عضویت در برترساز

 • شما اینجا هستید:
 • پنجره
 • گروه صنعتی همارشتن

گروه صنعتی همارشتن

گروه صنعتی همارشتن
گروه صنعتی همارشتن 3.25 5 0

میانگین 2 رتبه بندی

امتیاز شما

اولین کسی باشید که نقد می نویسید

مالک: گروه صنعتی همارشتن (+)

یوسف آباد خیابان سیدجمال الدین اسدآبادی (یوسف آباد) - انتهای خیابان 66 - نبش بزرگراه کردستان - پلاک 38 , تهران, Iran

02188609000
02188211748
info@homareshtan.com

پنجره ای برای تمام فصول

نوع:
تولید کننده
دسته بندی ها:
کلمات کلیدی:
اطلاعات عمومی

درباره ما

گروه صنعتی همارشتن

با توجه به پیش بینی بروز بحران در آینده و با هدف استفاده بهینه از سرمایه های ملی ، همچنین در جهت استاندارد سازی صنایع مرتبط با ساختمان و بهینه سازی مصرف سوخت ، گروه صنعتی همارشتن با بیش از 20سال تجربه در زمینه تولید انواع محصولات پلیمری در سال 1384 با طرح توسعه ای اقدام به انتقال دانش فنی و ماشین آلات تولید پروفیل های upvc جهت ساخت درب و پنجره های نوین نمود .ماشین آلات و تجهیزات این طرح از نام آورترن سازندگان مطرح در دنیا یعنی ،krauss Maffei  آلمان . Greiner اتریش خریداری و نصب گردبد .ظرفیت خطوط تولیدی در حال حاضر بالغ بر 000/ 5 تن در سال و با در دست داشتن طرح توسعه در حال اقدام  15/000 تن در سال ، در فضایی بالغ بر 50/000  مترمربع نصب و راه اندازی گردید . از آنجا که این شرکت از تدوین کنندگان استاندارد پروفیل در کمیته تدوین بوده است ، لذا با پایبندی و تعهد به کیفیت ، توانسته اولین دریافت کننده گواهی نامه فنی از مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن در زمینه تولید پروفیل upvc جهت استفاده در ساخت درب و پنجره در شرایط آب و هوایی حاد باشد .ضمناً این شرکت تنها دارنده استاندارد کارخانه ای در زمینه تولید پروفیل upvc در کشور بوده که در حال حاضر با پیگیری متخصصین و پرسنل تولید خود موفق به اخذ گواهی نامه 17025 که هدف اصلی آن پایش دائمی کیفیت است ، گردیده است . بر همین اساس تجهیزات کامل آزمایشگاهی این شرکت توانائی ارائه خدمات در مدرن ترین آزمایشگاه آکرودیته کشور در زمینه تخصصی خود می باشد و به دلیل این ویژگی موفق به اخذ گواهینامه
"صلاحیت آزمایشگاه همکار "توسط موسسه استاندارد ایران گردید .در این آزمایشگاه انجام انواع تست ها از قبیل تست ضربه ،جوش ،مقاومت جوش ، برگشت حرارتی ،شکنندگی ،رنگ و نور میسر بوده ، که با پایش دائمی موسسه skz آلمان و تحت استاندارد RAL-GZ716 و با قرارداد دائمی با این شرکت ،همچنین قرارداد با مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن کشور در حال پایش مداوم کیفی باشد .لازم به ذکر است پروفیلهای UPVC این شرکت علاوه بر مدارک کیفی فوق ، دارای ضمانتنامه 25 سال و تحت پوشش بیمه 10 ساله قرار گرفته است .

 

تاریخچه تولید درب و پنجره UPVC در ایران
ساخت در و پنجره های یو پی وی سی در سال های 1960 در اروپا آغاز گردید. با توجه به مزایای زیاد این نوع پنجره ها استفاده از درو پنجره های یو پی وی سی رونق روز افزونیافته است.تنوع در طرح و رنگ ، استقامت فیزیکی و یا مقاومت در برابر شرایط جوی متفاوت و همچنین قابلیت بازیافت پی وی سی به کار رفته در ساخت این نوع از پنجره ، موجب تحولات عمده ای در این صنعت گردیده است .سابقه در ایران
در ایران اولین بار در اواخر دهه 50 ، واحد تولید پروفیل و ساخت در و پنجره یو پی وی سی احداث گردید و با اینکه در سال های بعد واحد های تولیدی دیگری در این زمینه احداث گردیده است ، اما به دلایل مختلف واحدهای موجود از از تکنولوژی پیشرفته کنونی برخوردار نبوده و حجم عمده پروفیل مصرفی واحدهای مونتاژ از منابع خارجی تامین می گردید.

 

 

مشخصات پروفیل های همارشتن

 

 

خصوصیات فیزیکی :

پروفیل های همارشتن به صورت 3 حفره و با عرض 60 در سری لولایی و 73 درسری کشویی با ضخامت دیواره 3mm که سازگار با آب و هوای کلیه نقاط ایران میباشد ، تولید میگردند .

 

 

تکنولوژی تولید :

ماشین آلات و تجهیزات تولید پروفیل همارشتن از نام آورترین سازندگان مطرح دنیا یعنی شرکت کراسمافای آلمان و گراینر اتریش خریداری گردیده است .

 

 

  قابل ذکر است که گروه صنعتی همارشتن تنها تولید کننده ای است که اخیراً به نوسازی و بازسازی خطوط پرداخته است و کلیه قطعات داخلی آنها از قبیل سیلندر و ماردون اکسترودرها با صرف هزینه سنگین تعویض گردیده است . در راستای این تغییرات ، قالبهای پروفیلهای اصلی این شرکت نوسازی گردیده و در حال حاضرپروفیلهای این شرکت باتکنولوژی فوق طبق استاندارد RALGZ-716 باگریدA  تولید وپس از کنترل کیفیت وانجام آزمایشات تخصصی درآزمایشگاهای مجهزاین شرکت به متقاضیان عرضه میشود .

 

مواد اولیه :

     پودر مورداستفاده این پروفیلها که ازپتروشیمی بندر امام یاغدیر تهیه می گردد بانضمام افزودنیهای که تماماً از شرکتهای معتبر اروپایی مانند شرکت chemson اتریش تهیه می شود ترکیبشده و منجربه تولید پروفیلهای با کیفیت در سطح بسیار بالا و خصوصیات ویژه می گردد.

تائید این موضوع خوشنامی پروفیل همارشتن طی 10 سال سابقه تولید ، همچنین توجه به گواهینامه های کسب شده می باشد . لازم به ذکر است پروفیلهای این شرکت دارای ضمانتنامه 25 ساله و بیمه نامه 10 ساله بوده و ده ها گواهینامه های داخلی و خارجی دیگرمیباشد.

 

تنوع مقاطع :

     پروفیلهای تولیدی این شرکت در 18 مقطع تولید می شود که ساخت انواع پنجره ها از جمله لولایی ، کشویی ،درب ، فرانسوی و سایر مدلها را میسر می سازد .

لازم به ذکر است وجود پروفیل های بازسازی جهت تعویض پنجره های قدیمی و توری در مجموعه محصولات همارشتن به چشم می خورد .

 

تنوع رنگ :

گروه صنعتی همارشتن در ابتدای فعالیت به غیر از تولید محصولات سفید ، تولید پروفیلهای لمینیت طرح چوب در سه رنگ رایج بازار را آغاز نمود .این شرکت باسابقه ترین تولید کننده محصولات رنگی باروکش لمینیت می باشد . همچنین پروفیلهای لمینیت طرح چوب یکطرفه نیزدر سبد محصولات این شرکت به چشم میخورد .

 

خواص ورق های PVC

HOMASHEET
 • عدم جذب رطوبت
 • وزن سبک توام با مقاومت خمشی ومقاومت در برابر ضربه بالا
 • تاخیر انداز آتش
 • خود خاموش کن
 • آسانی سخت
 • عدم خوردگی
 • عدم سمیت
 • مقاومت نسبت به مواد شیمیایی
 • مقاومت نسبت به خوردگی ، پوسیدگی ،زنگ زدگی
 • ضریب انبساط طولی
 • پایداری ابعادی بالا
 • قابلیت چاپ پذیری عالی

ورق PVC سخت

HOMASHEET

این ورق ها طی فرایند اکستروژن از 3 میلی متر تا 20 میلی متر با عرض 1830 میلی متر در رنگ های مختلف تولید می شوند .دانسیته این ورق ها 1/4 gr/cm3 بوده و دارای سطحی صاف و مات هستند.امکان تولید این ورق ها در رنگ ها و طرح های مختلف امباس (Emboss) با روکش های متنوعی با فیلمهای طرح چوب وجود دارد.

ورق PVC نرم مات

HOMASHEET

کفپوش های P.V.C ضمن داشتن خواص عمومی کفپوش ها ،از انعطاف پذیری قابل توجهی بر خوردار می باشند که این خصوصیت آن ها را به پوششی مناسب تبدیل می کند .تنوع رنگ و زیبایی ظاهری و عدم جذب آب از دیگر خواص این سری کفپوش ها دارای استحکام مکانیکی و مقاومت شیمیایی و الکتریکی بالایی هستند.

ورق PVC شفاف نرم و سخت

HOMASHEET

کفپوش های P.V.C ضمن داشتن خواص عمومی کفپوش ها ،از انعطاف پذیری قابل توجهی بر خوردار می باشند که این خصوصیت آن ها را به پوششی مناسب تبدیل می کند .تنوع رنگ و زیبایی ظاهری و عدم جذب آب از دیگر خواص این سری کفپوش ها دارای استحکام مکانیکی و مقاومت شیمیایی و الکتریکی بالایی هستند.

ورق PVC سخت فومیزه

HOMASHEET

ین ورق ها طی فرایند اکستروژن توسط دستگاه اکسترودر Krauss Maffei آلمان با آخرین تکنولوژی تولید می شوند. وجود دانسیته یکسان ر طول ورق ، سطح مات با قابلیت روکش شدن با انواع فیلمهای طرح چوب ، امکان تولید در رنگها و ایجاد موج چوب متفاوت میتواند تحولی شگرف در صنعت جایگزین MDF در آشپژخانه ایجاد نماید.این ورق ها بصورت شیمیایی فوم شده و دارای ساختار سلولی بسته یکنواخت هستند .این ورق ها از ضخامت 2 میلی متر تا 20 میلی متر با عرض 1830 میلی متر تولید می شوند.

ورق PVC سخت فومیزه کواکسترود شده سه لایه ABA

HOMASHEET

این ورق ها بصورت شیمیایی فوم شده و دارای ساختار سلولی بسته یکنواخت هستند . وجود لایه های فشرده در بالا و پایین ساختار فوم شده ، باعث ایجاد سطحی یکنواخت ، صاف و براق در سطح ورق تولید شده می گردد.در این محصول پوسته خارجی فشرده ومغزی فومیزه دارای دانسیته های متفاوت می باشند.تولید این ورق ها مشابه تولید free foam بوده واز فرایند کواکستروژن جهت ایجاد لایه های فشرده بالا و پایین بخش فومیزه استفاده می گردد.این ورق ها می توانند در رنگ ها و طرح های Emboss ( موج چوب ) مختلف و با روکش های متنوع طرح چوب عرضه شوند.سطح سخت ترو یکنواخت تر این ورق ها وجه تمایز آنها با ورق های free foam است. این ورق ها از ضخامت 2 میلی مترتا 20 میلی متر با عرض 1830 میلی متر تولید می شوند.

 

 

بررسی تجارت


هیچ بررسی در حال حاضر وجود ندارد

نمایش ترافیک بازدید

مهمانان

تاریخ امروز

قابل توجه سازندگان و تولید کنندگان ایرانی

یک ماه حضور رایگان درسایت برای مشتریان جدید تا بررسی مدارک سازندگان و تولید کنندگان

تولید کنندگان که قدمت بالای پنج سال دارند از لینک زیر پرداخت را انجام دهند

لینک پرداخت سازندگان دارای پروفایل

لینک پرداخت زیر جهت پرداخت سازندگان و تولید کنندگان جدید ( ساخت صفحه اختصاصی رایگان میباشد)

لینک پرداخت سازندگان جدید بدون پروفایل

لطفا جهت تماس تلفنی و مشاوره رایگان و بررسی صحت تولید کننده یا سارنده ایرانی  در سایت ثبت نام کنید

و یا به شماره زیر مسیج بزنید تا پشتیبانی وبسایت با شما تماس بگیرند :

09140123123

3خانه
درباره ما
ارتباط با ما
39برترین سازندگان و تولید کنندگان
زیرساخت شبکه کامپیوتری
13برترین سازندگان ساختمانی
معماران برتر
25مراحل ساخت
25اجرا ساختمان
گودبرداری
پروفایل من