عضویت در برترساز

فضاکاران صنعت

فضاکاران صنعت
فضاکاران صنعت 4.25 5 3

میانگین 2 رتبه بندی

امتیاز شما

3 نظرات

مالک: فضاکاران صنعت (+)

تهران - خیابان ایرانشهر شمالی - روبروی خیابان سپند - ساختمان 555 - طبقه سوم , تهران, خیابان ایرانشهر شمالی, Iran

02188347380
info@fazakaran.com

تجهيزات فني مناسب در صنعت اسکلت فلزی

نوع:
تولید کننده
دسته بندی ها:
کلمات کلیدی:
اطلاعات عمومی

 

درباره ما

 

شرکت فضاکاران صنعت در سال 1376 با هدف ارائه خدمات مشاوره، طراحي، توليد سازه هاي فضاکار تأسيس و همزمان کارخانه تولید قطعات مربوطه هم راه اندازی و آغاز به کار کرد . اين شرکت با برخورداري از کادر متخصص و با تجربه و تجهيزات فني مناسب تا کنون بالغ بر 91 پروژه را در بخشهای دانشگاهی و مراکز آموزش عالي، فرودگاه ها، فروشگاه هاي زنجيره اي، نمايشگاه ها، سالن هاي صنعتي، سالن هاي ورزشي و برخي سازمان ها و نهادهاي دولتي و خصوصي اجرا کرده است.شرکت فضاکاران صنعت با برخورداري از دانش فني روز، کادر متخصص و با تجربه و خطوط توليد مجهز ، آماده طراحي ، توليد و اجراي انواع سازه هاي فضاکار و همچنین اجرای پروژه های ساختمانی و تاسیساتی با کاربری تجاری و صنعتی در ايران و کشورهاي منطقه مي باشد.شرکت فضاکاران صنعت برای قبول مسئولیت در پروژه های مهندسی مشاوره و پیمانکاری اجرایی بگونه ای سازماندهی شده است که بتواند در سریعترین زمان و با بهترین کیفیت در خدمت مشتریان محترم باشد . برای آشنائی با مسئولیتهای سازمانی شرکت موارد زیر شایان توجه میباشند .

 

واحد مهندسي

این واحد با مجموعه ای از بهترین مهندسین صنعت ساختمان با استفاده از آخرین نرم افزارهای مهندسی تجهیز شده است.واحد مهندسی شرکت علاوه بر مدل سازی و طراحی سازه های فضایی قارد است که در زمینه طراحی انواع سازه های فلزی و بتنی با کاربری های تجاری و صنعتی اقدام نماید . این واحد با اجرای بیش از 90 پروژه در زمینه طراحی سازه های سبک و سنگین برای انواع کاربری های صنعتی ، تجاری ، ورزشی و نیز تزئینی و معماری میتواند تمام نیازهای طراحی مشتریان محترم را انجام دهد . این واحد علاوه بر نرم افزارهای رایج مهندسی که برای طراحی استفاده مینماید از نرم افزارهای اختصاصی در زمینه طراحی نیز استفاده مینماید تا با بیشترین سرعت و دقت محاسبات مربوطه را انجام دهد . این واحد همچنین قادر است که از آخرین و به روز ترین استانداردهای ملی و بین المللی براساس تقاضای مشتریان محترم برای انجام پروژه ها استفاده نماید .

 

فهرست بخشی از استانداردها و آئین نامه های مرجع برای طراحی در شرکت: 

 • آئین نامه طراحی سازه های فولادی آمریکا AISC-ASD89
 • آئین نامه طراحی سازه های بتنی وفونداسیون آمریکا ACI318-95
 • آئین نامه طراحی ساختمانها در برابر زلزله استاندارد 2800
 • مقررات ملی ساختمان ایران برای بارگذاری ، فونداسیون ، سازه های بتنی ،سازه های فولادی مباحث 6 ، 7 ، 8 ، 9
 • نشریه شماره 325 ( طراحی و اجرای سالنهای صنعتی فولادی )
 • استاندارد MERO ( طراحی سازه های فضا کار)
 • نشریه شماره 400 ( آئین نامه سازه فضا کار ایران )
 • نشریه شماره 55 مشخصات فنی عمومی کارهای ساختمانی

 

فهرست نرم افزارهای مورد استفاده در طراحی 

 • برای طراحی سازه
  Sap 2000, Etabs 2000, Safe 2000 , Formian , Tekla , SFD , Autocad 2008
 • نرم افزارهای مدیریت و برنامه ریزی پروژه
  Ms-Project , Primavera 6

 

 

واحد تولید

این شرکت علاوه بر در اختیار داشتن بهترین تجهیزات تولید سازه فضاکار در کشور از بهترین خدمات تولید و ساخت اسکلت فلزی در کشور هم استفاده میکند . محصولات این شرکت در تمام مراحل تولید کنترل میشوند تا از تطابق آنها با آخرین استانداردهای تولید اطمینان حاصل شود . علاوه بر تجهیزات و تاسیسات تولیدی شرکت در حال حاضر زنجیره گسترده ای از بهترین شرکتهای ارائه دهنده خدمات جانبی مانند عملیات گالوانیزه ، آبکاری کرم و حفاظت سطحی فلزات با ما همکاری مینمایند . مهمترین ماشین آلات شرکت در واحد تولید به شرح زیر است :

 

 سه ماشین تراش محوری

یک دستگاه فرز

پنج دستگاه مته رادیال

دو دستگاه پرس هیدرولیک 30 تن کوره پخت رنگ 5 متری

یک دستگاه جوش اتوماتیک TIG با دو سره جوشکاری

دو دستگاه ترانس جوشکاری دستی

یک دستگاه اره نواری 

یک دستگاه اره دیسکی

 

 

کنترل و تضمین کیفیت

ساخت هر محصولی باید با رعایت استانداردهای کیفیتی مربوطه انجام گیرد . ما برای این منظور علاوه بر استقرار واحد کنترل کیفیت در شرکت از خدمات فنی و مشاوره سازمانها و شرکتهای تخصصی در حوزه استاندارد و سنجش کیفیت کالا هم استفاده میکنیم . از آنجائیکه سازه فضا کار دارای پیچیدگی هندسی بالایی است ، لذا دقت در اجرای آن نیازمند در اختیار داشتن قطعات دقیق و با کیفیت است . تولید چنین قطعاتی مستلزم در اختیار داشتن بهترین ابزارها و استفاده از به روز ترین روشهای کنترل کیفیت است . این شرکت در تمام مراحل کار علاوه بر تعریف و رعایت روشها و دستورالعملهای تولید ، کیفیت محصولات تولید شده را نیز با استفاده از روشهای غیر مخرب و مخرب کنترل مینماید .


 

برنامه ریزی

یک پروژه محصولی است که فقط یک بار تولید میشود ، لذا برنامه ریزی و مدیریت اجرایی برای انجام و تکمیل موضوع پروژه طبق برنامه زمانبندی مربوطه یک ضرورت است . با این ترتیب برنامه ریزی و مدیریت اجرایی پروژه یک وظیفه و مسئولیت مهم سازمانی خواهد بود . واحد برنامه ریزی شرکت ضمن تضمین تحقق برنامه اجرایی به مشتریان نیز اطمینان میدهد که بتوانند به موقع محصول نهایی را بهره برداری نمایند .

 

تحقیق و توسعه

امروزه پیشرفت دانش و تکنولوژی تغییرات بنیادی در انجام کارها ایجاد کرده است ، لذا حرکت در لبه رقابت جهانی نیازمند در اختیار داشتن و استفاده از آخرین دانشها و تکنولوژی است . شرکت فضاکاران هم با گسترش رابطه با اساتید دانشگاهی و نیز مشاوران با تجربه همراه با استفاده از پرسنل متخصص ، نسبت به تعریف و اجرای پروژه های مطالعاتی و تحقیقاتی اقدام مینماید . ما اعتقاد راسخ داریم که باید برای حیات خود همیشه در مرزهای تکنولوژی حرکت کنیم .

 

مهندسی فروش

برای فروش محصولات مهندسی باید از مهندسین مجرب در واحد فروش استفاده نمود . تهیه مشخصات یک محصول خوب و منطبق با نیاز مشتریان محترم نیازمند داشتن پرسنل متخصص در مرحله اخذ سفارش از ایشان است . مهندسین این شرکت از اولین مرحله با مشتریان محترم ارتباط خواهند داشت و تلاش میکنند تا بهترین تصویر و مشخصات را از خواسته های ایشان تهیه نمایند . مهندسین شرکت با توجه به آشنایی گسترده با تمام صنعت ساختمان ، علاوه بر تهیه مشخصات محصول مورد نیاز مشتری ، قادرند که مشاوره لازم را برای سایر مسائل جانبی هم به مشتریان محترم ارائه نمایند .

 
 
yazdgonbad-picture3-bartarsaz-com
yazdgonbad-picture2-bartarsaz-com
yazdgonbad-picture4-bartarsaz-com
yazdgonbad-picture5-bartarsaz-com
 
 
 
 

پروژه ها


خدمات واحد برنامه ريزي و کنترل پروژه

اين شرکت ، در سيستم تضمين کيفيت خود روش اجرايي فرآيند برنامه ريزي و کنترل پروژه هاي مطالعاتي (QP005) را تهيه نموده و اين روش توسط واحد برنامه ريزي و کنترل پروژه براي پروژه هاي فعال شرکت اجرا مي شود و گزارشهاي مناسب به مدير عامل شرکت و کارفرما در زمانهاي تعيين شده ارسال مي نمايد . اين روش شامل سه فاز مي باشد که به صورت خلاصه در ذيل آمده است .

1- فاز شناخت پروژه :

پس از انعقاد قرارداد مدير عامل يک نسخه از قرارداد را به واحد برنامه ريزي و کنترل پروژه ارسال مي نمايد . اين واحد با تشکيل جلسه اي با مدير پروژه در گام اول اقدام به شناسايي محصولات پروژه (اقلام قابل تحويل) با توجه به شرح خدمات پروژه مي نمايد و سپس ماتريس محصول- مسئول تهيه و نهايي مي شود .

2- فاز برنامه ريزي پروژه :

در اين فاز WBS پروژه تا آخرين سطح (فعاليتها) تهيه مي گردد . لازم به ذکر است که در اين ساختار شکست کار ، رويدادهاي مهم ، همچون تصويب محصولات پروژه توسط کميسيون فني شرکت و کارفرما نيز مشخص مي گردد . در اين فاز روابط پيش نيازي و زمان هريک از فعاليتها با مشورت با مدير پروژه مشخص مي گردد و برنامه زمانبندي پروژه تهيه مي گردد . در اين فاز همچنين اوزان (زماني ، هزينه اي) فعاليتها و S-curve زماني و هزينه اي به صورت برنامه اي تهيه ميگردد .

3- فاز کنترل پروژه :

در پايان بازه هاي زماني از قبل تعيين شده (معمولا پايان هر ماه) ميزان پيشرفت فعاليتهاي پروژه از مدير پروژه اخذ مي شود و برنامه زمانبندي و S-curve ها به روز مي شود و وضعيت پروژه در آن مقطع زماني با برنامه ريزي اوليه مقايسه مي گردد که در صورت وجود عقب ماندگي با ابزارهايي همچون نمودار علت و معلول ، دلايل تاخير پروژه ريشه يابي شده و برنامه جبراني براي ماه آينده تعيين ميگردد . در مورد گزارشهاي پيشرفت همانطور که ذکر شد معمولاً به صورت ماهيانه ارسال مي گردد که شامل برنامه زمانبندي (گانت) ، جدول پيشرفت پروژه ، S-curve هزينه اي و فيزيکي (زماني) و دلايل تاخير پروژه مي باشد . در صورتيکه کارفرما در مورد فرمت و زمانهاي ارسال گزارش پيشرفت ، پيشنهاد خاصي داشته باشد ، موارد طي جلسه حضوري بررسي و نهايي خواهد شد.

 

خدمات

 

شرکت فضاکاران صنعت با توجه به تقاضای بازار صنعت ساختمان قادر است تا خدمات خود را در زمینه های زیر برای مشتریان محترم ارائه نماید :

1-مشاوره و مهندسی

 • مدیریت پروژه و پیمان مدیریت برای عملیات پروژه های ساختمانی
 • انجام خدمات مشاوره و طراحی معماری خصوصاً در حوزه سازه فضا کار
 • انجام خدمات مدل سازی و تهیه مستندات محاسبات و طراحی اصولی ( Basic Engineering ) و نقشه های تفصیلی ( Detail Engineering ) در مورد سازه های فلزی و بتنی .

 

2- پیمانکاری پروژه های ساختمانی

 • انجام فعالیت بعنوان پیمانکار کلی ( EPC Contractor ) در پروژه های ساختمانی به همراه تاسیسات جانبی و مرتبط از مرحله فونداسیون تا تکمیل و تحویل سازه .

3-خدمات مهندسی در زمینه سازه فضاکار

 • مدل سازی و طراحی سازه های فضایی و اسکلت فلزی و انواع پوششهای سبک ساختمانی
 • تولید و تامین قطعات و مصالح مورد نیاز برای ساخت سازه فضا کار با بهترین کیفیت و قیمت
 • انجام عملیات نصب سازه فضاکار با اشکال مختلف به همراه نصب انواع پوشش مربوطه
 • مشاوره و طراحی در زمینه انواع پوشش های سازه با کاربریهای مختلف و از تمام اجناس شامل ساندویچ پانل ، پارچه ، Zip ، پلی کربنات ، ورقکاری فلزی ، آندولین و شیشه و …

 

فهرست مشتریان

اين شرکت با برخورداري از کادر متخصص و با تجربه و تجهيزات فني مناسب بالغ بر 100 پروژه براي دانشگاه ها و مراکز آموزش عالي ، فرودگاه ها ، فروشگاه هاي زنجيره اي ، نمايشگاه ها ، سالن هاي صنعتي ، سالن هاي ورزشي ، شرکت نفت و برخي سازمان ها و نهادهاي دولتي و خصوصي وبا مساحتي بالغ بر 120000 متر مربع اجرا کرده است. فضاکاران صنعت امروز با برخورداري از دانش فني روز ، کادر متخصص و با تجربه و خطوط توليد مجهز آماده طراحي ، توليد و اجراي سازه هاي فضاکار در ايران و کشورهاي منطقه با استانداردهاي جهاني مي باشد.

 

 

fazakaran-picture6-bartarsazcom
fazakaran-picture7-bartarsazcom
fazakaran-picture8-bartarsazcom

 

 

 

بررسی تجارت


قابل توجه اگهی دهندگان در سایت

با توجه به تغییر مدیریت سایت برتر ساز، تمامی دیتای تبلیغاتی مجددا وارد سایت شده است و همین موضوع باعث قطع ارتباط پنل شما عزیزان با سرور شده است ، لطفا جهت دریافت پنل خود یک پیام در قسمت فرم تماس با اعلام نام تجری و تلفن تماس ارسال فرمایید.

همکاران ما بزودی جهت تکمیل فرم ارتباط با پنل، با شما تماس خواهند گرفت

نمایش ترافیک بازدید

مهمانان

تاریخ امروز

3خانه
درباره ما
ارتباط با ما
39برترین سازندگان و تولید کنندگان
زیرساخت شبکه کامپیوتری
13برترین سازندگان ساختمانی
معماران برتر
25مراحل ساخت
25اجرا ساختمان
گودبرداری
2خرید ملک زیر نظر اداره سند ترکیه
پروژه مسکونی 360
پروژه اداری - تجاری 360
پروفایل من