورها نیاز شما را برای محل زندگی تان برآورده می سازد. تكنولوژی سیستم های اتوماتیك با استاندار بین المللی محصول مشترك سكو ایران و سامفی فرانسه و مارنتك آلمان با استفاده از موتورهای سامفی و مارانتك و كنترل اتوماتیك
 

كركره گردان
 
به دو صورت كركرده گردان ( جهت استفاده در منازل وپاركينگ ها ) حفاظ هاي تجاري و صنعتي ( جهت استفاده در فروشگاهها و كارخانجات و.....استفاده نمود. با استفاده از كركره گردان (‌اتواتيك و دستي ) سكو ايران به راحتي مي توان محيط ساختمان و فروشگاه را از نظر ميزان حرارت, برودت و همچنين ايمني تحت كنترل درآورد تكنولوژي سيستم هاي اتوماتيك با استاندار بين المللي محصول مشترك سكو ايران و سامفي فرانسه و مارنتك آلمان با استفاده از موتورهاي سامفي و مارانتك و كنترل اتوماتيك

 

اسكرين خورشيدی

اسكرین خورشیدی محصولی جدید جهت محافظت از فضای درونی ساختمان در برابر اشعه های مضر خورشید می باشد . با استفاده از اسكرین خورشیدی درونی ( اتوماتیك ) سكو ایران می توان نماهای شیشه ای را از ورود نور خورشید حفظ كرد . تكنولوژی سیستم های اتوماتیك با استاندار بین المللی محصول مشترك سكو ایران و سامفی فرانسه و مارانتك آلمان با استفاده از موتورهای سامفی و مارانتك و كنترل اتوماتیك

 

صندلی

سكو ایران انواع صندلی یكنفره و دونفره در طرح های دسته دار و بدون دسته با روكش چرمی و پارچه ای و با رنگ های متنوع تولید مینماید, این محصول از ورق گالوانیزه با رنگ پخته و استراكچر آن بدون استفاده از جوش ساخته می شود .

 

میز

میزهای رنگی سكو ایران در عین سادگی دارای زیبایی فوق العاده می باشد . این میزها به شكل های زیر تلویزیونی دوطبقه و سه طبقه و میزهای جلو مبلی با چرخ و بدون چرخ , میزهای كار , میزهای كامپیوتر , میز گرد و چهار گوش صبحانه تولید میشود .
 

 

درب های اتوماتیك كشویی

درب های اتوماتیك امنیتی ضریب ایمنی اماكن را افزایش داده و مانع سوء استفاده افراد سودجو از اماكن می گردد. از این درب ها می توان برای حفظ امنیت مراكز انتظامی , بانك ها , ورودی شعب , بخش انفورماتیك و سرور , دستگاه ای تی ام , بیمارستانها و مراكز درمانی , داروخانه ها , اتاق عمل , سازمان ها , شركت ها , كارخانه ها و ...... استفاده نمود .در درب های امنیتی به جای سنسور فوقانی از ابزار كنترل تردد ( ACCESS CONTROL ) استفاده می شود .
 

 

نیمکت

سكو ایران تولید كننده دو نوع نیمكت مدرسه ( ویژه دانش آموزان و خردسالان كه در دبستان و مهدهای كودك مورد استفاده قرا می گیرد). نیمكت پارك ها و معابر عمومی ( می توان با خرید و اهدای این نیمكت با نصب پلاك, نام اهدا كننده آنرا روكننده آنرا روی آن ثبت نمود . برای آرامش انسان ها كمك كرد و نام یك فامیل را جاودانه ساخت).

 

ساعت

سكو ایران تولید كننده انوع ساعت های دیواری رومیزی نیز می باشد این ساعت ها با استفاده از ورق های پیش رنگ شده در طرح و رنگ های بسیار زیبا تولید و عرضه می گردد.

 

كتابخانه

كتابخانه های سكو ایران در طرح ها و رنگ های گوناگون تولید می شود بدلیل استفاده از پروفیل هایی با قوس های منطقی این كتابخانه ها از زیبایی خاصی برخوردار می باشند . این كتابخانه ها از ورق گالوانیزه با رنگ پخته و بدون استفاده از جوش تولید می شود, طبقات كتابخانه با توجه به نیاز مصرف كننده قابل جابجایی تنظیم می باشند .
 

لوور

در واحدهاي بزرگ صنعتي براي ايجاد امكان در سير كولاسيون هوا از لوورهاي صنعتي استفاده مي شود  لوور به تيغه هاي افقي (‌گاهي عمودي ) گفته مي شود كه در تنظيم مقدار نور و عبور جريان هوا در مقابل پنجره و درب فضااهاي مسكوني يا تاسيسات مكانيكي _ مثل موتورخانه ها يا سالن هاي توليدي) به كار گرفته مي شود كه به صورت دستي و اتوماتيك در طرح , ابعاد و عرض هاي مختلف توليد و عرضه مي گردد.

 

نرده

نرده های سكو ایران از ورق پیش رنگ شده و اتصالات ویژه بدون استفاد از جوش و پرچ در ابعاد مختلف تولید می گردد . این نرده ها بدون استفاده از عملیات بنای به راحتی قابل نصب بر روی زمینه كار اعم از جلوی بالكن و تراس ها و راه پله ها می باشد .

 

 

 

 

 

 

تجارت محل
تهران - خيابان استاد نجات الهی شمالی - شماره 196- ساختمان سكو ايران, تهران 1597914111, استاد نجات الهی, Iran
- شهرك صنعتی البرز ، بلوار ابن سينا جنوبی ، بلوار اميركبير غری ، روبروی كارتن سازی پارس, استان البرز, Iran   

بررسی تجارت


نمایش ترافیک بازدید

مهمانان

تاریخ امروز

قابل توجه سازندگان و تولید کنندگان ایرانی

یک ماه حضور رایگان درسایت برای مشتریان جدید تا بررسی مدارک سازندگان و تولید کنندگان

تولید کنندگان که قدمت بالای پنج سال دارند از لینک زیر پرداخت را انجام دهند

لینک پرداخت سازندگان دارای پروفایل

لینک پرداخت زیر جهت پرداخت سازندگان و تولید کنندگان جدید ( ساخت صفحه اختصاصی رایگان میباشد)

لینک پرداخت سازندگان جدید بدون پروفایل

لطفا جهت تماس تلفنی و مشاوره رایگان و بررسی صحت تولید کننده یا سارنده ایرانی  در سایت ثبت نام کنید

و یا به شماره زیر مسیج بزنید تا پشتیبانی وبسایت با شما تماس بگیرند :

09140123123

3خانه
درباره ما
ارتباط با ما
39برترین سازندگان و تولید کنندگان
زیرساخت شبکه کامپیوتری
13برترین سازندگان ساختمانی
معماران برتر
25مراحل ساخت
25اجرا ساختمان
گودبرداری
پروفایل من