عضویت در برترساز

گروه کارخانجات ساران

گروه کارخانجات ساران
گروه کارخانجات ساران 3.42857 5 0

میانگین 7 رتبه بندی

امتیاز شما

اولین کسی باشید که نقد می نویسید

مالک: گروه کارخانجات ساران (+)

تهران - خیابان سهروردي شمالي - خيابان خرمشهر - شماره 95 - ساختمان ساران, تهران 1533863893, سهروردی, Iran

0218583 - 02185720
0218583 - 02185720
02188175161
office@saran-mfg.com

پیشرفت و توسعه در صنعت سیستم های تهویه مطبوع

نوع:
تولید کننده
دسته بندی ها:
کلمات کلیدی:
اطلاعات عمومی

 

درباره ما


شرکت ساران فعالیت خود را در سال 1370 با تولید سیستمهای تهویه، آغاز نمود. این شرکت در شرایطی پا به عرصه صنعت سیستمهای تهویه نهاد که هیچ پشتوانه ای جز اراده پشتکار، و عشق به پیشرفت و توسعه نداشت، و تنها همین ابزار کافی بود تا در مدت زمانی کوتاه، شرکت ساران پیشرفت شگرفی در صنعت تولید سیستمهای تهویه ایران داشته باشد.ئ شرکت ساران با پرسنلی بالغ بر400 نفر و در زمینی به وسعت 50.000 متر مربع، در منطقه صنعتی هشتگرد بنا شده است، و در حال حاضر در ردیف بزرگترین تولیدکنندگان سیستمهای تهویه خاورمیانه قرار گرفته است. از جمله سیستمهای تهویه تولیدی شرکت ساران، می توان به انواع چیلر ها (تراكمی و جذبی)، برجهای خنك كننده (گالوانیزه و فایبر گلاس)، انواع پكیج یونیت ها (آبی، هوایی وآپارتمانی)، انواع هواسازها، یونیت هیتر، انواع فن کویل ها (معمولی و کانالی) اشاره نمود. همچنین این شرکت با بهینه سازی و تولید سیستمهای تهویه جدید، و ارایه نوآوری و خدمات پس از فروش بی نظیر، خصوصا در منطقه ویژه اقتصادی ماهشهر و پارس جنوبی (عسلویه)، توانسته است در زمینه تولید سیستمهای تهویه مطبوع در صنایع بزرگی چون نفت، گاز، پتروشیمی، پالایش نفت و سایر صنایع مادر، رضایت خاطر شركتهای بزرگی همچون دانیلی ایتالیا، دایلم كره، میتسوبیشی ژاپن و تكنیپ فرانسه فراهم آورد. ساران از پیشگامان صنعت تولید سیستمهای تهویه، در جایگزین نمودن گاز مناسب با CFC و HCFC و افزایش راندمان و كاهش مصرف انرژی در تولید سیستمهای تهویه می باشد

شرکت ساران تنها دارنده گواهینامه و استاندارد ISO TS 29001 در صنعت تولید تهویه مطبوع بوده، و اولین تولید كننده ای است كه در صنعت تولید تهویه مطبوع، مفتخر به استقرار استانداردهای ISO 9001و ISO 14001 گردیده است. مبنای فعالیت شرکت ساران، توسعه پایدار و ارتقا کیفیت محصولات، هماهنگ با تکنولوژی های مدرن می باشد. در این راستا شرکت ساران، با مطالعات گسترده، اتکا به علم و دانش مهندسین و طراحان متخصص، استفاده از مرغوب ترین قطعات و مواد اولیه و روشهای روز کنترل کیفیت، توانست محصولاتی قابل رقابت با تولیدات پیشرفته ترین شرکت های تولید کننده سیستم های تهویه مطبوع در دنیا، تولید کند. شرکت ساران توانست، هماهنگ با الگوهای پیشرفته صنعت تهویه جهان پیش رود تا جایی که موفق به اخذ گواهینامه ها و استاندارهای بین المللی شد.


خط تولید شرکت ساران، تولید کننده سیستم های تهویه مطبوع، متشکل از واحدهای تضمین کیفیت، واحد مهندسی صنایع، واحد فنی مهندسی و واحد آموزش می باشد. واحد تضمین کیفیت ساران، وظیفه پیاده سازی، اجرا و به روز رسانی سیستم های مدیریت کیفیت 2000، ویرایش ISO 9001، و مدیریت زیست محیطی ISO 14001 ویرایش 96 را، بر عهده دارد.

واحد مهندسی صنایع

از مهمترین واحدهای خط تولید شرکت ساران می‌باشد که در این واحد، برنامه ریزی استاندارد بر اساس سیستم نقطه سفارش E-Q-Q انجام می‌گیرد. فرم سفارش ساخت، که در دپارتمان برنامه ریزی و مواد تهیه می‌شود، از واحد مهندسی صنایع ساران به واحدهای دیگر ارسال می شود.

واحد فنی مهندسی

خط تولید شرکت ساران، از دو دپارتمان تحقیقات مهندسی و مهندسی تولید تشکیل شده است. فرم سفارش ساخت که از واحد فنی مهندسی شرکت ساران صادر می‌شود، شامل نقشه های ساخت دستگاه و قطعات آن، لیست قطعات دستگاه جهت تهویه و تحویل به واحد ساخت، می‌باشد.

واحد آموزش

یکی دیگر از واحدهای خط تولید شرکت ساران است که در این واحد با برگزاری دوره های تخصصی جهت مشتریان و همکاری تنگاتنگ با واحدهای دانشگاهی سراسر کشور، سعی در تعلیم و آموزش نیروهای متخصص در ایران نموده است.

 

محصولات

كندانسور هوایی

كندانسور هوایی كندانسور هوایی، به منظور استفاده در مناطقی که از لحاظ شرایط آب و هوایی با محدودیت مواجه می باشند و یا امکان استفاده از سیستمهای آبی و برج خنک کننده را ندارد، توسط شرکت ساران تولید می شود. کندانسورهای هوایی ساران، در مدلهای متفاوت با ظرفیت دفع حرارت btu/h24000 الی btu/h2565000 و مناسب کار با انواع مبردها همچون R134a ،R407c ،R22 ساخته می شوند که ظرفیت کندانسورهای هوایی بستگی به اختلاف درجه حرارت گاز مبرد، درجه حرارت خشک محیط، نوع مبرد و جنس و میزان تراکم فینها دارد. کلیه کندانسورهای هوایی دارای فن ملخی ازجنس آلومینیوم بوده، که بصورت استاتیکی و دینامیکی بالانس شده و مجهز به حفاظ فلزی نیز می باشند. الکتروموتور فن ها، مناسب برای کار دردمای بالا، با درجه حفاظتی IP55 و کلاس حرارتی F از مارکهای معتبراروپای غربی تهیه می شود.کویل های کندانسور هوایی، از لوله های مسی ساده یا داخل فین دار (‌‌Inner Grooved) با فین های مسی یا آلومینیومی صفحه ای (Plate) و تراکم 8 الی 14 فین در هر اینچ، تولید می شوند. جنس فین ها بر حسب سفارش، شرایط محیطی محل نصب کندانسور هوایی و میزان ظرفیت آنها انتخاب می گردد. همچنین استفاده از پوشش های ضد خورندگی برای کویل، بر حسب سفارش امکان پذیر می باشد. کندانسورهای هوایی، مجهزبه کنترل اتوماتیک فن بوده، که باعث عملکرد دستگاه به صورت بهینه می شود. همچنین کلیه کندانسورهای هوایی مجهز به Receiver، شیر اطمینان، شیر سرویس و شیر شارژکننده می باشند. بدنه و سایر اجزای کندانسورهای هوایی، از ورق گالوانیزه با کیفیت بالا و ضخامت مناسب ساخته شده که با پیچ و مهره و نوار تروستات (به منظور هوابندی) بهم متصل شده اند. دستگاههای کندانسور هوایی با توجه به شرایط محیطی محل نصب، رنگ آمیزی می شوند.
 

چیلر جذبی

چیلر جذبی ساران از نوع آب گرم یک مرحله ای Single Effect، از ظرفیت 30 تا 650 تن و تحت تکنولوژی شرکت Century کره ساخته می شود. در چیلر جذبی ساران، پمپ سیرکولاسیون محلول و مبرد، از نوع پمپ های بسته و کاملا آب بندی شده است، که مخصوص سیستمهای جذبی می باشد. ضمنا جهت جمع آوری گازهای غیر قابل تقطیر، این چیلرهای جذبی دارای پمپ وکیوم نیز می باشد . از دیگر ویژگی های این چیلرهای جذبی، می توان به مدار فرمان و کنترل کاملا اتوماتیک آن اشاره نمود. چیلرهای جذبی ساران، دارای سیستم میکروپروسسوری ساخت سنچوری کره است. در ضمن جهت جلوگیری از کریستاله شدن محلول، چیلرهای جذبی ساران، دارای سیستم ضد کریستال اتوماتیک می باشد. شیر آلات و گیج های مورد استفاده در چیلرهای جذبی ساران، از معتبرترین مارک های خارجی تهیه می شود. که این شیرآلات از نوع دیافراگمی می باشد.

 

چیلر تراکمی

چیلرهای تراکمی ساران، در انواع کندانسور آبی و هوایی (یکپارچه و مجزا)، و در ظرفیتهای 3 الی 500 تن تبرید و در چهار تیپ، متناسب با عملکرد انواع مبردها همچون R22، R407C و R134a (طبق درخواست خریدار) تولید می شوند. این چیلرهای تراکمی، از نظر کاربری در دو نوع چیلرهای صنعتی و چیلرهای تهویه مطبوع، ساخته می شوند. انواع چیلرهای تراکمی ساران شامل:

    تک کمپرسور 3 الی60 تن
    دو کمپرسور 10 الی120 تن
    سه کمپرسور 60 الی 1802 تن - دو مداره و سه مداره
    چهار کمپرسور 60 الی 240 تن - دو مداره و سه مداره

گروه گروه کارخانجات ساران، در تولید چیلرهای تراکمی، از انواع کمپرسورها شامل پیستونی بسته(Hermetic)، نیمه بسته(Semi Hermetic) و یا‌‌ حلزونی (Scroll)، استفاده می نماید که این کمپرسورها، ساخت معتبرترین سازندگان کمپرسور در دنیا، نظیر کوپلند آلمان می باشند. کلیـــــه تجهیــــــزات کنترلی، شیــــــرآلات و ادوات برقی مورد استفاده در این چیلرهای تراکمی، از معتبر ترین سازندگان خارجی نظیر TELEMECANIQUE، CASTEL،JOHNSON CONTROL ،ALCO ،SAGINOMIA تهیه می شوند. اواپراتورها وکندانسورهای آبی مورد استفاده در چیلرهای تراکمی، یکی از انوع پوسته - لوله و یا صفحه ای می باشد که ساخت مبدل پوسته - لوله در داخل مجموعه ساران انجام می شود، ولی مبدلهای صفحه ای مورد استفاده در چیلرهای تراکمی، از سازندگان معتبر خارجی تهیه می شوند. از ویژگیهای مهم دستگاههای چیلر تراکمی ساران، امکان بهره گیری از سیستم های کنترلی خاص مانند PLC و کنترل اطلاعات دستگاه از راه دور می باشد. درصورت نیاز به استفاده از چیلرهای تراکمی درمحیطهای صنعتی، شرکت ساران با کسب تجربه حضور درچندین پروژه صنعتی، و داشتن کارنامه ای موفق دراین زمینه، می تواند چیلر تراکمی متناسب با عملکرد مورد نیاز کاربران تولید نماید.

 

چیلر تراکمی اسکرو

چیلر تراکمی اسکرو شرکت ساران، امکان ارایه محصولی برتر و متمایز را در میان انواع مشابه، برای این واحد تولیدی به وجود آورده است. این چیلرهای تراکمی اسکرو، از ظرفیت های 50 الی560 تن، و در دو نوع کندانسور آبی و هوایــــی (مجـــــزا و یکپــارچه) در 4 تیپ با انـــواع مبـردهـــای R-22، R407c و R134a (طبق درخواست خریدار) تولید می شوند. انواع چیلرهای تراکمی اسکرو ساران شامل:

    تک کمپرسور50 الی 140 تن
    دو کمپرسور 100 الی 480 تن
    سه کمپرسور 150 الی 420 تن دومداره و سه مداره
    چهار کمپرسور 200 الی560 تن دو مداره و چهار مداره

لازم به ذکر است که شرکت ساران، بنا به درخواست خریدار، توانایی ساخت چیلرهای تراکمی اسکرو با ظرفیت بالاتر را نیز دارد. کمپرسورهای مورد استفاده در چیلرهای تراکمی اسکرو، از نوع مارپیچ می باشد، که از شرکت Bitzer آلمان و یا دیگر تولید کنندگان معتبر کمپرسورهای فریونی در جهان تهیه می شوند. کلیه تجهیزات کنترلی، شیرآلات و ادوات برقی مورد استفاده در چیلرهای تراکمی اسکرو، از معتبرترین سازندگان خارجی نظیر TELEMECANIQUE، CASTEL،JOHNSON CONTROL ،ALCO ،SAGINOMIA تهیه می شوند. اواپراتورها وکندانسورهای آبی مورد استفاده در چیلرهای تراکمی اسکرو، یکی از انوع پوسته - لوله و یا صفحه ای می باشد که ساخت مبدل پوسته - لوله در داخل مجموعه ساران انجام می شود. ولی مبدلهای صفحه ای مورد استفاده در چیلرهای تراکمی اسکرو، از سازندگان معتبر خارجی تهیه می شوند. از ویژگیهای مهم چیلرهای تراکمی اسکرو، امکان بهره گیری از سیستم های کنترلی خاص مانند PLC و کنترل اطلاعات دستگاه از راه دور می باشد. در صورت نیاز به استفاده از چیلرهای تراکمی اسکرو در محیط صنعتی، شرکت ساران با کسب تجربه حضور در چندین پروژه صنعتی، و داشتن کارنامه ای موفق در این زمینه، می تواند چیلر تراکمی اسکرو، متناسب با عملکرد مورد نیاز مشتریان را، تولید نماید

 

پکیج تهویه مطبو

پکیج تهویه مطبوع سیستمی است که جهت تامین هوای گرم زمستانی، هوای خنک تابستانی و آبگرم مصرفی در تمام فصول طراحی و ساخته شده است، پکیج تهویه مطبوع، هوای گرم زمستانی و هوای خنک تابستانی را بطور یکنواخت از طریق کانال کولر در داخل ساختمان و از طریق سیستم شوفاژ در داخل حمام توزیع می نماید.تولید پکیج تهویه مطبوع شرکت ساران به دو صورت پکیج آپارتمانی و پکیج یونیت صورت می گیرد که پکیج آپارتمانی، مناسب برای نصب در محیط های مسكونی و اداری، و پکیج یونیت در دو نوع کندانسور آبی و هوایی (یکپارچه و مجزا) تولید می شود.
 

پکیج آپارتمانی

پکیج آپارتمانی شرکت ساران، مناسب برای نصب در محیط های مسكونی و اداری می باشد. این پكیج های آپارتمانی، متناسب برای کار با انواع مبردها همچون R-22، R-407Cو R134a بوده و در ظرفیتهای 3 الی 5/7 تن تبرید و با مقادیر هوادهی متناسب تولید می گردند. جهت ساخت استراكچر و بدنه پكیج های آپارتمانی، از ورق گالوانیزه گرم استفاده می شود، كه در نهایت با پوشش متناسب با منطقه و شرایط محل نصب پکیج آپارتمانی، رنگ آمیزی می گردد.كمپرسورهای مورد استفاده در این پکیج های آپارتمانی، در انواع بسته (HERMETIC) و یا حلزونی (SCROLL) بوده كه ساخت معتبرترین سازندگان كمپرسور در جهان نظیر کوپلند آلمان می باشند. همچنین فن های بكار رفته در پکیج های آپارتمانی ساران، ساخت ساران و یا دیگر سازندگان خارجی می باشد.كلیه تجهیزات كنترلی شیرآلات و ادوات برقی استفاده شده در پکیج های آپارتمانی، از ماركهای معتبر خارجی تهیه می شوند. از ویژگی های این پکیج های آپارتمانی، امكان نصب انواع سیستم های گرمایشی نظیر آبگرم، بخار و المنت الكتریكی بر روی دستگاه می باشد. جهت ساخت كویل های پكیج های آپارتمانی، از لوله مسی که ساخت شركتهای معتبر داخلی و خارجی است، استفاده می شود. فین های بكار رفته در ساخت كویل ها، از جنس آلومینیوم یا مس می باشد، كه دارای فشردگی 8 الی 14 فین در اینچ بوده و حتی می توان جهت شرایط خاص آنها را با پوشش ضد خوردگی پوشش داد.


یونیت هیتر

یونیت هیتر یونیت هیتر یکی از بهترین و ارزانترین دستگاههای تامین گرمایش مورد نیاز، جهت اماکنی از قبیل سالن های ورزشی، سالن های تولید کارخانجات و خشک سازی مواد می باشد. انواع یونیت هیتر های ساران در ذیل، قابل مشاهده می باشند.

    یونیت هیتر آبگرم
    یونیت هیتر بخار
    یونیت هیتر الکتریکی


برای ساخت کویل های آب گرم، از لوله های مسی به قطر 8/5 اینچ و برای کویل های بخار از لوله های مانسمان به قطر 2/1 اینچ، همراه با فین آلومینیومی یا مسی (برحسب سفارش) استفاده می شود.یونیت هیترها درظرفیت های btu /h 12000 تا btu /h225000 با آب گرم و از btu /h 120900 تا btu /h 372000 با بخارموجود تولید می شوند. این ظرفیت بر اساس میزان دمای آب گرم ورودی، فشار بخار ورودی به کویل و همچنین دمای هوای ورودی به یونیت هیتر قابل تغییر می باشد.فن مورد استفاده در یونیت هیتر، از نوع محوری بوده، که دارای حداقل صدای ممکن می باشد و در انواع 900 و1400 دور در دقیقه، مورد استفاده قرار می گیرد. این فن ها، در دو نوع تکفاز و سه فاز استفاده می شوند. فن مورد استفاده دراین نوع یونیت هیترها، از نوع سانتریفوژ forward می باشد. مشتری می تواند با توجه به میزان صدا و فاصله پرتاب هوا، یونیت هیتر مورد نظر خود را، انتخاب نماید.اسکلت یونیت هیترهای ساران، از جنس پروفیل آلومینیوم و بدنه آنها از جنس ورق گالوانیزه بوده و مجهز به دریچه قابل تنظیم جهت تغییر زاویه پرتاب هوا می باشد. یونیت هیترهای صنعتی قابلیت نصب بصورت ایستاده برروی زمین و یا آویز از سقف را دارا می باشند.

 

كندانسینگ یونیت

 كندانسینگ یونیت شرکت ساران، با توجه به نوع کندانسور آن، دارای دكندانسینگ یونیتو نوع آبی و هوایی می باشد که عموماً نوع هوایی آن دارای کاربرد بیشتری درصنعت تهویه مطبوع می باشد. برای ساخت استراکچر و بدنه كندانسینگ یونیت، از ورق گالوانیزه استفاده می شود، که در انتها با توجه به شرایط محیطی محل نصب، با پوشش مناسب رنگ آمیزی می گردد.شرکت ساران، در تولید كندانسینگ یونیت، از انواع کمپرسورها شامل، سیلندر پیستونی بسته (Hermetic)، نیمه بسته (Semi Hermetic)، حلزونی (Scroll) و یا مارپیچی (Screw) استفاده می نماید که این کمپرسورها ساخت معتبرترین سازندگان کمپرسورهای تراکمی درجهان، نظیر کوپلند و بیتزر آلمان می باشند. کندانسینگ یونیت های شرکت ساران، مناسب برای كار با انواع مبردها همچون R-22 ،R-407C و R134a بوده و با ظرفیتهای 3 الی 320 تن تبرید تولید می شوند. تجهیزات کنترلی، شیرآلات و ادوات برقی استفاده شده در دستگاههای کندانسینگ یونیت، از معتبرترین مارکهای خارجی تهیه می شوند.از ویژگیهای مهم دستگاه كندانسینگ یونیت، امکان استفاده از آن، درشرایط صنعتی و بهره گیری از سیستم های کنترلی مدرن می باشد. جهت ساخت کویل کندانسور هوایی در كندانسینگ یونیت، از لوله های مسی همراه با فین صفحه ای آلومینیومی یا مسی و با فشردگی 8 الی 14 فین درهراینچ استفاده می شود. در شرایط خاص می توان از پوشش ضد خورندگی نیز برروی سطح کویل در كندانسینگ یونیت استفاده کرد. به منظور ایجاد گردش هوای لازم بر روی سطح کویل کندانسور هوایی دستگاه کندانسینگ یونیت، از مجموعه فن ساران، همراه با الکتروموتورهای معتبر اروپایی بصورت کوپل مستقیم و یا الکتروفن های ساخته شده توسط شرکتهای معتبراروپایی استفاده می شود.


فن کویل

فن کویل های ساران، در مدلهای 200 الی 1200 فوت مکعب، در دقیقه، در انواع ذیل ساخته می شوند:

    فن کویل زمینی در سه مدل بالازن، روبرو زن و شیب دار
    فن کویل کوتاه (LoBoy) در دو مدل زمینی و بالازن
    فن کویل سقفی در سه مدل کابینت دار، بدون کابینت و به صورت نیم تنه (بدون فیلتر آلومینیومی)

کویل های تمامی فن کویل های ساران، به استثناء فن کویل سقفی بدون کابینت نیم تنه، از لوله مسی 3 ردیفه با فین آلومینیومی 14 پره در اینچ، ساخته می شوند. فن کویل های ساران، مجهز به فیلتر آلومینیومی قابل شستشو است. بادبزن در فن کویل های ساران، از نوع سانتریفیوژ و ازجنس ABS با موتور الکتریکی کوپله مستقیم (Direct drive)، تک فاز 220 ولت و مجهز به کلید 3 سرعته می باشد.فن کویل های ساران از مارکهای معتبر اروپای غربی نظیر Sisme تهیه می شود. بدنه فن کویل های ساران، از بهترین ورقهای روغنی و گالوانیزه همراه با رنگ آمیزی کوره ای (الکتروستاتیک) ساخته می شود. از دیگر فن کویل های ساران، فن کویل دکوراتیو (لوکس) می باشد، که به عنوان محصول جدید این شرکت با ظرفیت هوادهی 200 الی 800 فوت مکعب در دقیقه و در دو نوع زمینی و بالازن ساخته می شوند. این نوع فن کویل ساران، از جنس فایبر گلاس می باشند.

 

فن کویل کانالی

فن کویل کانالی ساران، در مدلهای متفاوت با ظرفیت هوادهی 800 الی 2000 فوت مکعب در دقیقه، در انواع ذیل ساخته می شود.

    فن کویل کانالی بدون کابینت
    فن کویل کانالی با کابینت (مجهز به فیلتر آلومینیومی قابل شستشو)

کویل های استفاده شده در فن کویل کانالی ساران، از لوله مسی به قطر 8/5 با فین آلومینیومی یا مسی از نوع صفحه ای(PLTE) ساخته می شوند. از ویژگی های فن های استفاده شده در فن کویل کانالی ساران، می توان به سانتریفوژ با ورودی هوا از دو طرف، و الکتروموتور مارک Elco ایتالیا اشاره نمود. اسکلت فن کویل کانالی از پروفیل آلومینیوم، گوشه های آن از جنس پلی اتیلن فشرده و بدنه های فن کویل کانالی، از ورق گالوانیزه و در فن کویل کانالی بدون کابینت، اسکلت و بدنه از ورق گالوانیزه ساخته می شود. اتصالات قسمتهای مختلف، توسط پیچ و مهره انجام گرفته و آب بندی و هوابندی قسمتهای مختلف آن، توسط نوار تروستات انجام می شود.

 


اگزاست فن

 اگزاست فن های ساران، مناسب جهت نصب در محیطهای مسكونیاگزاست فن، اداری و صنعتی می باشند. در این نوع هواكش ها، هوا از یك طرف كشیده می شود و از فلنج خروجی به بیرون دمیده می شود. هوادهی اگزاست فن های ساران، بین cfm 500 تا cfm 21500 در افت فشارهای مختلف می باشند.بدنه اگزاست فن ها، از ورق گالوانیزه گرم با ضخامت مناسب تهیه شده و شفت این فنها، از كربن استیل (ek45) و یا استنلس استیل تهیه می شود. بلبریگهای مورد استفاده در ساخت اگزاست فن، از معتبرترین سازندگان بلبرینگ در جهان تهیه می شوند. فن های بكار رفته در اگزاست فن، از نوع FORWARD و BACKWARD می باشند که این فن ها ساخت شركت ساران و یا دیگر سازندگان معتبر خارجی می باشند.


 

برج خنک کننده فایبر گلاس

برج های خنک کننده فایبر گلاس ساران، در مدلــــهای 40 تا 500 تن ساخته می شوند. بدنه این برج های خنک کننده فایبر گلاس، از جنس فایبر گلاس با کیفیت بالا و ضخامت مناسب، و پکینگ ها از جنس PVC می باشند. فن برج خنک کننده فایبر گلاس نیز نوع ملخی بوده، و انتقال قدرت از الکتروموتور به فن توسط پولی، فلکه یا گیربکس انجام می گیرد. الکتروموتور مورد استفاده در برج های خنک کننده فایبر گلاس، از مارکهای معتبر اروپای غربی با درجه حفاظتی IP55 تهیه می شوند.وزن برج های خنک کننده فایبر گلاس ساران، حدود 20% برجهای فلزی بوده که برای نصب در بام ساختمانهای بزرگ و کوچک ایده آل می باشد. برج های خنک کننده فایبرگلاس، با دو نوع کاربری صنعتی و تهویه مطبوع ساخته می شوند. با توجه به سطح علمی و توان تولیدی شرکت ساران، امکان تولید برج های خنک کننده فایبرگلاس، در تناژهای کمتر از 40 تن و بیشتر از 500 تن نیز وجود دارد. در صورت درخواست مشتری، تجهیزات اضافی مثل اینورتور و یا صداگیر نیز قابل نصب بر روی برج های خنک کننده فایبرگلاس وجود دارد.

 

برج خنک كننده گالوانیزه

برج خنک کننده گالوانیزه ساران، در دو نوع کاربری صنعتی و تهویه مطبوع با ظرفیت 10 الی 1140 تن، در انواع یک و دو طبقه ساخته می شود. فن های مورد استفاده در این برج خنک کننده گالوانیزه، از نوع سانتریفوژ بوده و به طریقی نصب شده که هیچ یک از قطعات این برج خنک کننده گالوانیزه شامل فن، موتور، شفت و یاتاقان ها در مسیرهای هوای مرطوب نبوده، و در نتیجه از زنگ زدگی و آسیب دیدگی مصون می ماند. تمام قسمتهای برج خنک کننده گالوانیزه، از قبیل فن، بدنه، تشت، کرکره های خنک کننده و قطره گیرها از ورق گالوانیزه و پکینگهای خنک کننده از جنس PVCبا کیفیت بالا و ضخامت مناسب ساخته می شود.اتصالات تمامی بدنه ها و قسمتهای برج های خنک کننده گالوانیزه، با استفاده از پیچ و مهره می باشد. جهت آب بندی و هوابندی تمامی قسمتهای برج خنک کننده گالوانیزه، از خمیر تروستات استفاده می شود.

 


هواساز

هواساز دستگاه هواساز، یکی از پرمصرف ترین تجهیزات تهویه مطبوع می باشد. دستگاه هواساز ساران، با ظرفیت هوادهی، از 1000 الی 60000 فوت مکعب بردقیقه، و در انواع یک منطقه ای، چند منطقه ای و به صورتهای افقی، عمودی و نیمه عمودی و با وضعیت های روبروزن، بالازن و پایین زن قابل سفارش می باشد. دستگاه هواساز می تواند، جهت ایجاد سرمایش و گرمایش استفاده شود، که برای سرمایش می توان از دستگاه چیلر و یا کندانسینگ یونیت و برای ایجاد گرما، از آبگرم، بخار و یا المنت الکتریکی نیز بهره برد.فن های مورد استفاده در دستگاه هواساز، از نوع سانتریفوژ (Forward ) ساخت شرکت ساران، و (Backward) ساخت شرکتهای معتبر اروپای غربی نظیر نیکوترا، کامفری و روزنبرگ می باشند. دو نوع كویل در دستگاه هواساز ساران استفاده می شود، کویل بخار، که از لوله فولادی مانسمان، با فین مارپیچ (spiral) و تراكم (fin/in 10-8) و كویل های آبی و انبساط مستقیم (DX)، که از لوله مسی با فین صفحه ای (plate) و تراكم (fin/in 14-8) ساخته می شوند. در دستگاه هواساز سازان می توان، فین ها را، از جنس مسی یا آلومینیومی انتخاب كرد.کلیه دستگاه های هواساز، دارای تشت تقطیر بوده، که مناسب برای مناطق مرطوب می باشد. با توجه به درخواست مشتری، دستگاه هواساز می تواند مجهز به کرکره های قطره گیر ازجنس گالوانیزه، استنلس استیل و یا پلاستیکی می باشند. کلیه دستگاههای هواساز، دارای محفظه فیلتر و عموماً دارای جعبه مخلوط کننده هوا نیز می باشند. بدین منظور، دستگاه هواساز ساران، دارای دو دریچه قابل تنظیم، با قابلیت نصب موتور دمپر جهت ورود و برگشت هوا خواهد بود. جنس این دریچه ها آلومینیومی با تیغه های ایرفویل و از نوع Opposed Blade می باشد. درصورت نیاز، امکان نصب انواع فیلترهای مخصوص، در راندمان های مختلف دستگاه هواساز نیز وجود دارد.در دستگاه هواساز، امکان نصب رطوبت زن در انواع بخار، الکتریکی، نازل سوزنی و میکروپروسسوری وجود دارد. درصورت نیازبه رطوبت زنی به میزان بالا در دستگاه هواساز ساران، و یا استفاده از سیستم سرمایش تبخیری، ایرواشرهای یک یا دو بانکه در سه کلاس 4 و 6 و 8، به همراه الکتروپمپ های قابل نصب در داخل و خارج از محفظه ایرواشر تولید می شوند. ایرواشرهای استفاده شده در این دستگاه های هواساز، از ورق گالوانیزه و به منظور افزایش طول عمرآنها، با اتصالات پیچ و مهره ای و لوله های PVC تولید می شوند.اسکلت دستگاه های هواساز، از پروفیل آلومینیوم با گوشه های پلیمری و بدنه آنها از ورق گالوانیزه ساخته شده است و اتصالات کلیه قسمتهای دستگاههای هواساز، بصورت پیچ و مهره ای بوده و آب بندی و هوابندی توسط خمیر تروستات انجام می شود. درصورت وجود محدودیت در حمل، دستگاه های هواساز بصورت دمونتاژ چند قسمتی، و یا دمونتاژ کامل نیز قابل تولید و مونتاژمجدد می باشد.

 

saran-product1-bartarsazcom
saran-product2-bartarsazcom
saran-product3-bartarsazcom
saran-product4-bartarsazcom
saran-product5-bartarsazcom
saran-product6-bartarsazcom
saran-product7-bartarsazcom
saran-product9-bartarsazcom
saran-product10-bartarsazcom
saran-product11-bartarsazcom
saran-product12-bartarsazcom
saran-product13-bartarsazcom
saran-product14-bartarsazcom
saran-product15-bartarsazcom
saran-product16-bartarsazcom
saran-product17-bartarsazcom

 

 

گواهینامه ها

شرکت ساران تنها دارنده گواهینامه و استاندارد ISO TS 29001 در صنعت تولید تهویه مطبوع بوده، و اولین تولید كننده ای است كه در صنعت تولید تهویه مطبوع، مفتخر به استقرار استانداردهای ISO 9001و ISO 14001 گردیده است. مبنای فعالیت شرکت ساران، توسعه پایدار و ارتقا کیفیت محصولات، هماهنگ با تکنولوژی های مدرن می باشد. در این راستا شرکت ساران، با مطالعات گسترده، اتکا به علم و دانش مهندسین و طراحان متخصص، استفاده از مرغوب ترین قطعات و مواد اولیه و روشهای روز کنترل کیفیت، توانست محصولاتی قابل رقابت با تولیدات پیشرفته ترین شرکت های تولید کننده سیستم های تهویه مطبوع در دنیا، تولید کند. شرکت ساران توانست، هماهنگ با الگوهای پیشرفته صنعت تهویه جهان پیش رود تا جایی که موفق به اخذ گواهینامه ها و استاندارهای بین المللی شد.

 

 

sarsn-certificate1-bartarsazcom
sarsn-certificate2-bartarsazcom
sarsn-certificate3-bartarsazcom


 

خدمات پس از فروش دستگاه های تهویه مطبوع
 

 • گارانتی محصولات تهویه مطبوع ساران، به مدت 12 ماه از تاریخ نصب و یا 18 ماه از تاریخ تحویل
 • ارایه خدمات پس از فروش دستگاه های تهویه مطبوع با ارایه طرحهای نوین در امر مشاوره، اجرا، نصب، راه اندازی و نگهداری این دستگاهها منطبق بر استانداردها و معیارهای جهانی
 • بهره گیری ار توان تخصصی و دانش فنی روز کارشناسان و متخصصین مجرب در راستای ارتقای سطح کیفی خدمات
 • ارایه خدمات پس از فروش دستگاه های تهویه مطبوع با بهترین کیفیت و پاسخ گویی به نیازهای مشتریان در کوتاهترین زمان
 • ارتقا فرهنگ مشتری مداری و افزایش رضایت مشتریان با پشتیبانی موثر و مستمر
 • صدور کارت گارانتی و استفاده از شماره سریال برای کنترل قطعات و خدمات ارایه شده
 • به کارگیری ابزارهای نوین فناوری اطلاعات نظیر پیام کوتاه و بازرسی مچازی جهت گسترش دامنه کیفیت خدمات در سراسر کشور
 • آموزش مشتریان پس از راه اندازی دستگاهها و اعطای گواهینامه
 • تامین قطعات و ارایه خدمات پس از فروش دستگاه های تهویه مطبوع
  • تضمین تامین قطعات به مدت 10 سال
  • تامین کلیه قطعات یدکی مورد نیاز تجهیزات تهویه مطبوع از مارکهای معتبر اروپایی بر اساس استانداردهای جهانی نظیر HONEYWELL ،JOHNSON CONTROL ،CASTEL ،ALCO ،DWM COPELAND ،DUTCHI ،TELE MECHANIQUE
  • سرعت در تامین قطعات یدکی مورد نیاز سیستمهای تهویه مطبوع
  • بهینه سازی هزینه ها با انتخاب واحد خدمات پس از فروش دستگاه های تهویه مطبوع ساران جهت تامین قطعات یدکی
  • اطمینان از عملکرد صحیح قطعات با استفاده از قطعات اصلی
  • نمایندگی مرکزی فروش قطعات یدکی در منطقه پارس جنوبی(عسلویه)
  • تامین كلیه تجهیزات جانبی سیستمهای تهویه H.V.A.C CONTROL SYSTEM، تابلوهای برق و كنترل، تامین FRESH AIR INTAKE، BLAST PROOFE VALVE، INTERNAL AIR CLEANER و سیستم های ضد جرقه

 

  خدمات مشاوره سیستم های تهویه مطبوع ، اولین مرحله ارائه خدمات توسط شرکت ساران، به مشتریان گرامی، جهت آشنایی و شناخت امکانات و تجهیزات سیستمهای تهویه مطبوع می باشد. به طوریکه می توان گفت خدمات مشاوره سیستم های تهویه مطبوع، شناسنامه ای از محصول است، که برای خریداران دورنمای روشنی از ساختار و امکانات محصول را به وجود می آورد. خدمات مشاوره سیستم های تهویه مطبوع، در حقیقت پلی بین سازندگان و کاربران سیستمهای تهویه مطبوع می باشد. آنچه لزوم خدمات مشاوره سیستم های گرمایشی را، با اهمیت می سازد، تطبیق نیاز مشتریان با امکانات سیستم ها بوده وبه طور مشخص خدمات مشاوره سیستم های تهویه مطبوع، راه حلی کارآمد، قبل از بروز عدم تطبیق، میان نیاز مشتریان و امکانات و تجهیزات محصولات می باشد.

 

کاتالوگ

 

 

sarsn-catalouge2-bartarsazcom
sarsn-catalouge1-bartarsazcom
sarsn-catalouge4-bartarsazcom
sarsn-catalouge3-bartarsazcom
sarsn-catalouge6-bartarsazcom
sarsn-catalouge5-bartarsazcom
sarsn-catalouge7-bartarsazcom
sarsn-catalouge8-bartarsazcom
sarsn-catalouge9-bartarsazcom
sarsn-catalouge10-bartarsazcom
sarsn-catalouge11-bartarsazcom

 

 

 

تجارت محل
تهران - خیابان سهروردي شمالي - خيابان خرمشهر - شماره 95 - ساختمان ساران, تهران 1533863893, سهروردی, Iran
کارخانه - نظر آباد، شهرک صنعتی سپهر، خیابان هشتم, استان البرز, Iran   

بررسی تجارت


هیچ بررسی در حال حاضر وجود ندارد

نمایش ترافیک بازدید

مهمانان

تاریخ امروز

قابل توجه سازندگان و تولید کنندگان ایرانی

یک ماه حضور رایگان درسایت برای مشتریان جدید تا بررسی مدارک سازندگان و تولید کنندگان

تولید کنندگان که قدمت بالای پنج سال دارند از لینک زیر پرداخت را انجام دهند

لینک پرداخت سازندگان دارای پروفایل

لینک پرداخت زیر جهت پرداخت سازندگان و تولید کنندگان جدید ( ساخت صفحه اختصاصی رایگان میباشد)

لینک پرداخت سازندگان جدید بدون پروفایل

لطفا جهت تماس تلفنی و مشاوره رایگان و بررسی صحت تولید کننده یا سارنده ایرانی  در سایت ثبت نام کنید

و یا به شماره زیر مسیج بزنید تا پشتیبانی وبسایت با شما تماس بگیرند :

09140123123

3خانه
درباره ما
ارتباط با ما
39برترین سازندگان و تولید کنندگان
زیرساخت شبکه کامپیوتری
13برترین سازندگان ساختمانی
معماران برتر
25مراحل ساخت
25اجرا ساختمان
گودبرداری
پروفایل من