عضویت در برترساز

بتن شیمی

بتن شیمی
بتن شیمی 4.25 5 4

میانگین 2 رتبه بندی

امتیاز شما

4 نظرات

مالک: بتن شیمی (+)

. ., تهران 975-14335 , Iran

02146889340
09120711035
02146880673
info@beton-chimie.com

تولید با کیفیت و رعایت حقوق مصرف کننده

نوع:
تولید کننده
دسته بندی ها:
کلمات کلیدی:
اطلاعات عمومی

 

درباره ما

 

بتن شیمی خاورمیانه، سال 1357 تاسیس شد. این شرکت نخستین تولیدکننده افزودنی های بتن و فرآورده های مصرفی صنایع عمرانی و ساختمانی در ایران است. در سال های دهه شصت و هفتاد شمسی، بتن و مواد شیمیایی ساختمان، فعالان این حوزه را تنها به یاد برند بتن شیمی می انداخت، چراکه هیچ نام تجاری دیگری در کشور امکانات و دانش تولید داخلی افزودنی های بتن را در اختیار نداشت. امروز، تولیدات بتن شیمی افزون بر 60 فرآورده مختلف شیمیایی است و صادرات به کشورهای حوزه خاورمیانه (عراق، افغانستان، امارات متحده عربی و CIS) و نمایندگی های فروش در شهرهای بزرگ کشور از توانمندی های مجموعه است. کار تحقیق و توسعه در تولید محصولاتی تازه و مطابق بر سفارش و نیازهای خاص مصرف کنندگان نیز ادامه دارد.  ظرفیت تولید کارخانه در حدود 25000 تن در سال است. کارخانه تولیدی، 23000 مترمربع وسعت، پنج خط تولید در دو سالن مجزا، برای تولید انواع محصولات مایع، خمیری و پودری، انبار مواد و محصولات و دو آزمایشگاه مجهز کنترل کیفیت را داراست و تمامی محصولات بر طبق استانداردهای ASTM و EN و الگوی استاندارد داخلی، کنترل و تولید می شود. در  1376 پروانه واحد تحقیق و توسعه (R&D) به شماره ثبت 81445 از سوی وزارت صنایع و معادن کشور به پاس فعالیت های گسترده و متمرکز در عرصه پژوهش های کاربردی و خدمات مشاوره ای و آزمایشگاهی به شرکت اعطا شد. در حال حاضر بتن شیمی با بیشترین سابقه در تولید افزودنی های بتن و مواد شیمیایی ساختمان و بر طبق استانداردهای بین المللی 9001:2008 ISO نقش پررنگی را در پروژه های عمرانی کشور عهده دار است. نام پرسابقه و نیک بتن شیمی، در سال های اخیر، توسط افرادی سودجو با سوءاستفاده مواجه شده است. حتی برخی از کارکنان شرکت، با هدف دسترسی به اطلاعات معنوی و محرمانه مجموعه، سعی در تخریب شرکت در اذهان مخاطبان کردند. پخش محصولاتی غیراستاندارد و قلابی با نام و برند بتن شیمی نیز انجام گرفت. لذا به اطلاع تمامی مشتریان و مخاطبان محصولات می رسانیم که تولیدات بتن شیمی را تنها از نمایندگی های مجاز و با مشخصات اصلی تهیه و از خریداری محصولات مشابه به نام بتن شیمی خودداری فرمایند. از این پس می توانید با استفاده از امکان خرید آنلاین نیز با اطمینان محصولات مورد نیاز خود را تهیه فرمایید. امید است بتوانیم با تکیه بر دانش فنی، نیروهای متخصص و کیفیت مطلوب پاسخگوی نیاز شما صنعتگران باشیم.

 

جایگاه افزودنی های بتن با رویکرد توسعه پایدار

امروزه با توجه به نگرش توسعه پایدار نه تنها در حدود هشتاد درصد پروژه های ساختمانی دنیا از افزودنی ها استفاده می گردد، بلکه تولید بتن های توانمند و فوق توانمند بدون استفاده از افزودنی ها غیر ممکن می باشد ، پس راه کار شناخت افزودنی خوب و مناسب چیست؟
اولین راهکار این است که قبل از بتن ریزی با کارشناسان مجرب و خبره ی مورد اعتماد در صنعت بتن مشاوره گردد تا مناسب ترین افزودنی با توجه به نیاز پروژه استفاده شود و در صورت در دسترس نبودن چنین شخصی می بایست به کارشناسان فنی شرکت هایی که قدمت بالایی در تولید افزودنی بتن دارند مراجعه نمود که با توجه به نیاز و امکانات موجود در پروژه ،افزودنی مورد نیاز معرفی گردد. شرکت بتن شیمی خاورمیانه اولین تولید کننده افزودنیهای بتن در ایران با اتکا به تجربه ی40 ساله و همچنین به کارگیری کارشناسان فنی و تیم پژوهشی فعال در مرکز تحقیق و توسعه خود با ارائه مشاوره و خدمات کارشناسی توانسته نقش مفیدی در ساخت پروژه های عظیم در داخل و همچنین آن سوی مرزهای میهن عزیزمان داشته باشد و رمز ماندگاری چهل ساله خود را در حفظ کیفیت بالا و تولید محصولات بر اساس استانداردهای ISO میداند. هم اکنون با توجه به افزایش تقاضا در داخل و خارج از کشور ، شرکت را برآن داشت تا با راه اندازی سه خط تولید با ظرفیت مجموعا سیصد تن در هر شیفت کاری با استفاده از فناوری روز ایتالیا جوابگوی نیاز بازار باشد.واحد تحقیق و توسعه شرکت نیز در ماه های آینده چند محصول جدید و انحصاری را با توجه به نیازهای داخلی و خارجی کشور تولید و معرفی مینماید. به مهندسین و مصرف کنندگان عزیز توصیه می گردد که قبل از استفاده از هر نوع افزودنی با کارشناسان اهل فن مشاوره نمایند.در آخر خاطر نشان می گردد برخی از افراد سودجو با استفاده از نام شرکت بتن شیمی خاورمیانه و تنها با تغییر پسوند آن ، از نام و اعتبار این شرکت سو استفاده می کنند که تقاضا داریم مخاطبان به این نکته توجه داشته باشند و نیز بدانند دلیل هر گرانی لزوما کیفیت بالاتر نمیباشد.

 

 

 

فایل های پیوست

بررسی تجارت


نمایش ترافیک بازدید

مهمانان

تاریخ امروز

قابل توجه سازندگان و تولید کنندگان ایرانی

یک ماه حضور رایگان درسایت برای مشتریان جدید تا بررسی مدارک سازندگان و تولید کنندگان

تولید کنندگان که قدمت بالای پنج سال دارند از لینک زیر پرداخت را انجام دهند

لینک پرداخت سازندگان دارای پروفایل

لینک پرداخت زیر جهت پرداخت سازندگان و تولید کنندگان جدید ( ساخت صفحه اختصاصی رایگان میباشد)

لینک پرداخت سازندگان جدید بدون پروفایل

لطفا جهت تماس تلفنی و مشاوره رایگان و بررسی صحت تولید کننده یا سارنده ایرانی  در سایت ثبت نام کنید

و یا به شماره زیر مسیج بزنید تا پشتیبانی وبسایت با شما تماس بگیرند :

09140123123

3خانه
درباره ما
ارتباط با ما
39برترین سازندگان و تولید کنندگان
زیرساخت شبکه کامپیوتری
13برترین سازندگان ساختمانی
معماران برتر
25مراحل ساخت
25اجرا ساختمان
گودبرداری
پروفایل من