عضویت در برترساز

گروه صنعتی بوتان

گروه صنعتی بوتان
گروه صنعتی بوتان 3.45 5 4

میانگین 10 رتبه بندی

امتیاز شما

4 نظرات

مالک: گروه صنعتی بوتان (+)

تهران - خیابان سهروردی شمالی - هویزه شرقی - پلاک 34, تهران 1559943611, Iran

02183520000
02183520000
Marketing@butaneindustrial.com

محصول مرغوب و خدمات مطمئن

نوع:
تولید کننده
دسته بندی ها:
کلمات کلیدی:
اطلاعات عمومی

 

درباره ما


بوتان در حال حاضر همگام با نیاز مشتریان، مدل‌های متنوعی از آبگرمکن دیواری، پکیج شوفاژدیواری و رادیاتور آلومینیومی را تولید و عرضه می‌کند. بــاور مشتری‌گرایی، دیدگاه برنامه‌محور و استمرار بهره‌گیـــری از آخریــن فن‌آوری‌های دنیا، موجب شده تا با گذشت 60 سال از زمان تاسیس، رشد بوتان همچنان با شتابی فزاینده ادامه داشته باشد. به طوری که کماکان بهترین‌های دنیا را برای فراهم نمودن رفاه خانواده‌ها عرضه می‌کند و محصولاتش در حال حاضر مورد استفاده بیش از 10,000,000 خانواده ایرانی است.از آنجایی که برای فراهم نمودن آسایش خانواده‌ها علاوه بر عرضه محصول مرغوب، ارائه خدمات مطمئن و مستمر به مشتریان نیز ضرورت دارد، بوتان امروز با بهره‌گیری از تجربیات نیم قرن خدمات‌رسانی به مشتریان، گسترده‌ترین شبکه خدمات‌رسانی را در ایران تجهیز نموده تا مشتریان با آسودگی خاطر از محصولات بوتان و در شرایط ایمن استفاده نمایند.

 

بوتان دیروز

نوآوری از آغاز

تا قبل از تاسیس بوتان، گاز بر سر چاه‌های نفت هدر می‌رفت و مردم برای تامین  سوخت مورد نیاز برای گرمایش و آشپزی ناچار به استفاده از  هیزم، زغال چوب، نفت سفید و بعضا زغال سنگ بودند. در سال 1332 شرکت بوتان با ماموریت تامین رفاه خانواده‌های ایرانی از طریق جایگزینی سوخت‌های پر دردسر و آلاینده قبلی با گاز و همچنین  تامین و توزیع نسل اول لوازم گازسوز در ایران تاسیس گردید. پس از گذشت ده سال با رایج شدن مصرف گاز در کشور، شرکت مستقل صنعتی بوتان که اولین و بزرگ‌ترین تولیدکننده لوازم گازسوز و سیلندر گاز در ایران می‌باشد تاسیس شد و پس از مدت کوتاهی با توسعه‌ای چشمگیر موفق به ارائه نسل دوم لوازم گازسوز  با تولید و عرضه بیش از 200 محصول جدید گردید که اکثرا برای اولین بار در ایران عرضه می شدند. تعهد به عرضه محصولات نوین با کیفیت عالی همراه با ارائه خدمات مورد نیاز مشتریان از اولین روزهای تاسیس، فصل جدیدی را در رفـاه خانواده‌های ایرانی گشود؛ به طوری که مشتریان، بوتان را  "انتخابی مطمئن" لقب دادند.

فراتر از استانداردهای رایج، همگام با نیازهای مشتری

با اتکا بر این باور که نیاز و انتظارات مشتری دائما رو به فزونی است، بوتان همواره از اکتفا به خواسته‌های معمول مشتریان فراتر رفته و با ارائه محصولاتی بالاتر از استانداردهای رایج در ایران، موجب افزایش سطح رفاه در ایران بوده است. ارائه محصولات نوینی که مصرف‌کنندگان ایرانی تا زمان عرضه آن محصولات توسط بوتان، علیرغم نیاز، کمترین آشنایی در مورد آنها نداشتند نشان از رویکرد پیشروی بوتان در شناخت و اقدام جهت برآورده سازی نیاز خانواده‌های ایرانی طی 60 سال فعالیت خود دارد.تولید و عـرضه نسل سوم محصولات گازسوز در سال 1367 برگرفته از همین رویکرد بود؛ به طوری که خانواده‌ها برای اولین‌بار تامین آب گرم فوری و دائم را در منازلشان تجربه کردند و با استقبال کم نظیر آنها، طی هفت سال تیراژ تولید آبگرمکن‌های دیواری بوتان به ده برابر افزایش یافت. طی این مدت نه تنها اکثر قطعات وارداتی آبگرمکن با قطعات ساخت داخلی جایگزین شدند، بلکه بوتان صادرات قطعات به کشورهای اروپایی (آلمان و انگلستان) را نیز آغاز نمود. همچنین بوتان برای اولین بار در ایران تولید پکیج شوفاژ دیواری را نیز در سال 1372 آغاز نموده و به سرعت توسعه داد.

تعهد به پیشرفت صنعت ملی

بوتان از ابتدای تاسیس تاکنون، همواره با بهره‌گیری از دانش فنی روز، از پیشگامان صنعت به شمار آمده و با مشارکت در تدوین و اجرای استانداردهای ملی لوازم گازسوز، گام مهمی در جهت پایه‌گذاری و تقویت بنیان صنعتی کشور در این حوزه برداشته است. التزام بوتان به پایه‌گذاری و تبعیت از استانداردها موجب شده تا طی سال‌های متوالی توسط موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران به عنوان واحد نمونه صنعتی معرفی گردد.آزمایشگاه گروه صنعتی بوتـــان نیز در سال 1350 با هدف ارائه خدمات آزمایشگاهی به این مجموعه آغاز به کار کرد و به تدریج به یکی از مدرن‌ترین آزمایشگاه‌های ایران در این حوزه از صنعت مبدل گشت، به طوری که  از سال 1374 به عنوان آزمایشگاه آکرودیته شناخته شد.شرکت بوتان علاوه بر دارا بودن نشان استاندارد ملی برای محصولات خود، طی ‌سال‌های 1375 تا 1378 موفق به دریافت استانداردهای بین‌المللی ISO 9001،  ISO 9002 و ISO 14001 و نشان کیفیت اروپا CE گردیده و در سال 1380، سازمان محیط زیست نیز "لـوح صنعت سبز" را به نشانه ارج نهادن و تقدیــر از تلاش‌های زیست محیطی، به بوتان اعطا نمود.

 

بوتان امروز

 

از آنجایی که برای فراهم نمودن آسایش خانواده‌ها علاوه بر عرضه محصول مرغوب، ارائه خدمات مطمئن و مستمر به مشتریان نیز ضرورت دارد، بوتان امروز با بهره‌گیری از تجربیات نیم قرن خدمات‌رسانی به مشتریان، گسترده‌ترین شبکه خدمات‌رسانی را در ایران تجهیز نموده تا مشتریان با آسودگی خاطر از محصولات بوتان و در شرایط ایمن استفاده نمایند. دوام و کیفیت محصولات بوتان در مطابقت با استانداردهای ملی و بین‌المللی و افزایش مستمر میزان صرفه‌جویی در انرژی، از ویژگی‌هایی است که موجب گردیده تا محصولات بوتان، همچنان مطمئن‌ترین انتخاب خانواده‌های ایرانی باقی بمانند. بوتان با کسب دانش و بکارگیری تجهیزات تولیدی روز دنیا، فعالیت خود را تا بدانجا توسعه داده که امروزه رتبه "سومین تولیدکننده بزرگ آبگرمکن دیواری در دنیا" را نیز کسب کرده است.

 

حضور با اقتدار در صحنه جهانی

کسب رتبه "سومین تولیدکننده بزرگ آبگرمکن دیواری در دنیا" تنها مقدمه‌ای برای ورود به عرصه رقابت بین‌المللی برای صنعت کشورمان بود؛ از این رو بوتان با تکیه بر تجربه بیش از نیم قرن فعالیت در صنعت گاز ایران و سرمایه گذاری‌های کلانی که برای ایجاد بنیان مستحکمی از سخت‌افزار و نرم‌‌افزار مورد نیاز برای اعتلا در این صنعت انجام داده بود، موفق شد تا با تولید آبگرمکن‌هایی در سطح استانداردهای روز اروپا، برای اولین‌بار صادرات انبوه آبگرمکن به اروپا را آغاز نموده و از ابتدای سال 2009 تاکنون ده‌ها هزار آبگرمکن به آن قاره و از آنجا به اقصی نقاط دنیا صادر نماید. آبگرمکن‌های صادراتی بوتان با تکیه بر دانش غنی مهندسین ایرانی در بوتان طراحی شده، قطعات آن در ایران تولید می‌شود، مطابق با آخرین استانداردهای اروپایی است و با پیشرفته‌ترین محصولات کشورهای اروپایی در صحنه جهانی رقابت می‌کند.

 

بوتان فردا

دیدگاه بنیانگذار فقید بوتان مبنی بر "خاک پای مشتری، طوطیای چشم ماست." همچون چراغ راهی است که مسیر آینده را پرفروغ نگاه داشته است و تلاش بی‌شائبه میراث‌داران این ثروت معنوی، نویدگر فردایی درخشان است. در ادامه موفقیت‌های امروز بوتان، مسیر فردا، گذر از چالش‌های سخت در پیش رو برای پیروزی‌های بیشتر در صحنه جهانی خواهد بود. بوتان طی سالیان متمادی فعالیت خود، بنیان‌های استواری را به این منظور ایجاد نموده و با ارائه محصولات جهان ‌تراز، آماده کسب اقتدار بیشتر در عرصه بین‌المللی است. رویکرد بوتان همواره فتح قله‌های مرتفع ‌تر و ساختن فرداهای بهتر است و در این مسیر، به پیشواز چالش‌های سخت رفته و موفقیت‌های امروز و دیروز را صرفا تکیه‌گاهی برای نوآوری و پویایی فردا برمی‌شمارد.

 

کیفیت

 

رعایت الزامات مربوط به کیفیت در محصولات و خدمات، یکی از مهمترین اصول در شرکتهای پیشرو می‌باشد. تولید محصولات پیشرفته توسط بوتان و بهبود سرویس‌دهی به مشتریان طی سالهای متمادی، همواره موجب افزایش سطح انتظارات آنها بوده است؛ زیرا بر این باوریم که باید نیازهای مشتریان خود را بشناسیم و همیشه به دنبال یافتن شیوه‌های جدید در جهت برآورده کردن آنها باشیم. اعتقاد داریم افزایش سطح انتظارات مشتریان علاوه بر رفاه بیشتر ایشان همواره موجب اعتلا و پویایی بیشتر صنعت کشورمان نیز می‌باشد. تعریف شفاف کیفیت و انسجام آن با نیازها و انتظارات مشتریان، همواره از جمله موجبات رشد و تعالی مستمر شرکت بوتان بوده است. در بوتان خود را متعهد می‌دانیم تا در قبال هزینه‌ای که مشتری تقبل می‌کند محصول و خدماتی با ارزش بالا ارائه دهیم. به این ترتیب کیفیت‌گرایی در بوتان با ارائه محصول با کیفیت، خدمات مستمر و مطمئن و در نتیجه ایجاد ارزش برای مشتری متجلی می‌گردد؛ به گونه‌ای که از دید مشتریان، محصولات و خدمات بوتان همواره ارزنده بوده و می‌باشد

 

محیط زیست

 

شروع فعالیت بوتان در سال 1332، با هدف حفظ و استفاده صحیح از منابع ملی در کنار تامین آسایش خانواده‌ها همراه بود، به گونه‌ای که برای کاهش مصرف منابع رایج آن زمان همچون زغال و نفت و جایگزین نمودن آن با سوخت تمیز و فراوان گاز، اولین گام را در کشور برداشت.در همین راستا در طول بیش از نیم قرن فعالیت، همواره دیدگاه مسئولانه در قبال منافع کلان جامعه از جمله محیط زیست، در فعالیتهای بوتان نمود عینی داشته است که در ادامه به چند مورد آن اشاره می‌گردد:

    بنیان‌گذاری استفاده از سوخت تمیز گاز در ایران به جای سوختهای آلاینده‌ای همچون نفت و گازوییل
    بیش از نیم قرن فرهنگ‌سازی به منظور ترویج استفاده از سوخت گاز
    دریافت لوح صنعت سبز
    انتقال کارخانه و خطوط تولید از محدوده شهر تهران به شهرک صنعتی کاوه
    تولید محصولات با بیشترین راندمان، بالاترین رده انرژی و کمترین مصرف سوخت
    ترویج فرهنگ استفاده از آبگرمکن دیواری به جای آبگرمکن مخزن‌دار با مصرف و آلایندگی کمتر
    ترویج فرهنگ استفاده از پکیج شوفاژدیواری به جای موتورخانه مرکزی با مصرف و آلایندگی کمتر
    تنها تولیدکننده رادیاتور آلومینیومی بدون استفاده از ماده سرطان‌زا و آلاینده آزبست

 

 فعالیتهای اجتماعی

گروه صنعتی بوتان در حاشیه رسیدن به اهداف اصلی خود و به منظور برداشتن گامی موثر در جهت کمک به همنوعان، بعنوان پشتیبان "موسسه بنیاد نیکوکاری مهر تهران" نیز نقش موثر و حمایت کننده ای ایفا نموده است. این بنیاد که به همت موسسین مجموعه بوتان در سال 1378 کار خود را آغاز نموده است، با بکارگیری نیروهای متخصص و داوطلب به روش های مختلف در راستای اهداف خود گام برمیداردو تاکنون موفق به تهیه ابزار کار برای صدها زن سرپرست خانوار و کمک به دانشجویان شده است.

کمک های گروه صنعتی بوتان اعم از مالی و خدماتی در مواقع مورد نیاز، درجهت گسترش فعالیت این موسسه و رسیدن به اهداف زیر بوده است:

    یاری زنان به منظور کمک به بهبود وضعیت خانواده
    اعطای وام به زنان سرپرست خانواده
    تهیه ابزار کار برای زنان سرپرست خانوار
    اعطای کمک هزینه به دانشجویان دختر در دانشگاههای سراسری

 

 نیروی انسانی

یکی از کلیدی‌ترین وجوه تمایز سازمانها، سرمایه انسانی آنهاست و به همین دلیل، علم مدیریت توسعه منابع انسانی، سالیان زیادی است که بر ایجاد بسترهای مورد نیاز برای بالفعل شدن توان بالقوه پرسنل سازمانها تاکید دارد و برترین شرکتهای تراز جهانی نیز با وجود کسب موفقیتهای بسیار در این زمینه، همچنان مجدانه در این امر تلاش بیشتر دارند.جایگاه کنونی شرکت صنعتی بوتان به عنوان تولید‌کننده‌ای دیرپا، نتیجه تلاش مداوم و مستمر بیش از 2000 همکار متعهد است که همگی در کنار یکدیگر در تیمی با اهداف مشترک مشغول فعالیت هستند. بوتان، تیم همکاران را سرمایه‌ای ارزشمند تلقی نموده و دستاوردهای خود را مگر با همت همکارانی همسو و کارآمد ممکن نمی‌داند؛ مدیران و کارکنانی که در محیطی صمیمی و پویا، دوشادوش یکدیگر در جهت چشم‌انداز شرکت گام برمی‌دارند، تامین‌کنندگانی که با تعهد به کیفیت مواد و قطعات، شرکت را در عرضه مرغوبترین کالا به مشتری یاری می‌دهند، نمایندگان وفاداری که تشکیل‌دهنده بزرگترین شبکه توزیع و فروش در ایران هستند و سرویسکارانی که در خدمت به مشتریان بوتان از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کنند. و نقطه آغاز همسویی تمامی این حلقه‌ها، باور به ماموریت و تعهد به ارزشهای شرکت است که ریشه‌اش را در همان گامهای نخستین تاسیس شرکت می‌توان یافت.

 

محصولات

 

پکیج شوفاژ دیواری

 

Benesere-pro1-283x450
beneser-pro-top-283x450
calda-24kis-top-283x450
Calda-24-KI-Top-283x450
BN-1-top-283x450
calda-28kis-top-283x450
calda-28-ki-top-283x450
cv-top-283x450
nuova-aqua-top-283x450
Optima-35-C-top-283x450
perlla-24i-top-283x450
Optima-28-kis-top-283x450
Perlla-24-RSI-2-283x450
Perlla-32-RSI-1-283x450
perlla-top2-283x450
perlla-top-283x450
Roma-Ki-top-283x450
verona-24-i-283x450
verona-24-RSI-1-283x450

 

آبگرمکن دیواری

 

B-3112-top-283x450
4208i-top1-283x450
B-3115-top-283x450
B-3212-i-top-283x450
B-3118-02-right-2-283x450
B-3215-i-top2-283x450
B-3315-if-top-283x450
B-3318-if-top-283x450
B-3215-i-top-283x450
B-X114-2-283x450
B-X114-11-283x450
B-5418rs-top-283x450

 

رادیاتور آلومینیومی

 

ellena350
ellena500
ellena600
Il-pirmo600
Ilprimo350
vittoria350
Ilprimo500
vittoria500
vittoria600

 

 کاتالوگ

 

 

 

 

 

تجارت محل
تهران - خیابان سهروردی شمالی - هویزه شرقی - پلاک 34, تهران 1559943611, Iran
کارخانه - ساوه، شهر صنعتی کاوه، انتهای خیابان دوازدهم, ساوه, Iran   
نمایشگاه دائمی محصولات بوتان - تهران، خیابان طالقانی، نبش خیابان بهار جنوبی, تهران, Iran   

بررسی تجارت


نمایش ترافیک بازدید

مهمانان

تاریخ امروز

قابل توجه سازندگان و تولید کنندگان ایرانی

یک ماه حضور رایگان درسایت برای مشتریان جدید تا بررسی مدارک سازندگان و تولید کنندگان

تولید کنندگان که قدمت بالای پنج سال دارند از لینک زیر پرداخت را انجام دهند

لینک پرداخت سازندگان دارای پروفایل

لینک پرداخت زیر جهت پرداخت سازندگان و تولید کنندگان جدید ( ساخت صفحه اختصاصی رایگان میباشد)

لینک پرداخت سازندگان جدید بدون پروفایل

لطفا جهت تماس تلفنی و مشاوره رایگان و بررسی صحت تولید کننده یا سارنده ایرانی  در سایت ثبت نام کنید

و یا به شماره زیر مسیج بزنید تا پشتیبانی وبسایت با شما تماس بگیرند :

09140123123

3خانه
درباره ما
ارتباط با ما
39برترین سازندگان و تولید کنندگان
زیرساخت شبکه کامپیوتری
13برترین سازندگان ساختمانی
معماران برتر
25مراحل ساخت
25اجرا ساختمان
گودبرداری
پروفایل من