عضویت در برترساز

میله

میله
میله 3.5 5 0

میانگین 2 رتبه بندی

امتیاز شما

اولین کسی باشید که نقد می نویسید

مالک: میله (+)

تهران - چهارراه پارک وی - ابتدای چمران - خیابان جوان - شماره ۹ , تهران, Iran

02126205421
sh-habibi@tehran-bouran.com

هنر و زیبایی با تو آغاز میشود

نوع:
نماینده انحصاری
دسته بندی ها:
کلمات کلیدی:
اطلاعات عمومی

درباره ما

 

خدمات پس از فروش میله

  • در صورت بروز هر گونه مشکل در محصولات میله ، تیم سرویس ما در کمتر از ۴۸ ساعت به درخواست شما رسیدگی خواهند کرد.
  • بازدید قبل از خرید به صورت رایگان
  • حضور کارشناس تخصصی آموزش برای راهنمایی شما و در منزل شما
  • ۲۰ سال خدمات پس از فروش
  • ۲ سال گارانتی شرکت تهران بوران - نماینده انحصاری لوازم خانگی میله در ایران
  • حمل رایگان در شهرهای دارای نمایندگی مجاز میله
  • نصب رایگان در شهرهای دارای نمایندگی مجاز میله

 

کیفیت بعضی محصولات
 

ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی ميله برای استفاده 20 سال يک خانواده، مورد آزمایش قرار گرفته است و می تواند طی سالیان متمادی از لباس ها ی شما مراقبت کند. تست اين ماشين در برنامه کتان 95 درجه، در 10 هزار ساعت مداوم انجام مي گيرد. در طول اين آزمايش درب دستگاه 60 هزار بار باز و بسته مي شود ،30 هزار از اين تعداد باز و بسته شدن درب به شکل محکم و غير عادي است، از طرف ديگر قطعات داخلي در طول 600 ساعت با بار نا متعادل 1.3 کيلو گرمي تست مي شوند. حتي انتخابگر برنامه ها نيز 50 هزار بار مورد آزمايش قرار مي گيرد. روکش لعاب مقاوم در برابر زنگ زدگی ميله از ماشين برای مدت زمان زيادی مراقبت می کند. طراحی دقيق سيستم ضد آب، امکان بازگشت آب به درون منزل شما را به صفر رسانده است. سابقه 110 ساله توليد ماشين لباسشويی در شرکت میله تضمين کيفيت محصولات ما است.


خشک کن

خشک کن های میله ، برای ارائه بهترین خدمات و مراقبت از لباس های شما برای 20 سال استفاده متمادی طراحی و تست شده اند. با داشتن اجزای ساخته شده از بالاترین درجه کیفیت و با توجه به عملکرد داخلی آن و مخزن لانه زنبوری ( HoneyComb ) حتی ظریف ترین لباس ها ، به بهترین نحو خشک و صاف می شوند. برای بیش از 7500 ساعت و در لابراتوار های میله این محصول در برنامه کتان و درب دستگاه برای گارانتی مادام العمر و پنل برای 50 هزار بار تست شده اند تا از عملکرد فوق العاده این محصولات اطمینان حاصل شود
 

ماشین ظرفشویی

ماشین های ظرفشویی میله برای استفاده ی 20 ساله طراحی شده، تست شده و ساخته شده‌اند تا قابلیت اعتمادشان ثابت شود. مطمئن هستیم که پیشرفت مستمر ما در ساخت ماشین ظرفشویی نوآورانه به ما امکان ارائه خدمات مفید تر، اقتصادی تر با سیستم شستشو درخشان را سال به سال میدهد. ما ماشین ظرفشویی خود را برای 7500 چرخه شستشو، در 75 درجه سانتیگراد برای یک بار در روز معادل مدت زمان بیش از 20 سال مورد آزمایش قرار دادیم. درب را 100هزار بار باز و بسته کردیم و سبدها را بیرون کشیده و 100هزار بار با بار زیاد آنها را تحت فشار قرار دادیم. همچنین کیفیت بالای اجزای تشکیل دهنده و قطعات و لعاب مرغوب دستگاه که بدون هیچ لبه، پیچ خوردگی و یا بست و اتصالات غیر ضروری با تکنولوژی پیشرفته تولید شده اند، توجه شما را جلب خواهند کرد.
 

اجاق

اجاق های میله برای ماندگاری طولانی تست شده و طراحی شده اند. با طراحی بدون محدودیت زمان و کیفیت بالا ، اجاق های ما برای هر مدل آشپزخانه بسیار مناسب هستند. با بهترین مهندسی و کمترین اتصالات ، بسیار مناسب برای فضاهای کوچک و توکار می باشند و به راحتی قابل تمیز کردن هستند. اجاق های میله برای ماندگاری طولانی تست شده و طراحی شده اند. با طراحی بدون محدودیت زمان و کیفیت بالا ، اجاق های ما برای هر مدل آشپزخانه بسیار مناسب هستند. با بهترین مهندسی و کمترین اتصالات ، بسیار مناسب برای فضاهای کوچک و توکار می باشند و به راحتی قابل تمیز کردن هستند.
 

یخچال فریزر

یخچال فریزر های میله برای 15 سال استفاده متمادی ، طراحی و تست شده اند. در لابراتوار های میله در گوترزلو آلمان ، کمپرسور ها برای 50 هزار ساعت (معادل 17 سال استفاده روزانه ) و درب ها برای 100 هزار مرتبه ( معادل 15 بار در روز برای 18 سال ) باز و بسته شده و طبقه ها برای تحمل بار معادل 66 بطری نیم لیتری تست شده اند. این آزمایشات در دمای 43 درجه انجام شده اند تا ثابت کنند که در گرم ترین روز های تابستان نیز به خوبی عمل می کنند. امکان تنظیم دقیق دما و استفاده از قسمت طبقه ها تا 35 کیلو گرم ، راحتی کاربری را برای شما به ارمغان می آورد.

 

بخارپز

بخارپز میله دستگاهی کامل و همراهی مناسب برای فر و گاز می باشد. برای تهیه پیش غذا یا یک منوی کامل هیچ محدودیتی در استفاده از بخارپز وجود ندارد. در بخارپز های میله غذای تازه با حرارت بسیار ملایم پخته می شود. آشپزی با روش بخارپز نه تنها از طمع های طبیعی مواد غذایی محافظت می نماید، بلکه ویتامین ها، مواد معدنی و ریز مغذی های ارزشمند را نیز حفظ می کند. آزمایش های علمی مزایای آشکار بخارپز کردن را در مقایسه با روش های قدیمی ثابت کرده اند. غذای بخارپز تا 50% بیشتر از غذای آب پز حاوی ویتامین است. در آزمایشگاه بر اساس سیستم امتیاز دهی علمی، چهار شاخص کیفی لذت بردن عبارتند از: ظاهر، طعم، عطر، بو و بافت ماده غذایی. نتیجه آشکار: صرف نظر از اینکه ماده غذایی اولیه تازه یا منجمد باشد، بخارپز کردن با حفظ طعم ماده غذایی، بهترین و سالم ترین روش پخت سبزیجات است. بر خلاف سایر سیستم های موجود در بازار، مولد بخار در بخارپز های میله همگی بیرون محفظه دستگاه تعبیه شده اند. اینکار مزایای قابل توجهی برای فرآیند پخت به همراه دارد: میزان بخار بسیار بالا، دمای بهینه، زمان پخت مستقل از حجم غذا به همراه افزایش سریع حرارت. از آنجا که در محفظه دستگاه رسوب ایجاد نمی شود تمیز کردن آن ساده و سریع است.

 

بخارپز ترکیبی

امروزه غذا خوردن تنها برطرف نمودن یکی از نیازهای غریزی نیست. دیگر حتی نوع غذایی که تهیه و خورده می شود هم مهم نیست بلکه روش پخت، طعم دار کردن و نحوه مصرف آن حائز اهمیت است. بر خلاف سایر سیستم های موجود در بازار، مولد بخار در بخارپز های میله همگی بیرون محفظه دستگاه تعبیه شده اند. اینکار مزایای قابل توجهی برای فرایند پخت به همراه دارد : میزان بخار بسیار بالا، دمای بهینه، زمان پخت مستقل از حجم غذا به همراه افزایش سریع حرارت.

از آنجا که در محفظه دستگاه رسوب ایجاد نمی شود، تمیز کردن آن ساده و سریع است. فربخارپز های میله تمام عملکرد های بخارپز را به تنهایی دارا بوده و علاوه بر آن مجهز به عملکرد فن افزایشی می باشد که با ترکیب گرمای خشک و مرطوب مواد غذایی را پخته و کباب می کند. بسته به نوع مدل، یک پروب اندازه گیری دمای غذا موجود است. شش مرودی بخار موجود در این دستگاه، تولید سریع بخار، توزیع یکنواخت آن، افزایش سریع حرارت و پخت یکنواخت را ممکن می سازد.

 

قهوه ساز

قهوه ساز های میله برای تهیه بهترین قهوه در منزل ، طراحی شده اند. ما قهوه ساز میله را بارها مورد آزمایش قرار داده ایم تا برای 50 هزار فنجان قهوه ( 20 سال استفاده) مورد اعتماد باشند. تمامی جزئیات ماشین قهوه ساز میله برای لذت بردن شما طراحی و ساخته شده اند. بعضی از مدل ها امکان ذخیره سازی ده مدل قهوه دلخواه را می دهد که در نتیجه آن ، تمامی اعضای خانواده می توانند با لمس یک دکمه از این قهوه خود لذت ببرند. این طراحی هوشمندانه و بی نظیر ، در نهایت کیفیت بالا و راحتی کاربری را به همراه دارد.

 

اتو

یکی از تعهدات ما ، راحتی کاربری برای مشتریان میله می باشد. سیستم شستشوی لباس ها ، بدون داشتن اتوی با کیفیت تکمیل نیست . میز اتو و اتوی غلطکی ما ، انواع لباس ها را به بهترین و سریع ترین حالت ممکن صاف می کنند. میز مناسب برای اتو کردن و امکان داشتن کنترل دقیق بر روی درجه و میزان بخار وارده ، اتو کشیدن را برای شما تبدیل به یک امر لذت بخش خواهد نمود

 

فر

در گذشته، فقط یک نانوا توانایی پخت انواع مختلف نان را داشت، اما اکنون شما نیز می توانید با استفاده از فر میله با توانایی ایجاد رطوبت بیشتر، این کار را انجام دهید. افزایش رطوبت در فر، پخت انواع مواد غذایی را بهبود می بخشد. می توانید درست همانند نانوایی های محلی، انواع نان فانتزی و کروسان نرم و برشته با بوی دلنشین و اشتها آور درست کنید. این فر یک وسیله ی عالی برای پخت گوشت خوشمزه و آبدار، انواع شیرینی ها و سوفله است. اکثر اجزای فر میله از قبیل سطوح داخلی فر، سینی های پخت و ... مجهز به ویژگی انحصاری روکش نچسب هستند، به همین دلیل می توانید با استفاده از مقداری مایع ظرفشویی و یک اسفنج، بعد از هر بار استفاده آنها را به راحتی تمیز نمایید. نشانگر شمارش معکوس، مدت زمان لازم برای اتمام برنامه انتخابی را به طور دقيق نشان می دهد.

 

فر مایکرویو های ترکیبی

فر مایکرویو های ترکیبی از مزایای دو دستگاه قدرتمند در یک دستگاه بهره می برند و تنها در فضایی با ارتفاع 45 سانتی متر جای می گیرند: این دستگاه یک فر منحصر به فرد با عملکرد های مختلف از جمله فن پلاس و یک مایکرویو قدرتمند است. انتخاب با شماست. می توانید عملکرد های دستگاه را به طور جداگانه به کار برید، همچنین می توانید با توجه به نوع غذا از هر دو عملکرد دستگاه هم زمان بهره برده و تا 30% در زمان صرفه جویی نمایید.

 

مایکرویو

مایکرویو ها جای خود را در آشپزخانه های مدرن پیدا کرده اند. به کمک آنها می توانید غذاهای لذیذ، اسنک و مواد غذایی یخ زده را بدون نیاز به صرف وقت زیاد آماده نمایید. با قرار گرفتن پنل کنترل در قسمت بالای مایکرویو فضای بیشتری به محفظه استیل اختصاص داده شده، در نتیجه می توان مواد غذایی در حجم های بیشتر و اندازه های بزرگتر را در آن جای داد. سینی شیشه ای گردان به قطر 40 سانتی متر امکان استفاده از ظروف پخت غذا در اندازه های مختلف و یا استفاده هم زمان از چند ظرف مانند فنجان یا بشقاب را فراهم می سازد.

 

فریزر

تمامی فریزرهای میله ، در تاسیسات گوترزلو آلمان تست شده اند. کمپرسورها و سیستم های خنک کننده برای 50 هزار ساعت معادل 17 سال استفاده روزانه و درب ها برای 100 هزار بار باز و بسته شدن ( معادل 15 بار در روز برای 15 سال ) مورد آزمایش قرار گرفته اند. این بدین معناست که فریزرهای میله برای سالیان متمادی در شلوغ ترین آشپزخانه ها ، می توانند همراه شما باشند. ما برای سال های فراوانی تلاش کرده ایم تا بالاترین کیفیت ساخت و جدید ترین تکنولوژی ها را برای فریزرهای میله فراهم کرده و بتوانیم دمای داخلی فریزر را ، فارغ از دمای محیط ، ثابت نگه داریم.

 

مسترکول

طراحی زیبا ، کیفیت بی نظیر ، استفاده از بهترین مواد و استانداردهای موجود ، مسترکول های میله را به محصولی ایده آل در آشپزخانه شما تبدیل نموده است. مانند تمامی محصولات میله ، مسترکول ها برای استفاده در سالیان متمادی تست شده اند. کمپرسور ها برای 50 هزار ساعت ( معادل 17 سال ) و درب ها برای 100 هزار بار باز و بسته شدن ( معادل 15 بار در روز برای 18 سال) آزمایش شده اند. همچنین یک روکش مخصوص برای ساید کردن یخچال و فریزرهای مستر کول تعبیه شده است. فریزر های صندوقی مسترکول ها ، می تواند دما را در تمامی قسمت های فریزر یکسان نگه دارد و در نهایت سطح بالاتری از کیفیت را به شما ارائه دهد.

 

 

 

بررسی تجارت


هیچ بررسی در حال حاضر وجود ندارد

نمایش ترافیک بازدید

مهمانان

تاریخ امروز

قابل توجه سازندگان و تولید کنندگان ایرانی

یک ماه حضور رایگان درسایت برای مشتریان جدید تا بررسی مدارک سازندگان و تولید کنندگان

تولید کنندگان که قدمت بالای پنج سال دارند از لینک زیر پرداخت را انجام دهند

لینک پرداخت سازندگان دارای پروفایل

لینک پرداخت زیر جهت پرداخت سازندگان و تولید کنندگان جدید ( ساخت صفحه اختصاصی رایگان میباشد)

لینک پرداخت سازندگان جدید بدون پروفایل

لطفا جهت تماس تلفنی و مشاوره رایگان و بررسی صحت تولید کننده یا سارنده ایرانی  در سایت ثبت نام کنید

و یا به شماره زیر مسیج بزنید تا پشتیبانی وبسایت با شما تماس بگیرند :

09140123123

3خانه
درباره ما
ارتباط با ما
39برترین سازندگان و تولید کنندگان
زیرساخت شبکه کامپیوتری
13برترین سازندگان ساختمانی
معماران برتر
25مراحل ساخت
25اجرا ساختمان
گودبرداری
پروفایل من