عضویت در برترساز

شرکت دیما پوشش سازه

شرکت دیما پوشش سازه
شرکت دیما پوشش سازه 3.57143 5 0

میانگین 7 رتبه بندی

امتیاز شما

اولین کسی باشید که نقد می نویسید

مالک: شرکت دیما پوشش سازه (+)

کیلومتر 24 جاده مخصوص کرج - گرمدره - بلوار امیر کبیر - خیابان ورزشگاه - شماره 613, تهران, Iraq

02136101821
02136101821
02136101821
info@dimapushesh.co

خلاقیت و تیم حرفه ای در اجرای پوشش ساختمانی

نوع:
تولید کننده
دسته بندی ها:
کلمات کلیدی:
اطلاعات عمومی

 

درباره ما

شرکت دیما پوشش سازه از سال 1386 فعالیت خود را در زمینه نماهای نوین ساختمانی آغاز نموده‌است. دیما پوشش سعی دارد تا همگام با پیشرفت صنعت ساختمان در جهان با معرفی وعرضه نوآوری های جدید در جهت بهبود این صنعت در ایران گام بردارد. در چنین امر خطیری تجربه و آشنایی کامل با این صنعت گام اول می باشد، که شرکت دیما پوشش با مشارکت در پروژه‌های مختلف تجربه ارزشمندی اندوخته است و اکنون مفتخر است که با راه اندازی اولین کارخانه تولید نمای بتنی مسلح به الیاف شیشه در ایران،در سال 1392 در عرصه 27000 مترمربع، با 9000 مترمربع زیر بنا و بیش از 90 نفر پرسنل متخصص، بار دیگر توانسته سهم خود را در به روز کردن فناوری تولید نمای ساختمانی در ایران ایفا کند.

اهداف کلی دیما پوشش

*   معرفی و توسعه ی آخرین فناوری ها در عرصه ی پوشش نماهای داخلی و خارجی ساختمان

*    تحقیق و تجربه در زمینه بومی کردن تکنیک های جدید در اجرای نماهای نوین ساختمان

*    تطبیق روش های موجود جهانی با شرایط اقلیمی و جغرافیایی کشور

*   کمک به آموزش نیروی متخصص جوان کشور در زمینه تغییر شیوه های سنتی و بالابردن کیفیت و بازدهی نیروهای متخصص

 زمینه‌های فعالیت

*    تولید و اجرای نمای پیش ساخته بتن مسلح به الیاف شیشه GRC

*    واردات و اجرای نمای اچ پی ال HPL

*    واردات و اجرای انواع نماهای آلومینیمی

*    واردات و اجرای نمای سفالی Terracotta

 تجربه شرکت دیما پوشش در مدت فعالیت

*    اجرای بیش از 65 هزار مترمربع اچ پی ال

*    اجرای بیش از 12 هزار مترمربع آلومینیم کامپوزیت

*    اجرای 5 هزار مترمربع سفال نما

*    اجرای حدود 5 هزار مترمربع نمای کرتین وال

*    اجرای حدود 6 هزار مترمربع نمای کوتاه

 

 

dimapushesh-project1-bartarsazcom
dimapushesh-project2-bartarsazcom
dimapushesh-project3-bartarsaz-com
dimapushesh-project4-bartarsaz-com
dimapushesh-project5-bartarsaz-com
dimapushesh-project6-bartarsaz-com
dimapushesh-project7-bartarsaz-com
dimapushesh-project8-bartarsaz-com
dimapushesh-project9-bartarsaz-com

 

دیما پریکاست

تولیدات

 

1- صفحات پوشش نما: نمای پوسته ای GRC به ضخامت 14 میلی متر است. این پوسته ها از امکان اجرا حتی در ارتفاعات بسیار بلند برخوردار می باشند.

2- قطعات مشبک: یا نورگیر GRC در عین تزیین نمای ساختمان، عبور نور خورشید را نیز کنترل می نماید. می توان گفت جی آر سی نسل جدید تابش بندی های سنتی ایرانی با تنوع و دوام بالاتر به حساب می آید

-3دیوارهای جانبی پیش ساخته: این قطعات یکپارچه شامل پوسته، لایه عایق حرارتی و پوشش فوم بتن می باشند که می توان محل پنجره یا هر قطعه دیگر را از قبل در آنها پیش بینی کرد. این قطعات به خوبی وظیفه دیوار جانبی را با تمام مشخصات فنی لازم ایفا می نماید. استفاده از این روش در انبوه سازی ها بسیار ایده آل می باشد

4- قطعات دکوراتیو: افزودن این نوع قطعات نمای ساختمان ها را موزون و زیبا می کند. جی آر سی به نمای ساختمان محدود نمی گردد و می توان در ساخت برکت، نرده، ستون، مبلمان شهری، سنگ مصنوعی، قرنیز و... استفاده کرد. دوام بالا و عمر طولانی این محصول علت استقبال جهانی از آن در همه این زمینه ها می باشد.

 

محصولات

قطعات دی پنل

قطعات دی پنل از جنس  GRC(بتن مسلح به الیاف شیشه)، تولید می گردد. استحکام و ظرافت، اصلی ترین مشخصه این محصول می باشد.

رنگ اصلی قطعات سفید بوده که می توان آنها را با رنگ دلخواه (اکرلیک) رنگ آمیزی نمود.

گروه محصولات دی پنل:

            - قطعات مشبک

            - قطعات دکوراتیو

            - قرنیز

 

dimapushesh-product1-bartarsaz-com
dimapushesh-product2-bartarsaz-com
dimapushesh-product4-bartarsaz-com
dimapushesh-product5-bartarsaz-com
dimapushesh-product6-bartarsaz-com
dimapushesh-product3-bartarsaz-com
dimapushesh-product8-bartarsaz-com
dimapushesh-product9-bartarsaz-com
dimapushesh-product10-bartarsaz-com
dimapushesh-product11-bartarsaz-com
dimapushesh-product12-bartarsaz-com
dimapushesh-product13-bartarsaz-com
dimapushesh-product14-bartarsaz-com
dimapushesh-product15-bartarsaz-com
dimapushesh-product16-bartarsaz-com
dimapushesh-product7-bartarsaz-com
dimapushesh-product17-bartarsaz-com
dimapushesh-product19-bartarsaz-com
dimapushesh-product18-bartarsaz-com
dimapushesh-product20-bartarsaz-com
dimapushesh-product21-bartarsaz-com
dimapushesh-product22-bartarsaz-com
dimapushesh-product23-bartarsaz-com
dimapushesh-product24-bartarsaz-com
dimapushesh-product25-bartarsaz-com
dimapushesh-product26-bartarsaz-com
dimapushesh-product27-bartarsaz-com
dimapushesh-product28-bartarsaz-com
dimapushesh-product29-bartarsaz-com
dimapushesh-product30-bartarsaz-com
dimapushesh-product31-bartarsaz-com
dimapushesh-product32-bartarsaz-com
dimapushesh-product33-bartarsaz-com
dimapushesh-product34-bartarsaz-com
dimapushesh-product35-bartarsaz-com

 

 

معرفی GRC

 (Glass Fiber Reinforced Concrete) GRC بتن مسلح به الیاف شیشه، در حقیقت نوعی کامپوزیت است که با به کارگیری الیاف تقویت­ کننده داخل مخلوط بتن، مقاومت کششی و فشاری آن، فوق‌العاده افزایش می­یابد. این ترکیب کامپوزیتی، یکپارچگی و پیوستگی بالایی دارد و امکان استفاده از بتن به عنوان ماده ای شکل­ پذیر جهت تولید سطوح مقاوم پر انحنا را فراهم می‌آورد. بتن الیافی از قابلیت جذب انرژی بالایی نیز برخوردار است و تحت اثر بارهای ضربه­ای به راحتی از هم پاشیده نمی ­شود. شاهد تاریخی این فناوری، کاربرد کاهگل در بنای ساختمان است. در واقع بتن الیافی نوع پیشرفتة این تکنولوژی می‌باشد که الیاف طبیعی و مصنوعی جدید، جانشین کاه و سیمان جانشین گل به کار رفته در ترکیب کاهگل شده‌اند.

جی‌آرسی یا قطعات پیش ساخته بتنی مسلح به الیاف شیشه، از جدیدترین روش‌های پوشش نما در جهان به شمار می‌رود. این قطعات در طرح‌ها و رنگ‌های متنوع تولید و سپس بر روی نما نصب می‌گردند. طراحی و مواد به کار رفته در این قطعات به نحوی است که پوشش مناسبی برای استفاده در نمای ساختمان محسوب می‌شود. این پوشش در مقابل عوامل جوی مانند باد، باران، نور آفتاب و تنش‌های ناشی از زلزله مقاوم بوده و تقریباً هر ایده معماری را می‌توان با آن اجرا کرد. استفاده از این مصالح در نما، در ایران سابقه 45 ساله دارد. پیشرفت تکنیک‌های تولید و مواد مصرفی جدید، نسل‌های نوین‌تری از این نوع نما را در دسترس قرار می‌دهد.

در دهه ۱۹۵۰ برای اولین بار در کشور شوروی و سپس امریکا تحقیقاتی در خصوص استفاده از الیاف فولادی در بتن صورت گرفت که نتیجه تحقیقات نشان دهنده کاهش تمرکز تنش در محل ترکه‌ای بوجود آمده بود. بتن الیافی که به نام‌های مختلفی در جهان نامیده و تولید می‌شود از آرماتورهای مختلفی چون الیاف شیشه‌ای، الیاف آرامیدی و الیاف کربنی تشکیل میگردد. بتن الیافی یکی از پر مصرف‌ترین مواد در مناطق سردسیر نظیر شمال آمریکا، کانادا و بعضی کشورهای اروپایی است. کاربرد بتن الیافی بسیار رایج گشته و در چندین پل در ژاپن و در کشورهای اروپایی از آن استفاده می‌شود. بخصوص در ژاپن  به علت مقاومت بتن الیافی در برابر خوردگی در پل و دیوارهای نما بکار برده می‌شود.

 

نکاتی درباره مشخصات GRC  

 1. مقایسه نمایGRC  با سایر نماها از نظر هزینه متضمن بررسی مقایسه در زمینه‌های متعدد مانند ماندگاری، استحکام و .... خواهد بود. البته در نهایت GRC  به لحاظ تولید صنعتی امکان رقابت با سایر محصولات در کلاس خود را دارد.
 2. مقاومت خمشی پوستهGRC  22-20 مگاپاسکال می‌باشد. عیار سیمان آن 1000 کیلوگرم است و به واسطه دانه‌بندی بسیار ریز، مخلوط آن بسیار فشرده است. مواد پلیمر اکرلیک آن سبب کاهش مقدار آب در مخلوط و همچنین کاهش جذب آب پس از تولید می‌گردد.
 3.  GRCبه طور معمول از چگالی بالایی برخوردار است (kg/m3 2000) ولی در نهایت به واسطه پوسته نازک نما (14-15mm) وزن هر متر مربع به طور متوسط 45kg/m2 50- است، که در مقایسه با نماهای سنتی بسیار سبک تر و سایر نماهای خشک قابل قبول می‌باشد.
 4. پوسته GRC  به واسطه ساختار خاص الیاف شیشه خود عایق خوبی برای انتقال حرارت و صدا محسوب می‌گردد ولی با استفاده از سیستم نصب خشک که حاوی لایه عایق مثل پشم سنگ یا فوم پلی اورتان تبدیل به نمای کاملا عایق می‌گردد.
 5.  GRC به دلیل برخورداری از درجه شکل پذیری بالا می‌تواند تقریبا تمامی تصورات معماری را به ظهور برساند. خصوصیت طبیعی بودن مواد اولیه (سیمان و ماسه سیلیس) با دید کلی محیطی سازگارتر می‌باشد.
 6. تولید صنعتی و انبوه تحت کنترل کارخانه‌ای، امکان دسترسی به تیراژ بالا در تولید را فراهم می‌نماید.

پیش‌بینی تمام جزئیات اجرا از قبل و در زمان طراحی نما سرعت و سهولت نصب را به دنبال دارد.

 1. با استفاده از لوازم و ماشین آلات کمکی مانند کلایمر و بالابر می‌توان سرعت نصب را نسبت به سایر نماها مانند سنگ کاری که نیاز به عملیات کارگاهی فراوان دارد، بالا برد.
 2. محصولGRC  به لحاظ گروه بندی بر اساس استاندارد  ENمحصول کلاس (نسوز) محسوب می‌گردد. به واسطه استفاده از روش نصب خشک و اتصالات گیردار(پیچ و مهره) به سازه اصلی به هنگام تنش سازه یا زلزله از سازه جدا نمی‌شود. وجود فیبر شیشه در مواد، ضمن بالا بردن مقاومت قطعات در مقابل فشارها، مانع جدا شدن قطعات شکسته از یکدیگر می‌گردد. (مانند نقشه لامینت شده)
 3. نمای GRC ، نمای پیش طراحی و ساخته شده است، بنابراین پرت مصالح در پروژه مفهومی پیدا نمی‌کند. هر قطعه به طور خاص برای محل خود طراحی و ساخته می‌شود و باید دقیقا در محل خود نصب گردد.
 4. محصولی بومی به حساب می‌آید، همیشه در دسترس است و می‌توان تغییرات احتمالی در طرح و تولید را در محصول نهایی اعمال نمود.
 5. قطعات چه قبل از نصب و چه بعد از نصب به سهولت مرمت پذیر بوده و درست به شکل روز اول درمی‌آیند. در بعضی از شرایط که قطعات دچار صدمه مهم علی الخصوص از لحاظ باربری می‌شوند، می‌توان قطعه جدید را جایگزین نمود.
 6. GRC  دوست محیط زیست است زیرا:
 • سیمان پس از تولید، محصول سبز محسوب می‌گردد.
 • ماسه سیلیس فراوان و عادی ترین ماده تشکیل دهنده کره خاکی است.
 • مواد شیمیایی به کار رفته همگی پایه اکرلیک داشته یعنی پس از اختلاط و ترکیب دیگر در آب و بسیاری از مواد از جمله بعضی اسیدها قابل حل نمی‌باشد.
 • در پروسه تولید پس‌آبی به محیط اطراف تحمیل نمی‌گردد و گاز سمی تولید نمی‌شود.
 • تماس با قطعه هیچ‌گونه عارضه پزشکی برای انسان به وجود نمی‌آورد.

 

تزیین دیوار با دی دکور

همه انسانها در اعماق درون خود خواستار آرامشند. این امر، برای هر فرد، اگر نه در هیچ جای دیگر، حداقل در خانه باید محقق شود. در خانه است که می‌توان انرژی‌های از دست‌رفته طی روز را جایگزین کرد. دور هم جمع شدن اعضای خانواده، گپ زدن و چیزهای ساده این‌چنینی به ما انسانها کمک می‌کنند تا خستگی‌های روزانه را در جایی بیرون از خانه جا گذاشته و برای فردا آماده شویم. فضای داخلی خانه می‌تواند منبع تمام‌نشدنی نشاط و آرامش باشد به شرطی که بعضی از جزئیات ظریف که بسیار موثر هم هستند رعایت کنیم. گاهی توجه به نکته‌های کوچک، نتایج بزرگی به دنبال دارد . مبحث طراحی و دکوراسیون داخلی، اهمیتی خاص یافته و در بسیاری از دانشگاهها و مراکز علمی حتی به عنوان رشته ای مجزا تدریس می شود. الگوهای و ایده های مختلفی اعم از مدرن و کلاسیک، توسط طراحان این رشته به کار گرفته می شود و از محدودیت های معماری در زمینه اجرا، معمولا خبری نیست و می توان به ایده های بلند پروازانه ایشان تجسم بخشید، چه بسا به گونه ای میان گستره ای، موضوع فعالیت رشته های مختلف هنری از مجسمه سازی گرفته تا نقوش برجسته قرار میگیرد. پیشرفت تکنولوژی به سبب تسهیل در یکسری از مسائل تاسیساتی و اجرایی از یک طرف و تنوع و کارآیی بالا در محصولات عرضه شده، زمینه مساعد و کارآمدی را در سطح جامعه به وجود آورده است؛ بهانه ای که پرداختن به مقوله طراحی داخلی را جزء لاینفک فضاهای معماری بر می شمارد. معماری داخلی و توجه به جزئیات و تزئینات بعد از چندین دهه سکوت و فراموشی، رویکردی دوباره پیدا کرده و جالب تر اینکه سعی می کند نمود هایی از معماری گذشته را در تلفیقی با الگوهای مدرن بیان کند؛ مساله ای که سال ها است در معماری مورد بحث و جدل قرار گرفته وتاکنون نتیجه ای حاصل نشده است.

 

ایده تزیین دیوار با قطعات دی دکور 

وقتی به دیوارهای خالی نگاه می کنید در این فکر هستید که چطور آن ها را از این سادگی در بیاورید؟ تا نمای داخلی خانه تان جلوه ای خاص پیدا نماید. با استفاده از قطعات دی دکور می توانید به بهترین نتیجه برسید و دیوارهایتان را با کمی حوصله به بهترین نحو تزیین کنید. اگر نمی توانید تزیینات مناسب برای خانه ی خودتان را پیدا کنید، پیشنهادهایی که در این سایت آمده اند ساده و جذاب و مناسب شما هستند. اگر شکل های گل دار را بیشتر می پسندید می توانید از قطعات Daliya یا Petal در کنار هم استفاده نمایید. همان طور که می بینید، این قطعات زیبایی خاصی را به دیوار بخشیده اند.

اگر شکل های هندسی دوست دارید می توانید از قطعات Polygon،Cube،Pyramid برای جلوه بخشیدن به دیوار منزلتان استفاده نمایید.

و اگر به دنبال تصویر کشیدن اثری به صورت پازلی هستید می توانید از قطعات Puzzle استفاده نمایید که خود به تنهایی و در رنگ بتونی جلوه ای زیبا به دیوار می دهد. اما می توانید با رنگ آمیزی و یا کشیدن طرحی خاص بر روی قطعات آن نیز ایده جدیدی را بوجود بیاورید.

طرح های روی وب سایت گوشه ای از طرح های ترسیم شده توسط شرکت دیما پوشش سازه می باشد.

برای سفارش طرح های خود می توانید با شماره 3- 21 18 10 36 -026 در ساعات اداری شرکت 8:30 الی 17 تماس حاصل فرمایید.

 

تکنولوژی نما

COTTA فناوری جدید در نما

در این روش جدید، نمای بنا با پروفیل خاص آلومینیوم رنگ شده که بر روی سازه فلزی- آلومینیومی نصب گردیده، پوشیده می شود.

ویژگی های COTTA:

-          مهمترین ویژگی آن زیبایی، سبکی و طول عمر آن می باشد.

-          وزن آن در مقایسه با نمای سرامیکی بسیار سبکتر می باشد.

-          پوشش رویه COTTA رنگ Qualicoat می باشد. این رنگ در مقابل عوامل جوی مانند نور خورشید، باد و باران مقاوم است.

-          باتوجه به وزن سبک این نما، نیازی به زیر سازی سنگین وجود ندارد. از این رو بار کمتری به ساختمان وارد شده و در هزینه ها هم صرفه جویی می گردد.

-          منظره این نما بسیار شبیه نمای سرامیکی یا سفالی است با این تفاوت که میتوان تقسیم بندی طولی بلوکی را بر مبنای مشخصات معماری ساختمان تغییر داد.
 

1.  واردات اچ پی ال HPL

2. واردات انواع نماهای آلومینیمی

3. واردات نمای سفالی Terracotta

4. واردات نمای کرتین وال


HPLچیست؟

HPL مخفف (High Pressure Laminate) است، نام صفحاتی می باشد که از ترکیب لایه های سلولزی و رزینهای فنولیک به وجود می آید. این ترکیب پس از قرار گرفتن در دمای بالای 180C  و فشار 80bar تبدیل به صفحاتی محکم با مشخصات فنی ویژه می گردد. سطوح نهایی این صفحات توسط لایه های رنگین و پوشش ضد خش پوشانده می شود.

صفحات HPL کاربرد وسیعی در زمینه های گوناگون دارد. برای پوشش های داخلی و خارجی شاختمان ها استفاده از ورق هائی با ضخامت 10-6 میلیمتر معمول است.

Curtain wall

کرتین وال نوعی دیگر از نمای شیشه ای بوده که به جای استفاده از فریم آهنی از پروفيل های آلومينيوم استفاده و نما به صورت مشبک بوده و تلفیقی از آلومینیوم و شیشه می باشد. کرتین وال خود یک سازه محسوب می شود. این نوع مهندسی نما، نیاز به زیرسازی آهنی Self-Supportندارد و تنوع رنگی نامحدودی داشته که استفاده از طرح های چوبی نیز برای آن امکان پذیر می باشد. این سیستم، در برابر تنشهای قائم و جانبی از قبیل باد، زلزله و تکانهای شدید کاملاً پایدار است. زیبایی فوقالعاده و منحصر به فرد این سازه در نما امتیاز نهایی آن است. شیشه های استفاده شده در این سیستم 18 الی 40 میلیمتر ضخامت دارد و ایزولاسیون حرارتی و صوتی ساختمان را به صورت کامل انجام می دهند. طراحی زیبا و استاتیکی این سیستم به همراه عدم استفاده از پیچ و پرچ در مونتاژ و طراحی باز شوی مخفی در این سیستم علاوه بر زیبایی و دید بسیار عالی باعث بالارفتن ضريب مقاومت و آبندی و هوابندی شده است.

کرتین وال را می توان در دو نوع رده اصلی Facecapو FullFramelessطبقه بندی نمود.

استفاده از درپوش های ویژه در Facecape و عدم وجود این درپوش ها در FullFramelessاز بارز ترین وجوه تمایز این دو سیستم می باشد. در طراحی پروفیل های این سیستم مباحث مربوط به زلزله، باد و محاسبات استاتیکی رعایت شده و مصالح مورد نیاز هر پروژه بنا به اقتضای هر پروژه جداگانه محاسبه و خصوصیات پروفیل کرتین وال مربوطه مشخص می گردد. در زیر نمونه ای از جداول محاسباتی ارائه شده است.

 

خصوصيات

    امکان استفاده از شیشه 2 یا 3 جداره
    امکان ایجاد سطح عایق دما با استفاده از پروفیلهای  Thermal Break
    امکان استفاده از در پوش های متفاوت
    امکان اجرا به صورت تمام آلومینیوم
    عدم محدودیت رنگ
    امکان استفاده از مقاطع و ابعاد متفاوت با توجه به نیاز پروژه

روش اجرا

    ارائه مدولاسیون بر اساس طرح اولیه و محاسبه ضریبهای موثر در پایداری سازه و همچنین توجه به میزان پرت مصالح
    ساخت و مونتاژ مدول های کرتین وال
    آغاز عملیات اجرایی: پیاده سازی و اجرای کمر بندهای اصلی
    اجرای براکت نگهدارنده
    تثبیت و رگلاژ کرتین وال ها بوسیله پیچ و مهره
    نصب شیشه

 

آلومینیوم کامپوزیت

واژه کامپوزیت به معنای ترکیب چند متریال است که معمولا به صورت لایه های مختلف به هم چسبیده هستند ولی آلومینیوم کامپوزیت چنان پرکاربرد بوده است که گاهی تنها از واژه کامپوزیت برای توصیف آن استفاده میشود. ورق آلومینیوم کامپوزیت در حقیقت ترکیب لایه ای متریالهایی نظیر پلاستیک فشرده و یک لایه نازک چند میلیمتری از فلز آلومینیوم است .رنگ ورقهای آلومینیوم کامپوزیت عموما به صورت آنادایز اجرا میشود و دارای طیف وسیعی از رنگها برای براورده کردن نیاز مشتری است.

 

لیست قیمت

 

dimapushesh-price1-bartarsazcom
dimapushesh-price2-bartarsazcom
dimapushesh-price3-bartarsazcom
dimapushesh-price4-bartarsazcom

 

کاتالوگ

 

 

 

 

 

بررسی تجارت


هیچ بررسی در حال حاضر وجود ندارد

نمایش ترافیک بازدید

مهمانان

تاریخ امروز

قابل توجه سازندگان و تولید کنندگان ایرانی

یک ماه حضور رایگان درسایت برای مشتریان جدید تا بررسی مدارک سازندگان و تولید کنندگان

تولید کنندگان که قدمت بالای پنج سال دارند از لینک زیر پرداخت را انجام دهند

لینک پرداخت سازندگان دارای پروفایل

لینک پرداخت زیر جهت پرداخت سازندگان و تولید کنندگان جدید ( ساخت صفحه اختصاصی رایگان میباشد)

لینک پرداخت سازندگان جدید بدون پروفایل

لطفا جهت تماس تلفنی و مشاوره رایگان و بررسی صحت تولید کننده یا سارنده ایرانی  در سایت ثبت نام کنید

و یا به شماره زیر مسیج بزنید تا پشتیبانی وبسایت با شما تماس بگیرند :

09140123123

3خانه
درباره ما
ارتباط با ما
39برترین سازندگان و تولید کنندگان
زیرساخت شبکه کامپیوتری
13برترین سازندگان ساختمانی
معماران برتر
25مراحل ساخت
25اجرا ساختمان
گودبرداری
پروفایل من