عضویت در برترساز

  • شما اینجا هستید:
  • پنجره
  • آلوپن

آلوپن

آلوپن
آلوپن 3.5 5 0

میانگین 1 رتبه بندی

امتیاز شما

اولین کسی باشید که نقد می نویسید

مالک: آلوپن (+)

. تهران - خیابان فاطمی - خیایان باباطاهر - بن بست نادر - پلاک 7, تهران, Iran

02188390418
02188390418
info@alupan.com
نوع:
تولید کننده
دسته بندی ها:
کلمات کلیدی:
اطلاعات عمومی

 

درباره ما
 

شرکت آلوپن، از معتبرترین شرکت های تولید کننده پروفیل و سازنده در، پنجره و نمای آلومینیومی و اسپایدر در کشور  می باشد که کارخانه عظیم خود را در سال 1353با ظرفیت اولیه 11000 تن درسال، درشهر صنعتی البرز قزوین و در زمینی به مساحت 32,000 مترمربع که 25000 مترمربع آن سالن های تولید می باشد احداث نمود. و با توجه به امکانات و توانایی تولید جایزه بین­المللی تکنولوژی Intrernational  Quality  Management  of 19 th May 1992 و عضویت در اتاق­های بازرگانی بین­المللی را به خود اختصاص داده و موفق به کسب گواهینامه مدیریت کیفیت بر مبنای استاندارد ISO9001:2008 شده است. شرکت آلوپن نمونه درخشان و از پیشگامان در صنعت تولید مقاطع اکستروژن و در، پنجره و نمای آلومینیومی از سیستم های اختصاصی و بازاری، افتخار دارد که با بیش از چهل سال تجربه بزرگ ترین صادر کننده مقاطع آلومینیومی به کشورهای اروپائی (آلمان، هلند، اسپانیا) محسوب می گردد که با این حرکت بزرگ ترین افتخار را در صنایع آلومینیوم در ایران و اروپا کسب نموده است. این شرکت تنها شرکت ایرانی است که محــصولات درب و پنجره و نمای تمام شیشه ضد زلــزله فریم لس و با فریم Frameless & Curtain wall)) را باکسب تکنولوژی و تحت لیسانس شرکت AluK  ایتالیا و نمای اسپایدر را تحت لیسانس شرکت lilli ایتالیا تولید و از نام این دو  شرکت معتبر اروپایی در محصولات خود استفاده نموده و جهت اجرای پروژه های بزرگ و بخصوص پروژه های با نمای خاص با عنوان نماینده انحصاری این دو شرکت ایتالیائی و یک شرکت آرشیتکت ایتالیائی بنام  Archi Terri Torri اقدام نموده و نهـایتا تائیدیه نهائی (Certificate) را از شرکت های مذکور اخذ می نماید و با این امــکانات می تواند به درخواست مشتریان نسبت به طــراحی نمای پروژه های مختلف اقدام نموده و کلیه مقاطع پروفیلهای خود را براساس محاسبات مهـندسی طراحی و اجرا نماید و در کلیه پروژه های منعقده ناظر مستقیم از شرکتهای Lilli و AluK  بر روند کیفیت محصولات در تولید و کیفیت نصب نظارت مستقیم دارند . 

 

alupan-certificate2-bartarsaz-com
alupan-certificate1-bartarsaz-com
alupan-certificate4-bartarsaz-com
alupan-certificate3-bartarsaz-com
alupan-certificate5-bartarsaz-com

 

 

واحدهای تولیدی این شرکت 


1-  واحد­­ اکستروژن :

شامل دو دستگاه پرس هیدرولیکی فارل آمریکا 1800 و 2200 تنی اکستروژن آلومینیوم با ظرفیت 11000 تن در سال

2-  واحد آنودایزینگ :

 خط کامل آنودایز شرکت MUNK آلمان متشکل از 18 وان برای تولید پروفیل­ تا طول 13 متر و توان آبکاری تا 30 میکرون

3-  واحد پادرکوتینگ:

خط رنگ ­آمیزی پودری شرکت­GEMA ­ سوئیس­از نوع ­الکترواستاتیک برای پروفیل ­­تا طول 14 متر و با ضخامت 70-60 میکرون

4-  واحد ترمال­ بریک :

خط کامل ترمال ­بریک آلمانی برای مونتاژ نوارهای پلی­ آمید

5-  واحد قالب­ سازی و اصلاح قالب :

 شامل ماشین­های CNC وایرکات و اسپار­ک

6-  واحد­ ساخت در­،­ پنجره و نما.

خط ­کامل ساخت و مونتاژ با اره­ های تمام­ اتوماتیک آلمانی­ و دستگاه خم ­کنCNC برای اشکال منحنی

 این شرکت از معدود شرکت های ایرانی است که جهت تولید پروفیل از دستگاه Puller ساخت Edwards انگلیس استفاده می نماید و از هرگونه ناگونیایی پروفیل تولیدی جلوگیری می نماید. شرکت آلوپن با استفاده از سیستم های کوئینچ و ایجینگ، پروفیل های تولیدی را با سختی 14-12 وبستر (Vebster) تولید می نموده، که در ایران منحصر به فرد می باشد. جهت مزید اطلاع مشتریان پاره ای اطلاعات فنی و مقایسه ای به شرح زیر به اطلاع می رسد.

 

محصولات

 

 درب و پنجره آلومینیومی تحت لیسانس Aluk ایتالیا

        پروفیل نرمال

                سیستم های لولایی

                سیستم های کشویی 
 

       پروفیل ترمال بریک

                سیستم های لولایی

                سیستم های کشویی 

 

 نمای شیشه ای کرتین وال تحت لیسانس Aluk ایتالیا

 

       سیستم Stick

                 Frame Type
                 Frame Less

       سیستم Semi Unitized

                  نمای AW3S

                  نمای  AW3T

                  نمای AW3B

                  نمایAW3M

       سیستم Unitized

                  نمای AW86S

                  نمایAW86B

 

 نمای اسپایدر تحت لیسانس lilli ایتالیا

نمای اسپایدر به علت نداشتن فریم فلزی در اطراف شیشه نیاز به ساختار ویژه ای دارد و باید کاملا به صورت علمی و مهندسی طراحی شود . نمای اسپایدر انعطاف پذیری بالایی دارد و با طرح های متفاوت به عنوان دیواره آسانسور، پوشش راه پله، نمای ساختمان های اداری و تجاری و یا حتی بانک ها که به ایمنی بالایی نیاز دارند استفاده می شود. نمای اسپایدر لرزه پذیر است و هنگام زلزله از به وجود آوردن خسارت های سنگین جلوگیری می کنند. سرعت اجرا و دقت بالا در ایجاد خطوط افقی و عمودی در نمای اسپایدر و همچنین قابلیت نصب لایه های مقاوم در برابر حرارت و تابش نور شدید خورشید از دیگر مزایای نمای اسپایدر محسوب می شود. در نمای اسپایدر می توان به جز شیشه های 10 میلی متری از شیشه های دو جداره و لمینت، لمینت دوجداره و شیشه های ضد تشعشع آفتاب نیز استفاده کرد.

 

 پنجره دوجداره

از پروفیل تشکیل شده است و وجود دو قاب شیشه ای که میان آن ها با هوا و یا گازهای دیگر پر شده است به عنوان عایق حرارت و صوت کاربرد دارد. استفاده از پنجره  دو جداره مزایای زیادی از قبیل: کاهش آلودگی های صوتی ،کاهش اتلاف انرژی ، افزایش ایمنی، زیبایی و دوام، قابلیت نصب انواع یراق آلات، سبک بودن و قابل باز یافت بودن دارد. تولید پنجره دو جداره ازاستاندارد ملی داخلی و بین المللی تبعیت می کند که استاندارد بودن هر سری از تولیدات با امتحان حد اقل 20 عدد از آنها مورد تایید قرار می گیرد. آزمونهایی از قبیل تعیین ضخامت محفظه هوا، تعیین ضخامت قطعه شیشه دوجداره ، تعیین ابعاد شیشه دوجداره از دسته  آزمونهای مربوط به پنجره دوجداره محسوب می شود.

 

 پروفیل آلومینیوم

با رنگ های پودری الکترواستاتیک رنگ شده و در کوره سخت و ضد ضربه می شود. پروفیل آلومینیوم در کارخانه های تولید پنجره آلومینیومی تولید شده و از تنوع رنگ بالایی برخوردار است. امروزه استفاده از پروفیل آلومینیوم به علت شکل پذیری بالا و سبکی و تنوع در نحوه باز و بسته شدن  در صنعت ساختمان کاربرد فراوانی دارد. با توجه به بالا بودن ضریب انتقال حرارت در پنجره های آلومینیومی علاوه بر شیشه های دوجداره از تیغه های پلی آمید برای پایین آوردن ضریب انتقال حرارت در پنجره های آلومینیومی استفاده میشود که محصول حاصل پنجره آلومینیوم ترمال بریک نام دارد.

 

پنجره آلومینیوم ترمال بریک

در پنجره آلومینیوم ترمال بریک ارتباط بین سطح داخلی و خارجی پنجره با یک لایه پلی آمید که عایق حرارت محسوب می شود جدا می شود.  نوع و ضخامت فریم پنجره های آلومینیومی با توجه به وزن شیشه و نیرو های وارده در اثر باز و بسته نمودن لنگه بازشو تعیین میشود . سیستم پنجره آلومینیوم ترمال بریک و ایجاد لایه پلی آمید بین لایه های داخلی و خارجی پرو فیل آلومینیوم توسط دستگاه پانچ پیشرفته انجام میشود و این امر امکان انتقال و نفوذ گرما، سرما و لرزش را به صفر میرساند. در واقع اطلاق نام ترمال بریک به این سیستم به همین علت است .سیستم پنجره آلومینیوم ترمال بریک استحکام و طول عمر بالایی دارد و این مزیت نیز استفاده از این سیستم را مفید، کاربردی و مقرون به صرفه تر از پنجره های آهنی می کند.

 

نمای شیشه ای

با توجه به نیاز و ضرورت دریافت نور در هر ساختمان نیاز به شیشه و پنجره های شیشه ای مشهود است .البته امروزه نمای ظاهری ساختمان نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است . با ظهور شیشه های رفلکس تمایل به استفاده از نمای شیشه ای به علت وسعت دید بالاتر در نمای ساختمان مورد توجه قرار گرفته است. البته استفاده از نمای شیشه ای در ساختمان ممکن است باعث اتلاف انرژی و یا ورود گرد و غبار به داخل ساختمان شود که این مسئله به علت اهمیت زیاد آن از دید متخصصان به دور نمانده است. تولید و استفاده از شیشه های دو یا سه جداره در نمای ساختمان به همین علت است . نیاز به نور و توجه به زیبایی در کنار هم انگیزه برای ایجاد و نصب نمای شیشه ای بدون فریم را نیز به وجود آورده است که نمای اسپایدار یکی از انواع آن محسوب می شود.

 

alupan-product8-bartarsaz-com
alupan-product6-bartarsaz-com
alupan-product3-bartarsaz-com
alupan-product4-bartarsaz-com
alupan-product16-bartarsaz-com

 


مشخصات پروفیل تولیدی :

  مواد اولیه مصرفی 

   بیلت آلومینیومی با آلیاژ 6063 مطابق A.A

  تامین کننده  

   بیلت ­های تولیدی شرکت دوبال امارات متحده عربی

  سختی پروفیل­ ها 

   12 تا 14 وبستر برابر استاندارد­های اروپا DIN آلمان

  وزن پروفیل ­ها

   برابر استاندارد درخواستی

   قالب­ های تولیدی 

   با فولاد آلیاژی و استفاده از ماشین­ آلات CNC وایرکات و اسپارک

  مواد اولیه آبکاری 

   تولیدی شرکت ALUFINISH آلمان

  ضخامت آنادایز  

   برابر درخواست مشتری تا 30 میکرون

  پروسه آبکاری  

   شست­ وشوی پروفیل با مواد  Alficlean

   -  اچ گرم با استفاده از محلول Alfisatin و سود سوز­آور

   -  اچ سرد با استفاده از محلول Alfisatin و سود سوز­آور

   -  شست ­وشوی پروفیل با آب سرد شناور

   - شست­ وشوی پروفیل با آب سرد ثابت Stand

   - وان خنثی ­سازی و دوده ­زدائی با محلول اسید نیتریک و Alfideox

   - وان آنودایزینگ با محلول اسید سولفوریک

   - وان آنودایزینگ رنگی تا 6 طیف

   -  وان پیش سیل

   -   وان سیل بامحلولAlfichean ­+­ آب مقطر (Dionizeo)

   -   آزمایش ضخامت رنگ با میکرون­سنج

 

  آلوپن تنها شرکتی است که از عملیات اچ سرد و اچ گرم استفاده می نماید بنابراین سطح پروفیل کاملاً آماده ی آنادایز شفاف می گردد. عملیات سیل کردن نیز به عنوان یک فاکتور بسیار مهم، جهت جلوگیری از جذب گرد و خاک ، چربی و آلودگی در سطح پروفیل انجام می گیرد. عملیات سیل با استفاده از دستگاه Anotest کنترل گردیده تا از هرگونه اشتباهی جلوگیری گردد.

ضخامت آنادایز پروفیلهای آلوپن  رنگ طبیعی 15-10 و آنادایز رنگ های  06,05,04,03,02,01  20-15 میکرون، که در صورت سفارش مشتریان،  قابلیت تا 30 میکرون افزایش را دارد.

1- چرا پروفیل کوئینچ می گردد ؟

 عملیات کوئینچ به سرد نمودن ناگهانی پروفیل جهت افزایش سختی (Hardness) پروفیل به صورت مستقیم اختصاصاً در ایران و در این شرکت انجام می گیرد لذا می توان ادعا نمود که در ایران کمترین شرکتی از این گونه عملیات استفاده  می نمایند. مصرف کنندگان به علت عدم دسترسی به دستگاه های اندازه گیری سختی، صرفاً از طریق اعتماد به تولید کننده، پروفیل هایی استفاده می نمایند که بعضاً به علت نداشتن سختی مناسب، پس از مدتی کوتاه با تغییرات درجه حرارت شاهد پیچیدگی یا تغییر شکل پروفیل استفاده شده می گردد.


 2- چرا پروفیل را ایجینگ می نماییم ؟

  عملیات ایجینگ در کوره ی مخصوص جهت ایجاد سختی یکنواخت در سطح پروفیل انجام  می گیرد که بسیاری از تولید کنندگان به این موضوع بی توجه و بنابراین در طول یک پروفیل تولیدی نرمی و سختی متفاوت وجود داشته و در سازه آلومینیومی تولید شده با این پروفیل غیر یکنواخت، مشکلاتی از جمله بازشدگی دهانه ی پروفیل به علت ضربه های سبک و سنگین و خارج شدن پروفیل از آب بندی و هوابندی ایجاد می گردد.

آلوپن  محصول تولیدی خود را 30 سال گارانتی می نماید.

خط آنادایزینگ رنگی آلوپن، با استفاده از محلول رنگ Alficolor با ضخامت رنگ حدوداً 20 میکرون انحصاری است.


3- آنادایز با ضخامت بالا بصورت رنگی و غیر رنگی چیست ؟

   آنادایزینگ با میکرون پایین، چه رنگی و چه غیر رنگی، عمر شفافیت پروفیل و ثبات رنگ پروفیل را کاهش و خش پذیری پروفیل را به شدت افزایش می دهد. عموماً چون آلومینیوم فلزی نرم باشد در صورت عدم آنادایز با ضخامت کافی به سادگی و در زمان استفاده از در و پنجره خش پذیر گردیده و محل خش پس از مدتی به رنگ سیاه در آمده و  اکسید آلومینیوم به علت میل ترکیبی آلومینیوم با اکسیژن موجود در هوا به سرعت تشکیل می گردد. به صورت کلی آنادایز از اکسید شدن آلومینیوم در مجاورت با هوا جلوگیری می نماید ، ضخامت رنگ کمتر باعث عملیات رنگ پریدگی و تغییر رنگ به علت تابش نور خورشید و اشعه ی ماوراء بنفش و همچنین باد و باران گردیده پس از مدتی پنجره ی ساخته شده،  هماهنگی رنگ خود را از دست می دهد. پنجره های ساخته شده از پروفیل های آلوپن در برج های اسکان میرداماد یا برج های حافظ، سعدی (درغرب تهران) پس از 30 سال کماکان با کیفیت مناسب، تائیدی بر ادعای ما می باشد.


4- چرا از رنگ پادرکوتینگ به روش الکترواستاتیک  استفاده می نماییم ؟

   روش آنادایز علی رغم برتری کیفی به علت نفوذ ملکول های رنگ در سطح آلومینیوم به دلیل محدودیت رنگ آنادایز در طیف های قهوه ای و طلایی، همواره جواب گوی سلیقه ی همگان نمی باشد بنابراین با استفاده از رنگ پودری و به روش الکترواستاتیک، امکان رنگ آمیزی به هر رنگ مورد درخواست مشتری فراهم می گردد. جهت این امر پروفیل نخست در   وان های تمیز کننده با محلول Alficlean شست شو،  سپس اچ سرد و  اچ گرم  انجام و مجدداً پس از شست شوی با آب، در وان آنادایز تا 5 میکرون آنادایز می گردد، و سپس مجدداً شست شوی با آب انجام و نهایتاً خشک شده و آماده ی رنگ می گردد. رنگ الکترواستاتیک پس از پاشش بصورت اتوماتیک و با سیستم کنترل کامپیوتری، کاملاً سطح پروفیل را به علت باردار شدن ذرات رنگ به صورت یکنواخت پوشانیده ، سپس پروفیل در کوره تحت درجه حرارت 220 درجه و به مدت 25 دقیقه بر روی کانوایر هوائی و به صورت یکنواخت پخت شده و آماده ی استفاده می گردد.

شرکت آلوپن علی رغم اطمینان در کیفیت محصولات خود، نسبت به کنترل های زیر توسط واحد مجهز کنترل کیفی، اقدام  می نماید:

1-   تست ضخامت رنگ با میکرون سنج .

2-   تستBending (تست خمشی) جهت اطمینان از جدا نشدن رنگ از سطح پروفیل به علت خم کاری .

3-   تست Impact ، ضربه ی جهت اطمینان از میزان استحکام رنگ پخت شده .

4-   تستMEK یا تست شیمیایی جهت اطمینان ازمقاومت رنگ در مقابل آلوده کننده های شیمیایی موجود در هوا یا آب.

  ضمناً این شرکت با داشتن قرارداد، انتقال تکنولوژی با شرکتهای Aluk و Lilli ایتالیا در تولید پروفیل های با استانداردهای اروپایی موفق بوده و با صادرات بیش از یک میلیون دلار از محصولات خود به اروپا، اولین شرکتی است که در این حجم صادرات مهر قبول جامعه ی اروپا را دارا است. شرکت آلوپن، تولید کننده ی محصولات آلومینیومی، افتخار دارد با شعار مشتری مداری، خدمت به مردم و جامعه ی مصرف کننده را وظیفه ی خود دانسته، و با تلاش بی وقفه ی کارکنان صدیق خود، رضایت مصرف کنندگان عزیز ایرانی را با کیفیت مناسب و در حد کاملاً مطلوب حفظ و نگهداری نماید.

 

 

alupan-exhibition1-bartarsaz-com
alupan-exhibition2-bartarsaz-com
alupan-exhibition3-bartarsaz-com
alupan-exhibition4-bartarsaz-com
alupan-exhibition5-bartarsaz-com
alupan-exhibition6-bartarsaz-com

 

 

 

بررسی تجارت


هیچ بررسی در حال حاضر وجود ندارد

نمایش ترافیک بازدید

مهمانان

تاریخ امروز

قابل توجه سازندگان و تولید کنندگان ایرانی

یک ماه حضور رایگان درسایت برای مشتریان جدید تا بررسی مدارک سازندگان و تولید کنندگان

تولید کنندگان که قدمت بالای پنج سال دارند از لینک زیر پرداخت را انجام دهند

لینک پرداخت سازندگان دارای پروفایل

لینک پرداخت زیر جهت پرداخت سازندگان و تولید کنندگان جدید ( ساخت صفحه اختصاصی رایگان میباشد)

لینک پرداخت سازندگان جدید بدون پروفایل

لطفا جهت تماس تلفنی و مشاوره رایگان و بررسی صحت تولید کننده یا سارنده ایرانی  در سایت ثبت نام کنید

و یا به شماره زیر مسیج بزنید تا پشتیبانی وبسایت با شما تماس بگیرند :

09140123123

3خانه
درباره ما
ارتباط با ما
39برترین سازندگان و تولید کنندگان
زیرساخت شبکه کامپیوتری
13برترین سازندگان ساختمانی
معماران برتر
25مراحل ساخت
25اجرا ساختمان
گودبرداری
پروفایل من