عضویت در برترساز

تولیدی خانه بتن

تولیدی خانه بتن
تولیدی خانه بتن 3.61538 5 0

میانگین 13 رتبه بندی

امتیاز شما

اولین کسی باشید که نقد می نویسید

مالک: آقای محمد حسین فربد سپهر (+)
  • Sale@khane-beton.ir

. اتوبان تهران کرج - خروجی شهرک گلستان - انتهای نسیم 2, تهران, Iran

02144704802
.
02144704898
Sale@khane-beton.ir

نامی مطمئن در صنعت ساختمان

نوع:
تولید کننده
دسته بندی ها:
کلمات کلیدی:
اطلاعات عمومی

 

درباره ما


شركت توليدي خانه بتون فعاليت خود را از اوايل سال 1370 با يك دستگاه بچينگ كه توان توليد 30 متر مكعب بتن در ساعت را داشت آغاز نمود ، اين واحد توليدي در جهت خدمت به امر ساخت و ساز و حركت در راستاي رضايت مندي مشتريان درحال حاضر با 3 ايستگاه توليد بتن آماده مدل LIEBHERR آلمان با ظرفيت نسبي هركدام 60 متر مكعب در ساعت در خدمت پروژه هاي عمراني ميباشد.


معرفی شرکت تولیدی خانه بتون

شركت توليدي خانه بتون فعاليت خود را از اوايل سال 1370 با يك دستگاه بچينگ كه توان توليد 30 متر مكعب بتن در ساعت را داشت آغاز نمود ، اين واحد توليدي در جهت خدمت به امر ساخت و ساز و حركت در راستاي رضايت مندي مشتريان درحال حاضر با 3 ايستگاه توليد بتن آماده مدل LIEBHERR آلمان با ظرفيت نسبي هركدام 60 متر مكعب در ساعت در خدمت پروژه هاي عمراني ميباشد. اين مجموعه براي اولين بار دركشور توانست به عنوان پايه گذار صنعت بتن معرفي و نشان استاندارد خود را در سال1381كسب نمايد علاوه برمحصول بتن آماده در اين واحد، تيرچه سفالي نيز بنابه سفارش خريداران توليد مي شود مفتخريم كه در سال 1384 نيز با به كار گيري متدهاي لازم در توليد و انجام امور كنترل كيفيت ، توانستيم نشان استاندارد توليد تيرچه سفالي را كسب نمائيم .اين شركت با هدف توليد برتر، كيفيت بهتر و سرويس سريعتر، تمام تلاش خود را براين گذاشته است كه بتن مورد نياز مشتريان خود را با بهترين كيفيت توليد كند و هميشه اين اصل را سرلوحه كار خود قرار داده است كه فروش پايان يك معامله نيست بلكه آغاز يك تعهد است. شركت توليدي خانه بتون با چنين نگرشي بود كه توانست با تلاش شبانه روزي مهندسين و پرسنل متعهد خود زمينه ساز حركتي نوين در عرصه توليد بتن آماده استاندارد در كشور باشد. اين شركت در دريافت نشان استاندارد توليد بتن آماده تا رده مقاومتي C50 و همچنين توليد بتن هاي ويژه با مقاومت بالا پيش قدم بوده و نمونه هاي اجرائي زيادي را با اين مشخصات براي پروژه هاي خاص عمراني توليد نموده است.


برخی از افتخارات

    اولین دارنده استاندارد در تولید بتن آماده تا رده مقاومتی C50
    دارنده پروانه کاربرد علامت استاندارد در تولید بتن آماده
    دارنده پروانه کاربرد علامت استاندارد در تولید تیرچه سفالی
    انتخاب شرکت خانه بتون بعنوان واحد برتر تولیدی و خدماتی سال 1391 در ششمین همایش استاندارد و کیفیت
    واحد منتخب کشوری در سومین کنگره ملی ساختمان با عنوان ساختمان در هزاره سوم
    واحد منتخب تولیدی و صنعتی کشور در چهارمین گردهمایی بین المللی نامداران صنعت و تجارت ایران
    و ...               

 

حمل و نقل و تولید


واحد حمل و نقل

تاریخچه :
شرکت تولیدی خانه بتون همگام با صنعت ماشین سازی روز دنیا و در جهت تحویل به موقع بتن به مشتریان خود اقدام به بروز رسانی ماشین آلات تولید ، حمل و نقل و پمپاژ خود در سال 1382 نمود . با توجه به اینکه عمر بتن تازه تولید شده در بچینگ پلانت ، در حدود 60 الی 80 دقیقه ( بسته به نوع سیمان و گیرش ثانویه آن ) می باشد ، لذا باید در مدت ، بتن باید مطابق با استانداردهای روز تولید شده و به محل کار رسیده ، تخلیه و جای داده شود . بتن تولیدی بر مبنای متر مکعب (2300 کیلوگرم بر متر مکعب ) تولید و توزیع می شود. هم اکنون واحد حمل و نقل شرکت خانه بتون با دارا بودن ناوگان عظیم حمل و نقل حدود 40 عدد تراک میکسر با کشنده های تولید شده توسط تولید کنندگان مطرح اروپایی و آسیایی (BENZ-SCANIA-BMC) حدود 15 عدد کمپرسی مخصوص حمل مصالح سنگی از معادن ، 10 عدد پمپ ثابت و 5 عدد پمپ دکل جهت پمپاژ بتن وظیفه خطیری بر دوش دارد که همانا رساندن بتن به موقع و هماهنگ بدون وقفه می باشد . ماشین آلات حمل و نقل کمپرسی ها : این دسته از ماشین مخصوص حمل و نقل مصالح سنگی از معادن به کارخانه میباشد.


تراک میکسر : مخصوص حمل بتن به محل کار میباشد .


واحد تولید

تاریخچه :
این واحد در ابتدای تاسیس شرکت خانه بتون با هدف تولید بتن مرغوب مورد نیاز واحد های ساختمانی که در غرب تهران و در مجاورت شرکت بودند بایک دستگاه بچینگ پلانت لیپهر ساخت کشور آلمان (با سیستم دراگلاین) با ظرفیت 30 متر مکعب در ساعت آغاز نمود واحد تولید بتن امروز شرکت خانه بتون ، مشتمل بر 4 عدد بچینگ پلانت 1 و 2 متر مکعبی با ظرفیت تولید واقعی 200 متر مکعب در ساعت و ظرفیت انبارش 3500 تن سیمان می باشد همچنین یک عدد بچینگ پلانت 0/5 متر مکعبی نیز برای پاسخگویی به نیاز مشتریان خاص و تولید بتن های خاص موجود می باشد . طرح اختلاط روزانه ، پس از طراحی و تائید واحد کنترل کیفیت ارائه شده و در دستور کار این واحد قرار می گیرد . قابل ذکر است که کلیه دستگاه های توزین پلانت ها ، از سوی اداره استاندارد و شرکتهای تابعه در موعد های مقرر شده کالیبره شده ، به این معنی که کلیه اندازه ها و وزن های نشان داه شده کاملا صحت داشته باشد . در خاتمه عملیات تولید بتن آماده در بچینگ پلانت ، و تخلیه آن در تراک میکسر ، مجددا توزین توسط باسکول انجام شده و برگه باسکول چاپ شده و تراک میکسر آماده اعزام به محل کار می گردد . ایستگاه تولید بتن ( بچینگ پلانت ) ترکیبی از چندین الکتروموتور که از این دستگاه برای تولید بتن آماده استفاده می شود در شرکت خانه بتون یکدستگاه بچینگ LINE ، دو دستگاه DRAG LINE و یکدستگاه TWIN SHAFT وظیفه تولید بتن آماده را برعهده دارند که مجموع ظرفیت اسمی تولید شرکت 4/5 متر مکعب در دقیقه میباشد.

 

 

khanebeton-picture7-bartarsaz-com
khanebeton-picture6-bartarsaz-com
khanebeton-picture-bartarsazcom
khanebeton-picture8-bartarsaz-com

 

محصولات

 

تیرچه سفالی

تعریف:

در سیستم سقف کرومیت از تیرچه های فولادی با جان باز ( تیرچه کرومیت ) در ترکیب با بتن استفاده می شود . برای پر کردن فضای خالی بین تیرچه ها از قالب های ثابت مانند بلوک های سیمانی، پلی استایرن، طاق ضربی، قالب های موقت فولادی (کامپوزیت) و یا یک پر کننده سبک دیگر استفاده می شود. تیرچه های فولادی متشکل از یک نبشی در بال فوقانی و یک تسمه در بال تحتانی و نیز یک میلگرد خم شده درجان می باشند .  فاصله بین تیرچه ها ۷۳ تا ۱۰۰ سانتی متر و ضخامت بتن روی سقف بین ۴ تا ۱۰ سانتی متر است . تیرچه ها خود ایستا هستند و به نحوی طراحی شده اند که به تنهایی وزن بتن خیس و عوامل اجرایی را تحمل می کنند . لذا اجرای این سقف نیاز به استفاده از شمع ندارد .

 

مزایای سقف کرومیت

- عدم نیاز به شمع بندی - به دلیل اینکه خود تیرچه ها به تنهایی (قبل از گرفتن بتن) وزن بتن خیس و عوامل اجرایی را تحمل می کند.
- سرعت و سهولت اجرا – این نوع سقف به نسبت سیستم های مشابه ، آسانتر و با سرعت بیشتری انجام می شود ، بطوریکه ۴۸ ساعت بعد از بتن ریزی روی سقف قابل رفت و آمد و بارگذاری سبک است .

- امکان اجرای همزمان چند سقف - به دلیل عدم استفاده از شمع می توان عملیات بتن ریزی را بر روی چند سقف به صورت همزمان انجام داد.
- یکپارچگی سقف و اسکلت - به علت جوش شدن تیرچه ها به اسکلت ، پس از گرفتن بتن، سقف و اسکلت یکپارچه شده و می تواند مانند یک دیافراگم صلب عمل کند.
- امکان حذف کش ها - به علت یکپارچگی سقف و اسکلت می توان کش ها (اعضای غیر باربر) را حذف کرد . این موضوع ، علاوه بر صرفه جویی در مصرف فولاد باعث یکنواختی زیر سقف نیز می شود. در سقف های تیرچه بلوک معمولی ، به علت عدم امکان اتصال مکانیکی بین تیرچه های بتنی و پل های فلزی ، هماهنگی تغیر مکان جانبی قابها به وسیله کش ها تامین گردد .
- کاهش مصرف بتن و کمتر بودن وزن سقف - به علت فاصله زیاد تیرچه ها ، از مصرف بتن حدود ۲۰ % کاسته می شود و لذا سقف سبک تر می گردد.
- یکنواختی زیر سقف و مصرف گچ و خاک کمتر
- پایین بودن تنش در بتن
- امکان طراحی و اجرای سقف با دهنه ها و باربری خاص - تا کنون سقف با دهنه حدود ۵ متر و  یا شدت بار  ۷ تن بر متر مربع اجرا شده و به تایید رسیده است .
- حذف اثر فولاد در زیر سقف - به علت پایین تر بودن سطح بلوکها نسبت به تیرچه ها ، پوشش گچ و خاک زیر تیرچه ها نسبت به سایر سقفها بیشتر است . این موضوع باعث کاهش جذب ذرات معلق می گردد .
- سهولت اجرای داکت( بازشو) - به علت فاصله زیاد تیرچه ها از هم ، برای عبور لوله های تاسیسات و…  نیاز به قطع کردن تیرچه ها نمی باشد.
اجرای این سقف بر روی اسکلت های فولادی ، بتنی و دیوارهای باربر امکانپذیر می باشد.
در سقف کامپوزیت کرومیت با استفاده از قالب های فلزی فضاهای خالی بین تیرچه ها قالب بندی می شود . نهایتأ با حذف قالب ها پس از بتن ریزی ، سقفی سبک بوجود می آید . در این سیستم به علت غرق شدن کامل جان تیرچه ها در بتن ، لرزش کمتری نسبت به سایر سیستم های مشابه سقف کامپوزیت مشاهده می کنیم .


مزایای عمده استفاده از تیرچه کرومیت


    عدم نیاز به شمع بندی
    امکان اجرای همزمان چند سقف
    کاهش مصرف بتن و وزن سقف
    حذف رد فولاد در زبر سقف
    سرعت و سهولت اجرا
    توجیه اقتصادی
    سهولت د راجرای داکت بندی
    مقاومت نهایی و شکل پذیری بالا


بتن آماده

بتن آماده چیست؟
بتن آماده ترکیبی است که در واحد بچینگ پلانت کارخانه بر اساس دستورالعمل، با طرح اختلاط معین ساخته می شود و سپس توسط تراک میکسر به محل مورد نظر انتقال داده می شود.

بتن آماده ممکن است به یکی از چهار طریق زیر تهیه شود:

    تمامی عملیات ساخت در بتن ساز مرکزی انجام، و بتن ساخته شده با تراک میکسر و با سرعت هم زدن آرام به محل کار حمل شود.
    عمل اختلاط، قسمتی در مخلوط کن ثابت و قسمتی در تراک میکسر انجام می شود.
    عمل اختلاط، کلاً در تراک میکسر انجام می شود.
    اختلاط حجمی مصالح به صورت خشک در میکسر متحرک، انجام و آب به صورت پیوسته به جام مخلوط کن اضافه می شود.


واحد تولید بتن آماده:

این واحد شامل چهار دستگاه تولید بتن آماده ( بچینگ پلانت) با ظرفیت تولید 145 متر مکعب در ساعت و همچنین شامل 7 عدد سیلوی سیمان می باشد. طرح اختلاط روزانه، توسط واحد کنترل کیفیت به واحد تولید ارائه شده و مقدار اجزای بتن در هر متر مکعب در هر بار اختلاط اعمال می شود. کلیه دستگاههای توزین شده این قسمت کالیبره شده و بعد از اتمام عملیات، مجدداً توسط باسکول 60 تنی شرکت، توزین می گردد سپس تراک میکسر به محل پروژه اعزام می گردد. بتن و مواد تشکیل دهنده آن با اختلاط سیمان با شن، ماسه و آب جسمی توپر و یکپارچه به نام بتن تشکیل می شود. سیمان پس از پختن چون به رنگ سبز تیره شبیه سنگهای جزیره پرتلند انگلستان در می آید در تمام دنیا پرتلند نام گرفته است. طبقه بندی سیمان پرتلند در ایران بر اساس ASTM C 150 صورت می گیرد بر مبنای این استاندارد سیمان پرتلند به 5 گروه تقسیم می شود:

    تیپ 1- سیمان پرتلند معمولی
    تیپ 2- سیمان پرتلند اصلاح شده
    تیپ 3- سیمان پرتلند زود سخت شونده
    تیپ 4- سیمان پرتلند با حرارت کم
    تیپ 5- سیمان پرتلند ضد سولفات

روش تولید این پنج نوع سیمان تفاوتی ندارند و تاسیسات کارخانه برای تولید انواع سیمان پرتلند فرقی نمی کند. تفاوت سیمان های پرتلند در نسبت مواد اولیه و درجه حرارت کوره پخت سیمان است و با تنظیم این دو فاکتور، سیمان های مختلف تولید می شود.
مصالح سنگی سنگدانه ها از لحاظ تولید طبیعی یا مصنوعی می باشند.
سنگدانه های طبیعی :سنگدانه های طبیعی، سنگدانه هایی هستند که در طبیعت به دو صورت معمولی و شکسته وجود دارند. سنگدانه های به صورت گردگوشه دارای ویژگی های زیر می باشند:

1- سنگدانه ها به علت داشتن سطحی صاف و بدون گوشه، اصطکاک زیادی پیدا نمی کنند و راحت تر می توانند در بتن حرکت کنند و روانی بتن بیشتر می شود. در نتیجه نیاز بتن به آب کمتر می شود.
2- بعلت داشتن سطح صاف، سنگدانه ها بطور کامل به خمیر سیمان نمی چسبند و پیوستگی کافی بوجود نمی آید. و به همین دلیل بعلت وارد شدن بار، سنگدانه ها از بتن خارج می شوند. سنگدانه های مصنوعی سنگدانه های مصنوعی اغلب از نخاله های ساختمانی و زباله های خانگی تهیه می شود. از آنجا که در ایران معادن شن و ماسه بسیار غنی است، مصرف این سنگدانه ها بسیار کم است. اندازه سنگدانه ها بزرگترین اندازه سنگدانه ها برای هر نوع بتن ریزی در آیین نامه بتن ایران مشخص شده است. حداکثر اندازه سنگدانه با توجه به محدودیت های اجرایی تعیین می شود. به علت اندازه های متفاوت سنگ دانه ها می توان از آنها ترکیب بیشماری تهیه کرد که با داشتن بی نهایت ترکیب، بتن هایی با ویژگی های متفاوت تولید می شود. در نتیجه باید با روش مناسبی تاثیر سنگدانه بر خواص بتن را کنترل نمود. این کار با تقسیم بندی سنگدانه ها به گروههای مختلف بر اساس اندازه آنها صورت می گیرد. برای این کار، معمولا از الک استفاده می شود. هر چند تعداد الک ها بیشتر باشد، سنگدانه ها را به گروه های بیشتری می توانیم تقسیم کنیم. بنابراین کنترل تاثیر آن بیشتر می شود. از طرفی تقسیم بندی به گروههای بیشتر باعث افزایش هزینه می گردد. از این رو در کارهای عملی معمولا سنگدانه ها به دو گروه تقسیم می شوند. مرز این دو گروه الک نمره شماره 4 یا 75/4 میلیمتر می باشد. سنگدانه های بزرگتر از 75/4 میلیمتر درشت دانه یا شن و سنگ دانه های کوچکتر از 75/4 میلیمتر ریزدانه یا ماسه نامیده می شوند.

 

khanebeton-product1-bartarsaz-com
khanebeton-product2-bartarsaz-com
khanebeton-product4-bartarsaz-com
khanebeton-product3-bartarsaz-com

 


کنترل کیفیت

کنترل کیفیت (Quality Control) جزئي از مديريت كيفيت است كه بر برآورده نمودن و تكميل الزامات كيفيت تمركز و توجه دارد. اين تعريف از كنترل كيفيت منطبق با بند 3.2.10 استاندارد ISO 9000:2005 مي باشد. براي درك كامل اين مفهوم بايستي واژگان مرتبط ديگري همچون كيفيت(Quality)، الزام يا خواسته (Requirement) و مديريت كيفيت بطور جداگانه تعريف شود. كيفيت بدين گونه تعريف مي شود ؛ درجه يا سطحي كه مجموعه اي از ويژگي هاي ذاتي و دائمي در آن درجه يا سطح، الزامات را برآورده مي سازند. توضيح اينكه واژه كيفيت با توصيفاتي مي تواند همراه باشد همچون كيفيت بد، كيفيت خوب يا كيفيت عالي. حال تعريفي از ويژگي: مشخصه قابل تمايز ويژگي مي تواند كمي يا كيفي باشد.

ويژگي مي تواند ذاتي يا نسبت داده شده باشد. مثال از ويژگي ذاتي در يك درز جوشكاري شده در يك مخزن :

مبحث کنترل کیفیت، جایگاه ویژه ای در مباحث نظام‌های جامع مدیریت کیفیت دارد.

در واحد کنترل کیفیت شرکت خانه بتون کلیه مباحث اولیه کنترل کیفیت از ابتدای شروع تولید محصول تا تحویل آن به مشتری در قدم به قدم تولید رعایت شده است .

استقرار سیستم یکپارچه استاندارد 17025 نیز در واحد کنترل کیفیت شرکت خانه بتون در نیز در راستای نیل به اهداف کیفیتی و کنترل هرچه بیشتر مواد اولیه بکار رفته در بتن و همچنین رضایتمندی مشتریان در شرف انجام است.


واحد کنترل کیفیت شرکت خانه بتون از امکانات آزمایشگاهی، تجهیزات کنترل کیفی و نیروی انسانی متخصص برخوردار است. این شرکت همواره از توانایی های لازم برای انجام فعالیتهای تحقیق و توسعه و کنترل کیفی تولید بتن برخوردار بوده و از اینرو توانسته است چندین نوع بتن ویژه برای کاربردها

 

 

khanebeton-picture4-bartarsaz-com
khanebeton-picture2-bartarsaz-com
khanebeton-picture1-bartarsaz-com
khanebeton-picture3-bartarsaz-com
khanebeton-picture5-bartarsaz-com

 

 

 

بررسی تجارت


هیچ بررسی در حال حاضر وجود ندارد

نمایش ترافیک بازدید

مهمانان

تاریخ امروز

قابل توجه سازندگان و تولید کنندگان ایرانی

یک ماه حضور رایگان درسایت برای مشتریان جدید تا بررسی مدارک سازندگان و تولید کنندگان

تولید کنندگان که قدمت بالای پنج سال دارند از لینک زیر پرداخت را انجام دهند

لینک پرداخت سازندگان دارای پروفایل

لینک پرداخت زیر جهت پرداخت سازندگان و تولید کنندگان جدید ( ساخت صفحه اختصاصی رایگان میباشد)

لینک پرداخت سازندگان جدید بدون پروفایل

لطفا جهت تماس تلفنی و مشاوره رایگان و بررسی صحت تولید کننده یا سارنده ایرانی  در سایت ثبت نام کنید

و یا به شماره زیر مسیج بزنید تا پشتیبانی وبسایت با شما تماس بگیرند :

09140123123

3خانه
درباره ما
ارتباط با ما
39برترین سازندگان و تولید کنندگان
زیرساخت شبکه کامپیوتری
13برترین سازندگان ساختمانی
معماران برتر
25مراحل ساخت
25اجرا ساختمان
گودبرداری
پروفایل من