عضویت در برترساز

ارتعاشات صنعتی ایران

ارتعاشات صنعتی ایران
ارتعاشات صنعتی ایران 2 5 0

میانگین 2 رتبه بندی

امتیاز شما

اولین کسی باشید که نقد می نویسید

مالک: ارتعاشات صنعتی ایران (+)

خیابان مطهری تهران - خیابان مطهری - بعد از چهارراه قائم مقام فرهانی - سمت چپ - پلاک 247, تهران, خیابان مطهری , Iran

0218836766
0218836766
02188541238
info@iivo.org

سرعت بیشتر، هزینه کمتر ، دقت بیشتر

نوع:
تولید کننده
دسته بندی ها:
کلمات کلیدی:
اطلاعات عمومی

 

درباره ما

 

شرکت ارتعاشات صنعتی ایران با سابقه 40 ساله حضور در صنعت، بیش از 20 سال است که در زمینه طراحی و تولید انواع لرزه‌گیرهای لاستیکی، اتصالات آکاردئونی، اتصالات پارچه‌اي و شيلنگهای فلزی و غير فلزي فعالیت می‌کند و با یک خانواده 200 نفری که حدود 170 نفر از آنها در بخش تولید و مابقی در دفتر مرکزی و سایر دفاتر داخل و خارج از کشور فعالیت دارند، آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز می ‌باشد. این شرکت با بهره‌گیری از نیروهای متخصص و مجرب و با برخورداری از مدرن‌ترین ماشین‌آلات توانسته است ذامنه گسترده‌اي از انواع اتصالات انعطاف ‌پذیر را با بهترین کیفیت و مناسب ‌ترین قیمت طراحی، تولید و عرضه نماید. شرکت ارتعاشات صنعتی ایران علاوه بر اخذ گواهینامه استاندارد ایران برای تولید لرزه‌گیرهای لاستیکی، بیش از 15 سال است که موفق به اخذ گواهینامه‌های مدیریت کیفیت ISO 9001 و مدیریت محیط زیست ISO 14001 نیز گردیده است. آنچه به دنبال می‌آید خلاصه‌ای از وقایع عمده در شرکت ارتعاشات صنعتی ایران طی سالهای 1348 تاکنون می باشد:


     سال 1348: تاسیس شرکت و شروع فعالیت در زمینه تولید قطعات لاستیکی

     سال 1368:تولید نوارهای نقاله ساده و عاج‌دار

     سال 1370: تولید لرزه گیر لاستیکی با مارک تجاری "ارتعاشات"

     سال 1372: تولید اتصالات آکاردئونی با مارک تجاری "تنش"

     سال 1375: تاسیس کارخانه جدید در شهرک صنعتی عباس آباد و تمرکز فعالیتهای تولید در آن به مساحت 4000 متر

     سال 1376: اخذ گواهینامه استاندارد ایران برای تولید لرزه گیره‌های لاستیکی

     سال 1377: اخذ گواهینامه مدیریت کیفیت

     سال 1377: تولید اولین و بزرگترین اتصال آکاردئونی مستطیل به ابعاد 8 در 4 متر و اتصالات دایره ای به قطر 5/5 متر

     سال 1378: اخذ گواهینامه مدیریت محیط زیست

     سال 1379: شروع همکاری با شرکت دانمارکی Bording Bellows As در زمینه طراحی و تولید اتصالات پارچه‌ای

     سال 1380: اجرای طرح توسعه 4000 متری و ساخت فضاهای تولیدی جدید

     سال 1380: تاسیس شرکت داینامیک اینداستریال تریدینگ در امارات متحده عربی و آغاز صادرات

     سال 1381: افزودن 4000 متر عرصه به فضای تولیدی جهت گسترش انبارهای روباز

     سال 1383: آغاز تولید شلنگهای فلزی استنلیس استیل (تنها واحد تولیدی در ایران)

     سال 1385: تولید یکی از بزرگترین اتصالات لاستیکی جهان به قطر "138 (5/3 متر)

     سال 1387: آغاز فعالیت در پروژه‌های فولاد، طراحی و تولید اتصالات مورد نیاز واحدهای احیاء مستقیم

     سال 1388: خرید ماشین ‌آلات تولید اتصالات پارچه‌ای به روش مدولار و همکاری با شرکت اتریشی Duroflex

     سال 1390: خرید کارخانه جدید به مساحت 4000 متر مربع جهت توسعه فضای تولید و انبارها (با این اقدام مجموع مساحت کارگاه‌های تولیدی به 18000 متر مربع رسیده است)

     سال 1391: راه اندازی بخش شیلنگ های هیدرولیک با ماشین آلات و تجهیزات تست از کشور آلمان

     سال 1392: آغاز فعالیت در زمینه لرزه گیر های ساختمانی با هدف مقاوم سازی ساختمان در برابر زلزله

     سال 1392: راه اندازی تولید شیرآلات صنعتی آصا با همکاری شرکت شیران پارس


واحدهای شرکت


شرکت ارتعاشات صنعتی ایران از واحدهای بسیاری برخوردار می باشد. این واحدها متشکل از واحد بازاریابی و فروش، بازرگانی خارجی، مالی و اداری، طراحی و مهندسی، تدارکات، تولید، برنامه ‌ریزی، تحقیق و توسعه، کنترل کیفیت و واحد سیستمها و روشها (تضمین کیفیت QA و مدیریت محیط زیست)، می باشد.

    واحد سیستم ها و روش ها
 

    معاونت کیفیت
 

    واحد تحقیق و توسعه
 

    واحد برنامه ریزی
 

    معاونت تولید و برنامه ریزی
 

    معاونت منابع انسانی و اداری
 

    معاونت فنی
 

    معاونت مالی
 

    معاونت بازرگانی
 

    معاونت فروش و بازاریابی
 


   دفاتر مهندسی و فروش


شرکت ارتعاشات صنعتی ایران در برخی از شهرها دارای دفاتر مهندسی و فروش می باشد. هدف از ایجاد این دفاتر، تسهیل ارائه خدمات فروش شرکت به هموطنان گرامی است. دفاتر مهندسی و فروش شرکت ارتعاشات صنعتی ایران، مسئولیت دادن اطلاعات کامل راجع به محصولات و معرفی و بازدید از کلیه اتصالات انعطاف پذیر در خطوط لوله و داکت های تولیدی کارخانه را به عهده خواهند داشت.ارائه خدمات پس از فروش اتصالات انعطاف پذیر در خطوط لوله و داکتها نیز منحصر به نماینده مربوطه در منطقه شما خواهد بود. کاربران گرامی توجه داشته باشند، هنگام خرید از دفاتر مهندسی و فروش و یا عاملین فروش از معتبر بودن ایشان اطمینان حاصل نموده و از خرید خدمات از شرکتهای متفرقه خودداری نمایید.


   خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش از جمله اقداماتی است که سبب تمایز شرکت ارتعاشات صنعتی از دیگر شرکتهای فعال در این زمینه گردیده است. این واحد تولیدی، مشتری مداری را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده و به ارائه خدمات پس از فروش اتصالات روتین، اتصالات آکاردئونی و لرزه گیرهای لاستیکی به هموطنان گرامی اقدام نموده است.خدمات پس از فروش اتصالات روتین، اتصالات آکاردئونی و لرزه گیرهای لاستیکی به مدت 7 سال، و همچنین کلیه قطعات سفارشی از تاریخ نصب به مدت 12 ماه و از تاریخ تحویل به مدت 18 ماه تحت گارانتی این شرکت می باشند.در صورت اعلام مشتری، شرکت ارتعاشات صنعتی به اعزام کارشناس ناظر در زمان نصب و راه اندازی اقدام می نماید، همچنین در صورت بروز هرگونه مشکل پس از نصب، کارشناسان این شرکت ضمن بازدید از محل و ارائه راهکارهای مناسب، آماده برگزاری جلسات فنی و رفع موارد بوجود آمده، می باشند.

 

   رسالت و اهداف

    شرکت ارتعاشات صنعتی ایران تولید کننده اتصالات انعطاف پذیر از قبیل اتصالات پارچه ای، شيلنگ های فلزی، اتصالات آکاردئونی، لرزه گیرهاي لاستیکی و شيلنگ‌هاي غيرفلزي اعم از هيدروليك، صنعتي و غيره می باشد که در راستای نیل به خواسته های خویش، اهداف خاصی را دنبال می نماید، از اهداف و رسالت شرکت ارتعاشات صنعتی ایران می توان به موارد ذیل اشاره نمود:


        ارائه خدمات به مشتریان در بالاترین حد ممكن

        افزایش بیش از پیش اعتماد مشتریان به محصولات و خدمات ارائه شده

        تولید انواع اتصالات انعطاف ‌پذیر با كیفیت برتر و مطابق با استاندارد‌های روز اروپا و آمریكا

        استفاده از جدیدترین ماشین‌آلات در جهت تولید محصولات با بالاترین كیفیت، بدون ضایعات، در حداقل زمان و با كمترین مصرف انرژی

        كاهش قیمت تمام شده محصولات با استفاده از امكانات بالقوه در كشور

        بكارگیری و پرورش نیروهای زبده و با انگیزه

       ایجاد و توسعه فعالیت‌ های فرهنگی و ورزشی در كنار فعالیت‌ های تولیدی

 

    استانداردها و گواهینامه ها

    شرکت ارتعاشات صنعتی ایران در طی سالها فعالیت مداوم به موفقیت‌های بسیاری دست یافته است که از جمله این موفقیت ‌ها می‌توان به کسب اخذ گواهینامه استاندارد ایران برای تولید لرزه‌گیرهای لاستیکی، اخذ گواهینامه مدیریت کیفیت ISO 9001 و اخذ گواهینامه مدیریت محیط زیست ISO 14001 اشاره نمود. این شرکت محصولات تولیدی خود را با رعایت استانداردهای معتبر بین ‌المللی طراحی و تولید می‌نماید. از جمله این استانداردها و مراجع می‌توان به موارد ذیل اشاره نمود:
        EJMA (Expansion Joint Manufacturing Associations): استاندارد طراحی اتصالات آکاردئونی فلزی
        FSA (Fluid Sealing Associations): مرجع طراحی لرزه‌گیرهای غیرفلزی لاستیکی و پارچه‌ای
        EN 10380: استاندارد شیلنگ‌ های فلزی انعطاف ‌پذیر

 

 

erteashat-certificate1-bartarsaz-com
erteashat-certificate4-bartarsaz-com
erteashat-certificate3-bartarsaz-com
erteashat-certificate5-bartarsaz-com
erteashat-certificate2-bartarsaz-com

 

 

    بازارهای صادراتی

   شرکت ارتعاشات صنعتی ایران یکی از شرکتهایی است که علاوه بر توسعه فعالیت خود در بازارهای داخلی، به توسعه فعالیتهای خود در بازارهای خارجی و افزایش صادرات محصولات خود می اندیشد. این شرکت با هدف صادرات اتصالات انعطاف ‌پذیر در خطوط لوله و داکتها، حجم قابل قبولی از انواع محصولات خود را به کشورهای مختلف دنیا صادر نموده است. از بازارهای صادراتی شرکت ارتعاشات صنعتی می توان به كشورهای آسیای میانه، كشورهای حاشیه خلیج فارس، پاکستان و عراق اشاره نمود. درک نیازهای مشتریان خارجی، داشتن استانداردهای قابل قبول و ارائه خدمات پس از فروش مطلوب به مشتریان، مهم‌ترین عامل موفقیت ما در صادرات اتصالات انعطاف ‌پذیر به بازارهای خارجی بوده است. از جمله کشورهایی که تاکنون محصولات ما به آنها صادر گردیده است، می‌توان به امارات متحده عربی، سوریه، اردن و ترکیه اشاره نمود.

         در عین حال مشتریان خارجی زیادی نیز وجود دارند که در ایران عزیزمان فعالیت می‌کنند و در این راستا از محصولات ما نیز در پروژه ‌های خود استفاده کرده‌اند. این کار علاوه بر قیمت پایین ‌تر این امکان برای مشتریان خارجی به وجود آورده است که در کمترین زمان و با رقابتیترین قیمت به کالاهای مورد نظر خود دست یابند. از جمله این مشتریان می‌توان به مشتریانی از کشورهای ذیل اشاره کرد:


        آلمان
        کره جنوبی
        چین
        جمهوری چک

 

محصولات

 

محصولات تولیدی شرکت ارتعاشات صنعتی ایران به صورت کلی در صنعت به عنوان اتصالات انعطاف ‌پذیر شناخته می‌شوند که کاربرد اصلی آنها خنثی‌سازی اثرات منفی ناشی از حرکات ناخواسته در خطوط لوله و داکت‌ها می‌باشد. منشا این حرکات ناخواسته می‌تواند موارد ذیل باشد:

    لرزش حاصل از کار تجهیزات دوار
    انبساط و انقباض ناشی از تغییرات دما
    حرکات سازه ناشی از وزن آن یا اعمال نیروهای خارجی مانند نیروی باد
    حرکات ناشی از زلزله

     با توجه به تنوع صنایع و بالطبع سیالاتی که در هریک از صنایع بکار می‌روند، تنوع اتصالات انعطاف ‌پذیر نیز بسیار زیاد است ولی بصورت کلی از نظر نحوه سفارش و خریداری می‌توان این محصولات را در دو گروه کلی طبقه‌بندی کرد:

      محصولات استاندارد: محصولاتی هستند که در کاتالوگ شرکت درج شده‌اند و به صورت استاندارد کارخانه‌ای تولید می‌شوند. لرزه‌گیرهای لاستیکی و اتصالات آکاردئونی محصولاتی هستند که به صورت استاندارد تولید می‌شوند.

    محصولات سفارشی: محصولات سفارشی آن گروه از محصولات هستند که صرفاً بر اساس سفارش مشتری طراحی و تولید می‌شوند به گونه‌ای که هر یک از محصولات مشخصات خاص خود را دارند و برای استفاده در یک شرایط کاری خاص می باشند. هر چهار گروه اصلی محصولات شرکت به صورت سفارشی نیز تولید می‌گردند.

 

  اتصالات آکاردئونی (تنش)

  کاربرد: اتصالات آكاردئونی در Ducting و Piping در صنایع مختلف جهت جذب تغییرات ابعادی به كار می‌روند.
  

  شرح: در سیستمهایی که در آنها صحبت انتقال سیال می باشد. حرکتهای ناخواسته بروز می کند. منشاء این حرکتها می تواند تغییرات دمایی ناشی از سیال یا محیط، لرزش دستگاهای موجود در سیستم اعم از پمپ، کمپرسور و ... و یا حرکتهای ناشی از عوامل خارجی از قبیل باد، زلزله، نشست سازه و ... باشد. به منظور جذب حرکتهای به وجود آمده و عدم انتقال آنها به دستگاهای موجود و خطوط لوله، از اتصالات انعطاف پذیر استفاده می شود. تحمل درجه حررات و فشار بالا و جذب حرکتهای محوری، جانبی و زاویه ای با در نظر گرفتن آرایش مناسب از جمله خصوصیات اتصالات آکاردئونی است که باعث کاربرد وسیع آنها در سیستمهای مختلف Piping و Ducting در صنایع مختلفی از جمله آب، نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاهها، صنایع ذوب آهن، مجتمع های فولاد، سیستمهای مطبوع و ... گردیده است.

     
    قسمتهای مختلف اتصالات آکاردئونی
     
    1- بلوز: قسمت انعطاف پذیر اتصال آکاردئونی است که قابلیت انجام حرکتهای مورد نظر را دارد.
    2-لوله: قسمت انعطاف پذیر اتصال آکاردئونی است که قابلیت انجام حرکتهای مورد نظر را دارد.
    3- طوق: در اتصالات فلنج دار رابط بین فلنج و بلوز بوده و در اتصالات جوشی بصورت مستقیم به خط لوله متصل می شود.
    4- فلنج: وظیفه متصل کردن اتصال آکاردئونی به فلنج متقابل موجود در خط لوله را به عهده دارد.
    5- غلاف داخلی: از حرکت سیال در درون پرخ خا جلوگیری می کند تا جریانی آرام داشته باشیم. در صورتی که سرعت سیال بالا باشد و از غلاف داخلی استفاده نشود پدیده توربولانس پیش می آید که موجب سر و صدا، افت فشار، سایش و افزایش دما می شود.
    6- پایه روپوش: نگه دارنده روپوش می باشد.
    7- روپوش: جهت ایمن نگه داشتن بلوز از آسیبهای ناشی از عوامل خارجی و یا پیشگیری از پاشیده شدن سیال در صورت نشت احتمالی از بلوز مورد استفاده قرار می گیرد.
    8- پایه میل مهار: نگه دارنده میل مهار می باشد.
    9- میل مهار: در مورد قطعات با حرکت جانبی و زاویه ای در مقابل نیروی - مقاومت می کند و در مورد قطعات با حرکت محوری کار محدود کردن حرکت اتصال را به منظور جلوگیری از اعمال حرکات ناخواسته به قطعه را بر عهده دارد. که در این حالت به آن - می گوییم.
    10- رینگ تنظیم کننده: در مواردی که فشار بالا باشد برای تقویت بلوز از رینگهای تقویت کننده استفاده می شود. در نوع رینگهای نتظیم کننده علاوه بر تقویت، میزان حررات پره ها نیز تنظیم می شود.
    11- پایه رینگ: نگه دارنده رینگهای انتهایی می باشد.
    12- پایه لوله: نگه دارنده صفحات لولا در فطعات لولایی و گاردانی می باشد.
    13-لوله: علاوه بر مقاومت در برابر نیروی - اجازه حرکت زاویه ای را در یک صفحه در مورد قطعات لولایی و در تمامی جهات گاردانی می دهد.
    14- لولا: صفحه ای است که لولاهای قطعات گاردانی روی آن پین می شود.
    15- پین: در قطعات لولایی و گاردانی در محل اتصال لولاها قرار می گیرد
    مشخصات فنی: يک اتصال از جنس فولاد با قابليت انعطاف در جهات مختلف

 


    لرزه گیرهای لاستیکی (ارتعاشات، BL72 و آصا)


    کاربرد: جذب لرزش و حركات ناخواسته در خطوط لوله و داكتها


    شرح: تجهیزات دینامیکی موجود در خطوط لوله از جمله پمپ، کمپروسور، فن، توربین و ... به علت حرکت داخلی، لرزشهایی را به خط لوله اعمال می کنند که این لرزشها باعث ایجاد سر وصدا، استهلاک زودرس خط لوله و سایر قطعات و مشکلات متعدد دیگری می‌شوند. استفاده از لرزه گیرهای لاستیکی یکی از روشهای جلوگیری از انتقال لرزشهای به وجود آمده به سایر قسمتهای خط لوله می باشد. یکی از کاربردهای بسیار رایج لرزه گیرهای لاستیکی در قسمت Suction و Discharge پمپها می باشد که علاوه بر جذب لرزشهای موجود، قابلیت حذف ضربات قوچ و شوکهای به وجود آمده را دارند. از کاربردهای دیگر لرزه گیرهای لاستیکی نسبت به اتصالات آکاردئونی، قابلیت استفاده از آنها در محیطهای خورنده اي مانند آب دريا می باشد. هر چند که این اتصالات دما و فشار محدودی را تحمل می کنند. گاهی نیز از لرزه گیرهای لاستیکی برای جلوگیری بروز خوردگي گالوانيك در خطوط لوله غير همجنس استفاده مي‌شود تا به واسطه آنها از هدایت جريان الکتریکی ممانعت شود.

    مزایای لرزه گیر های لاستیکی:
        مقاومت در سیکلهای مداوم از نظر خستگی و شکست
        مقاومت و عدم فرسودگی در مقابل لرزش
        برگشت پذيري در برابر تغییر شکل و دفرمه شدن
        مقاومت در برابر تنشهای الکتریکی
        انعطاف بالا در برابر ضربه و شوک
        جابجایی و انعطاف پذیری زیاد در فاصله کم
        انجام همزمان حرکتهای محوری و جانبی
        عدم نیاز به راهنمای داخلی (در اتصالات Filled Arc)
        قابلیت جذب صدا
        عدم نیاز به واشر و درزبند
        کاهش تلفات حرارتی
        قابلیت تغییر شکل با نیروی کم و به طبع آن اعمال نیروی کم به تجهیزات
        وزن کم و سهولت در نصب و جایگزینی
   

مشخصات فنی: لرزه گیرهای لاستیكی با متریال های (كامپاند) مختلف جهت انواع شرایط كاری (دما، سیال و شرایط محیطی) تولید می‌گردند كه مشخصات هر نوع به تفصیل در كاتالوگ مربوطه شرح داده شده است.

 


    شیلنگ ‌های فلزی (مارین)


    کاربرد: اتصالات خرطومی جهت جذب حركتهای جانبی (Latral) و زاویه ای (Angular) در خطوط انتقال مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 

     شرح: شیلنگهای خرطومی مارین اتصالات قابل انعطافی هستند که در صنایعمختلف کاربردهای فراوانی دارند. در بسیاری از صنایع که برای جابجایی سیالات مختلف اعم از مایعات و گازها از لوله استفاده می شود. استفاده از شیلنگهای خرطومی اجتناب ناپذیر است. از جمله این صنایع می توان به صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، نیروگاهها، صنایع ذوب و تولیدات فلزات، کارخانجات تولید محصولات چوب و کاغذ اشاره نمود.  شیلنگهای خرطومی مارین عمدتاً از جنس فولاد ضد زنگ (STAINLESS STEEL) بوده و در موارد ذیل کاربرد دارند:
       

       عدم امکان اجرای خط لوله با استفاده از لوله های متعارف (صلب)
        جلوگیری از انتقال ارتعاش از یک دستگاه به دستگاه دیگر در خط لوله
        باز و بسته کردن مداوم اتصالات
        خنثی کردن تغییرات ابعادی (انبساط و انقباض) در خط لوله
        جلوگیری از انتقال نیروی Pressure Thrust به سایر تجهیزات خط لوله
        ایمن سازی تاسیسات در مقابل زلزله
   

    شرکت ارتعاشات صنعتی ایران اولین تولید کننده اینگونه اتصالات در ایران است که با راه اندازی فاز اول خود می تواند نیاز کشور از این نوع شلنگها را از قطر 4/1 تا 20 اینچ جهت محدوده های مختلف فشار و دما نامین نماید. با توجه به مواد بکار رفته در این نوع شیلنگها می توان از آنها جهت انتقال انواع اسید و باز، مشتقات نفت و گاز، بخار و سایر اتصالات استفاده نمود.  
  

  مشخصات فنی: یک لوله نازک فرم داده شده به صورت کنگره ای می باشد که با روکش از سیم بافته شده تولید شده و با اتصالات مختلفی از قبیل جوش، فلنج و رزوه به خط لوله متصل می گردد.
 


     اتصالات پارچه ای


     کاربرد: این نوع اتصالات جهت جذب حركت و لرزش در خطوط انتقال با فشار حداكثر 1/0 بار و در گستره دمایی 1100 درجه سانتیگراد می گردند.
   

     شرح : اتصالاتی چند لایه از جنس پارچه كه عمدتاً در داكتهای سیستم‌های صنعتی از آنها استفاده می‌گردد.
    مشخصات فنی: این اتصالات جهت جذب لرزش و حركت در صنایع سیمان و نیروگاه ها و كارخانجات فولاد سازی و غیره در شرایط كاری متفاوت استفاده می شود.

 


  شیلنگ های غیر فلزی


    کاربرد: انتقال انواع سیالات مخصوصا روغن های هیدرولیک انتقال آب، هوای فشرده ضدیخ
   
   مشخصات فنی: از سایز 1/8 اینچ تا 1/2 2 اینچ فشار کاری حداکثر تا 1000 بار

 

 

erteashat-product1-bartarsaz-com
erteashat-product9-bartarsaz-com
erteashat-product10-bartarsaz-com
erteashat-product11-bartarsaz-com
erteashat-product12-bartarsaz-com
erteashat-product2-bartarsaz-com
erteashat-product13-bartarsaz-com
erteashat-product14-bartarsaz-com
erteashat-product15-bartarsaz-com
erteashat-product4-bartarsaz-com
erteashat-product18-bartarsaz-com
erteashat-product19-bartarsaz-com
erteashat-product5-bartarsaz-com
erteashat-product20-bartarsaz-com
erteashat-product21-bartarsaz-com
erteashat-product6-bartarsaz-com

 


   تجهيزات نوين مقاوم سازی در برابر زلزله


    کاربرد: استفاده براي مقاوم سازي و ايجاد سطح عملكرد بي وقفه لرزه اي در انواع ساختمان های مسکونی، تجاری، مراكز مديريت بحران، مراكز آتش نشاني، مدارس، بيمارستان ها ، پل ها و ديگر سازه هاي با درجه ي اهميت بالا.
   

   شرح: اين تجهيزات شامل انواع جداگرها و ميراگرهاي لرزه اي است كه هدف از به كارگيري آن ها، كاهش نيروي ورودي به سازه و استهلاك انرژي است. از دهه هفتاد ميلادي، متخصصين كشورهاي لرزه خيزي چون نيوزيلند، ژاپن و ايالات متحده، رويه ي خود را در مواجهه با زلزله، از افزايش ظرفيت سازه ها به سمت كاهش پاسخ لرزه اي و شتاب زلزله تغيير داده اند. از آن زمان تاكنون تجهيزات متنوعي براي نيل به اين هدف ابداع و توسعه يافته است. سيستم هاي جداساز و ميراگر لرزه اي شركت ارتعاشات صنعتي ايران، توسط شركت نيوزيلندي رابينسون سايزميك  كه در زمره ي موفق ترين و شناخته شده ترين برندها در سطح دنيا است، توليد و تست مي شود. لازم به ذكر است كه اين شركت ثبت اختراع بسياري از انواع اين تجهيزات را، همچون تكيه گاه سربي لاستيكي(LRB)، در اختيار دارد.
     

    جداگرهاي لرزه اي

    جداسازي لرزه اي از جمله روش هاي Passive كنترل ازتعاشات لرزه اي در ساختمان ها و پل ها است. در اين روش بر خلاف متدهاي مرسوم در مقاوم سازي و بهسازي لرزه اي، كه افزايش ظرفيت سازه ها را مطلوب مي دارد، تمركز بر روي كاهش پاسخ لرزه اي، و نيرو و شتاب ورودي زلزله به سازه است. در واقع ابتناء اين روش بر همان ضرب المثل ژاپني است كه مي گويد: ((در برابر زلزله نمي توان مقاومت كرد بلكه بايد با آن حركت كرد!)).  به دليل همين تغيير رويه است كه زلزله هايي بزرگ در كشورهاي لرزه­خيزي چون نيوزيلند، ژاپن و ايالات متحده، خسارات جاني و مالي بسيار ناچيزي را به جاي مي گذارد. در واقع چندين دهه است كه در اين كشورها، پايداري انواع سازه­ها از جمله ساختمان­هاي مسكوني، مدارس، بيمارستان­ها، مراكز آتشنشاني و مديريت بحران، پل­ها، تأسيسات و ... به كمك تكنولوژي جداسازي لرزه­اي و استفاده از ميراگرها تضمين گرديده است. در جداسازي لرزه اي تمامي سازه در ترازي مشخص از زمين و بخش زيرين جدا مي گردد.

    افزايش دوره ي تناوب سازه ناشي از اين جداسازي و مكانيزم هاي استهلاك انرژي تعيبه شده در اين جداگرها، موجب كاهش چشمگير پاسخ لرزه اي سازه مي گردد.

    جداگرهاي ارائه شده توسط شركت ارتعاشات صنعتي توسط شركت نيوزيلندي رابينسون سايزميك طراحي، توليد و تست شده است. اين تكيه گاه ها در 4 نوع ارائه مي شود:

     

    -         تكيه گاه سربي لاستيكي (Lead Rubber Bearing)

    -         تكيه گاه لاستيكي با ميرايي بالا (High Damping Rubber Bearing)

    -         تكيه گاه اصطكاكي لغزان (Slider Bearing)

    -         تكيه گاه لغزنده ي اصطكاكي با نيروي بازگرداننده ي لاستيك (RoGlider)

     
    مزاياي جداسازي لرزه اي:

    -         حفظ كاربري سازه در حين و پس از زلزله و تأمين سطح عملكرد بي وقفه (IO)

    -          كاهش نيروي زلزله وارد شده به سازه تا بيش از 0­6%

    -          رساندن خسارات سازه اي و غير سازه اي به صفر

    -         كاستن از حجم مصالح مورد نياز براي ساخت و ساز تا بيش از 20%

    -         كاهش ضرورت استفاده از سيستم هاي باربر جانبي چون مهاربند يا ديوار برشي

    -          قابليت استفاده در سازه هاي موجود

     

    ميراگرهاي لرزه اي

    استفاده از ميراگرهاي لرزه اي نيز از جمله روش هاي Passive كنترل ارتعاشات لرزه اي در ساختمان ها و پل ها است.در هنگام وقوع ارتعاشات زلزله يا باد، سه نيروي اينرسي، سختي و ميرايي جهت مقابله با ارتعاش در سازه ايجاد مي شود. در حالي كه معمولاً مصالح مي تواند در حدود 5% ميرايي بحراني را تأمين نمايد،با استفاده از ميراگرهاي لرزه اي در كنار المان هاي باربر جانبي و يا اتصالات سازه اي، قادر خواهيم بود ميرايي سازه را تا بيش از 50% افزايش دهيم. كه اين به معناي استهلاك قابل توجه انرژي ارتعاشي زلزله است.

    ميراگرهاي شركت ارتعاشات صنعتي ايران همگي از نوع سربي_تسليمي مي باشند كه توسط شركت رابينسون سايزميك طراحي، توليد و تست شده اند. اين ميراگرها در سه نوع ارائه مي شوند:

    -         ميراگر سربي تزريقي (Lead Extrusion Damper)

    -         ميراگري لرزه اي خطي PVD

    -         ميراگرهاي لرزه اي صفحه اي RVD


    مزاياي به كارگيري ميراگرها:

    -         افزايش قابل توجه سطح عملكرد سازه

    -         كاهش پاسخ لرزه اي سازه تا بيش از 20%

    -         كاهش قابل توجه خسارات سازه اي و غير سازه اي

    -         كاستن از حجم مصالح مورد نياز براي ساخت و ساز

    -         قابليت استفاده در سازه هاي موجود

    -         بازيابي شكل اوليه به دليل خصوصيت سوپر پلاستيك سرب

    -         عدم نياز به تعويض پس از وقوع زلزله


     
    مشخصات فنی: هر كدام از تجهيزات با توجه به مشخصات پروژه و سفارش كارفرما طراحي مي گردد.

 

    اتصالات لوله

   

    فیلتر شهیدیان
 

erteashat-product21-bartarsaz-com
erteashat-product17-bartarsaz-com
erteashat-product16-bartarsaz-com
erteashat-product22-bartarsaz-com
erteashat-product23-bartarsaz-com
erteashat-product24-bartarsaz-com
erteashat-product25-bartarsaz-com
erteashat-product26-bartarsaz-com
erteashat-product27-bartarsaz-com
erteashat-product28-bartarsaz-com
erteashat-product9-bartarsaz-com
erteashat-product12-bartarsaz-com
erteashat-product14-bartarsaz-com
erteashat-product15-bartarsaz-com
erteashat-product16-bartarsaz-com

 


   پروژه ها


شرکت ارتعاشات صنعتی ایران در طی سالها فعالیت ارزنده، توانسته پروژه های اجرایی موفقی را در کارنامه درخشان خود ثبت نماید، این شرکت در زمینه ی پروژه های فولاد، پروژه های نیروگاهی، پروژه های سیمان، پروژه های نفت، گاز، پتروشیمی و اتصالات خرطومی فعالیت می نماید.

 

   کاتالوگ

 

 

 

 

بررسی تجارت


هیچ بررسی در حال حاضر وجود ندارد

نمایش ترافیک بازدید

مهمانان

تاریخ امروز

قابل توجه سازندگان و تولید کنندگان ایرانی

یک ماه حضور رایگان درسایت برای مشتریان جدید تا بررسی مدارک سازندگان و تولید کنندگان

تولید کنندگان که قدمت بالای پنج سال دارند از لینک زیر پرداخت را انجام دهند

لینک پرداخت سازندگان دارای پروفایل

لینک پرداخت زیر جهت پرداخت سازندگان و تولید کنندگان جدید ( ساخت صفحه اختصاصی رایگان میباشد)

لینک پرداخت سازندگان جدید بدون پروفایل

لطفا جهت تماس تلفنی و مشاوره رایگان و بررسی صحت تولید کننده یا سارنده ایرانی  در سایت ثبت نام کنید

و یا به شماره زیر مسیج بزنید تا پشتیبانی وبسایت با شما تماس بگیرند :

09140123123

3خانه
درباره ما
ارتباط با ما
39برترین سازندگان و تولید کنندگان
زیرساخت شبکه کامپیوتری
13برترین سازندگان ساختمانی
معماران برتر
25مراحل ساخت
25اجرا ساختمان
گودبرداری
پروفایل من