عضویت در برترساز

 • شما اینجا هستید:
 • نمای آجر
 • گروه صنعتی نما چین

گروه صنعتی نما چین

گروه صنعتی نما چین
گروه صنعتی نما چین 3.7 5 0

میانگین 5 رتبه بندی

امتیاز شما

اولین کسی باشید که نقد می نویسید

مالک: گروه صنعتی نما چین (+)

ملاصدرا - خ شيخ بهايي - نرسيده به همت - نبش كوچه اعظم - ساختمان شيشه اي - طبقه ٢, تهران, انقلاب, Iran

02188057060
09351275406
02188048810
info@bartarsaz.com

تولید تایل های بزرگ آجری

نوع:
تولید کننده
دسته بندی ها:
کلمات کلیدی:
اطلاعات عمومی

درباره ما

 

کارخانه آجر نما چین در سال 1370 با موافقت اداره کل صنایع در زمینی به وسعت 27000 متر مربع واقع در کیلومتر 6 جاده اصفهان - حبیب آباد با زیر بنایی بیش از 7000 متر مربع ساختمانهای تولیدی ، انبار اداری و رفاهی موفق به اخذ پروانه بهره برداری گردید . این واحد در ادامه فعالیت خود ر ا با استفاده از کادر فنی متخصص و پشت وانه 40 سال تجربه در تولید آجر ، موفق به راه اندازی خط تولید تمام اتوماتیک با کوره های پخت تونلی و افزایش ظرفیت تولیدی تا یکصد و بیست میلیون قالب در سال که افزون بر 400 نوع آجر میباشد ، گردیده است . توسعه و ارتقا هر یک از شاخه های مدیریتی این مجموعه شامل مدیریتهای بازرگانی ، تولید ، حسابداری ، خدمات مهندسی ، کنترل کیفیت و تحقیقات و توسعه ( R&D ) هر روز بر توانمندیها و افتخارات این مجموعه افزود . موفقیت در کسب استاندارد ملی ایران ( استاندارد درجه یک و استاندارد مهندسی ) و ISO9001 : 2008 و استقرار ISO\IEC17025 در آزمایشگاه کارخانه ، شرکت فعال در ایجاد و تاسیس مجموعه های صنفی مرتبط و شرکت در همایش های علمی ، این کارخانه را به عنوان واحد نمونه و چهاردهمین برند برتر در میان هزاران واحد تولیدی قرار داده است . کارخانه آجر نماچین با استقرار ایستگاه های کنترل کیفیت در هر کدام از مراحل تولید شامل : آماده سازی مواد اولیه ، شکل دهی ، خشک کن ، پخت بسته بندی ، انبار و همچنین نظارت بر اجرای نما کیفیت محصولات خود را تضمین مینماید . مدیریت و کارکنان کارخانه آجر نماچین خود را متعهد به سیستم مدیریت کیفیت دانسته و مشتری مداری را سرلوحه اهداف خود قرار داده و همواره آماده پاسخگویی به مشتریان میباشد .

 

 

namachin-factory1-bartarsazcom
namachin-factory-bartarsazcom

 


    محصولات


        آجرنمای پایه سنگ

متریال اصلی در این آجر سنگ معدنی شیل است به جای خاک رس ...


        آجر نسوز نما

این آجر از انواع آجر های نسوز است و از خاک نسوز ساخته شده و با تراکمی بالاتر از حد نرمال در اختیار مصرف کننده قرار میگیرد.


        آجر hand made

آجر هایی هستند که به صورت دستی تولید شده و ظاهری قدیمی دارند. استفاده از مواد اولیه خاص در تولید این آجرها باعث شده که این آجرها از جذب آب بسیار پایینی برخوردار باشند و نسبت به آجرهای متداول آلودگی را کمتر و دیرتر جذب کنند.آجرهای مذکور به علت مقاومت فشاری بسیار بالا در هنگام برش لبه تیز خود را حفظ مینمایند. رنگبندی های متنوع، به علت وجود اکسیدهای فلزی مختلف در مواد اولیه و پخت در دمای بالا بوجود آمده اند همین عامل است که باعث ثبات رنگ و پایداری بسیار عالی در برابر رطوبت ، باران های اسیدی و نور خورشید میشود.


        آجر ابعاد بزرگ ( تایل )

متریال اصلی این آجر شنگ معدنی شیل است


        کف فرش


        آجر نسوز طرح چوب

این آجر از انواع آجر های نسوز است، از خاک نسوز ساخته شده که دارای مقاومت فشاری بالا ست . شباهت این آجرها به چوب و از طرفی قیمت پایین آنها ،این محصول را جایگزین مناسبی برای چوب کرده است  و زیبایی خاصی به نمای داخلی و خارجی ساختمان شما میدهد. تراکم بالا تر از حد نرمال این آجرها باعث ایجاد استحکامی بی رقیب  میشود.


        آجر لعابی

آجر لعابی از انواع آجرهای کارخانه نماچین در ابعاد 4*20 و 5/5*22 تولید و عرضه بازار میگردد این آجرها بیش از 12 رنگ متفاوت دارند و در دمای بالای کوره به صورت لعابی در می آیند که در نهایت مناسب جهت استفاده در مساجد و مدارس و ... استفاده میگردد.
    

 

اطلاعات فنی

آجر پایه سنگ Hand made

آجرهای سنگ شیل Hande made آجرهایی هستند که علاوه بر خصوصیات آجرهای پایه سنگ و مقاومت بالای این آجرها در برابر نور خورشید، باران های اسیدی و رطوبت، طرح ها و زیبایی آنها را به صورت صدچندان دارا میباشند و به صورت دستی یا با قالب های ژلاتینی ساخته شده اند.

 • طرح های قزاقی، قفقازی، آمریکایی ،اسپانیایی، انگلیسی و ایتالیایی
 • بیش از 100 مدل و چینش 
 • مدل های آنتیک و رستیک 

آجر پایه سنگ

کارخانه نماچین از اقصانقاط کشور ، سنگ شیل در 7 رنگ متعدد را به کارخانه آورده آسیاب میکند و در کوره های رولری تمام رطوبت آجر را از آن زدوده وفرایند پخت آجر را روی آن انجام میدهد. در هنگام پخت هر کدام از این رنگ ها 6 طیف رنگی  پیدا میکنند که جمعا 42 رنگ متعدد را بدون استفاده از رنگ و اخری بدست می آورد.

مزیت آجرهای سنگ شیل نسبت به آجرهای معمولی ساخته شده از خاک رس این است که:

 • این آجرها به هیچ عنوان شوره زدگی ندارند چون دو عامل ایجاد شوره در آجرها که همانا جذب آب و آلاینده است را در خود جای نداده :

 1. جذب آب آجر ها 9% میباشد این درحالیست که نماچین تنها کارخانه در سطح کشور است که استاندارد مهندسی (12%) را داراست
 2. نماچین رنک A را در عدم جذب آلاینده داراست
 • این آجرها در برابر عوامل محیطی بسیار مقاوم بوده و در شرایط سخت آب و هوایی همچون سرمای شدید و گرمای طاقت فرسا از خود مقاومت نشان میدهد چراکه:

 1. جذب آب پایین آجر نماچین و دفع آب سریع آن باعث میشود که پس از بارندگی آب کمی در آجروجود داشته باشد و هنگام سرمای شدید پس از بارندگی و انبساط آب باعث ترکیدگی آجرها نشود
 2. جذب کم آلاینده و آب در آجرنماچین باعث شده باران اسیدی نیز در آجر اثر چندانی نداشته باشد.
 3. استفاده نکردن از رنگ های غیر طبیعی و اخری در پروسه پخت آجر باعث شده در صورت بارندگی و آفتابخوردگی شدید رنگ آجر تغییر نکند.
 • نمای ماندگار با آجر پایه سنگ چون:

 1. مقاومت سایشی سنگ معدنی شیل بسیار بالاست  نتیجتا نمای ساختمان و نیز کف پوش آجرپایه سنگ ماندگار میماند
 2. مقاومت فشاری بالای آجر پایه سنگ آن را به عنوان مناسب ترین آجر برای نمای خارجی و نیز کف پوش معرفی میکند
 • تنوع رنگی بسیار بالا بدون استفاده از رنگ های غیر طبیعی و اخری

 

 

namachin-product1-bartarsazcom
namachin-product6-bartarsazcom
namachin-product2-bartarsazcom
namachin-product3-bartarsazcom
namachin-product4-bartarsazcom
namachin-product8-bartarsazcom
namachin-product5-bartarsazcom
namachin-product9-bartarsazcom

 

 

 

مقايسه مزايا و معايب انواع نماهاي ساختمان
 

 نماي ساختمان يکي از اجزاي بسيار مهم ساختمان است. برخي از عملکردهاي نما و عوامل مؤثر در نما سازي در زير به طور خلاصه بيان شده است:

   (1)      نما و حفاظت
 

       ابتدايي ترين و حتي از لحاظ قدمت اولين وظيفه اي که نما عهده دار گرديد، وظيفه حفاظت بود. انسان ها براي حفاظت از عوامل جوي و اقليمي، براي خود فضايي را به نام خانه ايجاد کردند. عدم وجود منفذ در ساختمان گرچه جلوي باد، باران، گرما و سرما را مي گرفت، ولي ساختمان را از نور و تهويه لازم محروم مي کرد. هرچه نياز به اين مواهب زيادتر شد نیاز به ايجاد روزنه در ديواره ساختمان افزايش يافتو در نتيجه نياز به پوسته ديگري به نام نما جهت حفاظت بيشتر، به وجود آمد .  برخی از مشخصه هاي فني که نماي ساختمان به عنوان يک محافظ بايد داشته باشد:

الف     ) عايق بودن نسبت به سرما، گرما 
    مصالح مختلف ساختماني ضريب انتقال حرارت و ظرفيت گرمايي ويژه مختلفی دارند و در نتيجه عملکرد حرارتي متفاوتي خواهند داشت. يک سيستم نماي موفق، نمايي است که زيبايي و بهره وري انرژي را باهم داشته باشد. داشتن نمايي که عملکرد حرارتي خوبي داشته باشد مستقيماً مصرف انرژي را تحت تأثير   قرار مي دهد لذا در نماي ساختمان، استفاده از مصالحي که ضريب انتقال حرارتي کمتري دارند، بايد مورد توجه قرار گيرد.

ب      ) عايق بودن نسبت به صوت
    نماي ساختمان مي تواند بعنوان يک عایق صوتی ایده‌ال و مناسب عمل کند. توجه به اين ويژگي به خصوص براي ساختمان هايي که در شهرهاي بزرگ صنعتي و تجاري و يا در کنار مسير گذراصلي واقع شده اند از اهمييت ويژه اي برخوردار مي¬باشد.

 

ج          ) مقاومت در برابر زلزله

          د) مقاومت در برابر ضربه


 (2)      نما به عنوان رابط
 

        نماي ساختمان بايد به شکلي طراحي شود که علي رغم حفاظت محيط داخل از بيرون، ارتباط فضاي بيرون را با محيط داخل ساختمان به خوبي برقرار کند. مثلاً امکان تابش نور به داخل و يا امکان استفاده از چشم انداز بيرون وجود داشته باشد.

 

(3)      نما به عنوان يک معرف
 

        همان طور که که لباس فرد، معرف شخصيت وي مي باشد، خانه نيز به مانند لباس دوم ميبايست معرف شخصيت و مقام اجتماعي مالک خود باشد. در معماري غرب نما داراي حالت نمايش است، بدين صورت که در همان وهله اول کسي را که پشت آن زندگي مي کند، نشان مي دهد. در واقع نما معرف شخصيت خانوادگي و طبقه اجتماعي صاحبخانه است . نما علاوه بر معرفي شخصيت مالک، معرف موقعيت مکاني ملک و نوع کاربري ساختمان نيز مي باشد

 

 (4)         نما ي هر ساختمان به عنوان عنصري از نماي مجموعه شهري
 

         ما در فضاي شهري با يک ساختمان روبرو نيستيم، در واقع هر ساختمان جزئي از فضاي شهري محسوب مي شود که زشتي آن بر فضاهاي عمومي تأثير گذار است و زيبايي آن منوط به هماهنگي با ساير عناصر آن مکان است. ساختمان يک موجود منزوي و خود بسنده نيست که بتواند تمام توجه طراح و مالک را به خود جلب کند ، بلکه مي بايست با حفظ شخصيت و اعتبار خود، عنصري از يک جامعه وحدت يافته باشد  .

 

  (5)      زيبايي نما
         نما صورت ظاهر و منظره خارجي هر ساختمان است و پوششي مخفي و به دور از انتظار عموم نيست. نما همواره مورد توجه عموم قرار مي گيرد، لذا زيبايي جزء جدايي ناپذير هر نما مي باشد همچنين زيبايي و چگونگي نما معرف هنر و کيفيت کار مهندس معمار و طراح ساختمان نيز مي باشد.

 

   (6)           نماي ساختمان و شرايط محيطي
 

         نماي هر واحد مسکوني بسته به شرايط محيطي از جمله آب و هوا، باد و طوفان، زلزله و ميزان آلاينده هاي هوا در مناطق مختلف، متفاوت مي باشند. مصالحي که در نماهاي شهرهاي بزرگ و صنعتي که آلايندگي بالا دارند، به کار مي رود در مقايسه با مصالح کاربردي براي نماي شهرهاي کوچک که هواي پاک دارند متفاوت است همچنين نماي ساختمان در مناطق سردسير به لحاظ ميزان مقاومت در برابر يخزدگي يا عايق بودن نسبت به سرما و گرما با نماي قابل کاربرد در مناطق گرمسير متفاوت مي باشد


     نماهاي تماماً شيشه از دوران معماري مدرن به عنوان پوشش ساختمان ها به کار مي رفتند. هدف از اجراي نماي تماماً شيشه عبار تند از :

·         کاهش بار مرده ساختمان  هاي بلند

·         سرعت بخشيدن به اجرا

·         تأمين ديد يکپارچه از مناظر بيرون براي ساکنين داخل

·         ايجاد احساس سبکي و ظرافت در ساختمان از ديد يک ناظر شهري

·         نمايش زندگي درون ساختمان از بيرون به دنبال روشن و خاموش شدن چراغ هاي داخلي در طول شبانه روز

 

        نماهاي تماماً شيشه به علت ضخامت کم و مقاومت حرارتي اندک، مشکلات فراواني را براي ساکنين فراهم مي آورند. اين مشکلات عبارتند از:

 

 •       افزايش بيش از حد دماي داخلي ساختمان در فصول گرم و معتدل سال

     نماهاي تماماً شيشه در صورتي که سايبان خارجي مناسب براي آنها پيش بيني نشده باشد، در اوقات گرم و معتدل سال به علت تابش آفتاب به فضاي داخل، سبب افزايش بيش از حد دماي داخل مي شوند.

 •      احساس عدم آسايش حرارتي در فصول سرد سال

     دماي سطح نماي شيشه اي به علت مقاومت حرارتي کم، در فصول سرد سال نزديک به دماي محيط خارج بوده و بدن افراد مستقر در نزديکي نما از طريق تشعشع با نما تبادل حرارت کرده و ساکنين احساس عدم آسايش حرارتي خواهند نمود

 •     مصرف زياد انرژي و آلودگي هوا

    

      در نماهاي شيشه اي در اثر تبادل حرارت از طريق جابجايي بين هواي گرم داخل اتاق و سطح سرد شيشه، دماي داخل کاهش يافته و براي حفظ دما در حد آسايش، نياز به مصرف زياد انرژي خواهد بود. اگرچه انواع گوناگون شيشه هايي ساخته شده اند که جاذب حرارت بوده و از ورود تابش خورشيد به داخل جلوگيري مي کنند، و يا شيشه هاي دو جداره اي وجود دارند که مقاومت هدايت حرارتي بهتري نسبت به شيشه هاي يک جداره دارند، اما با اين حال هنوز هم نماهاي شيشه اي نسبت به ساير مصالح ساختماني داراي ضريب هدايت حرارتي زياد بوده و باعث اتلاف حرارت زياد مي شوند. اتلاف حرارتي بسيار زياد و مصرف زياد انرژي جهت تأمين گرمايش و سرمايش در نماهاي شيشه اي لاجرم باعث آلودگي بيشتر هوا مي گردد.

  

     مقايسه نماهاي آجر، شيشه يک جداره و شيشه دو جداره با يکديگر از نظر ويژگي-هاي حرارتي
 

       در يک آزمايش به منظور مقايسه نماي آجري، شيشه يک جداره و شيشه دو جداره با يکديگر از نظر ويژگي هاي حرارتي دماي خارج ساختمان براي هر سه نما صفر و دماي داخل در حد 20 درجه حفظ شد. اختلاف دما بين سطح داخلي و خارجي ومقايسه ضريب انتقال حرارت براي هر کدام از نماهاي شيشه يک جداره، شيشه دو جداره و ديوار آجري 22 سانتي متري در شکل 1 نشان داده شده است. هرچه ضريب هدايت حرارت کاهش يابد اختلاف دماي بين دو سطح افزايش مييابد ( شکل 2). بنابراين اگر براي گرم کردن فضاي داخل، انرژی مصرف نشود، دماي سطح داخلي براي شيشه يک جداره 4/.، براي شيشه دو جداره 3/9 و براي ديوار آجري 7/12 خواهد بود. به اين ترتيب مشاهده مي شود که شيشه دو جداره علي رغم داشتن وضعيت حرارتي بهتر نسبت به يک شيشه يک جداره از نظر تأمين شرايط حرارتي فضاي داخل نسببت به نماي آجري مناسب نيست (رضايي حريري و فياض، 1382).

 

 

namachin-project3-bartarsazcom
namachin-project2-bartarsazcom
namachin-project9-bartarsazcom
namachin-project7-bartarsazcom
namachin-project4-bartarsazcom
namachin-project1-bartarsazcom
namachin-project8-bartarsazcom
namachin-project5-bartarsazcom
namachin-project10-bartarsazcom
namachin-project11-bartarsazcom
namachin-project6-bartarsazcom

 

 

نماي کامپوزيتي
 

     کامپوزيت ها يک کلاس منحصر به فرد از مواد هستند که از ترکيب دو يا چند ماده جداگانه تشکيل شده اند که ماده حاصل نسبت به هر کدام از اجزاي تشکيل دهنده استحکام و دوام بيشتري دارد. امروزه از کامپوزيت ها براي نماي بيروني ساختمان استفاده مي شود. ورق هاي کامپوزيت متشکل از دو لايه آلومينيوم و يک هسته از جنس پلاستيک يا يک ماده معدني پرکننده مي باشند که در بين اين دو لايه قرار مي گيرد. از آنجا که نمي توان ماده‌اي يافت که همه خواص مورد نظر را دارا باشد، بايد به دنبال چاره‌اي ديگر بود. کليد اين مشکل، استفاده از کامپوزيت ها است. خواص کامپوزيت ها در مجموع از هرکدام از اجزاي تشکيل دهنده ي آنها بهتر است و اجزاي مختلف، کارايي يکديگر را بهبود مي‌بخشند و اين يکي از مزيت هاي کامپوزيتها محسوب مي شود، از مزاياي ديگر کامپوزيتها مي توان سبک بودن، سهولت در مونتاژ، تعمير و نگهداري را نام برد با اين وجود کامپوزيتها از نظر انعطاف پذيري در اجرا، در سطح ضعيفي عمل مي کنند.

 

نماي بايراميکس
 

     بایرامیکس يک سيستم پوشاننده تزييني است که براي نماهاي داخلي و خارجي استفاده مي شود. اين محصول مي تواند بر روي ديوارهاي رنگ شده، سنگ، سيمان، چوب، مقواي نازک، پلاستيک، فلز و شيشه به کار رود. بايراميکس که امروزه به عنوان نمای تزئینی داخل و خارج ساختمان به کار مي رود براي اولين بار در سال 1993 میلادی توسط یک گروه در ترکیه تولید و به دنیا عرضه شد. محصول حاضر به صورت ملات بوده و متشکل از مخلوط دانه های گرانیتی و مرمر سرامیزه با تنوع رنگ فراوان و دانه بندی های متعدد، رزین های طبیعی و مصنوعی و سایر افزودنی ها می باشد. بايراميكس بعد از اجرا و خشک شدن، نمای سنگ تزئینی به خود می گیرد. این نما روي سطوح چرب، غبار آلود، ناهموار، مرطوب و همچنين مواقعی که هوا طوفانی و دارای گرد و غبار می باشد قابل اجرا نيست.مزاياي کاربرد بايراميکس عبارتند از:

·         تنوع رنگ

·         کاربرد آسان

·         نگهداري و تعمير آسان

·         انعطاف پذيري

·         قابليت شست و شو با آب

·         بايراميکس به راحتي مي تواند ناهمواري هاي حاصل از گچ کاري را بپوشاند.

 

  نمای بایرامیکس علی رغم مزایایی که دارد مورد استقبال جامعه مهندسین و پیمانکاران ساخت و ساز قرار نگرفته است چرا که این نما با بافت فرهنگی و سلیقه های ایرانی همخوانی ندارد و جلوه و زیبایی خود را ظرف مدت کوتاهی از دست می دهد.  
 

نماي سنگ

      دو گروه از سنگ هاي طبيعي که در نماي ساختمان به کار مي روند سنگ هاي آهکي و سنگ هاي آذرين هستند.سنگ هاي آهکي معمولاً به دليل وجود رگه هايي که در آنها ديده مي شود استحکام چنداني ندارند. و مشکل سنگ هاي آذرين معمولاً جذب آب پايين و عدم چسبندگي با بدنه ساختمان است.نماي ساختمان به دليل قرار گرفتن در معرض شرايط جوي (باران، يخبندان، آفتاب و آلاينده ها) از اهميت خاصي برخوردار است. سنگ نما بايد ويژگيهاي خاصي داشته باشد تا بتواند در برابر اين عوامل دوام بياورد. بنابراين سنگي که جهت نما استفاده مي شود بايد شرايط زير را داشته باشد:

 • متناسب با آب و هواي منطقه باشد

   سنگ بايد متناسب با شرايط اقليمي انتخاب گردد مثلاً در مناطق سرد و مرطوب، سنگ  بايد داراي تخلخل بسيار کم باشد وگرنه ممکن است بر اثر يخبندان متلاشي شود يا در مکانهايي که امکان وزش طوفان شن وجود دارد، سنگ در معرض سايش بوده و بايد مقاومت به سايش بالا داشته باشد.

 •      قابليت صيقل خوردن و برش را داشته باشد.
 •    مقاومتهاي کششي و خمشي نسبتا خوبي را دارا باشد.
 •    ترکيبات کاني شناسي آن بايد در نظر گرفته شود 

    کانيهاي مضر (کانيهاي آهن) در برابر آب و هوا اکسيده شده و در نتيجه فرسودگي زود رس را به وجود مي آورند. وجود ناخالصي به صورت مجتمع در يک نقطه و يا يک امتداد، نقطه ضعف بوده و مي تواند باعث تخريب سنگ شود .

 •     سنگ انتخابي بايد چسبندگي خوبي را با ملات داشته باشد (داراي جذب آب مناسب باشد.(
 •    رنگ آن با ثبات باشد و در برابر بخارها و گازها و پرتو آفتاب پايدار باشد.

 

نمای سرامیک 
 


   با توجه به قیمت بالای سنگ و باری که سنگ به ساختمان تحمیل می کند، جهت نماي ساختمان در بعضي کشورهااستفاده از سرامیک رواج قابل ملاحظه ایی پیدا کرده است. نمایسرامیک مشکل وزن را تا حدود یک چهارم وزن سنگ حل کرده است ولی مشکل پیوستگی سراميک و نما بجز در موارد اندکی حل نشده است و با استفاده از روشهای نصب سعی در حل مشکل پیوستگی اجزای نما وجود دارد. این نماها با توجه به طراحی قابل کنترل می توانند زیبایی خاص خود را به  بيننده تقدیم کنند. از جمله معايب نماهاي سراميکي عايق نبودن آن به سرما و گرما و صدا مي باشد همچنين نماهاي سراميکي به دليل بازتاب شديد نور در مکان هاي شلوغ به کار نمي روند.
نماي آجر 
يکي ديگر از انواع نماها، نماهاي آجري هستند که شامل آجرهاي رسي و آجرهاي شيلي مي شوند. نماهاي آجر علاوه بر زيبايي، تنوع و ثبات رنگ، به دليل ضريب انتقال حرارت پايين آجر، نقش يک عايق حرارتي و برودتي را براي ساختمان ايفا مي کنند و درنتيجه از هدر رفتن انرژي توسط سيستم گرمايشي و سرمايشي ساختمان جلوگيري مي کنند. نماهاي آجر بر حسب جنس و رنگ خود باعث دفع و انعکاس گرما در فصل تابستان و جذب انرژي خورشيدي و گرم شدن ساختمان در فصل زمستان مي شوند.

 

افتخارات

کارخانه آجرنما چین تا کنون موفق به دریافت گواهینامه ها و لوح های متعددی گردیده است.

گواهینامه های استاندارد و ISO و لوح بهترین واحد تولیدی سال 87 از جمله این افتخارات میباشد.

 

namachin-certificate1-bartarsazcom
namachin-certificate2-bartarsazcom
namachin-certificate3-bartarsazcom
namachin-certificate4-bartarsazcom
namachin-certificate5-bartarsazcom
namachin-certificate6-bartarsazcom
namachin-certificate7-bartarsazcom
namachin-certificate8-bartarsazcom
namachin-certificate9-bartarsazcom

بررسی تجارت


هیچ بررسی در حال حاضر وجود ندارد

نمایش ترافیک بازدید

مهمانان

تاریخ امروز

قابل توجه سازندگان و تولید کنندگان ایرانی

یک ماه حضور رایگان درسایت برای مشتریان جدید تا بررسی مدارک سازندگان و تولید کنندگان

تولید کنندگان که قدمت بالای پنج سال دارند از لینک زیر پرداخت را انجام دهند

لینک پرداخت سازندگان دارای پروفایل

لینک پرداخت زیر جهت پرداخت سازندگان و تولید کنندگان جدید ( ساخت صفحه اختصاصی رایگان میباشد)

لینک پرداخت سازندگان جدید بدون پروفایل

لطفا جهت تماس تلفنی و مشاوره رایگان و بررسی صحت تولید کننده یا سارنده ایرانی  در سایت ثبت نام کنید

و یا به شماره زیر مسیج بزنید تا پشتیبانی وبسایت با شما تماس بگیرند :

09140123123

3خانه
درباره ما
ارتباط با ما
39برترین سازندگان و تولید کنندگان
زیرساخت شبکه کامپیوتری
13برترین سازندگان ساختمانی
معماران برتر
25مراحل ساخت
25اجرا ساختمان
گودبرداری
پروفایل من