عضویت در برترساز

  • شما اینجا هستید:
  • پنجره
  • پنجره تاپکو

پنجره تاپکو

پنجره تاپکو
پنجره تاپکو 3.41667 5 3

میانگین 6 رتبه بندی

امتیاز شما

3 نظرات

پاسداران - بوستان نهم - پلاک 117 - ساختمان آوین - طبقه پنجم - واحد 13, تهران, پاسداران, Iran

02122544084
09128328016
info@bartarsaz.com

تکنولوژی روز دنیا و تخصص و تجربه ۱۰ ساله

نوع:
تولید کننده
دسته بندی ها:
کلمات کلیدی:
اطلاعات عمومی

 

درباره ما

 

    شرکت پنجره تاپکو تولیدکننده سیستم های دوجداره درب و پنجره upvc با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و تخصص و تجربه ۱۰ ساله کادر مدیریتی و تولیدی، در سال ۱۳۹۱ فعالیت تولیدی خود را با ظرفیت تولید روزانه ۲۰۰ قطعه پنجره در یک شیفت کاری در شهرک صنعتی شرق سمنان آغاز نموده است و در این مدت کوتاه توانسته است با جلب رضایتمندی مشتریان عزیز، جایگاه مناسبی را در بخش سازندگان محترم صنعت ساختمان پیدا نماید، همچنین با ایجاد دپارتمان تخصصی در بخش تعویض پنجره های قدیمی خدمات ویژه ای را درجهت کاهش هزینه های خانواده به مصرف کنندگان عزیز ارائه داده است. شرکت تاپکو این افتخار را دارد که توانسته است با استفاده از پروفیل UPVC و شیشه های دوجداره پنجره هایی به سبک معماری ایرانی  تولید نماید . پنجره های دوجداره یو پی وی سی به سبک معماری ایرانی  می تواند در مرمت آثار باستانی و یا ساخت بناهایی به سبک معماری ایرانی به کار برده شود. این پنجره ها با حفظ طرح و سبک معماری ایرانی، پنجره هایی بسیار عایق و با طول عمر بالا می باشد.. پنجره هایی به سبک سنتی و ایرانی جایگاه و نقش بسیار مهمی را در معماری ایرانی داشته اند.. بنجامین در وصف این نوع پنجره ها در سفرنامه خود می نویسد: ایرانیان به جای آنکه برای اتاقهای خود به شیوه های غربی از چندین نوع پنجره استفاده نمایند، همه را یکجا جمع کرده یک پنجره بزرگ یا ˝درگه˝ از سقف تا کف اتاق می رسد، برای اتاق در نظر می گیرند و این پنجره بزرگ را با قابهای مختلف به سه یا چهار قسمت تقسیم می کنند و در هر قسمت با به کار بردن شیشه های رنگی کوچک، نمای خارجی و داخلی زیبایی برای اتاق فراهم می آورند.

 

پنجر دوجداره یو پی وی سی دوحالته – Tilt & Turn Window

پنجره های  دوجداره یو پی وی سی دوحالته به دلیل حداکثر عایق بودن در مقابل اتلاف انرژی و ورود آلودگی صوتی امروزه در جهان از جایگاه ویژگی ای برخوردار است. این سیستم یکی از محبوبترین سیستم های پنجره در ساخت و ساز کشور نیز شده است. دستگیره های نصب شده بر روی این سیستم در دوحالت چرخش ۴۵ درجه و ۹۰ درجه دو نوع بازشو را به وجود می آورند. در حالت اول پنجره مانند یک پنجره لولایی ساده به طور کامل باز می شود و در حالت دوم پنجره از بالا تا زاویه ای مشخص تنها برای تهویه هوا باز می شود بسیاری از مشتریان پنجره های لولایی را می پسندند زیرا برای تهویه هوا نیاز ندارند تا نظم پرده های نصب شده مقابل پنجره را بر هم بزنند. اما از طرف دیگر پنجره های کشویی عایق بندی کامل مثل پنجره های بازشو را ندارند. سیستم بازشوی دوحالته پاسخی به این نیاز مشتریان است تا برای تهویه هوا از حالت Tilt پنجره استفاده کنند و نظم پرده خانه را نیز بر هم نزنند.


پنجره دوجداره یو پی وی سی بازشوی لولایی – Casement Window

پنجره  دوجداره یو پی وی سی بازشو از بغل به کمک لولاها به داخل و یا بیرون باز می شود و تهویه مناسب هوا را به وجود می آورد. بازشوی پنجره به نحوی به قاب پنجره متصل است که پس از بسته شدن پنجره حداکثری عایق بودن در مقابل اتلاف انرژی و ورود آلودگی صوتی را به وجود می آورد. در طراحی پنجره برای ساختمان ها از کنارهم قرار دادن لنگه های بازشو و لنگه های ثابت ترکیب های زیبایی بدست می آید. در ساخت پنجره های اتاق خواب ها و دیگر بخش های ساختمان استفاده از این نوع بازشو رایج است.
 

پنجره دوجداره  یو پی وی سی کلنگی – Hopper Window

این پنجره دوجداره به کمک لولاهایی که در پایین بازشو نصب می شود از بالا باز می شود. میزان درجه ای که این پنجره باز می شود بالاترین میزان تهویه هوا را به وجود می آورد. بازشوی پنجره به نحوی به قاب پنجره متصل است که پس از بسته شدن پنجره حداکثری عایق بودن در مقابل اتلاف انرژی و ورود آلودگی صوتی را به وجود می آورد استفاده رایج از این پنجره مربوط به سرویس های بهداشتی و حمام است. در این فضاها دید به بیرون اهمیتی ندارد و تنها ورود نور و تهویه هوا اهمیت دارد. معمولا این پنجره ها در اندازه های کوچک ساخته می شود و خروج بخار هوا را به راحتی ممکن می سازد.
 

پنجره  دو جداره یو پی وی سی سایبانی – Awning Window

پنجره  دوجداره  یو پی وی سی سایبانی به تنهایی و در ترکیب با دیگر انواع بازشوها در ساخت پنجره های ساختمان بکار می رود. استفاده از این نوع از پنجره در برخی از موارد خاص کاربرد دارد. استفاده از این نوع پنجره در سرویس های بهداشتی و حمام رایج است. همچنین در طبقات زیر همکف که پنجره در ارتفاع بالا قرار می گیرد این نوع از بازشو نصب می شود. پنجره بازشو از بغل به کمک لولاها به داخل و یا بیرون باز می شود و تهویه مناسب هوا را به وجود می آورد. بازشوی پنجره به نحوی به قاب پنجره متصل است که پس از بسته شدن پنجره حداکثری عایق بودن در مقابل اتلاف انرژی و ورود آلودگی صوتی را به وجود می آورد.
 

پنجره  دوجداره یو پی وی سی خلیجی – Bay Window

یکی از عوامل زیبایی نمای ساختمان پنجره هاست. در بسیاری از نماها پنجره های خلیجی جلوه ای ویژه به نما می دهد. پنجره خلیجی ترکیبی از تعدادی پنجره های ثابت و بازشو است که با در کنار هم قرار گرفتن تحت زوایای مشخص قوسی چندضلعی را پدید می آورند. کاربرد عمده این پنجره ها در قرار گرفتن در پذیرایی خانه است. مدل این پنجره به نوعی است که فضای خانه را بزرگتر جلوه می دهد و دیدی وسیع به بیرون را ایجاد می کند. این پنجره مقاومت بالای انواع ثابت و بازشو را حفظ می کند و امکان قرار گرفتن کتیبه نیز در آن وجود دارد و بدلیل نصب شیشه ساده در آن و هزینه تولید کمتر ، نسبت به پنجره کمانی مقرون به صرفه تر است.
 

پنجره دوجداره یو پی وی سی کمانی – Bow Window

یکی از زیباترین پنجره ها که در نمای ساختمان ها به کار می رود پنجره کمانی است. پنجره کمانی از افق دارای قوس می باشد و برخلاف پنجره خلیجی این قوس با انهنای کامل ایجاد می شود. حتی شیشه نصب شده بر روی این پنجره شیشه خم می باشد. این پنجره می تواند بصورت یک لنگه و چند لنگه ساخته شود. همانند پنجره خلیجی مدل این پنجره به نوعی است که فضای خانه را بزرگتر جلوه می دهد و دیدی وسیع به بیرون را ایجاد می کند.
 

پنجره  دوجداره یو پی وی سی کشویی – Horizontal Sliding Window

پنجره کشویی بدلیل بهره وری کمتر در زمینه جلوگیری از اتلاف انرژی نسبت به انواع دیگر بازشوها ، این روزها کاربرد خود را کم کم از دست می دهد. مشاوران طراحی پنجره به همین دلیل سعی می کنند حتی المقدور از دیگر انواع بازشوها برای قسمت های مختلف ساختمان استفاده کنند. اما هنوز هم در بخش های مختلفی از ساختمان لازم است تا پنجره کشویی نصب شود. پنجره کشویی مزیت بزرگی دارد که در هنگام بازشدن پنجره فضای داخل را اشغال نمی کند و جلوی پرده نصب شده را نمی گیرد. به همین دلیل در قسمت های خانه که این مسئله اهمیت زیادی دارد لازم است تا یا پنجره فولکس واگنی نصب شود که هزینه تولید بالاتری دارد و یا از پنجره کشویی استفاده کرد.


پنجره دوجداره یو پی وی سی دولنگه کشویی – Double Horizontal Sliding Window

پنجره دولنگه کشویی از نظر کارایی و بهره وری همانند پنجره کشویی ساده است با این تفاوت که هر دو لنگه بصورت ریلی باز می شود. باز شدن لنگه بصورت تک به تک و همزمان امکان پذیر است.پروفیل ساخت این نوع از پنجره کشویی با پنجره های کشویی یک لنگه بازشو متفاوت است. این پروفیل کمی عریض تر است. این پنجره نیز با وجود بهره وری پایین تر در حفظ انرژی نسبت به دیگر مدل های بازشو کاربردهای خاص خود در بخش هایی از ساختمان را دارد.
 

پنجره دوجداره یو پی وی سی  فولکس واگنی – Tilt Sliding Window

عملکرد این پنجره دقیقا مشابه درب خودروهای ون است. پنجره یا دربی که با این مکانیزم ساخته می شود بصورت کشویی باز می شود با این تفاوت که ریل بازشو در پنجره کشویی در یک ردیف با لنگه ثابت نیست و بنابراین پس از بسته شدن پنجره عایق بندی کامل بوجود نمی آید ، اما در این پنجره لنگه بازشو با لنگه ثابت در یک عرض قرار دارد و زمان باز شده یک ردیف به جلو می آید و عملا هنگام بسته شدن عایق بندی کامل است. لنگه بازشوی درب یا پنجره این سیستم به روش کلنگی یا همان Tilt نیز باز می شود و می تواند تهویه مطبوع را برای خانه بوجود بیاورد.امروزه این نوع پنجره جایگزین پنجره های کشویی عادی می شود اما به دلیل مکانیزم پیچیده طراحی پنجره ، قیمت تمام پنجره در مقایسه با پنجره کشویی بالاتر است.


پنجره دوجداره یو پی وی سی قوس و چند ضلعی – Arched & Special Shaped Window

پنجره ها غیر از کارایی و قابلیت در حفظ انرژی و تهویه هوای مطبوع ، جلوه ساختمان هستند. نمای زیبا برای یک ساختمان تا حد زیادی به مدل پنجره ها بستگی دارد. یکی از مدل های پنجره که زیبایی خاصی به نمای ساختمان می دهد ، انواع پنجره های قوسدار است. پنجره های نیم دایره ، دایره ، کمانی و … انواع دیگر در جای خود زیبایی منحصر به فردی به نما می دهد. استفاده از پنجره های قوسدار بسته به طراحی و معماری ساختمان دارد. در بسیاری از ساختمان ها برخی از پنجره های نما اشکال خاص دارند که جلوه ای خیره کننده به نما می دهد. توضیحات گفته شده درباره پنجره های قوسدار در رابطه به دیگر انواع اشکال غیرمتعارف پنجره مثل چندضلعی ها صدق می کند. اشکال گوناگونی را می توان با پروفیل UPVC ساخت که با مشاوره و محاسبه کارایی و مقاومت پنجره می توان آنها را تولید کرد.
 

پنجره   دوجداره یو پی وی سی آکاردئونی – Slide Folding Window

مکانیزم بسیار پیچیده بازشو و اندازه هایی که می توان این پنجره را در آن اجرا کرد ، پنجره آکاردئونی را به انتخابی ویژه و خاص بدل کرده است. پنجره ای آکاردئونی ، بسیار عریض و چندین لنگه است که لنگه ها در هنگام باز شدن یکی یکی بر روی همدیگر قرار می گیرند و در گوشه پنجره قرار می گیرد.پس از باز شدن پنجره نمای ساختمان بسیار زیباست و بیننده منظره ای عریض و کامل را در مقابل چشمان خود می بیند.از نظر کارایی و بهره وری در مقابل اتلاف انرژی و ورود اصوات بیرون به داخل نیز این پنجره عملکردی بسیار عالی دارد. این نوع از پنجره های خاص خصوصا جهت نصب در ویلاها که معماری های خاصی دارند بسیار مناسب است و می تواند جلوه ای خیره کننده به نمای ساختمان چه از داخل چه از نمای بیرون ببخشد.
 

پنجره  دوجداره یو پی وی سی فرانسوی – French Window

پنجره  یو پی وی سی فرانسوی یکی از زیباترین و پرکاربردترین پنجره ها برای نصب در ساختمان به ویژه در قسمت پذیرایی و نشیمن خانه است. این پنجره از دو لنگه پنجره لولایی تشکیل شده است که در خلاف جهت یکدیگر باز می شوند. هر یک از لنگه ها به تنهایی و مستقل از لنگه دیگر می تواند باز شود و اگر هر دو لنگه با هم باز شود هیچ قیدی بین دو لنگه وجود نخواهد داشت. مدل باز شدن پنجره به نحوی است پس از باز شدن دولنگه نمای کاملی به بیرون ایجاد می شود.یکی از دغدغه های مشتریان در سفارش این پنجره است کارایی این پنجره در حفظ انرژی و ممانعت از ورود آلودگی صوتی است. مکانیزم یراق آلات پنجره به نحوی است که حداکثر عایق بندی را دارد.


پنجره دوجداره  یوپی وی سی ثابت – Picture Window

پنجره یو پی وی سی ثابت دریچه ای است برای ورود نور در محلی از ساختمان که تهویه هوا اهمیتی ندارد. پنجره ثابت دید به بیرون را ایجاد می کند و به علت مکانیزم ساده تولید قیمت تما شده مناسب تری دارد. استفاده از پنجره ثابت در ترکیب با انواع بازشو کاربرد فراوانی در طراحی پنجره دارد. پنجره ثابت در ساخت تمای خانه ها و ساختمان ها ، با هر نوع معماری از سنتی ترین طرح ها تا مدرن ترین آنها بکار می رود. خصوصا در خانه های بزرگ پنجره های ثابت ، نمای بیرون خانه را به مانند اتاقی دیگر از خانه نمایش می دهند.

 

محصولات
 

 

پنجره و درب کشویی

پنجره ثابت

پنجره لولا​يى

درب لولايى

 

 

 

tapco-product38-bartarsazcom
tapco-product37-bartarsazcom
tapco-product36-bartarsazcom
tapco-product35-bartarsazcom
tapco-product34-bartarsazcom
tapco-product33-bartarsazcom
tapco-product32-bartarsazcom
tapco-product1-bartarsazcom
tapco-product31-bartarsazcom
tapco-product2-bartarsazcom
tapco-product3-bartarsazcom
tapco-product4-bartarsazcom
tapco-product5-bartarsazcom
tapco-product6-bartarsazcom
tapco-product7-bartarsazcom
tapco-product8-bartarsazcom
tapco-product9-bartarsazcom
tapco-product10-bartarsazcom
tapco-product11-bartarsazcom
tapco-product12-bartarsazcom
tapco-product13-bartarsazcom
tapco-product14-bartarsazcom
tapco-product15-bartarsazcom
tapco-product16-bartarsazcom
tapco-product17-bartarsazcom
tapco-product18-bartarsazcom
tapco-product19-bartarsazcom
tapco-product20-bartarsazcom
tapco-product21-bartarsazcom
tapco-product22-bartarsazcom
tapco-product23-bartarsazcom
tapco-product24-bartarsazcom
tapco-product25-bartarsazcom
tapco-product26-bartarsazcom
tapco-product27-bartarsazcom
tapco-product28-bartarsazcom
tapco-product29-bartarsazcom
tapco-product30-bartarsazcom

 

 

پروژه ها

 

 

tapco-projet2-bartarsazcom
tapco-projet4-bartarsazcom
tapco-projet5-bartarsazcom
tapco-projet3-bartarsazcom
tapco-projet25-bartarsazcom
tapco-projet27-bartarsazcom
tapco-projet29-bartarsazcom
tapco-projet28-bartarsazcom
tapco-projet30-bartarsazcom
tapco-projet26-bartarsazcom
tapco-projet31-bartarsazcom
tapco-projet33-bartarsazcom
tapco-projet32-bartarsazcom
tapco-projet34-bartarsazcom
tapco-projet36-bartarsazcom
tapco-projet37-bartarsazcom
tapco-projet35-bartarsazcom
tapco-projet38-bartarsazcom
tapco-projet39-bartarsazcom
tapco-projet40-bartarsazcom

 

 

طرح های سنتی

 

 

tapco-product39-bartarsazcom
tapco-product40-bartarsazcom
tapco-product41-bartarsazcom
tapco-product42-bartarsazcom
tapco-product43-bartarsazcom
tapco-product44-bartarsazcom
tapco-product45-bartarsazcom
tapco-product46-bartarsazcom
tapco-product47-bartarsazcom
tapco-product48-bartarsazcom
tapco-product49-bartarsazcom
tapco-product50-bartarsazcom
tapco-product51-bartarsazcom
tapco-product52-bartarsazcom
tapco-product53-bartarsazcom
tapco-product54-bartarsazcom
tapco-product55-bartarsazcom
tapco-product56-bartarsazcom

 

 

 

پروژه های سنتی

 

 

tapco-projet1-bartarsazcom
tapco-projet6-bartarsazcom
tapco-projet7-bartarsazcom
tapco-projet8-bartarsazcom
tapco-projet10-bartarsazcom
tapco-projet14-bartarsazcom
tapco-projet13-bartarsazcom
tapco-projet11-bartarsazcom
tapco-projet9-bartarsazcom
tapco-projet12-bartarsazcom
tapco-projet15-bartarsazcom
tapco-projet16-bartarsazcom
tapco-projet24-bartarsazcom
tapco-projet17-bartarsazcom
tapco-projet20-bartarsazcom
tapco-projet19-bartarsazcom
tapco-projet18-bartarsazcom
tapco-projet21-bartarsazcom
tapco-projet22-bartarsazcom
tapco-projet23-bartarsazcom

 

 

 

افتخارات

 

با عنایت به تلاش و کوشش پرسنل متعهد، مجهز نمودن آزمایشگاه این شرکت با امکانات و تجهیزات لازم، دانش روز و ارتباطات قدرتمند با جوامع علمی جهانی و همچنین حمایت و پشتیبانیهای مشتریان گرامی، تاپکو موفق به دریافت پروانه واحد تحقیق و توسعه شد. با تلاش مدیران و متخصصان و تمامی کارکنان، و با حمایتهای بی نظیر مشتریان گرامی، تاپکو موفق به اخذ نشان استاندارد ملی برای محصولات در و پنجره خود شد. دریافت این نشان، بیانگر تفاوت کیفیت محصولات تاپکوست... همان اصلی که نسبت به آن مدعی هستیم.سه واحد صنعتی استان سمنان موفق به اخذ گواهی R&D شدند. به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان مهدی میرکو با اعلام این خبر گفت با بررسی و  کارشناسی های بعمل آمده در زمینه تشکیلات سازمانی ، امکانات آزمایشگاهی و کارگاهی و نیروی متخصص برای فعالیت های تحقیقات توسعه ای گواهی مذکور برای این سه واحد صادر شده است. رئیس اداره آموزش ، پژوهش و فن آوری سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان افزود در صدور این گواهی ها شاخص های مهمی نظیر  بهره وری ، کاهش قیمت تمام شده ، کاهش آلایندگی ، کاهش مصرف انرژی و غیره مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرد.

 

tapco-certificate1-bartarsazcom
tapco-certificate2-bartarsazcom
tapco-certificate3-bartarsazcom

 

 

نمایشگاه ها

 

 

 

 

تجارت محل
پاسداران - بوستان نهم - پلاک 117 - ساختمان آوین - طبقه پنجم - واحد 13, تهران, پاسداران, Iran
دفتر سمنان - سمنان میدان جمهوری، ابتدای بلوار جمهوری، جنب بوستان وحدت, سمنان, Iran   
- خیابان 17 شهریور، جنب سازمان تبلیغات اسلامی، صنعت نوین ساختمان مولایی, شاهرود, Iran   

بررسی تجارت


نمایش ترافیک بازدید

مهمانان

تاریخ امروز

قابل توجه سازندگان و تولید کنندگان ایرانی

یک ماه حضور رایگان درسایت برای مشتریان جدید تا بررسی مدارک سازندگان و تولید کنندگان

تولید کنندگان که قدمت بالای پنج سال دارند از لینک زیر پرداخت را انجام دهند

لینک پرداخت سازندگان دارای پروفایل

لینک پرداخت زیر جهت پرداخت سازندگان و تولید کنندگان جدید ( ساخت صفحه اختصاصی رایگان میباشد)

لینک پرداخت سازندگان جدید بدون پروفایل

لطفا جهت تماس تلفنی و مشاوره رایگان و بررسی صحت تولید کننده یا سارنده ایرانی  در سایت ثبت نام کنید

و یا به شماره زیر مسیج بزنید تا پشتیبانی وبسایت با شما تماس بگیرند :

09140123123

3خانه
درباره ما
ارتباط با ما
39برترین سازندگان و تولید کنندگان
زیرساخت شبکه کامپیوتری
13برترین سازندگان ساختمانی
معماران برتر
25مراحل ساخت
25اجرا ساختمان
گودبرداری
پروفایل من