عضویت در برترساز

گروه صنعتی پادرعد

گروه صنعتی پادرعد
گروه صنعتی پادرعد 3.83333 5 0

میانگین 3 رتبه بندی

امتیاز شما

اولین کسی باشید که نقد می نویسید

مالک: گروه صنعتی پادرعد (+)

میرداماد خیابان میرداماد - میدان محسنی - خیابان شاه نظری - خیابان دوم - ساختمان شماره 18 , تهران 1547914635, Iran

02122256949
02122256949
02122256948
info@paudraad.ir

شرکت برتردر تامین کنندگان تجهیزات و خدمات آب، برق

نوع:
تولید کننده
دسته بندی ها:
کلمات کلیدی:
اطلاعات عمومی

 

درباره ما

 

گروه صنعتی پادرعد:

گروه صنعتی پادرعد با بیش از سی و پنج سال تلاش مستمر در صنعت برق و تأسیسات با هدف جذب سرمایه گذاری خارجی ، دانش فنی و تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری مدرن روز جهان و همچنین تربیت نیروی انسانی متخصص و توانا و در راستای مدیریت انرژی و بهینه سازی مصرف سوخت در جهت حفظ سرمایه های ملی و اشاعه فرهنگ صحیح مصرف انرژی در زمینه های مختلف فعالیت خود را آغاز نموده است ، با هدف اعمال مدیریت نوین انرژی و تأمین نیازهای آتی صنعت برق کشور و با توجه به بکارگیری روشهای فوق العاده و دارای قدرت ، سرعت طراحی ویژه و تجهیزات مدرن روز جهان ، ضمن بکارگیری نوآوری و ابتکار عمل تا کنون سعی نموده همراه و همگام با صاحبنظران و کارشناسان شرکت های برق کشور جهت رفع مشکلات شبکه توزیع گام بردارد.

شرکت پادرعد با با بیش از 4دهه حضور مستمر در صنعت برق کشور پس از  4سال فعالیت تحت لیسانس شرکت F&G موفق گردید در سال 1378 قرارداد مشارکت( Joint Venture ) با کمپانی F&G منعقد و بعنوان شریک این شرکت و به نام شرکت F&G ایران اقدام به تاسیس کارخانه در منطقه آزاد چابهار نموده و با بیش از 160 نفر پرسنل نسبت به تولید و واردات محصولات F&G در ایران اقدام می نماید.

محصولات ساخته شده درایران تحت نظارت کارشناسان خارجی و با اصول و استانداردهای مورد تائید و جاری در کارخانه مادر و با آخرین تکنولوژی ، همگام با استانداردهای جهانی و ملی تولید میگردد که 5 سال ضمانت و از این روست که محصولات تولیدی در ایران با 5 سال ضمانت بی قید و شرط  تقدیم خریداران می گردد.شرکت F&G ایران اولین دارنده استاندارد ملی به شماره 2611 و دارنده استاندارد ISO9001:2000 در مدیریت کیفیت در زمینه تولید کلیدهای مینیاتوری در ایران می باشد.

این شرکت موفق به دریافت عناوینی همچون شرکت برتردر نخستین جشنواره تامین کنندگان تجهیزات و خدمات آب، برق و آبفا و واحد نمونه تولیدی درسطح ملی درسال1384 ، و اخذ واحد نمونه استانی طی سه سال متوالی (1385تا1387) و دارنده تائیدیه ها و جوایز مختلفی از کشورهای اروپایی و موسسات معتبر داخلی و خارجی می باشد.

در حال حاضر این شرکت با دارا بودن شبکه گسترده نمایندگان فروش در سراسر کشور علاوه بر حضوری فعال در بازارهای داخلی، در زمینه صادرات انواع محصولات به کشورهای حاشیه خلیج فارس و آسیای میانه نیز فعالیت گسترده و موفقی دارد.

 

اف اند جی

شرکت F&G در سال 1945توسط آقایان Felten و Guilleaume در شهر Kleedorf اتریش تاسیس شده است.

از ابتدای تاسیس این شرکت مدیران آن نگاه ویژه ای به نوآوری و اختراعات داشته و از این رو واحد تحقیق و توسعه این شرکت یکی از موفق ترین واحد های R&D در جهان  می باشد که گواه این موضوع ثبت اختراعاتی همچون کلیدهای جریان نشتی  (RCD) در سال 1958 و برق گیر در سال 1988 می باشد.

شرکت F&G در سال 1998 با شرکت Moeller آلمان مشارکت بین المللی را ایجاد و بعنوان گروه معظم F&G-Moeller در حال فعالیت در سراسر دنیا با 11،000 نفر نیروی انسانی و گردش مالی بالای 5/1 میلیارد یورو در سال می باشد.

فعالیت شرکت اف اند جی در ایران:

شرکت پادرعد با پشتوانه تخصصی و تجربه 35 ساله در صنعت برق کشور پس از 4 سال فعالیت تحت لیسانس شرکت F&G موفق گردید در سال 1378 قرارداد مشارکت ( Joint Venture ) با کمپانی F&G منعقد و بعنوان شریک این شرکت و به نام شرکت F&G ایران اقدام به تاسیس کارخانه در منطقه آزاد چابهار نموده و با بیش از 160 نفر پرسنل نسبت به تولید و واردات محصولات F&G در ایران اقدام می نماید.

محصولات ساخته شده درایران تحت نظارت کارشناسان خارجی و با اصول و استانداردهای مورد تائید و جاری در کارخانه مادر و با آخرین تکنولوژی ، همگام با استانداردهای جهانی و ملی تولید میگردد و از این روست که محصولات تولیدی در ایران با 5 سال ضمانت بی قید و شرط  تقدیم خریداران می گردد.

شرکت F&G ایران اولین دارنده استاندارد ملی به شماره 2611 و دارنده استاندارد ISO9001:2000 در مدیریت کیفیت در زمینه تولید کلیدهای مینیاتوری در ایران می باشد.

این شرکت موفق به دریافت عناوینی همچون شرکت برتردر نخستین جشنواره تامین کنندگان تجهیزات و خدمات آب، برق و آبفا و واحد نمونه تولیدی درسطح ملی درسال1384 ، و اخذ واحد نمونه استانی طی سه سال متوالی (1385تا1387) و دارنده تائیدیه ها و جوایز مختلفی از کشورهای اروپایی و موسسات معتبر داخلی و خارجی می باشد.

در حال حاضر این شرکت با دارا بودن شبکه گسترده نمایندگان فروش در سراسر کشور علاوه بر حضوری فعال در بازارهای داخلی، در زمینه صادرات انواع محصولات به کشورهای حاشیه خلیج فارس و آسیای میانه نیز فعالیت گسترده و موفقی دارد.

 

دانفوس

با توجه به افزایش روز افزون بهای انرژی در سطح جهان و آلودگی‌های ناشی از مصرف بی‌حد و حصر انواع سوختهای فسیلی که امروزه بعنوان یک خطر جدی محیط زیست و جامعه بشری را تهدید می‌نماید، ‌بهبود وضعیت سیستم‌های حرارتی ساختمانها که بخش اعظم مصرف سوخت را در کشور ما و در جهان دارا می‌باشد مورد توجه فراوانی قرار گرفته‌است.

بدیهی است که جامعه کنونی ما نیز از این قاعده مستثنی نبوده و آمار و ارقام مستند گویای این واقعیت است که فرهنگ استفاده از انرژیهای مختلف به عنوان نیاز اساسی جامعه امروز و بویژه نسل فردا نیازمند تغییرات بنیادی است و لزوم استفاده از تکنولوژیهای نو با هدف کاهش اتلاف انرژی امری انکارناپذیر می‌باشد. شرکت پادرعد بعنوان یکی از پیشگامان تولید کالاهایی از این قبیل، این بار با تکیه بر سابقه و تجربه خود و با هـمکاری شرکت دانفوس متولی ارائه نسل جدید شیرهای ترموستاتیک رادیاتور به جامعه صنعت کشور می‌باشد.

شیرهای ترموستاتیک رادیاتور دانفوس دارای کیفیت بالا و یکنواخت در تمام جزئیات و قطعات بوده و همچنین دارای استانداردهای معتبر جهانی و زیست‌محیطی می‌باشند. تعویض این شیرها با شیرهای قدیمی بسادگی امکان‌پذیر می‌باشد و با تغییر درجه ترموستات مربوط به هـر رادیاتور می‌توان در محیطهای مختلف درجه حرارت مطلوب را بدون نیاز به نوع دیگری از انرژی،  با دقت بالائی تنظیم نمود. بطور مثال اطاق بچه، اطاق خواب، اطاق پذیرائی و ... هر کدام می‌توانند از درجه حرارت متفاوت بر حسب نیاز و شرایط ایده‌آل برخوردار باشند که نتیجتاً رضایت خاطر و آسایش مصرف‌کننده را تأمین  می‌نماید.

شیرهای ترموستاتیک رادیاتور دانفوس فقط مقداری از انرژی را که برای تنظیم دمای محل مورد نظر لازم است مصرف می‌نمایند. این ویژگی باعث می‌گردد تا میزان 20% در مصرف انرژی صرفه‌جویی شود.

طبق محاسبات انجام‌شده، مصرف‌کننده می‌تواند وجه پرداختی جهت خرید شیرهای ترموستاتیک را با گذشت یک فصل سرما از طریق صرفه‌جویی درمصرف انرژی جایگزین نماید.

توضیح اینکه شیرهای مذکور دارای عمر متوسط بیست سال بوده و نیاز به تعویض و سرویس ندارد، لذا یکی از نتایج استفاده از شیرهای ترموستاتیک در طول عمر مفید آنها، صرفه‌جوئی مبلغ قابل ملاحظه‌ای برای مصرف‌کنندگان بوده و متعاقب آن تأثیرات چشمگیری در ثروت ملی دارد، ضمن اینکه در حفظ سلامتی محیط زیست نیزمؤثر خواهد بود.

شایان ذکر است تا کنون بیش از 350 میلیون عدد از شیرهای ترموستاتیک دانفوس در بیش از 100 کشور جهان به بازار عرضه گردیده و مورد مصرف قرار گرفته‌است.

 

شرکت تکو پاد ساز

بعنوان یکی از معتبرترین شرکت های ایرانی سازنده و تأمین کننده پست های توزیع با استفاده از همکاری، تجارب و اعتبار دو شرکت پادرعد و تکوئیب بعنوان یک شرکت مهندسی موفق برق که از سال 1351 همواره لوازم و تجهیزات با تکنولوژی جدید را در بخش توزیع و فوق توزیع در ایران معرفی و ارائه نموده است، تأسیس گردید.

شرکت تکو پاد ساز تولید کننده و ارائه دهنده پستهای 11، 20 و 33 کیلو ولت با تکنولوژی Pad Mounted تحت لیسانس شرکت مولونی کانادا می باشد.

شرکت تکو پاد ساز با هدف برنامه های زیست محیطی جهت جلوگیری از آلودگیهای محیطی ناشی از نشت احتمالی روغن ترانس شروع به استفاده از روغن ترانس FR3 (گیاهی) به جای روغن معدنی نموده است.

شرکت تکو پاد ساز با ارائه پستهای Pad Mounted  موفق گردیده ضمن کاهش فضای مورد نیاز برای نصب پست، زیبایی مبلمان شهری را نیز حفظ نماید.

شرکت تکوئیپ

شرکت تکوئیپ به عنوان یک شرکت مهندسی برق در سال 1351 با هدف معرفی ، تأمین تجهیزات و بکارگیری تکنولوژی جدید در صنعت برق ایران تأسیس گردید. این شرکت توانسته در طی 36 سال فعالیت همواره لوازم و تجهیزات جدیدی را در بخش توزیع و فوق توزیع صنعت برق برای اولین بار در ایران معرفی نماید.

یکی از مهمترین اعتقادات شرکت تکوئیپ در این امر مهم ، معرفی تجهیزات جدید با بالاترین کیفیت ممکن بوده است .با توجه به نیاز فراوان شرکت های توزیع به پست هائی با تکنولوژی جدید و استقبال از این پستها شرکت تکوئیپ با مشارکت گروه صنعتی پادرعد اقدام به بومی نمودن این تکنولوژی با انتقال دانش فنی آن نمود .

 

دستگاه های اندازه گیری

 

گروه صنعتی پادرعد با بیش از 4دهه حضور مستمر در صنعت برق و انرژی کشور و همکاری با شرکت های معتبر جهانی از جمله   ABB و Elster  آلمان ، یکی از معتبرترین تولیدکنندگان دستگاه های اندازه گیری هوشمند به شمار رفته و از معدود شرکت های ارائه دهنده سیستم جامع مدیریت انرژی در خاورمیانه می باشد.

بومی سازی دانش فنی، استفاده از آخرین فناوری های روز دنیا، جلب رضایتمندی مشتریان و کسب اعتماد همواره از اهداف اصلی گروه صنعتی پادرعد بوده است.

ارائه راهکار جامع جهت استفاده در طرح فراسامانه هوشمند اندازه گیری و مدیریت انرژی شامل تولید انواع دستگاه های اندازه گیری هوشمند (برق، آب و گاز)، نرم افزار مدیریت داده ها (MDM) و همچنین ارائه راهکاری های مناسب مدیریتی در راستای کاهش مصرف انرژی و هزینه های اجرایی، حفظ امنیت اطلاعات و بهره وری عملیاتی پروژه ها حاصل تلاش های  بی وقفه و بهره گیری از دانش فنی به روز کارشناسان داخلی و خارجی می باشد.

 کسب تاییدیه های فنی و کیفی بین المللی برای دستگاه های اندازه گیری برق تک فاز و سه فاز هوشمند از شرکت KEMA هلند و دریافت گواهینامه DLMS مهر تاییدی بر این مدعا است.  

خط تولید گروه صنعتی پادرعد مجهز به دقیق ترین و پیشرفته ترین دستگاه ها تست و کالیبراسیون ساخت شرکت ZERA آلمان است. همچنین این گروه تولیدی نمایندگی انحصاری شرکت ZERA  در ایران را عهده دار می باشد.

در حال حاضر گروه صنعتی پادرعد مفتخر به ارائه محصولات ذیل با 5 سال گارانتی و 20 سال خدمات پس از فروش به مشتریان خود است.

  • نرم افزار جامع مدیریت اطلاعات دستگاه های اندازه گیری هوشمند و دیجیتال (MDM)
  • دستگاه جمع آوری و انتقال داده ها (DCU) 
  • ماژول های مخابراتی RF Mesh, GPRS, PLC, Ethernet, RS485
  • دستگاه های اندازه گیری هوشمند برق تک فاز و سه فاز (DC, CT, CT/PT)
  • دستگاه های اندازه گیری دیجیتال برق تک فاز و سه فاز(DC, CT, CT/PT)

 

فراسامانه اندازه گیری پیشرفته (AMI) با هدف ارائه یک ساختار جامع برای کنترل و نظارت بخش توزیع انرژی طراحی شده است و بخش های گوناگونی را در بر می گیرد. در این راستا گروه صنعتی پادرعد مفتخر به ارائه تمامی محصولات لازم برای اجرا و بکارگیری این فراسامانه هوشمند می باشد که از آن جمله می توان به نرم افزار جامع مدیریت اطلاعات (MDM)، اجزای بخش مخابراتی نظیر دستگاه جمع آوری و انتقال داده ها (DCU) و انواع ماژول های مخابراتی و در نهایت انواع دستگاه های اندازه گیری برق هوشمند تک فاز و سه فاز اشاره نمود.

آن چه این فراسامانه را مفید و مناسب خواهد کرد تعاملات بعدی با ذینفعان، بهره برداران و ارتقاء ویژگی های سیستم با توجه به نیاز آن ها خواهد بود. بر همین اساس این فراسامانه به گونه ای طراحی شده است که نیازهای عمده مدیریتی شبکه توزیع برق نظیر مدیریت و پیش بینی بار، اندازه گیری برای کاهش تلفات فنی و غیر فنی، مدیریت خاموشی، گردآوری و تحلیل اطلاعات مصرف مشتریان را فراهم آورده و از سوی دیگر بتواند بستری مناسب برای اجرای پروژه های حوزه صنعت برق، حضور بخش خصوصی در شبکه، بهره برداری از تولید پراکنده و انرژی های نو را ایجاد نماید. همچنین ارائه اطلاعات آماری و اطلاع رسانی به مشترکین جهت تصحیح رفتار مصرف و بهینه سازی مصرف انرژی از مزایای دیگر این فراسامانه می باشد.

دو عامل زیر گروه صنعتی پاد رعد را به شرکتی بی رقیب در این زمینه تبدیل کرده است:

- حضور در صنعت برق کشور برای سالیان متمادی و درک نیازهای بهره‌برداران و کاربران

- وجود دانش فنی برای اعمال نیازها و الزامات فوق در این فراسامانه 

انجام پروژه‌های بزرگ به صورت "کلید در دست" مورد توجه و علاقه فراوان مدیران و کارفرمایانی است که خواستار گرفتن نتیجه ای مطمئن از پروژه‌های اجرایی تحت نظارتشان است که ارائه محصولات کامل مورد نیاز شبکه AMI توسط شرکت پادرعد و آمادگی برای اجرا، پیاده‌سازی و ارائه خدمات مشاوره در  این نوع پروژه‌ها پاسخ به این خواسته مدیران و کارفرمایان است. ایجاد یکپارچگی در کل شبکه و همخوانی تمام قسمت‌ها با یکدیگر علاوه بر حفظ امنیت مورد نیاز و همچنین پیاده‌سازی و اجرای سریع پروژه‌ها از مزایای پروژه‌های محوله به گروه صنعتی پادرعد است.

 

 

 

بررسی تجارت


هیچ بررسی در حال حاضر وجود ندارد

نمایش ترافیک بازدید

مهمانان

تاریخ امروز

قابل توجه سازندگان و تولید کنندگان ایرانی

یک ماه حضور رایگان درسایت برای مشتریان جدید تا بررسی مدارک سازندگان و تولید کنندگان

تولید کنندگان که قدمت بالای پنج سال دارند از لینک زیر پرداخت را انجام دهند

لینک پرداخت سازندگان دارای پروفایل

لینک پرداخت زیر جهت پرداخت سازندگان و تولید کنندگان جدید ( ساخت صفحه اختصاصی رایگان میباشد)

لینک پرداخت سازندگان جدید بدون پروفایل

لطفا جهت تماس تلفنی و مشاوره رایگان و بررسی صحت تولید کننده یا سارنده ایرانی  در سایت ثبت نام کنید

و یا به شماره زیر مسیج بزنید تا پشتیبانی وبسایت با شما تماس بگیرند :

09140123123

3خانه
درباره ما
ارتباط با ما
39برترین سازندگان و تولید کنندگان
زیرساخت شبکه کامپیوتری
13برترین سازندگان ساختمانی
معماران برتر
25مراحل ساخت
25اجرا ساختمان
گودبرداری
پروفایل من