عضویت در برترساز

آوانداد

 آوانداد
آوانداد 3.125 5 0

میانگین 12 رتبه بندی

امتیاز شما

اولین کسی باشید که نقد می نویسید

مالک: آوانداد (+)

تهران, Iran

02188040510
02188626371
info@avandad.com

نماینده انحصاری یکی از معروفترین برندهای سنگ

نوع:
نماینده انحصاری
دسته بندی ها:
کلمات کلیدی:
اطلاعات عمومی

 

درباره ما

شرکت آوانداد در سال 1382 فعالیت خود را در زمینه معرفی صفحات اکریلیک به بازار ایران آغاز نمود و با گذشت یک دهه فعالیت موفق و بهره مندی از پرسنل مجرب و آموزش دیده توسط کارشناسان ایتالیایی و اسپانیایی و همچنین استفاده از ماشین آلات مدرن به یکی از مجموعه های بنام و مطرح در زمینه طراحی و اجرای صفحات اکریلیک و کوارتز تبدیل گردید. با توجه به بازار رو به رشد و ورود محصولات جدید در این صنعت بخصوص در کشورهای امریکایی و اروپایی, شرکت آوانداد در سال 1390 بصورت تخصصی اقدام به طراحی و اجرای صفحات کوارتز محصول شرکت اسپانیایی Cosentino با نام تجاری Silestone نمود. در همین مدت بازار شاهد گرایش روز افزون مشتریان به سمت محصولات طبیعی مانند سنگ بود که این تقاضا و اشتیاق شرکت را بر آن داشت که بصورت تخصصی اقدام به بررسی بازار سنگ طبیعی نموده و درنهایت در سال 1392 موفق به اخذ نمایندگی انحصاری سنگ های طبیعی شرکت Antolini ایتالیا گردید. شرکت آنتولینی با در اختیار داشتن پیشرفته ترین ماشین آلات فرآوری سنگ طبیعی و همچنین مالکیت معادن متعددی در نقاط مختلف جهان از معروفترین برندهای سنگ در دنیا محسوب می گردد و انتخاب نمودن شرکت آوانداد بعنوان نماینده انحصاری این شرکت نشان دهنده اعتماد و تجربه ای است که شرکت آوانداد در طول یک دهه برای خود ایجاد و کسب نموده است . درحال حاضر شرکت آوانداد در 2 بخش ساختمانی بصورت مجزا به شرح زیر فعالیت می نماید: بخش کالاهای ساختمانی: در این بخش تمرکز به روی مجموعه بی نظیر سنگ های طبیعی آنتولینی جهت استفاده در قسمت های مختلف ساختمان از قبیل کف و دیوار سرویس های بهداشتی , لابی ساختمان ها , فضای داخلی واحد ها اعم از سالن پذیرایی , شومینه وسایر محیط های داخلی ساختمان می باشد. بخش اجرایی محصولات آوانداد: این بخش بصورت تخصصی در زمینه طراحی و ساخت صفحات آشپزخانه روشویی و کانتر پذیرش فعالیت می نماید.

 

گواهی‌نامه‌ها


    گواهینامه ISO14001 : این گواهینامه یک استاندارد جهانی برای سیستم مدیریت محیطی ( EMS ) است و اقتضا می­نماید سازمان­هایی که زیر پوشش این استاندارد قرار می­گیرند سیاست­گذاری محیطی، تعیین زیان­های احتمالی وارده بر طبیعت، طراحی و اجرای پروژه­های محیطی برای بهبود و حفظ حیات کره زمین و تعیین وسایل و امکانات لازم جهت رسیدن به این اهداف را انجام بدهند. این بهبود­ها شامل حفاظت از آسیب­دیدگی لایه جو، بازیافت فاضلاب­های صنعتی و حفظ پاکیزگی هوا می­باشد.

    گواهینامه Greenguard : این گواهینامه تایید می­نماید که Silestone هیچگونه ماده یا ضایعاتی که منجر به آسیب به طبیعت بشود تولید نمی­نماید. به همین ترتیب این گواهینامه بر حفظ پاکیزگی هوا در مراحل تولید   Silestone گواهی داده و به طبع آن، Silestone در زمره یکی از صنایع دوست­دار محیط زیست قرار می­گیرد.

     گواهینامه :NSF متضمن ایمنی کامل مواد غذایی در صورت تماس مستقیم با Silestone است. این سازمان که به طور تخصصی در زمینه کنترل و بررسی بهداشت و سلامت مواد فعالیت دارد، یکی از زیر مجموعه­های سازمان غذا و داروی آمریکا ( FDA ) و سازمان بهداشت جهانی (  WHO ) است.

     گواهینامه بهداشت LGA : تمامی محصولات تولیدی مجموعه Cosentino از جمله  Silestone دارای این گواهینامه می­باشند. این سند تنها برای محصولاتی صادر می­شود که تمامی فرایند­های ساخت آن­ها تحت کنترل عوامل میکروبیولوژی قرار داشته و بدین ترتیب کلیه خریداران  Silestone می­توانند از کیفیت بالا و آنتی باکتریال بودن این سنگ­ها اطمینان خاطر داشته باشند.
 

صفحات اکریلیک (solid surface)

صفحات اکریلیک ، کامپوزیتی ازمواد پلیمری (رزین اکریلیک ) و مواد معدنی  (هیدروکسید آلومینیوم ) می باشند. رزین مورد استفاده در تشکیل این صفحات می تواند از سه نوع پلی استر ، پلی استر بهینه شده با اکریلیک و رزین 100 درصد اکریلیک ( پلی متیل متا اکریلات ) باشد. صفحات اکریلیک بدلیل انعطاف پذیری زنجیره های مولکولی قابلیت شکل پذیری بالایی دارند و به همین دلیل  این صفحات امروزه بیشتر در کاربردهای دکوارتیو مورد استفاده می گردند.

 

تصاویر

 

avandada2Bartarsaz
avandada1Bartarsaz
avandada3Bartarsaz
avandada4Bartarsaz
avandada6Bartarsaz
avandada5-Bartarsaz
avandada7Bartarsaz
avandada8Bartarsaz
avandada9Bartarsaz
avandada10Bartarsaz
avandada11Bartarsaz
avandada13Bartarsaz
avandada12Bartarsaz
avandada14Bartarsaz
avandada15Bartarsaz

 

تنوع رنگی

 

avandadAF611Bartarsaz
avandadAB632Bartarsaz
avandadAG612Bartarsaz
avandadAJ662Bartarsaz
avandadAL650Bartarsaz
avandadBW010Bartarsaz
avandadAM633Bartarsaz
avandadFC158Bartarsaz
avandadFP112Bartarsaz
avandadFR124Bartarsaz
avandadFS137Bartarsaz
avandadPC851Bartarsaz
avandadPG840Bartarsaz
avandadSC052Bartarsaz
avandadSG420Bartarsaz
avandadSM421Bartarsaz
avandadSS042Bartarsaz
avandadSO423Bartarsaz
avandadSU052Bartarsaz
avandadSS440Bartarsaz
avandadSV430Bartarsaz
avandadTO310Bartarsaz

 

    مزایا و کاربردها

    قابلیت اجرای سطوح وسیع و بدون درز

    جهت اتصال صفحات اکریلیک به هم از چسب های خاصی استفاده می شود که دارای ماهیت پلیمری مشابه به خود صفحات هستند, این امکان اصطلاحا جوش پلیمری ایجاد نموده و ضمن افزایش مقاومت در محل های اتصال, با پلیش نهایی بر روی تمام سطح این امکان را فراهم می نماید که ساخت قطعات سفارشی بدون محدودیت در ابعاد ممکن گردد.


    استهلاک کم و عمر مفید بسیارطولانی

    صفحات اکریلیک ماده ای هموژن می باشد که با توجه به یکنواختی توده آن، هرگونه خراش یا تغییر رنگ ناشی از اثر حرارت اجسام داغ یا سیگار, از روی این سطوح به سادگی با یکبار پلیش پاک شده  و به زیبایی و براقیت اولیه می شود. سطح  صفحات اکریلیک بسیار مقاوم و محکم می باشد و استقامت بالایی در برابر ضربه, فشار, شکستگی و ترک خوردگی دارند. با این حال در صورت بروز هرگونه صدمه در پروسه بهره برداری, به سهولت قابل جبران و تعمیر است بطوریکه عمر مفید محصول بسیار طولانی می باشد.


      براقیت و صیقلی بودن سطوح

      سطح صفحات اکریلیک بسیار براق و صیقلی می باشد, بویژه با کیفیت بالای اجرای شرکت آوانداد, که حتی بالاتر از استانداردهای بین المللی این محصول, بر روی پرداخت نهایی آن متمرکز می شوند, سطح نهایی کار بسیار براق و زیبا بوده و در تمامی فضاهای اجرا شده, آسایش یصری مصرف کنندگان را به همراه دارد.


     بهداشتی و آنتی باکتریال

    صفحات اکریلیک ماده ای بدون خلل و فرج می باشد, لذا ذرات ریز میکروسکوپی و باکتری در سطح آن رشد نمی کنند؛ طبق آزمایشات انجام شده توسط مرکزتحقیقات میکروب شناسی CAMR در انگلستان, که معروفترین انستیتو پاستور جهان می باشد, به عنوان بهترین ماده در مقابل باکتریهایی نظیر Staphylococcus aureus (MRSA) , Escherichia coli , Pseudomonas aeruginosa  و Salmonella شناخته شده است. 


      عدم جرم گیری و نظافت بسیار آسان

    نظافت سطوح بدون درز و کاملا صیقلی صفحات اکریلیک بسیار آسان می باشد. ضمنا با توجه به تعلق صفحات اکریلیک به گروه کامپوزیت های ترموست, این صفحات در برابر حرارت جاری و ساری نشده و قابلیت شکل پذیری فوق العاده ای دارند . این قابلیت امکان تولید لبه های گرد و منحنی را فراهم می آورد که به سادگی تمیز می شوند. بعلاوه با توجه به بدون خلل و فرج و صیقلی بودن صفحات اکریلیک, مایعات و مواد شیمیایی مانند اسیدها و حلالهای آلی در آن نفوذ نکرده و لک ایجاد نمی کنند, لیکن در صورت باقی ماندن اثر آنها بر روی سطوح, به راحتی با یک دستمال مرطوب به خوبی پاک می شوند.


     انعطاف بالا در طراحی

    تعلق صفحات اکریلیک به گروه کامپوزیت های ترموست, موجب می شود که امکان اجرای طرحهای پیچیده میسر گشته و طراحی بدون محدودیت در بٌعد, طول و طرح امکان پذیر شود. بعلاوه قابلیت تولید سطوح نیمه شفاف و ترکیب همگن و هماهنگ با نورپردازی های دلخواه و امکان اجرای طرحهای دلخواه بر روی صفحات اکریلیک توسط CNC موجب آزادی عمل طراحان فضاهای داخلی در ایجاد بٌعد های خلاقانه می شود.
    مقاوم در برابر رطوبت

    به دلیل وجود  AL(OH) 3 در ترکیب مولکولی صفحات اکریلیک, این ماده هیدروفیل بوده و تمایل به جذب آب ندارد. طبق آزمایشات انجام شده, میزان جذب آب درصفحات اکریلیک 0.04 درصد در 24 ساعت بوده است که این میزان در مقایسه با سنگ گرانیت تقریبا 100 برابر کمتر می باشد.


    مقاوم در برابر آتش‌سوزی

    صفحات اکریلیک به دلیل دارا بودن 70 درصد AL(OH) 3 ( تری اکسید آلومینیوم ) و در نتیجه مقدار متنابهی آب به عنوان فیلر در ساختار مولکولی خود دارد. لذا, در برابر آتش مقاوم بوده در مواجهه با حرارت از خود مولکول آب آزاد می نماید. مطابق با معیارهای جدید ساخت و ساز در خصوص لزوم اعمال کد حریق در ساختمانها و بکارگیری محصولات مقاوم در برابر حریق، این محصول در کلاس A طبقه بندی شده و دارای گواهینامه حریق NFPA 255 (National Fire Protection Association Life Security) می باشند.


    مقاومت شیمیایی و عدم تمایل به واکنش شیمیایی با مواد

    صفحات اکریلیک خنثی, غیر سمی و دارای مقاومت شیمیایی بسیار بالایی نسبت به اکثر مواد شیمیایی و تمام شوینده ها می باشند؛ به طوریکه حتی در مراکز درمانی و آزمایشگاهی که در معرض مواد شیمیایی نسبتا قوی قرار دارند نیز استفاده از یک محلول تمیزکننده عمومی نظیر محلول سدیم هیپو کلراید 5% , به سادگی می تواند همه عفونتها مانند HIVرا به طور کامل از روی سطوح این صفحات پاک نماید. (آزمایشات انجام شده در مورد مقاومت صفحات اکریلیک نسبت به مواد شیمیایی در پیوست شماره 3 آورده شده است.)


    وزن سبک ( وزن حجمی نصف سنگ گرانیت )

    صفحات اکریلیک دارای ابعاد استاندارد طول 366 سانتی متر, عرض 76 سانتی متر و ضخامت 13 میلی متر می باشند. وزن هر متر مربع صفحات اکریلیک, 22.5 کیلوگرم می باشد؛ که در مقایسه با  سنگ گرانیت تقریبا دارای نصف وزن حجمی سنگ گرانیت  می باشد.


    استحکام و ضربه پذیری بالا

    رزین اکریلیک موجود در ترکیب مولکولی صفحات اکریلیک, خاصیت ضربه پذیری و مقاومت فیزیکی بسیار بالایی را به این ماده می دهد.  به طوریکه این محصول به عنوان پوشش دیوار, قرنیز و پاخور در فضاهای پر عبور و مرور با اطمینان مورد استفاده قرار می گیرد.

 

کوآرتز (Silestone)

صفحات کوارتز، کامپوزیت پیشرفته ای شامل 93%  بلور کوارتز و 7% رزین پلی استر می باشد. کوارتز موجود در صفحات با توجه به سختی بسیار بالای این ماده مقاومت بالایی را نسبت به خراش ایجاد می نماید – تنها الماس و خود متریال می توانند بر روی آن ایجاد خش نمایند- و بعلاوه خواص فیزیکی و شیمیایی بسیار متمایزی به این محصول می دهد. 

 

 مزایای صفحات کوارتز :

 

1.  مقاومت خش پذیری بسیار بالا

2.  سختی و ضربه پذیری بالا

3.  عدم جرم گیری و نظافت آسان

4. تنوع رنگ و زیبایی ظاهری

5.  مقاومت در برابر حرارت

6.  بهداشتی و آنتی باکتریال

7.  مقاومت در برابر رطوبت

8.  عمر مفید طولانی

 

انواع پرداخت های نهایی قابل ارائه :

بافت دار

براق

مات

 

تصاویر

 

avandads41Bartarsaz
avandads51Bartarsaz
avandads21Bartarsaz
avandads61Bartarsaz

 

تنوع رنگی

 

avandadamazon-aBartarsaz
avandadarcticLBartarsaz
avandadBeringLBartarsaz
avandadbianco-river-aBartarsaz
avandadBlancoCityLBartarsaz
avandadblanco-capri-aBartarsaz
avandadBlancoZeusLBartarsaz
avandadblanco-norte-aBartarsaz
avandadbrazilian-brown-aBartarsaz
avandaddoradus-aBartarsaz
avandadDreisLBartarsaz
avandadHelixLBartarsaz
avandadHaikuLBartarsaz
avandadMarengoLBartarsaz
avandadNegroTebasLBartarsaz
avandadmarron-jupiter-aBartarsaz
avandadPacificaLBartarsaz
avandadPulsarLBartarsaz
avandadselenoLBartarsaz
avandadrojo-arguinano-nuevo-monza-aBartarsaz
avandadStellarNegroLBartarsaz
avandadtigris-sand-aBartarsaz
avandadverde-fun-aBartarsaz
avandadToffeeLBartarsaz
avandadzirixLBartarsaz
avandadzirconium-aBartarsaz

 

سنگ‌های طبیعی

در چند سال اخیر کشورهای توسعه یافته علی الخصوص آمریکا و اروپا شاهد استقبال روزافزون مشتریان از سنگ طبیعی بوده اند. زیبایی شگفت انگیز و استحکام ماندگار سنگ طبیعی همواره توجه معماران جهان را به استفاده از این محصول طبیعی خارق العاده درمعماری ها و طراحی های داخلی معطوف نموده است. از بارزترین دلایل استقبال مشتریان از سنگ طبیعی استحکام و استواری این محصول طبیعی تحت شرایط اقلیمی گوناگون میباشد. سنگ طبیعی بر اثر فراینده جوی و بدون دخالت دست بشر بوجود می آید و همین امر باعث بالا رفتن استقامت و مقاومت آن در مقایسه با سایر محصولاتی که در فرایند تولید آنها به نحوی بشرو ماشین آلات دخیل هستند می گردد. سنگ طبیعی محصول بسیار با ارزشی است که با قرار گرفتن در هرمحیطی شکوه، زیبایی و انرژی خاصی را به آن مکان می بخشد. زیبایی منحصر بفرد و البته طبیعی این محصول که فارغ از فرآیند برش و براق نمودن آن هیچگونه اثری از دخالت انسان در تولید و ایجاد آن دیده نمی شود با مرور زمان از بین نرفته و بلکه دو چندان می شود. هر سنگ با توجه به بافت، ترکیبات و مکان متفاوتی که در آن شکل میگیرد، بی نظیراست و بندرت می توان دو نمونه سنگ استخراج شده از یک معدن واحد را یافت که کاملا با یکدیگر از نظر رنگ و طرح (Pattern) یکسان باشند. یکی از متمایزترین و پیشتازترین کشورهایی که در زمینه سنگ طبیعی از جهت وجود معادن غنی ، متنوع و معروف و هم از جهت استفاده از پیشرفته ترین ماشین آلات جهت برش و براق نمودن این محصول مطرح می باشند، کشور ایتالیا می باشد که مردم آن از دیر باز بصورت خانوادگی و سنتی جهت امرار معاش در این صنعت فعالیت داشته اند. البته کشورهای دیگری همانند برزیل، هند و ایران نیز دراین زمینه بسیار شناخته شده اند.

 

تصاویر

 

avandadn21Bartarsaz
avandadn11Bartarsaz
avandadn31Bartarsaz

 

تنوع رنگی

 

avandadAbyssLBartarsaz
avandadCopperSunsetLBartarsaz
avandadFantasticBrawnLBartarsaz
avandadFusionLBartarsaz
avandadGoldenCremaLvBartarsaz
avandadGialloSilenaLBartarsaz
avandadMagicGreyLBartarsaz
avandadMaduraGoldLBartarsaz
avandadMagmaBlackLBartarsaz
avandadRiverStoneLBartarsaz
avandadRoyalGoldLBartarsaz
avandadViaLatteaLBartarsaz

 

 

 

بررسی تجارت


هیچ بررسی در حال حاضر وجود ندارد

نمایش ترافیک بازدید

مهمانان

تاریخ امروز

قابل توجه سازندگان و تولید کنندگان ایرانی

یک ماه حضور رایگان درسایت برای مشتریان جدید تا بررسی مدارک سازندگان و تولید کنندگان

تولید کنندگان که قدمت بالای پنج سال دارند از لینک زیر پرداخت را انجام دهند

لینک پرداخت سازندگان دارای پروفایل

لینک پرداخت زیر جهت پرداخت سازندگان و تولید کنندگان جدید ( ساخت صفحه اختصاصی رایگان میباشد)

لینک پرداخت سازندگان جدید بدون پروفایل

لطفا جهت تماس تلفنی و مشاوره رایگان و بررسی صحت تولید کننده یا سارنده ایرانی  در سایت ثبت نام کنید

و یا به شماره زیر مسیج بزنید تا پشتیبانی وبسایت با شما تماس بگیرند :

09140123123

3خانه
درباره ما
ارتباط با ما
39برترین سازندگان و تولید کنندگان
زیرساخت شبکه کامپیوتری
13برترین سازندگان ساختمانی
معماران برتر
25مراحل ساخت
25اجرا ساختمان
گودبرداری
پروفایل من