عضویت در برترساز

 • شما اینجا هستید:
 • نمای سنگ
 • صنایع سنگ آروین

صنایع سنگ آروین

صنایع سنگ آروین
صنایع سنگ آروین 3.5 5 4

میانگین 2 رتبه بندی

امتیاز شما

4 نظرات

مالک: صنایع سنگ آروین (+)

میدان ونک - خیابان ونک - پلاک ۲۵, تهران, Iran

02184112008
02188663099
orders@arvingranite.ir

نوآوری در صنایع معدنی و فرآوری سنگ

نوع:
تولید کننده
دسته بندی ها:
کلمات کلیدی:
اطلاعات عمومی

 

 

درباره ما
 

این مجموعه فعالیت خود را در زمینه های اکتشاف ، استخراج و فرآوری سنگ گرانیت آغاز کرده  و با  در اختیار داشتن خطوط تولید کاملا خودکار و مدرن برش سنگ های گرانیت تایل  با ضخامت ۱ سانتیمتر برای اولین بار در ایران و با بهره گیری از بهترین ماشین های ساب ، با بالاترین سطح فرآوری و کنترل کیفیت محصول در تمامی مراحل تولید و تحویل در بسته بندی پالت های چوبی بر حسب نیاز مشتریان و مطابق با استانداردهای جهانی و تکنولوژی روز دنیا به عنوان یکی از برترین تولید کنندگان سنگ گرانیت به شمار می رود. محصولات فرآوری شده این مجموعه انواع سنگهای گرانیت می باشد.

 

کارخانه

شرکت صنایع سنگ آروین واقع در نطنز – شهرک صنعتی اوره و در زمینی به مساحت ۳۰۶۰۰  متر مربع درسال ۱۳۸۷  احداث گردید. سالن تولید این مجموعه به مساحت  ۶۰۰۰  متر مربع  شامل قله بر ها ، دستگاه های فرآوری، پولیش و بسته بندی سنگ می باشد . تمامی خط تولید به صورت مکانیزه بوده که نقش مهمی در کیفیت برتر سنگ تولیدی ایفا می کند. دستگاه های خط تولید این  واحد   ساخت بهترین شرکت های اروپایی می باشد و به لحاظ  کیفیت  ساب و برش ، مرغوبیت محصول در کشور بی نظیر بوده و  در سطح بالاترین استانداردهای دنیای گرانیت می باشد. خط  تولید  این  واحد قادر است روزانه  تا ۱۰۰۰  متر مربع سنگ را تولید  نماید  و توانایی  تولید  سالیانه  بیش از ۳۰۰/۰۰۰   متر مربع  انواع  سنگ گرانیت را  دارا می باشد تا از این نظر نیز در صنعت فرآوری سنگ کشور  بی رقیب باشد.

 

arvingranite-pictere2-bartarsazcom
arvingranite-pictere1-bartarsazcom
arvingranite-pictere3-bartarsazcom
arvingranite-pictere5-bartarsazcom
arvingranite-picture7-bartarsazcom
arvingranite-picture8-bartarsazcom
arvingranite-picture9-bartarsazcom

 

چرا آروین بهترین انتخاب است؟

 • به کارگیری فناوری پیشرفته توسط بهترین ماشین آلات کاملا خودکار ساخت اروپا که باعث کم شدن دخالت انسان و متعاقبا کاهش خطاهای انسانی در ولید می شود.
 • توانایی تولید سنگ گرانیت تایل با ضخامت یک سانتیمتر که به دلیل وزن کمتر هزینه های حمل و نقل را تا نصف کاهش می دهد و همچنین مراحل بارگیری ، حمل و تخلیه و نصب بسیار آسان تر می شود و وزن سازه را به نحو چشمگیری کاهش می دهد.
 • اندازه دقیق ابعاد محصول (طول، عرض ف ضخامت) که باعث سهولت و بالا رفتن کیفیت نصب می شود.
 • کیفیت بی نظیرساب ماشین های پولیش آروین استاندارد جدیدی را در جلوه و زیبایی بصری این محصول در کشور به وجود آورده است.
 • ساب یکنواخت در وسط و گوشه ها که سبب همسان شدن ضخامت در تمام نقاط می شود.
 • توانایی پخ زدن بسیار ظریف در لبه محصولات که از لب پر شدن آنها در هنگام حمل جلوگیری و باعث سهولت، سرعت و کیفیت بالاتر در نصب می شوندو نهایتا سطوح فرش شده فاقد ناهمواری در محل اتصال سنگ ها به یکدیگر خواهند بود.
 • سرعت بالای خطوط تولید که موجب تولید انبوه و با کیفیت محصول می شود و توانایی پاسخگویی به نیازهای پروژه های بزرگ نظیر فرودگاه ها ، مجتمع های تجاری ، بیمارستان ها و … را به وجود می آورد.
 • تخصص بی نظیر ما در فرم دهی و پرداخت لبه سنگ، محصولات ما را به بهترین گزینه برای سطوح روی میز (Counter Top )  و پله تبدیل می کند.

 

سنگ

سنگ به موادی از پوسته زمین اطلاق می‌شود که از یک یا چند کانی که با یکدیگر پیوند یافته‌اند، تشکیل شده‌است. در زمین شناسی به سنگ‌های حاصل از انجماد مواد مذاب، سنگ‌های آذرین می‌گویند، سنگ‌های آذرین به دو بخش سنگ‌های آذرین درونی و سنگ‌های آذرین بیرونی تقسیم می‌شوند.سنگهای آذرین بیرونی حاصل فرآیند آتشفشانی و بیرون ریختن مواد مذاب از دهانهٔ آتشفشان است ، اما سنگ‌های آذرین درونی از انجماد ماگما در داخل پوسته زمین تشکیل می گردد. این سنگها در پوسته زمین به اشکال مختلفی منجمد می‌شوند.سنگ گرانیت از سه کانی کوارتز ، فلدسپات و میکا به همراه کمی ناخالصی های دیگر تشکیل شده است.

 

توليدات

محصولات ما باتوجه به کاربرد در ابعاد و ضخامت های متنوعی تولید می شوند، به علاوه بنابر نیاز مشتریان ، آروین محصولات خود را به صورت های مختلفی پرداخت نهایی می نماید (پولیش براق و مات).

سنگ گرانیت مخصوص  کف

ابعاد ۴۰*۴۰ با ضخامت ۱ سانتیمتر

ابعاد ۴۰*۴۰ با ضخامت ۲ سانتیمتر

ابعاد ۶۰*۶۰ با ضخامت ۲ سانتیمتر

سنگ گرانیت پلاک

ابعاد عرض ۴۰ و طول تا ۳۲۰ با ضخامت ۲ سانتیمتر

ابعاد عرض ۶۰ و طول تا ۳۲۰ با ضخامت ۲ سانتیمتر

پله عرض ۳۵ و با  ضخامت ۳ سانتیمتر

ابزار لبه پله ، کانتر آشپزخانه و سطوح روی میز و کابینت


تنوع تولید سنگ گرانیت آروین:


سنگ گرانیت مشکی آروین

سنگ گرانیت قهوه ای آروین

سنگ گرانیت آبی آروین

سنگ گرانیت سبز پسته ای (بیرجند)

سنگ گرانیت سبز زیتونی (بیرجند)

سنگ گرانیت سفید صدف (نطنز)

سنگ گرانیت آبی سیمین (خرمدره)

پله گرانیتی

انواع ابزار لبه
 

 

arvingranite-picture2-bartarsaz-com
arvingranite-picture1-bartarsaz-com
arvingranite-picture4-bartarsaz-com
arvingranite-picture3-bartarsaz-com
arvingranite-picture5-bartarsaz-com
arvingranite-picture6-bartarsaz-com
arvingranite-picture7-bartarsaz-com
arvingranite-picture9-bartarsaz-com
arvingranite-picture8-bartarsaz-com
arvingranite-picture10-bartarsaz-com
arvingranite-picture11-bartarsaz-com
arvingranite-picture12-bartarsaz-com
arvingranite-picture13-bartarsaz-com
arvingranite-picture14-bartarsaz-com
arvingranite-picture15-bartarsaz-com
arvingranite-picture16-bartarsaz-com
arvingranite-picture18-bartarsaz-com
arvingranite-picture17-bartarsaz-com

 


شرکت صنایع سنگ آروین برای اولین بار اقدام به پیاده سازی یک خط تولید جداگانه با به کارگیری از مدرنترین فناوری مورد استفاده در جهان برای فرم دادن و پرداخت لبه سنگ به صورت ماشینی نموده است . این موضوع ما را قادر به تولید انبوه مقاطع بی نظیری از لحاظ زیبایی و کیفیت نموده که مناسب برای استفاده روی پله و سطوح روی میز و کانتر آشپزخانه است. سختی بالا و مقاومت در برابر فرسایش و خط و خش ، جذب آب کم سطوح گرانیتی را  در صدر مواد طبیعی مورد استفاده برای سطوح روی میز و کابینت قرار می دهد.


شرکت صنایع سنگ آروین برای اولین بار اقدام به پیاده سازی یک خط تولید جداگانه با به کارگیری از مدرنترین فناوری مورد استفاده در جهان برای فرم دادن و پرداخت لبه سنگ به صورت ماشینی نموده است . این موضوع ما را قادر به تولید انبوه مقاطع بی نظیری از لحاظ زیبایی و کیفیت نموده که مناسب برای استفاده روی پله و سطوح روی میز و کانتر آشپزخانه است.

 

 

کاربرد گرانیت

سنگ گرانیت گونه‌ای سنگ آذرین درونی است و به همین علت بافت آن دارای دانه‌های متوسط تا درشت بوده و رنگ آن از صورتی تا خاکستری پررنگ و حتی سیاه باتوجه به کانی و شیمی سنگ متغیر می‌باشد. این سنگ از سنگین‌ترین سنگ‌ها می‌باشد. گرانیت یکی از محکم‌ترین و سخت‌ترین سنگ‌ها می‌باشد و به همین دلیل به عنوان مصالح ساختمانی به صورت گسترده‌ای استفاده می‌شود. مقاومت و سختی بالای این سنگ این امکان را فراهم می‌کند که در آزمایشگاه‌ها ، محیط های صنعتی و تجاری به کار برده شود.سنگ های گرانیت اغلب در فضاهای باز مانند نمای ساختمان ها، پله ها،حیاط منازل، سنگفرش خیابان ها، پیاده روها و محوطه ها و همچنین جهت پیشخوان آشپزخانه، کاشی کف،پلکان، استخر و سونا و بسیاری از مواردی که جنبه تزئینی دارد استفاده می شود. قطعات گرانیت می تواند دارای سطح ناهموار باشد و یا تمام سطوح آن پرداخت شده باشد. سنگفرش های گرانیتی برای یک جاده باریک رنگین و یا حیاط منازل کاربرد دارد. گرانیت بیشتر در پیاده رو خیابان ها استفاده می شود که بسیار بادوام هستند. این سنگ ها ظاهر تزئینی زیبایی به وجود می آورد. ترکیب سنگ های طبیعی رنگارنگ با طراحی هنرمندانه و تخصصی نتیجه منحصر بفرد و بادوامی را ایجاد می کند.سنگ های گرانیت با توجه به رنگ ها و بافت های گوناگون خود برای ایجاد طرح ها و فرم ها امکانات کم نظیری را در اختیار طراحان قرار می دهند. در عین حال با توجه به ویژگی های ذاتی سنگ گرانیت از قبیل استحکام بالا و مقاومت بسیار زیاد در برابر فرسایش و عوارض طبیعی بهترین گزینه برای معمارانی است که برای کارایی جایگاه ویژه ای قائلند. ویژگی های فیزیکی سنگ گرانیت از جمله استحکام بالا، مقاومت در برابر فرسایش، جذب آب ناچیز در کنار تنوع در ظاهر و رنگبندی، گرانیت را به یکی از محبوب ترین و پر کاربردترین مصالح پایدار ساختمانی مبدل ساخته و هزاران سال است که از آن برای فضاهای داخلی و خارجی ساختمان ها استفاده می شود.

بهترین نمای سنگ گرانیت حالت صیقلی آن است که زیبایی رنگ و انعکاس کریستال های آن را نمایش می دهد . از گرانیت به سبب ظرافت و درخشندگی خاصی که ایجاد می کند اغلب برای کفپوش و قاب های دیواری استفاده می شود.در ایران معادن بسیاری وجود دارد که سنگ های گرانیت با رنگ های مختلف از آنها استخراج می شوند. گرانیت یکی از محبوب ترین و عمومی ترین مصالح ساختمانی است و هزاران سال است که از این سنگ در فضاهای داخلی و خارجی ساختمان ها استفاده می شود.بیشتر گرانیت ها سخت هستند و به این ترتیب جزء مصالح بادوام ساختمانی قرار می گیرند . در برابر نفوذ آب و اثر ضربه مقاوم هستند و محیط های صنعتی را به خوبی تحمل می نمایند.

 

مزایای استفاده از سنگ گرانیت تایل با ضخامت یک سانتیمتر در صنعت ساختمان :

 
    سبک وزن بودن سنگ
    کاهش وزن سازه
    نصب سریع و آسان
    صرفه جویی در زمان
    هزینه حمل کمتر


محیط زیست

محیط زیست از ارکان توسعه پایدار در هر کشوری است. معدنکاری مواد لازم برای حیات و پیشرفت بشر را فراهم می کند. در بسیاری از کشورها، تأثیرات محیط زیستی عملیات معدنکاری مورد بررسی قرار گرفته و در نهایت استانداردهایی در این زمینه برای فعالیتهای معدنی و جلوگیری از آلودگیهای مختلف حاصل از این صنعت در نظر گرفته شده است.با توجه به اینکه ایران یک کشور در حال توسعه است و برای پیشرفت خود ناچار به توسعه معادن است ، بنابراین برای توسعه پایدار صنعت معدن کشور لازم است تا جنبه های محیط زیستی صنایع معدنی کشور ( با توجه به اقلیم کشور) مورد شناسایی قرار گیرد. در مناطقی که معادن جدید تاسیس می‌شود ، علاوه بر ترقی و شکوفایی ، اثرهای زیست محیطی نیز الزاما وجود خواهد داشت. مهمترین شاخص فعالیتهای معدنی ، قانون حفظ محیط زیست و منابع طبیعی می باشد.محصول سبز کالایی است که آلودگی کمتری برای محیط زیست ایجاد کند. قلمرو فناوری سبز بسیار گسترده است و محصولات سبز نیز کالاهایی هستند که براساس معیارهای استاندارد، اثرات مخرب کمتری بر محیط زیست می‌گذارند. شایان ذکر است که فعالیت در زمینه فناوری سبز و محصولات سبز برای تحقق اهداف : ماندگاری ، کاربری مجدد و کاهش ضایعات است.شرکت صنایع سنگ آروین در این راستا حرکت می‌کند که نیازهای کنونی جامعه بشری را به گونه‌ای تأمین کند که ماندگاری منابع طبیعی انرژی را مورد تهدید قرار ندهد. این شرکت حفظ محیط زیست را از اولویت های بالای کار در معدن قرار داده است که شامل رسوب زدایی از قنات های قدیمی و تلاش در حفظ و نگهداری درختان و بافت سبز منطقه می باشد. همچنین فعالیت هایی که در کارخانه این مجموعه انجام شده است عبارتند از بازیافت ۹۵ درصد آب مورد نیاز صنعتی، استفاده از انرژی های تجدید پذیر برای ایجاد گرمایش و برق، درختکاری و افزایش پوشش سبز.

 

 

شهر نطنز ، از شهرهای تاریخی و مرکزی ایران است که در فاصله ۱۲۵ کیلومتری شمال شرقی استان اصفهان واقع شده و دارای۳۹۲۰ کیلومتر مربع مساحت است و در دامنه کوهستان کرکس قرار دارد. شهرستان نطنز به لحاظ سرسبز و کوهستانی بودن ، به باغ شهر معروف بوده و سالیان دراز محل امنی برای کاروانیانی بوده که جهت سیاحت ، زیارت و تجارت از این شهر عبور کرده و نعمتهای خدادادی آن مانند چشمه سارهای جاری ، آب و هوای مطبوع و مطلوب آن به همراه مهمان نوازی و خونگرمی مردم این خطه که خصیصه مشترک مردم ایران زمین می باشد موجبات آسایش خاطر و آرامش سیاحان و گردشگران را در طول تاریخ فراهم نموده است .

نطنز به دلیل قدمت چند هزار ساله و واقع شدن در مسیر اصلی شمال و جنوب کشور و با توجه به موقعیت ویژه جغرافیایی از زمانهای دور مورد توجه حکومتها بوده است. کوهستان کرکس بخشی از نیمه شمالی رشته کوههای مرکزی ایران است که در غرب شهرستان نطنز واقع گردیده است. رشته کوه کرکس حاصل گدازه‌هایی است که از راه شکاف‌های موجود در سطح زمین به بیرون راه یافته‌اند. حمدالله مستوفی در « نزهت القلوب » از نطنز بدین گونه یاد کرده است : کرکس کوهی است به حدود شهر نطنز و با هیچ کوه پیوسته نیست کوهی سخت بلند است و از بلندی ، کرکس به فرازش نمی رود و به همین سبب بدین نام مشهور است.


 

 

 

بررسی تجارت


نمایش ترافیک بازدید

مهمانان

تاریخ امروز

قابل توجه سازندگان و تولید کنندگان ایرانی

یک ماه حضور رایگان درسایت برای مشتریان جدید تا بررسی مدارک سازندگان و تولید کنندگان

تولید کنندگان که قدمت بالای پنج سال دارند از لینک زیر پرداخت را انجام دهند

لینک پرداخت سازندگان دارای پروفایل

لینک پرداخت زیر جهت پرداخت سازندگان و تولید کنندگان جدید ( ساخت صفحه اختصاصی رایگان میباشد)

لینک پرداخت سازندگان جدید بدون پروفایل

لطفا جهت تماس تلفنی و مشاوره رایگان و بررسی صحت تولید کننده یا سارنده ایرانی  در سایت ثبت نام کنید

و یا به شماره زیر مسیج بزنید تا پشتیبانی وبسایت با شما تماس بگیرند :

09140123123

3خانه
درباره ما
ارتباط با ما
39برترین سازندگان و تولید کنندگان
زیرساخت شبکه کامپیوتری
13برترین سازندگان ساختمانی
معماران برتر
25مراحل ساخت
25اجرا ساختمان
گودبرداری
پروفایل من