عضویت در برترساز

  • شما اینجا هستید:
  • 5- آسانسور
  • شركت مهندسی سبا آسانبر

شركت مهندسی سبا آسانبر

شركت مهندسی سبا آسانبر
شركت مهندسی سبا آسانبر 3.2 5 0

میانگین 5 رتبه بندی

امتیاز شما

اولین کسی باشید که نقد می نویسید

مالک: شركت مهندسی سبا آسانبر (+)

بلوار آفریقا - نبش خیابان طاهری - ساختمان مرکز تجارت ایران- شماره 216- طبقه 15, تهران 4494719669, Iran

02126212641
02126212650
info@sabalift.com

نماینده انحصاری شرکت kone

نوع:
نماینده انحصاری
دسته بندی ها:
کلمات کلیدی:
اطلاعات عمومی
 

درباره ما


شركت مهندسی سبا آسانبر در سال 1379 تأسیس و آغاز به کار کرده است و نماینده انحصاری شرکت KONE در سراسر ایران است. مجموع فعالیت­های این شرکت عبارت است از: عرضه محصولات شرکت KONE ،آسانسور، پله‏ برقی‏، رمپ متحرک و پیاده‏ روی‏ متحرک، کلیه خدمات مربوط به فروش، نصب و راه اندازی و سرویس و نگهداری این محصولات. هدف از تأسیس شركت مهندسی سبا آسانبر ورود برترین تكنولوژی دنیا در زمینه­ آسانسور و پله‏ برقی‏ به كشور، ارتقاء سطح توقع جامعه از این صنعت در جهت آسایش و ایمنی مصرف كنندگان، ایجاد خدمات برتر در امر پشتیبانی، طراحی، مشاوره، تهیه، نصب و خدمات پس از فروش بهنگام و موثر بوده است. در بین سالهاي 1370 تا 1379 تقاضای روزافزون مسکن موجب رشد ساختمان سازی و بدنبال آن افزایش تقاضای آسانسور و پله‏برقی در کشور گردید. با گذر از این برهه که بیشترین شاخص آن افزایش کمیت و عرضه حداکثری بود، تعدادی از تکنوکراتهای این صنعت تصمیم گرفتند که همگام با تکنولوژی های نوین جهانی، محصولاتی را در رده جهانی و سزاوار ایرانیان عرضه کنند. در این راستا با محوریت شرکت‏های ستاره فرازنما، بهرو آسانبر، آزمون آسانسور و آسانسور و پله برقی ایران (سبا) شرکت مهندسی سباآسانبر بنیان نهاده شد. هدف اصلی بنیانگذاران این شرکت عرضه برترین تکنولوژی آسانسور و پله برقی دنیا، ارتقای کیفی این صنعت، افزایش ایمنی و آسایش مصرف کنندگان، ایجاد خدمات برتر در امر پشتیبانی، طراحی، مشاوره، تهیه، نصب و خدمات پس از فروش بهنگام و موثر بوده است. با توجه به اهداف مذکور شركت مهندسی سبا آسانبر طی توافقنامه­ای مورخ 18 فوریه 2002 بعنوان نماینده انحصاری كلیه محصولات و كارخانجات شركت معظم آسانسور و پله‏برقی‏ KONE در ایران معرفی گردید كه قرارداد مذكور در اتاق بازرگانی كشور فنلاند تأیید و در وزارت بازرگانی جمهوری اسلامی ایران تحت شماره 22194/42 مورخ 23/05/1386 به ثبت رسیده است. شرکت مهندسی سبا آسانبر با عنایت به پشتیبانی شركت KONE در كلیه زمینه ­ها اعم از آموزش مستمر كارشناسان ایرانی در خارج و داخل كشور، حضور مستمر سوپروایزرهای خارجی در زمینه نصب، راه اندازی و سرویس و به پشتوانه تجربه مدیرانش، موفقیت‏ها‏‏ی فراوانی در سطح خاورمیانه و ایران بدست آورده است كه از آن جمله می‏‏توان به موارد زیر اشاره نمود:

• بیشترین میزان رشد در میان كل نمایندگان KONE در سراسر جهان در سال 2005

• بیشترین تعداد فروش آسانسور و پله برقی KONE در خاورمیانه در سال 2005

• بیشترین تعداد فروش سالانه آسانسور كاملاً وارداتی در ایران


معرفی KONE

KONE  فعالیت خود را از یک فروشگاه ماشین کوچک در هلسینکی آغاز کرد و پس از یک قرن تلاش به مجموعه‏ای بزرگ در تولید آسانسور و پله ‏برقی‏ در کل جهان تبدیل گردید و بیش از 150 شرکت در کل جهان را در زیر مجموعه خود قرار داد. بیش از 35،000 پرسنل در سرتاسر دنیا استخدام شركت KONE می­باشند.  كارخانجات بزرگ آسانسور و پله‏برقی‏ در دنیا از قبیل Asea _ Graham در سوئد، Westinghouse  در اروپا،Sabiem،Fiam در ایتالیا،EPL PTYدر استرالیا، Montgomery در آمریكا و بزرگترین كارخانه تولید پله‏برقی‏ آلمان غربی O&K بصورت صد در صد در اختیار KONE هستند.  در حال حاضر بیش از 210،000 دستگاه آسانسور شرکت KONE با سیستم نیرو محركه Eco Disc™ در سراسر دنیا راه اندازی شده و در حال بهره برداری است.  پله‏ برقی‏های ساخت شرکت KONE در بیش از 60 فرودگاه بزرگ دنیا، در ایستگاه‏ها‏‏ی مترو، مراكز تجاری و اماكن زیارتی دنیا در حال بهره برداری هستند. همچنین بیش از 50،000 دستگاه پله‏برقی‏ در 80 كشور دنیا از جمله حدود حدود 500 دستگاه پله‏برقی‏ و پیاده رو متحرك در حرمین شریفین مكه و مدینه سالانه ده­ها میلیون نفر را جابجا می‏‏كنند.  شركت KONE در 50 كشور دنیا دارای شعبه رسمی و دارای 1000 مركز سرویس و نگهداری و خدمات پس از فروش در سرتاسر جهان است. هم اكنون بیش از 800،000 دستگاه آسانسور و پله‏برقی‏ در سرتاسر دنیا، توسط متخصصین شركت KONE سرویس و نگهداری می­شود. تجربه عملی این شركت بین المللی، مدارك فنی دقیق با آموزش‏ها‏‏ی لازم و كیفیت بسیار بالای قطعات بكارگرفته شده، سطح كیفی سرویس دهی آسانسورها را در كشورهای مدرن اروپایی و آمریكا و همچنین كشورهای در حال توسعه و جهان سوم و بسیار بالا برده است، بطوریكه طبق آمارهای غیررسمی این شركت، میانگین تعداد خرابی‏ها‏‏ی آسانسورهای KONE، دو خرابی به ازای هر دستگاه در سال می‏‏باشد. سریعترین آسانسور جهان با سرعت 17 متر بر ثانیه (60 كیلومتر در ساعت) در مركز تجاری تایپه در تایوان  توسط این شركت راه اندازی شده است. سریعترین آسانسور دارای كابین دو طبقه با سرعت 10 متر بر ثانیه توسط KONE نصب و راه اندازی شده است. عمیق ترین چاه تست دنیا به ارتفاع 350 متر در كشور فنلاند متعلق به شرکت KONE می­باشد. ارزش‏ها‏‏ی شرکت KONE  اطمینان و تضمین کیفیت محصولات و خدمات است.  KONEبمنظور ارتقاء سطح خدمت رسانی به مشتریان در سرتاسر دنیا، همواره در ایجاد زمینه شراكت با دست اندركاران صنعت آسانسور و پله ‏برقی‏ در اقصی نقاط دنیا پیشقدم است.

همانطور كه اشاره شد گروه KONE ارائه دهنده­ی خدمات ساخت، نصب، بهینه سازی و تعمیرات و نگهداری انواع آسانسور و پله‏برقی‏ می‏‏باشد. آنچه شركت KONE را از نظر تكنولوژی و نوآوری در صدر شركت‏ها‏‏ی جهان قرار داده است علاوه بر موارد فوق، یكسان بودن كیفیت محصولات در سراسر دنیا، سرویس و خدمات پس از فروش گسترده، استفاده از تكنولوژی یكسان در انواع آسانسور، قیمت مناسب، روش­های جدید سریع و ایمن نصب و راه اندازی، سادگی سیستم، كاهش مصرف انرژی موثر به صورت مستقیم و غیر مستقیم می‏‏باشد که موجب شده است بعنوان پیشاهنگ تکنولوژی خدمات در دنیا مطرح گردد. در حال حاضر محصولاتKONE  توسط واحدهای تولیدی پیشرفته در اروپا، شمال و جنوب آمریكا و آسیا ساخته می‏‏شود. این محصولات بگونه­ای ساخته می‏‏شوند كه بتوانند ارزش واقعی و موثر ساختمان‏ها‏‏ی مشتریان را ارتقاء دهند.


گذشته و آینده سبا آسانبر

پنج ساله اول فعاليت سبا

 (سال 1380-1385)
* انتخاب تكنولوژي و شريك تجاري خارجي
* معرفي محصولات به بازار
* سازماندهي اوليه و جذب نيروي انساني كار آمد
* طراحي برنامه هاي كيفي

پنج ساله دوم فعاليت سبا
 (سال 1385-1390)
* ورود Know How توسط مهندسين سبا و KONE
* توسعه سرمايه هاي انساني سبا
* ايجاد زمينه هاي لازم جهت شراكت خارجي
* تدوین برنامه های استراتژی و اجرای سیستم های ارزیابی متوازن
* تمرکز بیشتر بر خدمات مشتريان
* توسعه زير ساختهاي شركت

پنج ساله سوم فعالیت و برنامه های سبا
 (سال 1390-1395)
* ايجاد هولدينگ سبا
* استفاده از سرمایه‏گذاری های مشترک در راستای توسعه بازار و خدمات
* حركت به سمت استفاده بهینه از منابع داخلی و صادرات
* افزايش آموزشهاي خارج از سازمان


چشم انداز

شركت مهندسی سبا آسانبر نماینده انحصاری كلیه محصولات شركت KONE در سراسر ایران است. مجموع فعالیت­های این شرکت عبارت است از: عرضه محصولات شرکت KONE، آسانسور، پله‏برقی‏، رمپ متحرک و پیاده‏روی‏ متحرک، کلیه خدمات مربوط به فروش، نصب و راه اندازی و سرویس و نگهداری این محصولات. هدف بنیادی ما «پیشرو بودن در كیفیت، اطمینان و آسایش» است كه مبتنی بر ارزش‏ها‏‏ی بنیادی زیر می‏‏باشد:

•       توجه و تأمین نیازهای آشکار و نهان مصرف كنندگان و مشتریان

•       فراهم نمودن محیطی پویا مبتنی بر شكوفایی استعدادها، یادگیری مستمر و تأمین منافع مادی و معنوی كاركنان

•       پایبندی به ارزش­های اخلاقی و ترویج آن در كلیه سطوح سازمان

•       ایجاد و انتقال تكنولوژی پیشرفته در كشور

•       سود آوری مبتنی بر رعایت ارزش­های بنیادی منشاء گرفته تا ما را به چشم انداز 20 ساله « اخذ بیشترین سهم مشاركت KONE در خاورمیانه شامل تولید، فروش و خدمات پس از فروش » رهنمون سازد.
 

مشاوره و طراحی


 شرکت مهندسی سباآسانبر با داشتن کادر مجرب و توانمند فنی و مهندسی آماده ارائه خدمات مشاوره طراحی در زمینه های زیر می باشد.

    آنالیز و تحلیل ترافیک جهت انتخاب بهینه تعداد، ظرفیت و نوع انواع آسانسور و پله برقی متناسب با کاربری ساختمان
    ارائه نقشه های جانمایی و تعیین اندازه های آسانسور و پله برقی در ساختمان
    مشاوره استاندارد
    مشاوره اقتصادی و فنی در انتخاب نوع محصولات

 

 

sabaasanbar-certificate1-bartarsaz-com
sabaasanbar-certificate2-bartarsaz-com
sabaasanbar-certificate3-bartarsaz-com
sabaasanbar-certificate4-bartarsaz-com
sabaasanbar-certificate5-bartarsaz-com
sabaasanbar-certificate6-bartarsaz-com
sabaasanbar-certificate7-bartarsaz-com

 

محصولات

 

آسانسور

            راهکارهای آسانسور            KONE Highrise MiniSpace

           آسانسوری با سرعت بالا همراه با موتورخانه کوچک برای ساختمان های بلند مرتبه

           مشخصات کلی اجزاء و انتخاب ها:

            سیستم محرکه ®EcoDisc
           چهار مدل نشاندهنده و  شستی احضار
           52 نوع طراحی دکوراسیون جدید در 6 گروه مختلف با جدیدترین متریال و روشنایی های متنوع
           بیشترین دامنه انتخاب دیواره ها و تجهیزات جانبی – بیش از 100 انتخاب و میلیون ها ترکیب برای منحصر به فرد کردن طراحی
           دامنه وسیع انتخاب تجهیزات استاندارد ایمنی، دسترسی و راندمان بعلاوه تجهیزات اضافی بمنظور ایجاد ارزش افزوده و دستیابی به راه حل جابجایی بهتر

    

           KONE N-Mini Space

           راه حلی مناسب برای ساختمان های مسکونی، تجاری و اداری با موتورخانه کوچک  

           مشخصات کلی اجزاء و انتخاب ها:

           سیستم محرکه ®EcoDisc
           چهار مدل متفاوت نشاندهنده و  شستی احضار
           28 نوع طراحی دکوراسیون جدید در 4 گروه مختلف با جدیدترین متریال و روشنایی های متنوع
           بیشترین دامنه انتخاب دیواره ها و تجهیزات جانبی – بیش از 80 انتخاب و میلیون ها ترکیب برای منحصر به فرد کردن طراحی
           دامنه وسیع انتخاب تجهیزات استاندارد ایمنی، دسترسی و راندمان بعلاوه تجهیزات اضافی بمنظور ایجاد ارزش افزوده و دستیابی به راه حل جابجایی بهتر

 

         KONE S-Mini Space

           آسانسورهای با راندمان بالا دارای موتورخانه، مناسب ساختمان های مسکونی و اداری-تجاری پرتردد با ارتفاع متوسط و بالا
           مشخصات کلی اجزاء و انتخاب ها:

           سیستم محرکه ®EcoDisc
           پنج مدل متفاوت نشاندهنده و  شستی احضار
           52 نوع طراحی دکوراسیون جدید در 6 گروه مختلف با جدیدترین متریال و روشنایی های متنوع
           بیشترین دامنه انتخاب دیواره ها و تجهیزات جانبی – بیش از 100 انتخاب و میلیون ها ترکیب برای منحصر به فرد کردن طراحی
           دامنه وسیع انتخاب تجهیزات استاندارد ایمنی، دسترسی و راندمان بعلاوه تجهیزات اضافی بمنظور ایجاد ارزش افزوده و دستیابی به راه حل جابجایی بهتر

 

    
         KONE Mini Space   

          یک راه حل برای آسانسورهای با کارایی بالا، با موتورخانه کوچک مناسب برای ساختمان های پرتردد مسکونی، اداری، تجاری با ارتفاع متوسط و بالا
          مشخصات کلی اجزاء و انتخاب ها:

          سیستم محرکه ®EcoDisc
          پنج مدل متفاوت نشاندهنده و  شستی احضار
          52 نوع طراحی دکوراسیون جدید در 6 گروه مختلف با جدیدترین متریال و روشنایی های متنوع
          بیشترین دامنه انتخاب دیواره ها و تجهیزات جانبی – بیش از 100 انتخاب و میلیون ها ترکیب برای منحصر به فرد کردن طراحی
          دامنه وسیع انتخاب تجهیزات استاندارد ایمنی، دسترسی و راندمان بعلاوه تجهیزات اضافی بمنظور ایجاد ارزش افزوده و دستیابی به راه حل جابجایی بهتر

 

         KONE N-Mono Space

         آسانسور بدون موتورخانه، راه حلی کاملا به روزشده با قابلیت انعطاف بالا برای ساختمان های تجاری، اداری و مسکونی با محدوده وسیع انتخاب دکوراسیون
         مشخصات کلی اجزاء و انتخاب ها:

         سیستم محرکه ™KONE EcoDisc، ترمز، متعلقات داخل چاه آسانسور و سازه کابین جهت حرکت نرمتر، روانتر و کاهش بیشتر مصرف انرژی – کاملا جدید و بروز شده
         پنج مدل متفاوت نشاندهنده و  شستی احضار
         52 نوع طراحی دکوراسیون کامل در 6 گروه مختلف با جدیدترین متریال و روشنایی های متنوع
         بیشترین دامنه انتخاب دیواره ها و تجهیزات جانبی – بیش از 100 انتخاب و میلیون ها ترکیب برای منحصر به فرد کردن طراحی
         دامنه وسیع انتخاب تجهیزات استاندارد ایمنی، دسترسی و راندمان بعلاوه تجهیزات اضافی بمنظور ایجاد ارزش افزوده و دستیابی به راه حل جابجایی بهتر

 

        KONE S-Mono Space

         آسانسور بدون موتورخانه با کیفیت بالا برای ساختمان های کم ارتفاع و ارتفاع متوسط با تردد متوسط همراه با حرکت نرم و روان
         مشخصات کلی اجزاء و انتخاب ها:
         سیستم محرکه ®EcoDisc
         سازه مستحکم کابین با قابلیت استفاده جهت انتخاب دکوراسیون های سنگین و حداکثر نرمی حرکت
         پنج مدل متفاوت نشاندهنده و  شستی احضار
         52 نوع طراحی دکوراسیون کامل در 6 گروه مختلف با جدیدترین متریال و روشنایی های متنوع
         بیشترین دامنه انتخاب دیواره ها و تجهیزات جانبی – بیش از 100 انتخاب و میلیون ها ترکیب برای منحصر به فرد کردن طراحی
          دامنه وسیع انتخاب تجهیزات استاندارد ایمنی، دسترسی و راندمان بعلاوه تجهیزات اضافی بمنظور ایجاد ارزش افزوده و دستیابی به راه حل جابجایی بهتر

 

          KONE Transys

         آسانسورهای باری و خدماتی بدون موتورخانه برای انواع کاربری ها

         مشخصات کلی اجزاء و انتخاب ها:

         سیستم محرکه ®EcoDisc
         محدوده وسیع ظرفیت و اندازه های کابین متناسب با هر نوع نیاز
         سه مدل متفاوت نشاندهنده و  شستی احضار
         انتخاب مناسب دیواره ها و تجهیزات برای استفاده هرچه بیشتر در طول سالیان متمادی (انتخاب محدود دکوراسیون: 2 مدل سقف، کف و دیواره ، 1 HR و ضربه گیر روی دیواره ها)
         تجهیزاتی که منحصراً برای حمل و نقل بار طراحی شده بعلاوه تجهیزاتی جهت بالابردن راندمان در این مدل پیش‏بینی شده است.

      

        KONE Bed Elevator

        آسانسورهای حمل بیمار (برانکارد و تخت بیمارستانی) مناسب برای مراکز درمانی و بیمارستانی

        مشخصات کلی اجزاء و انتخاب ها:
        سیستم محرکه EcoDisc®
        محدوده وسیع ظرفیت و اندازه های کابین متناسب با هر نوع نیاز
        سه مدل متفاوت شستی و نمراتور


نوآوری


 Double Deck

با توجه به رشد بیش از پیش شهرها  و چالشهای جدی در جابجایی مسافرین و همچنین محدویت های فضاهای ساختمانی و اهمیت خاص این فضاها شرکت KONE آسانسورهای دوکابینه را معرفی نموده است. این کابینها قدمی جهت جابجایی موثر مسافرین با راندمان قابل توجه نسبت به فضاهای اشغال شده می باشند. سیستمهای دو کابینه KONE از  موتورهای مغناطیس دایم با تکنولوژی EcoDisk که انحصاراً در اختیار شرکت KONE می باشد استفاده می نمایند که مزایای بیشماری مانند کاهش مصرف برق , نرمی حرکت , طول عمر طولانی را به همراه قابلیت اطمینان بالا به ارمغان می آورد. شرکت KONE 2 مدل اصلی برای آسانسورهای 2 کابینه ارایه می نماید.

مدل ثابت و مدل متحرک:

در مدل ثابت , 2 کابین موجود به یکدیگر بصورت صلب متصل هستند و در مدل متحرک , فاصله 2 کابین قابل تغییر می باشد.

سیستم کنترل مقصد جهت هدایت مسافرین و استفاده کنندگان در این نوع از آسانسورها به کار برده می شود که شرکت KONE در این زمینه دارای سوابق اجرایی منحصر بفردی می باشد.
    
Ultra Rope

 

شرکت KONE  تکنولوژی جدید را به صنعت آسانسور معرفی نمود که مرزهای صنعتآسانسور را جابجا نموده است. این تکنولوژی محدوده سرویس دهی آسانسورهای کششی را تا مرز 1کیلومتر (ارتفاع ساختمان) افزایش داده است و مزایای بیشماری را پدید آورده است. استفاده از فیبرهای کربنی با پوشش های خاص که اصطکاک لازم را پدید می اورند , طنابهایی را بوجود آورده اند که با وزن بسیار کم طول عمر طولانی را به ارمغان می اورد. سیستم های Ultra Rope  در ساختمانهایی که با توجه به ارتفاع بالا دچار پدیده Sway می گردند کاربرد گسترده ای خواهد داشت. چگالی کمتر این کابلها در مقایسه با کابلهای فولادی به همراه طول عمر بالا (حداقل 2 برابر) از یک سو و عدم نیاز به روغنکاری و سرویس و نگهداری کابلها از سوی دیگر , آسانسورهای مطمئن تری را نوید می دهند.
   

New EcoDisc                                                               

برق مصرفی در ساختمانها در حدود 40%  مصرف انرژی جهان را شامل می شود که بین 2 تا 10% از مصرف انرژی ساختمان توسط اسانسورها و پله برقی ها می باشد. شرکت KONE با توجه به اهمیت کاهش مصرف انرژی , سری جدید موتورهای خاص EcoDisc را معرفی نموده است که نسبت به مدلهای پیشین بیش از 28% صرفه جویی را به ارمغان آورده است. از سوی دیگر با بهره گیری از تکنولوژی های جدید در سایر بخشهای اسانسور ها و پله برقی ها , بیش از 70% در مصرف انرژی در مقایسه با سال 2008 کاهش ایجاد گردیده است.

 


کلکسیون های طراحی KONE

تیم طراحی KONE که برنده جوایز معتبر جهانی مانند RED-Dot و GOOD-Design شده اند، ترکیب های متنوعی از دکوراسیون در قالب تم‏های زیبایی را خلق کرده‏اند. مشتریان می توانند از میان تم‏های مختلف، دکوراسیون مورد علاقه خود را انتخاب کرده یا با ترکیب متریال و تجهیزات مختلف متناسب با سلیقه خود ترکیب‏های جدیدی را خلق و انتخاب نمایند. کلکسیون‏های طراحی KONE در قالب 6 تم و 52 نوع دکوراسیون داخلی کابین عرضه می‏شود.
    
 تم مدرن ساده

این تم زیبایی را در کنار سادگی به نمایش می گذارد، ترکیب استیل و ورق‏های رنگ شده در دیواره‏های کابین، کفپوش‏های مدرن و مستحکم، نورهای ملایم و شستی‏های احضار زیبا از ویژگی‏های این تم می‏باشد.
    
تم Cool Vintage

ترکیب استیل های طرحدار دیواره‏ها و سقف‏هایی با نور ملایم  LED در کناره‏ها و شستی‏های با کاربرد آسان برای ساختمان‏های مسکونی و بروز کردن آسانسورهای موجود، ایده‏آل می‏باشد.
    
 تم شیک صنعتی
رنگ، چاپ و استیل خش‏دار، یا لمینیت با روشنایی مدرن، ترکیبی زیبا، آرام، ملایم و مدرن برای ساختمان‏های مسکونی و اداری را به ارمغان می‎آورد
    
 کلاسیک شیک

 تم کلاسیک شیک کلکسیونی از ترکیب لمینیت‏های طرحدار، شیشه یا استیل در دیواره‏ها و سنگ طبیعی در کف، دکوراسیونی مدرن با مواد طبیعی برای ساختمان‏های مسکونی و تجاری زیبا می‏باشد.
    
 تم افسون نو

استیل آینه‏ای یا خش‏دار، یا نقش‏های سه بعدی بین دیواره‏های شیشه‏ای با کف‏های سنگ و نورهای ریزشی از کناره‏های سقف، دکوراسیونی زنده را عرضه کرده است که هر بیننده‏ای را به وجد و شگفتی وا می‏دارد.
    
 تم لوکس جدید
ترکیب دیواره‏های استیل خش‏دار یا آینه‏ای، لمینیت، چوب یا شیشه‏های رنگی با انتخاب نوع بافت منبع الهام دکوراسیون‏های باکلاس برای هتل‏های لوکس، ساختمان‏های مسکونی و  ساختمان‏های اداری بسیار لوکس مناسب می‏باشد.
    

 

sabaasanbar-product2-bartarsaz-com
sabaasanbar-product1-bartarsaz-com
sabaasanbar-product3-bartarsaz-com
sabaasanbar-product4-bartarsaz-com
sabaasanbar-product5-bartarsaz-com
sabaasanbar-product6-bartarsaz-com
sabaasanbar-product7-bartarsaz-com
sabaasanbar-product8-bartarsaz-com
sabaasanbar-product10-bartarsaz-com
sabaasanbar-product9-bartarsaz-com
sabaasanbar-product11-bartarsaz-com
sabaasanbar-product12-bartarsaz-com
sabaasanbar-product14-bartarsaz-com
sabaasanbar-product13-bartarsaz-com
sabaasanbar-product15-bartarsaz-com
sabaasanbar-product16-bartarsaz-com
sabaasanbar-product17-bartarsaz-com
sabaasanbar-product18-bartarsaz-com
sabaasanbar-product20-bartarsaz-com
sabaasanbar-product19-bartarsaz-com
sabaasanbar-product21-bartarsaz-com
sabaasanbar-product22-bartarsaz-com

 

    پله برقی     

    راهکارهای پله برقی

KONE TravelMaster™ 110 Escalator      

 پله برقی مناسب برای ساختمان‏های تجاری، فروشگاه‏ها و مراکز عمومی با تردد متوسط

  مشخصات کلی اجزاء و انتخاب ها:
  امکان انتخاب سیستم درایو مستقیم تا 20 درصد بازدهی بیشتری نسبت به سیستم‏های معمول چرخ حلزونی
  امکان انتخاب سیستم درایو مستقیم برای حرکت دستگیره، کاهش هزینه‏های انرژی و نگهداری و افزایش طول عمر دستگاه
  مصرف انرژی بهینه با استفاده از اینورتر و عملکردهای کنترلی هوشمند
  سیستم نظارت فیبر نوری در بخش پاخور جهت توقف پله برقی به محض وجود هرگونه مانع
  نشاندهنده و آلارم شنیداری، جهت مشخص کردن حرکت پله‏برقی
  روشنایی‏های متنوع زیبا و مشخص کننده مسیر حرکت
  تنوع در ترکیب دکوراسیون خارجی پله، آزادی عمل آرشیتکت‏ها برای هماهنگی بیشتر با سایر اجزا ساختمان جهت خلق زیبایی خیره کننده

 


KONE TravelMaster™ 115 inclined autowalk
   رمپ برقی مناسب برای ساختمان‏های تجاری، فروشگاه ها و مراکز عمومی
   مشخصات کلی اجزاء

   حرکت نرم پله هماهنگ با سرعت دستگیره برای رسیدن به حداکثر ایمنی
   تضمین عمر مفید و دوام بالا با قطعات با کیفیت بالا
   ایمنی بالا و امکان انتخاب سیستم های کنترل
   امکان عیب یابی سریع و موثر با سیستم تشخیص عیب داخلی
   حداکثر قابلیت استفاده با سیستم کنترل پیشرفته

      

KONE TransitMaster™ 120 escalator                                                                            

  رمپ برقی مناسب برای ساختمان‏های تجاری، فروشگاه ها و مراکز عمومی

  مشخصات کلی اجزاء و انتخاب ها:

   امکان انتخاب سیستم درایو مستقیم تا 20 درصد بازدهی بیشتری نسبت به سیستم‏های معمول چرخ حلزونی
   امکان انتخاب سیستم درایو مستقیم برای حرکت دستگیره، کاهش هزینه‏های انرژی و نگهداری و افزایش طول عمر دستگاه
   سیستم نظارت فیبر نوری در بخش پاخور جهت توقف پله برقی به محض وجود هرگونه مانع
   نشاندهنده و آلارم شنیداری، جهت مشخص کردن حرکت پله‏برقی
   روشنایی‏های متنوع زیبا و مشخص کننده مسیر حرکت
   ظاهری زیبا و مستحکم، ارمغان متریال نوآورانه و متنوع

 

KONE TransitMaster™ 140 escalator

    پله برقی های پرکار مناسب برای مراکز عمومی پر رفت‏ و آمد، پایانه ‏ها، فرودگاه ‏ها و ایستگاه‏ های متروی بسیار پرتردد

   مشخصات کلی اجزاء و انتخاب ها:

   امکان انتخاب دستگیره V- شکل جهت جلوگیری از لغزش، بسیار بادوام و حرکت نرم و ایمن
   امکان انتخاب تمام قطعات خارجی از جنس استیل برای افزایش دوام و مطابقت با هرگونه شرایط محیطی
   افزایش ایمنی در مقابل آتش با امکان انتخاب زنجیرهای بدون نیاز به روغنکاری
   امکان عیب یابی سریع و موثر با سیستم تشخیص عیب داخلی
   گالوانیزه گرم و عمیق، کانال جمع کننده آب و قطعات ضدآب مناسب برای محیط های کاملا باز با دوام بالا
   صرفه جویی در مصرف انرژی با امکان انتخاب سیستم کارا و مناسب توقف و سرعت کمتر هنگام عدم استفاده در زمان مشخص

 

KONE TransitMaster™ 165/185 horizontal autowalk

   پیاده رو های متحرک مناسب برای مراکز عمومی، فرودگاه ها و نمایشگاه ها

   مشخصات کلی اجزاء و انتخاب ها:

   هماهنگی دکوراسیون در قطعات قابل مشاهده پله برقی و پیاده روی متحرک
   امکان انتخاب رنگ روشنایی LED جهت هماهنگی با سایر قطعات و راهنماهای استفاده کنندگان
   افزایش ایمنی در مقابل آتش با امکان انتخاب زنجیرهای بدون نیاز به روغنکاری
   امکان انتخاب تمام قطعات خارجی برای افزایش دوام و انتخاب قطعات مقاوم در مقایل تاثیرات آب و هوایی برای پله برقی و پیاده روهای متحرک نیمه بیرونی
   امکان عیب یابی سریع و موثر با سیستم تشخیص عیب داخلی
   صرفه جویی در مصرف انرژی با امکان انتخاب سیستم کارا و مناسب توقف و سرعت کمتر هنگام عدم استفاده در زمان مشخص

  
نوآوری

™ KONE Eco 3000:  


تكنولوژی KONE Eco 3000 TM شركت KONE دربرگیرنده پیشرفته‏ ترین تكنیك‏ های طراحی و ساخت اجزا با كارآیی قابل اطمینان و مادام‏ العمر می‏‏باشد. از مشخصات بارز سیستم محركه KONE Eco 3000 TM در پله‏برقی‏های KONE، كم‏ حجم ‏بودن، راندمان بالا و طراحی بدون زنجیر آن می‏‏باشد. دیگر مزیت‏های این محصول در دسترس بودن مكان قرارگیری سیستم محركه، خـرابی كمتر و پاكیزگی بیشتر آن می‏‏باشد. زنجیر بـدون نیاز به روغن‏كاری در پله‏برقی‏های KONE Eco 3000 TM ابداعی نوین است كه ضد گردوغبار و ضد آب بوده، باعث خرابی كمتر شده و با محیط‏ زیست سازگار است.
 

™ KONE Inno Track:

  شركت KONE بنیانگـذار تكنــولوژی اولیـن پیـاده ‏رو متحـرك مسطح در جهـان می‏‏باشد. پیـاده‏رو متحـرك KONE Inno Track TM این شركت مسطح‏ ترین تكنولوژی در نوع خود در جهان می‏‏باشد كه بدلیل عدم نیاز به چاه باعث كاهش قابل توجه هزینه‏ ها در طراحی و نصب آن در ساختمان شده است. ساختار مسطح این محصول بر اساس مكانیزم رفت و برگشتی استپ (پله) و با سیستم محركه ® KONE Power Disk است. این محصول باعث آزادی طراحی در ساختمان شده و می‏تواند بدون ایجاد هیچ گونه تغییری در ساختار طبقه بطور مستقیم روی كف تمام شده سالن نصب شود كه این امر باعث سهولت نصب آن در ساختمانهای قدیمی و جدید گردیده و در استفاده از فضا صرفه‏ جویی می‏كند. بدلیل طراحی یكپارچه این محصول می‏‏توان طول و یا حتی محل آن را پس از نصب، برای استفاده مجدد تغییر داد. در مقایسه با دیگر پیاده‏ روهای متحرك كه باید قبل از ساخت دیوارهای ساختمان به داخل ساختمان منتقل شوند، این محصول را می‏‏توان بعد از ساخت ساختمان از درب ورودی به داخل ساختمان منتقل كرد.
   

 

sabaasanbar-product23-bartarsaz-com
sabaasanbar-product25-bartarsaz-com
sabaasanbar-product29-bartarsaz-com
sabaasanbar-product28-bartarsaz-com

 

 

 

 

 
تجارت محل
بلوار آفریقا - نبش خیابان طاهری - ساختمان مرکز تجارت ایران- شماره 216- طبقه 15, تهران 4494719669, Iran
- آفریقای جنوبی- نرسیده به چهارراه جهان کودک- کوچه ژوبین - پلاک 12, تهران, Iran   

بررسی تجارت


هیچ بررسی در حال حاضر وجود ندارد

نمایش ترافیک بازدید

مهمانان

تاریخ امروز

قابل توجه سازندگان و تولید کنندگان ایرانی

یک ماه حضور رایگان درسایت برای مشتریان جدید تا بررسی مدارک سازندگان و تولید کنندگان

تولید کنندگان که قدمت بالای پنج سال دارند از لینک زیر پرداخت را انجام دهند

لینک پرداخت سازندگان دارای پروفایل

لینک پرداخت زیر جهت پرداخت سازندگان و تولید کنندگان جدید ( ساخت صفحه اختصاصی رایگان میباشد)

لینک پرداخت سازندگان جدید بدون پروفایل

لطفا جهت تماس تلفنی و مشاوره رایگان و بررسی صحت تولید کننده یا سارنده ایرانی  در سایت ثبت نام کنید

و یا به شماره زیر مسیج بزنید تا پشتیبانی وبسایت با شما تماس بگیرند :

09140123123

3خانه
درباره ما
ارتباط با ما
39برترین سازندگان و تولید کنندگان
زیرساخت شبکه کامپیوتری
13برترین سازندگان ساختمانی
معماران برتر
25مراحل ساخت
25اجرا ساختمان
گودبرداری
پروفایل من