عضویت در برترساز

فضاکاران صنعت

فضاکاران صنعت
فضاکاران صنعت 4.25 5 9

میانگین 2 رتبه بندی

امتیاز شما

9 نظرات

مالک: فضاکاران صنعت (+)

تهران - خیابان ایرانشهر شمالی - روبروی خیابان سپند - ساختمان 555 - طبقه سوم , تهران, خیابان ایرانشهر شمالی, Iran

02188347380
info@fazakaran.com

تجهيزات فني مناسب در صنعت اسکلت فلزی

نوع:
تولید کننده
دسته بندی ها:
کلمات کلیدی:
اطلاعات عمومی

 

درباره ما

 

شرکت فضاکاران صنعت در سال 1376 با هدف ارائه خدمات مشاوره، طراحي، توليد سازه هاي فضاکار تأسيس و همزمان کارخانه تولید قطعات مربوطه هم راه اندازی و آغاز به کار کرد . اين شرکت با برخورداري از کادر متخصص و با تجربه و تجهيزات فني مناسب تا کنون بالغ بر 91 پروژه را در بخشهای دانشگاهی و مراکز آموزش عالي، فرودگاه ها، فروشگاه هاي زنجيره اي، نمايشگاه ها، سالن هاي صنعتي، سالن هاي ورزشي و برخي سازمان ها و نهادهاي دولتي و خصوصي اجرا کرده است.شرکت فضاکاران صنعت با برخورداري از دانش فني روز، کادر متخصص و با تجربه و خطوط توليد مجهز ، آماده طراحي ، توليد و اجراي انواع سازه هاي فضاکار و همچنین اجرای پروژه های ساختمانی و تاسیساتی با کاربری تجاری و صنعتی در ايران و کشورهاي منطقه مي باشد.شرکت فضاکاران صنعت برای قبول مسئولیت در پروژه های مهندسی مشاوره و پیمانکاری اجرایی بگونه ای سازماندهی شده است که بتواند در سریعترین زمان و با بهترین کیفیت در خدمت مشتریان محترم باشد . برای آشنائی با مسئولیتهای سازمانی شرکت موارد زیر شایان توجه میباشند .

 

واحد مهندسي

این واحد با مجموعه ای از بهترین مهندسین صنعت ساختمان با استفاده از آخرین نرم افزارهای مهندسی تجهیز شده است.واحد مهندسی شرکت علاوه بر مدل سازی و طراحی سازه های فضایی قارد است که در زمینه طراحی انواع سازه های فلزی و بتنی با کاربری های تجاری و صنعتی اقدام نماید . این واحد با اجرای بیش از 90 پروژه در زمینه طراحی سازه های سبک و سنگین برای انواع کاربری های صنعتی ، تجاری ، ورزشی و نیز تزئینی و معماری میتواند تمام نیازهای طراحی مشتریان محترم را انجام دهد . این واحد علاوه بر نرم افزارهای رایج مهندسی که برای طراحی استفاده مینماید از نرم افزارهای اختصاصی در زمینه طراحی نیز استفاده مینماید تا با بیشترین سرعت و دقت محاسبات مربوطه را انجام دهد . این واحد همچنین قادر است که از آخرین و به روز ترین استانداردهای ملی و بین المللی براساس تقاضای مشتریان محترم برای انجام پروژه ها استفاده نماید .

 

فهرست بخشی از استانداردها و آئین نامه های مرجع برای طراحی در شرکت: 

 • آئین نامه طراحی سازه های فولادی آمریکا AISC-ASD89
 • آئین نامه طراحی سازه های بتنی وفونداسیون آمریکا ACI318-95
 • آئین نامه طراحی ساختمانها در برابر زلزله استاندارد 2800
 • مقررات ملی ساختمان ایران برای بارگذاری ، فونداسیون ، سازه های بتنی ،سازه های فولادی مباحث 6 ، 7 ، 8 ، 9
 • نشریه شماره 325 ( طراحی و اجرای سالنهای صنعتی فولادی )
 • استاندارد MERO ( طراحی سازه های فضا کار)
 • نشریه شماره 400 ( آئین نامه سازه فضا کار ایران )
 • نشریه شماره 55 مشخصات فنی عمومی کارهای ساختمانی

 

فهرست نرم افزارهای مورد استفاده در طراحی 

 • برای طراحی سازه
  Sap 2000, Etabs 2000, Safe 2000 , Formian , Tekla , SFD , Autocad 2008
 • نرم افزارهای مدیریت و برنامه ریزی پروژه
  Ms-Project , Primavera 6

 

 

واحد تولید

این شرکت علاوه بر در اختیار داشتن بهترین تجهیزات تولید سازه فضاکار در کشور از بهترین خدمات تولید و ساخت اسکلت فلزی در کشور هم استفاده میکند . محصولات این شرکت در تمام مراحل تولید کنترل میشوند تا از تطابق آنها با آخرین استانداردهای تولید اطمینان حاصل شود . علاوه بر تجهیزات و تاسیسات تولیدی شرکت در حال حاضر زنجیره گسترده ای از بهترین شرکتهای ارائه دهنده خدمات جانبی مانند عملیات گالوانیزه ، آبکاری کرم و حفاظت سطحی فلزات با ما همکاری مینمایند . مهمترین ماشین آلات شرکت در واحد تولید به شرح زیر است :

 

 سه ماشین تراش محوری

یک دستگاه فرز

پنج دستگاه مته رادیال

دو دستگاه پرس هیدرولیک 30 تن کوره پخت رنگ 5 متری

یک دستگاه جوش اتوماتیک TIG با دو سره جوشکاری

دو دستگاه ترانس جوشکاری دستی

یک دستگاه اره نواری 

یک دستگاه اره دیسکی

 

 

کنترل و تضمین کیفیت

ساخت هر محصولی باید با رعایت استانداردهای کیفیتی مربوطه انجام گیرد . ما برای این منظور علاوه بر استقرار واحد کنترل کیفیت در شرکت از خدمات فنی و مشاوره سازمانها و شرکتهای تخصصی در حوزه استاندارد و سنجش کیفیت کالا هم استفاده میکنیم . از آنجائیکه سازه فضا کار دارای پیچیدگی هندسی بالایی است ، لذا دقت در اجرای آن نیازمند در اختیار داشتن قطعات دقیق و با کیفیت است . تولید چنین قطعاتی مستلزم در اختیار داشتن بهترین ابزارها و استفاده از به روز ترین روشهای کنترل کیفیت است . این شرکت در تمام مراحل کار علاوه بر تعریف و رعایت روشها و دستورالعملهای تولید ، کیفیت محصولات تولید شده را نیز با استفاده از روشهای غیر مخرب و مخرب کنترل مینماید .


 

برنامه ریزی

یک پروژه محصولی است که فقط یک بار تولید میشود ، لذا برنامه ریزی و مدیریت اجرایی برای انجام و تکمیل موضوع پروژه طبق برنامه زمانبندی مربوطه یک ضرورت است . با این ترتیب برنامه ریزی و مدیریت اجرایی پروژه یک وظیفه و مسئولیت مهم سازمانی خواهد بود . واحد برنامه ریزی شرکت ضمن تضمین تحقق برنامه اجرایی به مشتریان نیز اطمینان میدهد که بتوانند به موقع محصول نهایی را بهره برداری نمایند .

 

تحقیق و توسعه

امروزه پیشرفت دانش و تکنولوژی تغییرات بنیادی در انجام کارها ایجاد کرده است ، لذا حرکت در لبه رقابت جهانی نیازمند در اختیار داشتن و استفاده از آخرین دانشها و تکنولوژی است . شرکت فضاکاران هم با گسترش رابطه با اساتید دانشگاهی و نیز مشاوران با تجربه همراه با استفاده از پرسنل متخصص ، نسبت به تعریف و اجرای پروژه های مطالعاتی و تحقیقاتی اقدام مینماید . ما اعتقاد راسخ داریم که باید برای حیات خود همیشه در مرزهای تکنولوژی حرکت کنیم .

 

مهندسی فروش

برای فروش محصولات مهندسی باید از مهندسین مجرب در واحد فروش استفاده نمود . تهیه مشخصات یک محصول خوب و منطبق با نیاز مشتریان محترم نیازمند داشتن پرسنل متخصص در مرحله اخذ سفارش از ایشان است . مهندسین این شرکت از اولین مرحله با مشتریان محترم ارتباط خواهند داشت و تلاش میکنند تا بهترین تصویر و مشخصات را از خواسته های ایشان تهیه نمایند . مهندسین شرکت با توجه به آشنایی گسترده با تمام صنعت ساختمان ، علاوه بر تهیه مشخصات محصول مورد نیاز مشتری ، قادرند که مشاوره لازم را برای سایر مسائل جانبی هم به مشتریان محترم ارائه نمایند .

 
 
yazdgonbad-picture3-bartarsaz-com
yazdgonbad-picture2-bartarsaz-com
yazdgonbad-picture4-bartarsaz-com
yazdgonbad-picture5-bartarsaz-com
 
 
 
 

پروژه ها


خدمات واحد برنامه ريزي و کنترل پروژه

اين شرکت ، در سيستم تضمين کيفيت خود روش اجرايي فرآيند برنامه ريزي و کنترل پروژه هاي مطالعاتي (QP005) را تهيه نموده و اين روش توسط واحد برنامه ريزي و کنترل پروژه براي پروژه هاي فعال شرکت اجرا مي شود و گزارشهاي مناسب به مدير عامل شرکت و کارفرما در زمانهاي تعيين شده ارسال مي نمايد . اين روش شامل سه فاز مي باشد که به صورت خلاصه در ذيل آمده است .

1- فاز شناخت پروژه :

پس از انعقاد قرارداد مدير عامل يک نسخه از قرارداد را به واحد برنامه ريزي و کنترل پروژه ارسال مي نمايد . اين واحد با تشکيل جلسه اي با مدير پروژه در گام اول اقدام به شناسايي محصولات پروژه (اقلام قابل تحويل) با توجه به شرح خدمات پروژه مي نمايد و سپس ماتريس محصول- مسئول تهيه و نهايي مي شود .

2- فاز برنامه ريزي پروژه :

در اين فاز WBS پروژه تا آخرين سطح (فعاليتها) تهيه مي گردد . لازم به ذکر است که در اين ساختار شکست کار ، رويدادهاي مهم ، همچون تصويب محصولات پروژه توسط کميسيون فني شرکت و کارفرما نيز مشخص مي گردد . در اين فاز روابط پيش نيازي و زمان هريک از فعاليتها با مشورت با مدير پروژه مشخص مي گردد و برنامه زمانبندي پروژه تهيه مي گردد . در اين فاز همچنين اوزان (زماني ، هزينه اي) فعاليتها و S-curve زماني و هزينه اي به صورت برنامه اي تهيه ميگردد .

3- فاز کنترل پروژه :

در پايان بازه هاي زماني از قبل تعيين شده (معمولا پايان هر ماه) ميزان پيشرفت فعاليتهاي پروژه از مدير پروژه اخذ مي شود و برنامه زمانبندي و S-curve ها به روز مي شود و وضعيت پروژه در آن مقطع زماني با برنامه ريزي اوليه مقايسه مي گردد که در صورت وجود عقب ماندگي با ابزارهايي همچون نمودار علت و معلول ، دلايل تاخير پروژه ريشه يابي شده و برنامه جبراني براي ماه آينده تعيين ميگردد . در مورد گزارشهاي پيشرفت همانطور که ذکر شد معمولاً به صورت ماهيانه ارسال مي گردد که شامل برنامه زمانبندي (گانت) ، جدول پيشرفت پروژه ، S-curve هزينه اي و فيزيکي (زماني) و دلايل تاخير پروژه مي باشد . در صورتيکه کارفرما در مورد فرمت و زمانهاي ارسال گزارش پيشرفت ، پيشنهاد خاصي داشته باشد ، موارد طي جلسه حضوري بررسي و نهايي خواهد شد.

 

خدمات

 

شرکت فضاکاران صنعت با توجه به تقاضای بازار صنعت ساختمان قادر است تا خدمات خود را در زمینه های زیر برای مشتریان محترم ارائه نماید :

1-مشاوره و مهندسی

 • مدیریت پروژه و پیمان مدیریت برای عملیات پروژه های ساختمانی
 • انجام خدمات مشاوره و طراحی معماری خصوصاً در حوزه سازه فضا کار
 • انجام خدمات مدل سازی و تهیه مستندات محاسبات و طراحی اصولی ( Basic Engineering ) و نقشه های تفصیلی ( Detail Engineering ) در مورد سازه های فلزی و بتنی .

 

2- پیمانکاری پروژه های ساختمانی

 • انجام فعالیت بعنوان پیمانکار کلی ( EPC Contractor ) در پروژه های ساختمانی به همراه تاسیسات جانبی و مرتبط از مرحله فونداسیون تا تکمیل و تحویل سازه .

3-خدمات مهندسی در زمینه سازه فضاکار

 • مدل سازی و طراحی سازه های فضایی و اسکلت فلزی و انواع پوششهای سبک ساختمانی
 • تولید و تامین قطعات و مصالح مورد نیاز برای ساخت سازه فضا کار با بهترین کیفیت و قیمت
 • انجام عملیات نصب سازه فضاکار با اشکال مختلف به همراه نصب انواع پوشش مربوطه
 • مشاوره و طراحی در زمینه انواع پوشش های سازه با کاربریهای مختلف و از تمام اجناس شامل ساندویچ پانل ، پارچه ، Zip ، پلی کربنات ، ورقکاری فلزی ، آندولین و شیشه و …

 

فهرست مشتریان

اين شرکت با برخورداري از کادر متخصص و با تجربه و تجهيزات فني مناسب بالغ بر 100 پروژه براي دانشگاه ها و مراکز آموزش عالي ، فرودگاه ها ، فروشگاه هاي زنجيره اي ، نمايشگاه ها ، سالن هاي صنعتي ، سالن هاي ورزشي ، شرکت نفت و برخي سازمان ها و نهادهاي دولتي و خصوصي وبا مساحتي بالغ بر 120000 متر مربع اجرا کرده است. فضاکاران صنعت امروز با برخورداري از دانش فني روز ، کادر متخصص و با تجربه و خطوط توليد مجهز آماده طراحي ، توليد و اجراي سازه هاي فضاکار در ايران و کشورهاي منطقه با استانداردهاي جهاني مي باشد.

 

 

fazakaran-picture6-bartarsazcom
fazakaran-picture7-bartarsazcom
fazakaran-picture8-bartarsazcom

 

 

 

بررسی تجارت


نمایش ترافیک بازدید

مهمانان

تاریخ امروز

قابل توجه سازندگان و تولید کنندگان ایرانی

یک ماه حضور رایگان درسایت برای مشتریان جدید تا بررسی مدارک سازندگان و تولید کنندگان

تولید کنندگان که قدمت بالای پنج سال دارند از لینک زیر پرداخت را انجام دهند

لینک پرداخت سازندگان دارای پروفایل

لینک پرداخت زیر جهت پرداخت سازندگان و تولید کنندگان جدید ( ساخت صفحه اختصاصی رایگان میباشد)

لینک پرداخت سازندگان جدید بدون پروفایل

لطفا جهت تماس تلفنی و مشاوره رایگان و بررسی صحت تولید کننده یا سارنده ایرانی  در سایت ثبت نام کنید

و یا به شماره زیر مسیج بزنید تا پشتیبانی وبسایت با شما تماس بگیرند :

09140123123

3خانه
درباره ما
ارتباط با ما
39برترین سازندگان و تولید کنندگان
زیرساخت شبکه کامپیوتری
13برترین سازندگان ساختمانی
معماران برتر
25مراحل ساخت
25اجرا ساختمان
گودبرداری
پروفایل من