عضویت در برترساز

داما آریا

داما آریا
داما آریا 2.7 5 3

میانگین 5 رتبه بندی

امتیاز شما

3 نظرات

مالک: داما آریا (+)

تهران - خیابان گاندی - کوچه سوم - پلاک 8 - طبقه اول, تهران 1517613711, خیابان گاندی , Iran

02188676187
info@damaarya.com

انجام کلیه امور تاسیسات و سیستم های تهویه مطبوع

نوع:
توزیع کننده
دسته بندی ها:
کلمات کلیدی:
اطلاعات عمومی

 

درباره ما

 

بدین وسیله شرکت داما آریا، عرضه کننده سیستمهای تهویه مطبوع به حضورتان معرفی می گردد. این مجموعه نمایندگی انحصاری سیستم های تهویه مطبوع SAKURAژاپن،TECOتایوان، TEDOM CHP چک و دیگهای چگالشی GASSERO ترکیه در ایران را به عهده دارد. این مجموعه در سال 82 تاسیس گردید ودر حال حاضر با انجام صدها پروژه مفتخر استکه با ارائه خدمات متنوع در زمینه  فروش، مشاوره، طراحی و نصب سیستمهای تهویه مطبوع تک فصلی(سرمایشی) و دوفصلی (سرمایشی- گرمایشی) پروژه های صنعتی،مسکونی، ویلایی و مجتمع های تجاری، اداری و غیره در خدمت مشتریان محترم باشد. از افتخارات این مجموعه  انطباق کلیه محصولات با استانداردهای موجود جهانی بوده و ارائه خدمات گسترده پس از فروش، در سرلوحه وظایف این شرکت قرار دارد.

 

 محصولات

 

سیستم های تهویه مطبوع ساکورا : شامل محصولات متنوعی از قبیل انواع  چیلر ، فن کوئل ، برج خنک کننده ، یونیت اسپیلت ، یونیت پکیج  و ...

 

damaarya-product4-bartarsazcom
damaarya-product5-bartarsazcom
damaarya-product1-bartarsazcom
damaarya-product2-bartarsazcom
damaarya-product3-bartarsazcom
damaarya-product6-bartarsazcom
damaarya-product7-bartarsazcom
damaarya-product8-bartarsazcom
damaarya-product10-bartarsazcom
damaarya-product11-bartarsazcom
damaarya-product9-bartarsazcom
damaarya-product12-bartarsazcom
damaarya-product14-bartarsazcom
damaarya-product17-bartarsazcom
damaarya-product16-bartarsazcom
damaarya-product15-bartarsazcom
damaarya-product13-bartarsazcom
damaarya-product18-bartarsazcom
damaarya-product19-bartarsazcom
damaarya-product20-bartarsazcom
damaarya-product21-bartarsazcom
damaarya-product22-bartarsazcom
damaarya-product23-bartarsazcom
damaarya-product24-bartarsazcom
damaarya-product25-bartarsazcom
damaarya-product26-bartarsazcom
damaarya-product27-bartarsazcom
damaarya-product28-bartarsazcom
damaarya-product29-bartarsazcom
damaarya-product30-bartarsazcom
damaarya-product31-bartarsazcom
damaarya-product32-bartarsazcom
damaarya-product33-bartarsazcom
damaarya-product34-bartarsazcom
damaarya-product35-bartarsazcom
damaarya-product36-bartarsazcom
damaarya-product37-bartarsazcom
damaarya-product38-bartarsazcom
damaarya-product39-bartarsazcom
damaarya-product40-bartarsazcom
damaarya-product41-bartarsazcom
damaarya-product42-bartarsazcom
damaarya-product43-bartarsazcom
damaarya-product44-bartarsazcom
damaarya-product45-bartarsazcom
damaarya-product46-bartarsazcom
damaarya-product47-bartarsazcom
damaarya-product48-bartarsazcom
damaarya-product49-bartarsazcom
damaarya-product50-bartarsazcom
damaarya-product51-bartarsazcom
damaarya-product52-bartarsazcom
damaarya-product53-bartarsazcom
damaarya-product54-bartarsazcom
damaarya-product55-bartarsazcom
damaarya-product56-bartarsazcom

 

سیستم های تهویه مطبوع تکو :  شامل محصولات متنوعی از قبیل انواع چیلر ، سیستم پکیج ، پرده هوا ، فن کوئل سقفی توکار و ...

 

damaarya-product57-bartarsazcom
damaarya-product58-bartarsazcom
damaarya-product59-bartarsazcom
damaarya-product60-bartarsazcom
damaarya-product61-bartarsazcom
damaarya-product62-bartarsazcom
damaarya-product63-bartarsazcom
damaarya-product64-bartarsazcom
damaarya-product65-bartarsazcom
damaarya-product66-bartarsazcom
damaarya-product67-bartarsazcom
damaarya-product68-bartarsazcom
damaarya-product69-bartarsazcom

 

دیگ های چگالشی گسرو :  شامل دیگ های چگالشی با مشعل پرمیکس و دیگ های چگالشی دیواری والکن

 

 

damaarya-product70-bartarsazcom
damaarya-product71-bartarsazcom

 

معرفی برخی از محصولات :

چیلر جذبی شعله مستقیم:

ابداع و بکارگیری چیلرهای ابزوربشن گازسوز برای اولین بار در ژاپن انجام شده است. در این نوع چیلرها حرارت حاصل از احتراق گاز و یا سوخت مایع باعث گرم شدن محلول لیتیم برومایدو در نتیجه تغلیظ محلول می گردد. در این سیستم دیگر نیازی به دیگ بخار و یا دیگ آب گرم و یا آب داغ نمی باشد. حذف دستگاههای مذکور کاهش زیادی در سرمایه گذاری اولیه و همچنین کاهش هزینه تعمیر ونگهداری را در پی خواهد داشت. چیلرهای گازسوز در تابستانها به عنوان منبع سرمایش و در زمستانها به عنوان دیگ آبگرم مورد استفاده قرار می گیرند. البته این کار با توجه به قیمت بالای دستگاه تو صیه نمی شود. چیلرهای گازسوز با مصرف برق ناچیز جایگزین بسیار مناسبی برای چیلرهای تراکمی با مصرف برق بسیار بالا هستند. مشعل این نوع چیلرها از آلایندگی بسیار پایینی برخوردار هستند.

 

فن کوئل دکوراتیو سقفی - زمینی ساکورا:

فن برنده و بزرگ مخروطی شکل دستگاه فن کویل، هوا را با راندمان بالا و در حالیکه صدای کمی تولید می کند، به آرامی می چرخاند. سپس جریان هوا از خروجی های بالایی پراکنده می شود که در اثر آن، کل فضای اتاق یا خانه، از زمین تا سقف به طور یکنواختی گرم یا خنک می شود. دستگاه دارای فیلتر قابل شستشو بوده که ذرات گرد و غبار را از فضای مورد تهویه گرفته و خارج می کند.

    ریموت کنترل دستی
    قابلیت مانیتور کردن دما
    گردش هوای قوی در 4 دور مختلف
    قابل ارائه در سایزهای 300، 400، 600 و 800 cfm قدرت هوادهی 

 

چیلر تراکمی:

 

چیلر های تراکمی دارای سه بخش اصلی کمپرسور (متراکم کننده)، کندانسور (تقطیر کننده) و اواپراتور (تبخیر کننده) هستند. در چیلر های تراکمی ماده مبرد در اثر عمل پمپ گونه کمپرسور متراکم می شود و پس از افزایش فشار و دما به سمت کندانسور جریان می یابد. گاز داغ ضمن تبادل حرارت با آب ارسالی از سوی برج خنک کن یا هوای خنک در کندانسور تقطیر شده و بصورت مایع داغ ، کندانسور را به سمت شیر انبساطی در ورودی اواپراتور ترک می کند. عبور مایع مبرد از شیر انبساطی توام با افت فشار است، از این رو مایع آمادگی لازم برای تبخیر را در داخل اواپراتور کسب می کند و پس از ورود به فضای اواپراتور با جذب حرارت از لوله های آب سیستم ( آب تغذیه کننده وسائل تبادل حرارت همچون فن کوئل ها) تبخیر شده و بصورت گاز از طریق لوله مکش به کمپرسور باز می گردد و چرخه سرمایش بار دیگر از سر گرفته می شود. رایج ترین روش طبقه بندی چیلر های تراکمی بر اساس کمپرسور و کندانسور صورت می گیرد.

    کمپرسور یا متراکم کننده در انواع مختلف نقش پمپاژ و تراکم ماده مبرد را در یک چرخه سرمایشی به عهده دارد. گوناگونی کمپرسور می تواند وجه تمایزی در انواع چیلر های تراکمی باشد. کمپرسور های رفت و برگشتی،دوار،گریز از مرکز،اسکرو و اسکرال انواع مختلف کمپرسور هستند که در سیستم های تراکمی سرمایشی کاربرد دارند. کندانسور گاز مبرد را بعد از تراکم تبدیل به مایع می کند. کندانسور ها برای مایع نمودن ماده مبرد باید به نحوی خنک شوند. عامل خنک کن می تواند جریان هوا یا آب باشد. کندانسور ها بر اساس نحوه خنک شدن و تقطیر گاز داغ در سه گروه کندانسور های آبی و هوایی و کندانسور های تبخیری طبقه بندی می شوند .  کندانسور هوایی با دارا بودن یک یا چند باد زن و عبور هوا از روی کویل حاوی گاز داغ موجب تقطیر مبرد می شود. کندانسور های هوایی برای مناطقی که رطوبت نسبی هوا بالاست کاربرد بیشتری دارد. در نسل قدیم کندانسور ها،یعنی از نوع آبی، خنک شدن کندانسور توسط برج خنک کننده صورت می گرفت که مشکلاتی را در پی داشت،که می توان به موارد زیر اشاره کرد.

    هزینه خرید، نصب و اجرا و راه اندازی برج خنک کننده.
    تعمیرات برج؛ که شامل سرویس دوره ای، تعویض رزین، اسید شوئی و... می باشد.
    مصرف آب(هر برج خنک کننده به ازای هر تن تبرید ظرفیت چیلر 3.5 الی 4 گالن در ساعت مصرف آب خواهد داشت یعنی به عنوان مثال برج خنک کننده یک چیلر به ظرفیت 100 تن تبرید حدود 350 الی 400 گالن آب در ساعت مصرف خواهد کرد).

اما در چیلر های کندانسور هوایی که نسل جدید تری نسبت به نوع آبی می باشند با دارا بودن یک یا چند باد زن و عبور هوا از روی کویل حاوی گاز داغ موجب تقطیر مبرد می شوند. نکته قابل توجه دیگر در رابطه با این چیلر ها محل قرار گیری آن هاست، دستگاه های چیلر هوایی هیچ فضای مفیدی از ساختمان را اشغال نخواهند کرد و روی پشت بام یا هر جای دیگری که هوا جریان داشته باشد نصب می شوند. اما دستگاه های چیلر آبی در موتور خانه قرار می گیرند که با این تفاوت در صورت استفاده از دستگاه چیلر هوایی فضای موتور خانه کوچک تر گشته و می توان از فضای بوجود امده استفاده بهینه تری انجام داد. (مخصوصاً بدلیل ارزشی که زمین در زمان حال پیدا کرده است). در حال حاضر  پیشرفته ترین و جدید ترین انواع چیلر کندانسور هوایی، چیلر ماجولار کندانسور هوایی شناخته شده است.  

 

دستگاه تهویه سقفی کاستی چهار طرفه :

مدل جدید با جریان هوای در گردش با قابلیت پرتاپ ْ360 محصولی نمونه با تکنولوژی برتر از محصولات ساکورا است. این دستگاه با جریان هوای دایره شکل، کاست سقفی چهارطرفه نام دارد که در بازار شناخته شده است . این دستگاه ها در مدلهای کوچک و بزرگ با سایز های مختلف و ظرفیتهای متفاوت برای استفاده در سیستمهای VRV و غیره متناسبند.
از اثرات مفید این دستگاه

    جریان هوای تقویت شده
    توزیع متناسب درجه حرارت
     سرعت پائین هوا
     درجه به علت افزایش جریان های هوای افقی است
    دیفرانسیل کاهش درجه حرارت در برابر فضای مربوطه
    بهبود مصرف انرژی با COP
    افزایش آسایش حرارتی

 

چیلر نوع اسکرو (Screw) ساکورا:

چیلر های تراکمی نوع اسکرو را بایستی نسل جدید چیلر های تراکمی به حساب آورد . تکنولوژی ساخت و نوع خاص کمپرسور های این دستگاه ها که از نوع مارپیچی می باشند، امکانات ویژه ای را نسبت به چیلر های تراکمی نوع معمول بوجود اورده است که مهمترین آنها این است که زیر بار رفتن چیلر به صورت تدریجی و با توجه به میزان برودت مورد نیاز می باشد. این مسئله در وهله اول باعث بهینه شدن میزان مصرف دستگاه و در وهله بعدی باعث پائین آمدن استهلاک آن خواهد گردید.

مزیت چیلر های تراکمی با استفاده از کمپرسور های با تکنیک Screw در مقایسه با چیلر جذبی و چیلر تراکمی با کمپرسور رفت و برگشتی را می توان در نکات زیر خلاصه کرد:

    هزینه سرمایه گذاری اولیه حدوداً 33% چیلر جذبی می باشد.
    راندمان بالاتر حدوداً 25% نسبت به راندمان چیلر های تراکمی با کمپرسور رفت و برگشتی و حدود 400% راندمان بالاتر نسبت به چیلر جذبی.
    جریان راه اندازی بسیار پائین تر (حدودا 50%) نسبت به چیلر های با کمپرسور رفت و برگشتی
    کاهش مصرف انرژی در هنگام کنترل ظرفیت و افزایش راندمان ماشین
    میزان حجم آب مصرفی در برج حدود نصف میزان آب مورد نیاز در چیلر های جذبی و حدود 20% کمتر از چیلر های تراکمی می باشد که نتیجتاً تبخیر کاهش یافته و حجم رسوب گذاری نیز به همین نسبت کاهش خواهد یافت.
    دوره های اسید شوئی کندانسور هر سه سال می باشد ولی در چیلر های جذبی هر سال تقریباً باید انجام شود که خود در فرسوده شدن سریع سیستم بسیار حائز اهمیت است.
    در تایستان نیاز به روشن شدن بویلر نیست که این امر خود در طولانی ساختن عمر بویلر و سایر تجهیزات بسیار حائز اهمیت است و به شدت هزینه های جاری را کاهش می دهد.
    عدم نیاز به تهیه آب DM جهت تولید بخار که بسیار پر هزینه می باشد.
    تعمیرات احتمالی آن بسیار آسان تر و سریع تر صورت می گیرد و تمامی قطعات آن حتی اواپراتور و کندانسور نیز قابل تهیه و تعویض می باشد.
    به هیچ وجه احتیاج به اپراتور ندارد و فقط در ابتدای فصل روشن و در انتهای فصل خاموش می شود. تمامی عملیات به صورت کاملا اتوماتیک صورت خواهد گرفت.
    این چیلر هوشمند در کنترل ظرفیت و حفاظت از خود حائز اهمیت می باشد.
    دارای حجم کوچک ولی پرتوان و کارا می باشد.
    قابل اتصال به سیستم BMS می باشد.
    چیلرهای تراکمی اسکرو ظرفیت اسمی و واقعی بسیار نزدیک دارند و بطور مثال در چیلر اسکرو به ظرفیت اسمی 100 تن حداقل 89 تن تبرید تولید می نماید.
    گارانتی کامل چیلر های شرکت شامل 3 سال برای کمپرسور، و یکسال سایر قطعات می باشد.
    عمر بسیار طولانی تر نسبت به کمپرسور های رفت و برگشتی (حدوداً 7 برابر) بیشتر یا حداقل معادل نسبت به چیلر جذبی با هزینه جاری کمتر و یا حداقل معادل با چیلر جذبی
    با توجه به عدم استفاده تمام واحد ها از سیستم تهویه در فصل تابستان بعلت مسافرت و ... این دستگاه با سیستم کنترل ظرفیت کاملا هوشمند و پیوسته از 12/5% تا 100 % بطور اتوماتیک با بار مورد نیاز هماهنگ شده و مصرف انرژی نیز به همان نسبت کم یا زیاد می شود.
    حجم بسیار کم صدا نسبت به چیلر های تراکمی رفت و برگشتی.

 

چیلر آبی مجهز به کندانسور هوایی به صورت یکپارچه:

    سطح صدا و لرزش بسیار پایین
     راندمان کارکرد بالا
    مصرف برق پایین و کنترل شده
    استفاده از تجهیزات مرغوب در ساخت دستگاه
    بی نیاز از مصرف آب به دلیل عدم استفاده از برج خنک کننده
    قابلیت افزایش ظرفیت تا ظرفیت دلخواه با استفاده از اتصال دستگاهها به یکدیگر

قابلیتهای دستگاه کنترل چیلر ماژولار

    نمایش وضعیت کارکرد دستگاه
    نمایش ارتباط ماژول ها و نمایش ماژولهای On line و Active
    نمایش خروجی ماژول ها
    نمایش ساعات کارکرد و پمپ و کمپرسور
    تنظیمات Operation mode
    تنظیم و نمایش پارامترهای کار دستگاه در حالت Heating ،Cooling و Auto
    تنظیم زمان قطع و وصل اتوماتیک- قطع دستی وصل اتوماتیک- قطع اتوماتیک وصل دستی، قطع و وصل دستی
    تنظیم ساعات کار دستگاه در ایام آخر هفته (روزهای نیمه وقت)
    تنظیم ساعات کار دستگاه در ایام آخر هفته(جمعه)
     تنظیم ساعات کار دستگاه در ایام تعطیل تقویم
     تنظیمات مخصوص سیستم Anti Freeze
    تنظیمات مخصوص سیستم Defrost
    تنظیمات مخصوص حفاظت در برابر دمای بالا و پایین
    تنظیمات مخصوص کمپرسور (زمان راه اندازی دوباره و تاخیرات لازم)
    تنظیمات مخصوص کنترل شیر بای پس

 

بررسی تجارت


نمایش ترافیک بازدید

مهمانان

تاریخ امروز

قابل توجه سازندگان و تولید کنندگان ایرانی

یک ماه حضور رایگان درسایت برای مشتریان جدید تا بررسی مدارک سازندگان و تولید کنندگان

تولید کنندگان که قدمت بالای پنج سال دارند از لینک زیر پرداخت را انجام دهند

لینک پرداخت سازندگان دارای پروفایل

لینک پرداخت زیر جهت پرداخت سازندگان و تولید کنندگان جدید ( ساخت صفحه اختصاصی رایگان میباشد)

لینک پرداخت سازندگان جدید بدون پروفایل

لطفا جهت تماس تلفنی و مشاوره رایگان و بررسی صحت تولید کننده یا سارنده ایرانی  در سایت ثبت نام کنید

و یا به شماره زیر مسیج بزنید تا پشتیبانی وبسایت با شما تماس بگیرند :

09140123123

3خانه
درباره ما
ارتباط با ما
39برترین سازندگان و تولید کنندگان
زیرساخت شبکه کامپیوتری
13برترین سازندگان ساختمانی
معماران برتر
25مراحل ساخت
25اجرا ساختمان
گودبرداری
پروفایل من